Výpis článků: Denní horoskopy

Horoskopy pro každý den. Připravujeme pro vás denní horoskopy v naší redakční věštírně. Poodhalte co si pro vás aktuálně připravily hvězdy na dnešní den a seznamte se s informacemi, které mohou pomoci vám, ale vašim blízkým. Odkryjte svou budoucnost dne právě teď a tady!

Denní horoskop 1.3.2021

Beran V práci i doma se vám neskutečně daří. Bez problémů se dokážete domluvit s každým, koho vám život postaví do cesty. A doma panuje všeobecná pohoda! Býk Když chcete něco vědět, překonejte se a jasně se zeptejte. Pokud byste čekali, až o tom druhá strana začne mluvit sama, taky byste se nemuseli dočkat.

Denní horoskop 28.2.2021

Beran Kolem poledne se konečně dokážete s partnerem domluvit na všem, co vám dosud dělalo problémy. Konečně můžete začít znovu a s čistým stolem! Býk S plným nasazením se vrhněte do vylepšování své domácnosti. Dopadne to skvěle. Všechno, co uděláte, můžete hned poslat do lifestylových magazínů!

Denní horoskop 27.2.2021

Beran Úplněk v Panně vás žene k řešení praktických záležitostí. Budete překvapení, jak elegantně zvládnete i to, co je pro všechny jiné nepřekonatelné! Býk Úplněk v Panně přináší značné šance na vylepšení vašeho vztahu. Konečně vám dojde nejen to, kde jste dělali chyby, ale taky pochopíte, jak je napravit.

Denní horoskop 26.2.2021

Beran Dopoledne, kdy je Luna ve Lvu, vsaďte na romantická gesta. Začít můžete třeba tím, že miláčkovi zavoláte jen proto, že chcete slyšet jeho hlas. Býk To, že vám miláček koupí nečekaný dáreček, neznamená, že rozhazuje. Buďte rádi, že vás miluje a že vám to taky alespoň občas dokáže dát najevo.

Denní horoskop 25.2.2021

Beran Pokud chcete s partnerem něco probrat, musíte to zvládnout dopoledne. Odpoledne se Venuše přesune do Ryb a nad zdravým rozumem začnou vítězit emoce. Býk Vaše jednání určuje sextil mezi Sluncem a Uranem. Pod jeho vlivem o sobě nepochybujete, ale naopak si jste tím, co děláte, víc než stoprocentně jistí.

Denní horoskop 24.2.2021

Beran Opravdu není potřeba, abyste všechno zvládali sami. Když vám někdo sám od sebe a dobrovolně nabídne pomoc, není žádný důvod, abyste ji odmítali. Býk S rozhodnutími, k nimž jste dospěli, se partnerovi zatím nesvěřujte. Zatímco vy jste si správností svého jednání jistí, on by měl zbytečně strach.

Denní horoskop 23.2.2021

Beran Se zásadními rozhodnutími nepospíchejte. Během odpoledne a večera získáte pár informací, které všechno postaví do zcela jiného světla. Býk Zatímco den probíhá naprosto normálně a v nerušeném klidu, večer vám všechno vynahradí. Čekejte zajímavé novinky, na něž musíte ihned zareagovat!

Denní horoskop 22.2.2021

Beran Při každé příležitosti dávejte najevo, že vám nejvíce záleží na rodině a na jejím blahu. Když o tom své okolí přesvědčíte, budete pro všechny hvězda! Býk Na zásadní jednání, které vás čeká, si musíte přichystat neprůstřelné argumenty. A když přijde na lámání chleba, musíte je se vší energií použít!

Denní horoskop 21.2.2021

Beran Merkur, který se zastavil ve Vodnáři, vám dává skvělé šance. Konečně dokážete o tom, že máte pravdu, přesvědčit partnera, který to dosud nechápal. Býk S Blíženci a Vodnáři se raději nehádejte. Můžete mít stokrát pravdu, ale oni dokážou celou věc představit tak, aby to vypadalo, že pravdu nemáte.

Denní horoskop 20.2.2021

Beran Váš smyslu pro humor vám pomůže překonat i to, co byste jindy označili za nezvládnutelnou překážku. Dnes ji překonáte rychle a dokonce i elegantně! Býk Partnerské spory raději neřešte. Pokud se do toho dáte, hrozí situace, kdy se vrátíte do minulosti a začnete probírat to, co se stalo před deseti lety.

Denní horoskop 19.2.2021

Beran S klidným večerem nepočítejte. Partner přijde s novinkami, které s vámi potřebuje nutně probrat. Bez vás totiž žádné rozumné řešení nevymyslí. Býk Do odpoledne, kdy je Luna ve vašem znamení, nepolevujte v aktivitě. Využijte šance, kdy můžete s mírnou námahou získat to, co byste jindy nedostali.