Výpis článků na téma: Denní horoskopy

Horoskopy pro každý den. Připravujeme pro vás denní horoskopy v naší redakční věštírně. Poodhalte co si pro vás aktuálně připravily hvězdy na dnešní den a seznamte se s informacemi, které mohou pomoci vám, ale vašim blízkým. Odkryjte svou budoucnost dne právě teď a tady!

Denní horoskop 22.7.2018

Beran I když opravdu chcete vědět, co se děje, projevujte svou zvědavost přiměřeně. Když nebudete zbytečně tlačit na pilu, dozvíte se toho daleko víc. Býk Sextil mezí Venuší a Jupiterem vám přinese nové šance. Je jen potřeba, abyste pochopili, že o štěstí můžete zakopnout i tam, kde jste ho nečekali.

Denní horoskop 21.7.2018

Beran Při Luně ve Štíru si dávejte pozor na to, co říkáte. Jde zejména o vtipy. Vy je sice nemyslíte zle, ale vaše okolí by si je mohlo špatně vyložit. Býk Obvyklý způsob trávení volného času proložte naprosto odlišnou aktivitou. Zapomeňte na to, že máte auto, a za novými zážitky vyrazte pěšky?

Denní horoskop 20.7.2018

Beran Než dáte fotky z dnešní party na internet, důkladně přemýšlejte. Mohly byste jimi o sobě poskytnout víc informací, než je vhodné a navíc i rozumné. Býk Když vám kamarádi říkají, že nemusíte pořád jen pracovat, mají pravdu. Co kdybyste si tak dopřáli odpoledne, kdy se budete bez výčitek svědomí bavit?

Denní horoskop 19.7.2018

Beran Čím méně ode dne čekáte, tím lepší nakonec bude. Odpoledne budete v tak skvělé náladě, že o tom, že svět je v podstatě krásný, přesvědčíte i miláčka. Býk Není čas, abyste trochu utráceli i sami za sebe? Nejde o to, abyste si kupovali to, co nepotřebujete, ale o to, abyste do sebe neváhali investovat.

Denní horoskop 18.7.2018

Beran Opravdu nepotřebujete lidi, kteří vám budou vysvětlovat, co si máte myslet. V tomto ohledu se spolehněte na svou hlavu, která vám poradí nejlépe. Býk Nabídka zdravé výživy u vás neuspěje. Na člověka, který vám ji nabízí, se zle podíváte a v klidu si dopřejte něco z klasické české kuchyně.

Denní horoskop 17.7.2018

Beran Zvláštní pozornost věnujte tomu, co jíte. Když na něco nemáte chuť, nepřemáhejte se. Vymluvte se na to, že držíte dietu a místo jídla si dejte čaj. Býk I odmítat se musí umět. Lidí, kteří vám nabízejí něco, co nechcete a nepotřebujete, je opravdu hodně. Vy je odmítněte tak, aby se nemuseli urazit.

Denní horoskop 16.7.2018

Beran Do toho, co máte dělat, vám mluví spousta lidí. Z vaší strany to chce trpělivost. Vyslechněte je, do háje je nepošlete, ale dál si dělejte svoje. Býk O lásce zbytečně nemluvte. Nadělalo by to více škody, než užitku. Čím víc budete o lásce mluvit, tím víc partner přemýšlí, co svými slovy maskujete.

Denní horoskop 15.7.2018

Beran Debaty s bývalou láskou jsou sice nepříjemné, ale vyčistí vzduch. Rozejdete se s tím, že si vzájemně nic nedlužíte a že tedy můžete začít znovu. Býk Se vším důležitým počkejte na večer. Luna bude v Panně, realistické myšlení získá vrch a vy se domluvíte i s tím, s kým byste se během dne pohádali.

Denní horoskop 14.7.2018

Beran Vztahy se vylepší. Váš miláček je i nadále chladnější, než by se vám zamlouvalo. Vy to však nevnímáte jako prohru, ale naopak jako vytouženou výzvu! Býk Napjatá situace, která vás v poslední době ovlivňovala, se najednou vyřeší. Měli byste však nahlas přiznat, že je to důsledek aktivit vašeho miláčka.

Denní horoskop 13.7.2018

Beran Je sice pátek třináctého, ale vám to nic zlého nepřinese. Příjemně vás naopak překvapí rodina. Pochopí, že s vámi nemá cenu bojovat, a své plány vzdá. Býk Novoluní v Raku vás rozpovídá. Konečně pochopíte, že jsou záležitosti, které za vás nikdo jiný nevyřeší a které si musíte před rodinou obhájit sami.