Category Archives: Denní horoskopy

Horoskopy pro každý den. Připravujeme pro vás denní horoskopy v naší redakční věštírně. Poodhalte co si pro vás aktuálně připravily hvězdy na dnešní den a seznamte se s informacemi, které mohou pomoci vám, ale vašim blízkým. Odkryjte svou budoucnost dne právě teď a tady!

Denní horoskop 5.10.2022

Beran S miláčkem se hádejte jen kvůli tomu, co za to opravdu stojí. Nad zbytkem můžete klidně mávnout rukou a usoudit,že se kvůli tomu přece hádat nebudete. Býk To, že s někým soucítíte, ještě neznamená, že nevidíte chyby, které dělá. Dnes ho však na ně dokážete upozornit tak taktně, že se neurazí.

Denní horoskop 4.10.2022

Beran Zejména dopoledne se musíte srovnat s lidmi, kteří tvrdošíjně prosazují něco, co je podle vás k ničemu. Když ji to vysvětlíte, hodně jim pomůžete. Býk To, že všechno stíháte na poslední chvíli, je pro vás zajímavá životní zkušenost. Zvládnete to, ale usoudíte, že to za ty nervy přece jen nestojí.

Denní horoskop 3.10.2022

Beran Neodmítáte něco jen proto, že s tím nemáte dostatečné zkušenosti? Pokud přiznáte, že ano, je nejvyšší čas, abyste svůj postoj co nejrychleji změnili. Býk Luna v Kozorohu vám dodá sebevědomí. Pod jejím vlivem můžete mluvit málo, ale přesto si být jistí, že jste se každým slovem trefili přímo do cíle.

Denní horoskop 2.10.2022

Beran Na nápadech, které vám přinese stacionární Merkur, byste měli začít hned pracovat. Váš život se po jejich zohlednění změní po všech stránkách k lepšímu! Býk Merkur, který se zastaví ve vašem sektoru lásky a romantiky, se vám stará o opravdu krásnou neděli. Partnerské komunikaci se daří a vy jste šťastní.

Denní horoskop 1.10.2022

Beran Vlivu napjatého vztahu mezi Venuší a Jupiterem nesmíte podlehnout. Uvědomte si, že to, za co byste dnes utráceli, by byl drahé a navíc zbytečné. Býk To, co prožíváte, není zdaleka tak ideální, jak jste chtěli, ale pořád je to dost dobré. Když budete večer svůj den sumarizovat, budete na sebe pyšní.

Denní horoskop 30.9.2022

Beran Luna, která se dostala do Střelce, vám poskytne spoustu zajímavých zážitků. Čeká vás sice leccos, ale nuda a pocit, že nemáte co dělat, vám nehrozí. Býk Všechno, co se stane, prožíváte opravdu intenzivně. Když si nedáte pozor, můžete se občas přistihnout ve chvíli, kdy budete mít v očích slzy dojetí.

Denní horoskop 29.9.2022

Beran Venuše, která se dostává do vašeho partnerského sektoru, vám přinese nečekané zážitky. Konečně pochopíte, že milujete a jste taky milováni. Býk Venuše, která vstupuje do Vah, zásadně mění váš vztah k partnerovi. Hrozí, že se o něj budete starat daleko víc, než je potřeba a než on sám chce.

Denní horoskop 28.9.2022

Beran To, že je svátek, ještě neznamená, že nebudete přemýšlet o práci. Dokonce můžete přemýšlet, zda byste si neměli najít něco nového a zajímavějšího. Býk Dospělým dětem můžete sice navrhnout pomoc, ale rozhodovat musí samy. Když vás s díky odmítnout, berte to jako fakt, který vás nesmí urazit.

Denní horoskop 27.9.2022

Beran Miláčkovi musíte několikrát vysvětlit, že si vás se svým bývalým partnerem opravdu plést nemá a nemusí. Od vás mu podobné jednání opravdu nehrozí. Býk Trigon mezi Merkurem a Plutem vás dostane do zajímavé situace. Nespokojíte se s tím, co vám řeknou, ale budete pátrat, co se děje doopravdy.

Denní horoskop 26.9.2022

Beran To, co máte jindy hotové za pár chvil, se dnes neskutečně potáhne. Je to ale tím, že se chováte jinak, než obvykle, a kontrolujete všechno, co děláte. Býk Při konjunkci Merkura s Venuší dokážete projevit životní moudrost tak, aby všichni uznali, že ji máte a že jste opravdu dobří. Užívejte si to!

Denní horoskop 25.9.2022

Beran Hádkami nic nezmůžete. Pokud se chcete a potřebujete s lidmi kolem sebe domluvit, nasaďte rozumný přístup a logickou argumentaci. Ta zabere skvěle. Býk Novoluní z Vah vám do života přinese spoustu možností, ale taky spoustu práce navíc. Naštěstí si dokážete vybrat to, co pro vás bude nejpřínosnější.