Výpis článků na téma: Týdenní partnerské horoskopy

Partnerský horoskop na týden vám přináší kartářka Riana.

Týdenní partnerské horoskopy od 18.06.2018 do 25.06.2018

Beran Za svůj realistický postoj k životu se nestyďte. Svým přístupem upozorníte na chyby lidi, kteří mají mysl plnou vznešených ideálů, ale s realitou se srovnat nedokážou. Beran O víkendu s ním budou potíže, ať naplánujete cokoliv, bude to bojkotovat. K tomu, aby nahlas přiznal, že by chtěl ze všeho nejradši zůstat doma, však odvahu… Čtěte dále … »

Týdenní partnerské horoskopy od 11.06.2018 do 18.06.2018

Beran Jednání vašeho partnera vás neobyčejně mile překvapí. Navíc pochopíte, že v sobě skrývá city, za které se sice stydí, ale které se v kritických chvílích spolehlivě projeví. Beran Když se rozhodne, že si bude užívat, nezastavujte ho. Stačí, abyste si udělali inventuru toho, co za poslední dobu zvládl, a zjistíte, že má na trochu… Čtěte dále … »

Týdenní partnerské horoskopy od 12.02.2018 do 19.02.2018

Beran – Beran:  Klidně se nechte poučit. Ukáže se, že bude docela rozumné, když nebudete trvat na tom, že pravdu máte jen vy, a vyslechnete i názor svého partnera. Beran – Býk:  Při pohledu na něj se nepřestanete divit. Býk se rozhodne, že odloží veškerou svou obvyklou zdrženlivost a dá vám svou lásku najevo tak,… Čtěte dále … »

Týdenní partnerské horoskopy od 05.02.2018 do 12.02.2018

Beran – Beran:  Rodinné problémy neřešte, protože to není k ničemu. Ať vy dva uděláte cokoli, vždycky se najde někdo, kdo vám sdělí, že jste toho mohli udělat víc a eventuelně i jinak. Beran – Býk:  S tajnými láskami z tohoto znamení je to těžké. Býk totiž dokáže svou lásku tajit tak úspěšně, že to… Čtěte dále … »

Týdenní partnerské horoskopy od 29.01.2018 do 05.02.2018

Beran – Beran:  O snech, které se vám zdají, si popovídejte s kamarády. Kdybyste se s nimi svěřili partnerovi, on by se pochechtával a vy byste se zbytečně naštvali. Kamarádi jsou v tomto směru daleko bezpečnější. Beran – Býk:  O vašich ctitelích se doma pro jistotu nezmiňujte. Váš Býk opravdu není v náladě, kdy by… Čtěte dále … »

Týdenní partnerské horoskopy od 22.01.2018 do 29.01.2018

Beran – Beran:  Hlavně se nehádejte! Týká se to zejména středy. Když se pod vlivem konjunkce Merkura s Plutem dostanete do ráže, dojde vám, že nejde o to, abyste se domluvili, ale o to, abyste jeden druhého ranili. Beran – Býk:  O tom, že se rozejdete, nežertujte. Vy byste to sice řekli a hned na… Čtěte dále … »