Category Archives: Denní horoskopy

Horoskopy pro každý den. Připravujeme pro vás denní horoskopy v naší redakční věštírně. Poodhalte co si pro vás aktuálně připravily hvězdy na dnešní den a seznamte se s informacemi, které mohou pomoci vám, ale vašim blízkým. Odkryjte svou budoucnost dne právě teď a tady!

Denní horoskop 26.7.2021

Beran Vzhledem k Luně, která je v Rybách, byste se měli mírnit. Všechno, co řeknete, bude vaše okolí vnímat velice citlivě. To, že je to žert, nevysvětlíte. Býk Můžete se seznámit se spoustou zajímavých lidí. Vyberte si z nich toho nejzajímavějšího a snažte se ho ve svém životě udržet co nejdéle, nejlépe navždy.

Denní horoskop 25.7.2021

Beran Čím méně toho budete dělat, tím to bude lepší. Ideální bude stav, kdy veškeré rozhodování necháte na partnerovi. On to zvládne a vy budete mít klid. Býk Opozice Merkura s Plutem vede ke zbytečným střetům s nepříjemnými následky. Ukažte, že máte rozum a nenechejte se vyprovokovat ke zbytečné hádce.

Denní horoskop 24.7.2021

Beran Úplněk ve vašem sektoru přátel vám dokáže, že máte zase jednou štěstí. Díky intervenci a radám svých kamarádů se vyhnete opravdu velkému průšvihu. Býk Úplněk ve Vodnáři vás dostává do situací, kdy si sami uvědomíte, že jste daleko lepší, než jste si mysleli. Navíc o tom přesvědčíte i všechny ostatní!

Denní horoskop 23.7.2021

Beran Slunce, které vkročilo do Lva, mění atmosféru. Konečně pochopíte, že jsou věci, o kterých nemusíte přemýšlet, ale které si můžete jen vychutnávat. Býk Když něco opravdu chcete, prosazujte to tvrdohlavě a bez ohledu na okolnosti. Doby, kdy jste se podřizovali, jsou už hodně dávno za vámi.

Denní horoskop 22.7.2021

Beran Venuše, která vstupuje do Panny, mění atmosféru. Partner s vámi chce mluvit o velice vážných věcech a vy si uvědomujete, že tomu neutečete. Býk Pocit, že to mezi vámi a partnerem není tak úplně skvělé, v sobě raději potlačte. Když se podíváte na kamarády, zjistíte, že si nemáte na co stěžovat.

Denní horoskop 21.7.2021

Beran Problémy s láskou a se vztahy vůbec, které máte, dnes neřešte. Bude lepší, když se zaměříte na praktické záležitosti, kde vás čeká daleko víc úspěchů. Býk Pracovní pokyny, které dostanete, jsou tak vágní, že se v nich nevyznáte. V takovém případě musíte být důslední a vyžadovat naprosto přesnou definici!

Denní horoskop 20.7.2021

Beran Všechno, co chcete udělat, si dvakrát rozmyslete. Při Luně ve Střelci se jako skvělý jeví i nápad, který by vám ve skutečnosti nic dobrého nepřinesl. Býk Sextil mezi Merkurem a Uranem vás zbavuje veškerého ostychu. To, co si myslíte, dokážete podat tak, že vás bere vážně i ten, kdo původně nechtěl.

Denní horoskop 19.7.2021

Beran Smysl pro humor sice máte, ale s tím, že si budete z někoho dělat legraci, to nepřeháněje. Zejména v podvečer byste tím mohli hodně nepříjemně narazit. Býk Luna ve vašem partnerském sektoru spolehlivě zahání veškerou nudu. Miláček přichází s nápady a vy opravdu nevíte, jak na ně správně zareagovat.

Denní horoskop 18.7.2021

Beran Na jakékoli projevy žárlivosti raději zapomeňte. Nic dobrého vám nepřinesou a další stresy nepotřebujete. Když vsadíte na klid a pohodu, bude to lepší. Býk Opozice Slunce s Plutem vás může dostat do obtížné situace. Nakonec byste ji sice zvládli, ale se stresem byste zápasili ještě ve večerních hodinách.

Denní horoskop 17.7.2021

Beran Když vám partner sdělí, že se rozhodl pro zásadní životní změnu, musíte ho respektovat. Naštěstí chápete, že se nic jiného dělat nedalo. Býk Zásadní roli hraje Luna, která se večer dostává do vašeho partnerského sektoru. Pod jejím vlivem přijde miláček s nápadem, který musíte brát vážně.

Denní horoskop 16.7.2021

Beran Když něčemu nerozumíte, klidně to přiznejte. Bude to tak daleko lepší. nebudete muset předstírat, že se vyznáte v něčem, co vám vůbec nic neříká. Býk Na dovolené se chystejte na spor. Zatímco vy byste rádi polehávali na pláži, partner touží po poznávacím zájezdu. Podřídíte se vy, nebo on?