Výpis článků: Denní horoskopy

Horoskopy pro každý den. Připravujeme pro vás denní horoskopy v naší redakční věštírně. Poodhalte co si pro vás aktuálně připravily hvězdy na dnešní den a seznamte se s informacemi, které mohou pomoci vám, ale vašim blízkým. Odkryjte svou budoucnost dne právě teď a tady!

Denní horoskop 2.12.2020

Beran Je potřeba, abyste věnovali pozornost rodinným záležitostem. Zejména v podvečer vás kvůli nim čeká spousta telefonických i osobních konzultací. Býk Luna ve vašem sektoru komunikace vám zásadně usnadní život. Dokážete si přesně definovat, co chcete, ale taky najít způsob, jakým to uskutečníte.

Denní horoskop 1.12.2020

Beran Merkur, který se večer dostává do Střelce, zvyšuje vaši akceschopnost. Konečně jste pochopili, jak jednat, abyste získali i to, co vám dosud unikalo. Býk Je potřeba, abyste se bez obav a naplno vyjadřovali ke všemu, co se kolem vás děje. Na veškerý ostych zapomeňte. Dnes potřebujete odvahu a akci!

Denní horoskop 30.11.2020

Beran Především si sami nestanovujte hranice. Když si řeknete, že na světě není nic, co by vás zastavilo, získáte i to, co jste dosud vnímali jako nemožné. Býk Dozvíte se spoustu zajímavých věcí. Je ale potřeba, abyste překonali svou nekomunikativnost a bez obav se ptali na všechno, co potřebujete vědět.

Denní horoskop 29.11.2020

Beran První adventní neděle uplyne v lehce nostalgické náladě. Je velice odlišná od toho, jak svět obvykle vnímáte, takže si ji užíváte a vychutnáváte. Býk Kromě peněz, které vyděláte, můžete dnes čekat nějaký dar, podíl nebo něco podobného. Nepřemýšlejte, jak jste k němu přišli, ale buďte rádi, že je.

Denní horoskop 28.11.2020

Beran To, že se váš životní druh pro něco nadchne, ještě neznamená, že to musíte mít stejně. Bude lepší, když na tom, co vymyslel, začnete hledat chyby. Býk Úvahy o dalším kole vánočních dárků si jednoduše zakažte. Nic navíc není potřeba. Když budete upřímní, přiznáte, že to, co máte, naprosto stačí.

Denní horoskop 27.11.2020

Beran Lidi, kteří vás brzdí v aktivitě a chtějí, abyste nad svým jednáním trochu víc přemýšleli, poslouchejte. Spěch je ve vašem případě opravdu zhoubný. Býk Sextil mezi Merkurem a Plutem z vás dělá obávaného diskutéra. Své názory dokážete podat tak, že s nimi začnou souhlasit i ti, kteří byli dosud proti.

Denní horoskop 26.11.2020

Beran Dobré rady, kterými vaše okolí neskrblí, si alespoň vyslechněte. Pak si můžete svobodně vybrat, zda na ně zareagujete nebo se zařídíte po svém. Býk Přemýšlejte, zda byste alespoň některé aktuální výdaje nemohli seškrtat. Když si je sepíšete, určitě najdete některé, které vyhodnotíte jako zbytečné.

Denní horoskop 25.11.2020

Beran Vašim aktivitám se dnes meze nekladou! Využijte nahromaděné energie a pusťte se do všeho, co je potřeba udělat. Úspěch a obdiv máte potom zaručený! Býk Potíže se vzděláváním dětí zvládnete na výbornou. To, co se mají naučit, jim dokážete vlastními silami vysvětlit tak, že na to budete sami pyšní.

Denní horoskop 24.11.2020

Beran V práci si hlídejte lidi, na něž není spolehnutí. Když se jim něco nepovede, budou se snažit svést vinu na jiné. Kdybyste to odnesli, byla by to škoda. Býk Trigon mezi Merkurem a Neptunem vašeho partnera neskutečně rozpovídá. Konečně se dozvíte, že vás opravdu miluje a život bez vás si představit neumí.

Denní horoskop 23.11.2020

Beran I když meditacím a úvahám o životě jindy moc nehovíte, dnes byste měli učinit výjimku. Odložte aktivitu, do které se vám stejně nechce, a přemýšlejte. Býk Když se dozvíte, že se máte své plány vzdát, protože je stejně neuskutečníte, je to nejlepší motivace. Hned začnete dokazovat, že se to zvládnout dá!

Denní horoskop 23.11.2020

Beran I když meditacím a úvahám o životě jindy moc nehovíte, dnes byste měli učinit výjimku. Odložte aktivitu, do které se vám stejně nechce, a přemýšlejte. Býk Když se dozvíte, že se máte své plány vzdát, protože je stejně neuskutečníte, je to nejlepší motivace. Hned začnete dokazovat, že se to zvládnout dá!