Výpis článků na téma: Denní horoskopy

Horoskopy pro každý den. Připravujeme pro vás denní horoskopy v naší redakční věštírně. Poodhalte co si pro vás aktuálně připravily hvězdy na dnešní den a seznamte se s informacemi, které mohou pomoci vám, ale vašim blízkým. Odkryjte svou budoucnost dne právě teď a tady!

Denní horoskop 24.1.2020

Beran Do incidentu, ke kterému dojde v práci, se pokud možno nepleťte. Kdybyste začali, museli byste prozradit, že víte něco, o čem nemáte mít ani tušení. Býk Novoluní ve Vodnáři využijte k seznamování s novými technologiemi. Snadné to sice nebude, ale zase si tím zásadně ulehčíte svůj pracovní život.

Denní horoskop 23.1.2020

Beran I když se vám to, co vám partner říká, ani trochu nelíbí, nahlas mu to neříkejte. Když budete dnes tolerantní vy k němu, bude zítra tolerantní on k vám! Býk Den je příznivý pro nákupy všeho, co jste dosud brali jako svůj nesplnitelný sen. Dnes zjistíte, že je to daleko snadnější, než jste si… Čtěte dále … »

Denní horoskop 22.1.2020

Beran Se sportem to nepřehánějte. Odpoledne, kdy bude Luna v Kozorohu, se do něj můžete vložit tak intenzivně, že se můžete popracovat ke svalové horečce. Býk Luna je v Kozorohu a vaše autorita stoupá. O tom, že máte ve všem podstatném pravdu, se neodváží pochybovat ani partner, ani celý zbytek rodiny.

Denní horoskop 21.1.2020

Beran Pozor si dávejte zejména na alkohol. Pod jeho vlivem můžete vynadat člověku, kterého sice nemáte moc rádi, ale s nímž byste měli vycházet co nejlépe. Býk Lidí, kteří vám tvrdí něco, co není ani v nejmenším pravda, se kolem vás pohybuje víc, než je zdrávo. Naštěstí je dokážete odhalit na první pohled.

Denní horoskop 20.1.2020

Beran Za zády svého partnera nedělejte vůbec nic. Můžete si říkat, že je to velice dobrý nápad, ale rychle by se ukázalo, že to byl naopak začátek průšvihu. Býk Na zamýšlený životní restart není ten nejlepší čas. Při Luně ve Střelci byste mohli přehlédnout něco, co by se později ukázalo jako velký problém.

Denní horoskop 19.1.2020

Beran Úvahy o svém dalším životě musíte přizpůsobit realitě. Představy o tom, že byste vyrazili na cestu kolem světa, narazí na nedostatek času i peněz. Býk Harmonická Luna ve vašem partnerském sektoru zažene veškeré rozpory, které mezi vámi a vašim miláčkem dosud byly. Konečně si užijete krásnou neděli!

Denní horoskop 18.1.2020

Beran Při Luně ve Štíru si hlídejte své reakce. I slova, kterým vy žádný zvláštní význam nepřikládáte, budou pro lidi z vašeho okolí neobyčejně důležitá. Býk Kvadratura mezi Merkurem a Uranem vás dostává do hodně nemilých situací. Opět prožíváte den, kdy nejdříve mluvíte a až pak si uvědomíte, co jste řekli.

Denní horoskop 17.1.2020

Beran V práci se na nikoho jiného nespoléhejte. Věřte jedině tomu, co jste sami udělali a potom i zkontrolovali. Všechno ostatní berte jako silně pochybné. Býk Rande, na které vyrazíte, vám přinese spoustu překvapení. Na jeho závěr zjistíte, že jste konečně našli člověka, s nímž si porozumíte beze slov.

Denní horoskop 16.1.2020

Beran Na nervy vám lezou lidé, kteří se nedokážou přiznat ke svým chybám. Dejte si na ně pozor! Aktuálně hrozí, že se své vlastní chyby pokusí hodit na vás. Býk Vzpomínky jsou dnes velice nebezpečné! Pod jejich vlivem budete vnímat jako ráj vztah, který se ve skutečnosti nejvíce ze všeho podobal peklu.

Denní horoskop 15.1.2020

Beran Vaše vztahy jsou pod silným tlakem. Je vám jasné, že takové, jaké jsou, zůstat nemůžou. K tomu, abyste udělali první krok, však nemáte dost odvahy. Býk V práci se chovejte aktivně. Klidně si řekněte o náročný úkol. Ostatní by si na něm spolehlivě vylámali zuby, ale vy ho zvládnete rychle a elegantně.

Denní horoskop 14.1.2020

Beran Den je příznivý pro vytváření plánů do budoucna. Je ale důležité, abyste k tomu získali podporu svého miláčka. Bez jeho spolupráce jste nahraní. Býk Do vašeho života se plete neskutečně mnoho lidí. Vy sice chápete, že to, co dělají, myslí dobře, ale přesto byste si svůj život raději řídili sami.