Výpis článků na téma: Denní horoskopy

Horoskopy pro každý den. Připravujeme pro vás denní horoskopy v naší redakční věštírně. Poodhalte co si pro vás aktuálně připravily hvězdy na dnešní den a seznamte se s informacemi, které mohou pomoci vám, ale vašim blízkým. Odkryjte svou budoucnost dne právě teď a tady!

Denní horoskop 16.11.2018

Beran Všechno musíte zvládnout hned a bez zbytečného otálení. Zároveň musíte partnerovi vysvětlit, že jeho pomoc při vašich aktivitách je naprosto nezbytná. Býk Stacionární Venuše vám přinese práci navíc. Vám však nijak zásadně nevadí. Je vám jasné, že za to budou peníze, jichž před Vánoci není nikdy dost.

Denní horoskop 15.11.2018

Beran Měli byste se sejít s kamarády a spolu s nimi probrat všechny důležité plány. Dnes se bez problémů domluvíte i na to, co by zítra vedlo k hádkám. Býk Sextil mezi Marsem a Uranem vás zbavuje veškeré rozumné opatrnosti. Zkuste se překonat a riskovat jen v míře, kterou si můžete dovolit.

Denní horoskop 14.11.2018

Beran Váš zdravotní stav vás vyloženě potěší. Testy, kterým se podrobíte, vyjdou skvěle. Vypadá to, že se situace nejen ustálila, ale i otočila k lepšímu. Býk Vaření pro vás není jen práce. Momentálně funguje jako ta nejlepší terapie. Předem ale musíte z kuchyně vyhnat všechny, kteří by vám překáželi.

Denní horoskop 13.11.2018

Beran S partnerem je to velice zajímavé. Neustále vám dává najevo, že počítá s vaší velkorysostí. Jeho samotného však ani nenapadne, aby se choval stejně. Býk Večer, kdy se Luna dostane do Vodnáře, se pusťte do dlouho odkládané práce. Půjde vám od ruky tak, že budete svými výkony sami mile překvapení.

Denní horoskop 12.11.2018

Beran Tím, že tvrdohlavě prosazujete to, co považujete za rozumné, sobě i svým blízkým velice pomáháte. Trvejte na své pravdě a pak si vychutnejte vítězství! Býk To, že někomu nevěříte, mu nemusíte přímo dávat najevo. Když ho budete pozorovat a podle toho si upravíte svůj názor, bude to po všech stránkách lepší.

Denní horoskop 11.11.2018

Beran Vaše aktivní děti vám zase jednou udělají čáru přes rozpočet. To, že jste se těšili na pohodové odpoledne, které strávíte doma, roli naprosto nehraje. Býk Sextil mezi Sluncem a Plutem vám dá příležitost, kdy můžete vsadit na vlastní síly a vyhrát. Opět si potvrdíte, že jste daleko lepší, než si myslíte.

Denní horoskop 10.11.2018

Beran Lidí, kteří by vám rádi mluvili do života, je víc, než je zdrávo. Pokud se jim chcete vyhnout, musíte se na celý den zašít někam, kam za vámi nemohou. Býk Váš partner projeví zájem o koníčky, které dosud obloukem míjel. Neptejte se, co se děje, ale navrhněte, že se jim budete rádi věnovat spolu… Čtěte dále … »

Denní horoskop 9.11.2018

Beran Představa, že se v práci na všem rozumně domluvíte, se ukáže jako naprosto mylná. Kolega se chce hádat. Vy mu pak nedokážete vysvětlit, že to nemá cenu. Býk Kouzlo vaší osobnosti vám získá i to, o čem všichni ostatní marně sní. U lékaře díky němu předběhnete frontu a všechno vyřídíte rychlostí blesku.

Denní horoskop 8.11.2018

Beran Když se vám dopoledne něco nepodaří, nepropadejte panice. Těšte se na večer. Jupiter se po dvanácti letech vrací do Střelce a všechno vám vynahradí. Býk Na kamarádském setkání nepřipusťte politické debaty. Můžete klidně říct, že kdybyste se chtěli pohádat, nešli byste mezi přátele, ale někam jinam.

Denní horoskop 7.11.2018

Beran Novoluní ve Štíru ve vás probudí zbytečnou žárlivost. Navíc miláčka falešně obviníte z toho, co by jeho samotného nenapadlo ani v hodně divokých snech. Býk S láskou problémy nemáte, ale s mezilidskými vztahy ano. Opravdu nevíte, proč se máte vstřícně chovat k člověku, který si to podle vás nezaslouží.