Výpis článků na téma: Denní horoskopy

Horoskopy pro každý den. Připravujeme pro vás denní horoskopy v naší redakční věštírně. Poodhalte co si pro vás aktuálně připravily hvězdy na dnešní den a seznamte se s informacemi, které mohou pomoci vám, ale vašim blízkým. Odkryjte svou budoucnost dne právě teď a tady!

Denní horoskop 16.9.2019

Beran Připravte se na náročný den se spoustou práce, ale i radostí. Zejména dopoledne vám všechno půjde od ruky tak, že budete občas jen překvapeně koukat. Býk Zatímco přes den probíhá všechno naprosto normálně, večer bude náročnější. Když se chtějí děti nebo sourozenci hádat, musíte hned a tvrdě zasáhnout.

Denní horoskop 15.9.2019

Beran Ráno kolem svého miláčka našlapujte po špičkách. Je naštvaný sice bezdůvodně, ale o to intenzivněji. Naštěstí se mu nálada během dopoledne zlepší. Býk Zejména ráno je atmosféra trochu napjatá. Vy ji však zvládnete. Slíbili jste si, že se nenecháte vyprovokovat k ničemu nerozumnému a taky to dodržíte.

Denní horoskop 14.9.2019

Beran Do vašeho partnerského sektoru přechází Merkur spolu s Venuší. Opět budete rádi, že máte partnera, kterého nejen milujete, ale s nímž si i rozumíte. Býk Máte pozvání na sjezd po maturitě nebo jinou podobnou akci? I když se vám nechce, měli byste tam vyrazit. Kamarádi se na vás opravdu moc těší.

Denní horoskop 13.9.2019

Beran To, že je pátek třináctého, vás ani v nejmenším nerozhodí. Vy sami ho vnímáte jako normální den, a snažíte se, aby ho stejně vnímali i všichni kolem. Býk Pokud chcete někoho sbalit, máte skvělou šanci. Když využijete konjunkce Merkura s Venuší, podlehne vám i ten, kdo to zprvu vůbec neměl v úmyslu.

Denní horoskop 12.9.2019

Beran Kvadratura mezi Marsem a Jupiterem se vás netýká. Můžete jen pozorovat lidi, kteří pod jejím vlivem zbytečně riskují, a přemýšlet, proč to dělají. Býk Je zbytečné, abyste za drahé peníze kupovali to, co bez problémů seženete na internetovém bazaru. Pro jistotu ale trvejte na předání z ruky do ruky!

Denní horoskop 11.9.2019

Beran Luna ve Vodnáři je příznivá pro veškeré akce s přáteli. Nechcete se sejít a naplánovat si společný prodloužený víkend v nějakém evropském městě? Býk Na návštěvu, na kterou jdete, si s sebou vezměte malou pozornost. Díky ní prolomíte ledy a navážete velice příjemné a oboustranně přínosné kontakty.

Denní horoskop 10.9.2019

Beran Sympatie, které k jistému člověku cítíte, mu klidně dejte najevo. Uděláte si tak jasno. Navíc pak nehrozí, že budete usilovat o někoho, kdo vás nechce. Býk Při opozici mezi Sluncem a Neptunem se můžete leda usmívat. Pár lidí, kteří se vám pokusí lhát, se sice najde, ale vy jim v žádném případě nenaletíte.

Denní horoskop 9.9.2019

Beran Připravte se na náročný den se spoustou úkolů. Práce jako taková by vám nevadila, ale vědomí, že děláte něco, co k ničemu není, vás silně rozčiluje. Býk Ranní trigon mezi Merkurem a Plutem vás nabije energií na celý den. S nikým se zbytečně nemazlíte, ale pravdu si prosazujete všemi možným prostředky.

Denní horoskop 8.9.2019

Beran Opravdu nemusíte dělat všechno tak, jak se to v neděli dělávalo o vás doma. Když oběd nebude přesně v poledne, svět se kvůli tomu rozhodně nezboří. Býk I když je Luna v pracovitém Kozorohu, musíte si najít čas na odpočinek. Moc dobře by vám udělala návštěva kostela nebo jiného duchovně silného místa.

Denní horoskop 7.9.2019

Beran Dopoledne, kdy je Luna ve Střelci, si vyrazte někam na kole. Bylo by dobré, abyste jeli sami. Určíte si vyhovující tempo a krásně si pročistíte hlavu. Býk Do svého nitra hned tak někoho nepustíte. Zdvořile se bavíte se všemi, kteří vám dnes přijdou do cesty, ale své skutečná názory si necháte pro sebe.

Denní horoskop 6.9.2019

Beran Do debat se staršími lidmi se raději nepouštějte. Nedopadlo by to dobře. Nakonec byste se dozvěděli, že pohrdáte vším, co starší generace vytvořila. Býk Trigon mezi Sluncem a Saturnem vám dodá sebejistotu. Pokud o něco usilujete, potvrdí se vám, že jste si vybrali dobře a že se pomalu blížíte k cíli.