Category Archives: Denní horoskopy

Horoskopy pro každý den. Připravujeme pro vás denní horoskopy v naší redakční věštírně. Poodhalte co si pro vás aktuálně připravily hvězdy na dnešní den a seznamte se s informacemi, které mohou pomoci vám, ale vašim blízkým. Odkryjte svou budoucnost dne právě teď a tady!

Denní horoskop 11.6.2023

Beran Merkur, který se v poledne dostává do vašeho sektoru komunikace, aktivuje vaši výmluvnost. O to, co chcete, požádáte tak, abyste to taky dostali. Býk Rozhodnutí vašich přátel vás neobyčejně překvapí. Dokonce tak, že zapomenete na obvyklou zdrženlivost a řeknete jim, že ho považujete za nerozum.

Denní horoskop 10.6.2023

Beran O tom, kdo může za to, že se vám doma něco nepovedlo, se s partnerem raději nebavte. Byla by z toho nepříjemná diskuse, která by stejně nic nevyřešila. Býk Když hned ráno zjistíte, že někoho ke spolupráci přes veškerou snahu nepřemluvíte, přestaňte se snažit. Při troše chtění to dokážete zvládnout sami.

Denní horoskop 9.6.2023

Beran Vaše usilování o vyrovnané mezilidské vztahy konečně přinese plody. To, že se spolu lidé z vašeho okolní normálně baví, je jenom a pouze vaše zásluha. Býk Večer se klidně nechejte unášet na vlnách fantazie. Přinese vám nápady, které sice zprvu vypadají jako nemožné, ale které budou velice užitečné.

Denní horoskop 8.6.2023

Beran Luna ve Vodnáři vás vede k jinému pohledu na svět. Zjistíte, že to, co jste dosud považovali za nezměnitelné, změnit nejen chcete, ale taky dokážete. Býk Může se sice stát něco, co vás zaskočí, ale vy se s tím dokážete vyrovnat a smířit. Dokonce ve zdánlivě nepříznivé situaci objevíte i něco pozitivního!

Denní horoskop 7.6.2023

Beran To, že se s vámi někdo nebaví, nehraje ve vašem případě roli. Oslovíte ho tak rozhodně, že mu nezbude, než aby se přestal mračit a zareagoval stejně. Býk To, že se dozvíte, že snad ani nemáte emoce, berete jako nespravedlivé obvinění. To, že jejich pomocí nevydíráte, ještě neznamená, že jste bez citů.

Denní horoskop 6.6.2023

Beran Večer se těšte na navázání nových kontaktů a nová seznámení. Všechno sice probíhá ve vážné a zodpovědné atmosféře, ale to vám ani trochu nevadí. Býk Luna v Kozorohu vás nabádá k pracovní stabilitě. O tom, že změníte práci, můžete sice uvažovat, ale nakonec se rozhodnete, že s tím ještě počkáte.

Denní horoskop 5.6.2023

Beran Zásadní a neskutečně pozitivní vliv na vás vyvíjí Venuše. Večer chtě nechtě zkonstatujete, že se k vám štěstí obrátilo čelem a dalo vám nové šance. Býk Venuše, která se dostává do napjatého vztahu s Plutem, vás varuje před zbytečnými konflikty. Ty, které byste dnes vyvolali, by byly neřešitelné!

Denní horoskop 4.6.2023

Beran Opravdu nemusíte všechno dělat jen vy sami. Pokud se najde někdo, kdo vám nabídne pomoc, měli byste za ni poděkovat a bez váhání ho využít. Býk Úplněk ve Střelci vás nutí k fyzické aktivitě. Najednou zjistíte, že vaše tělesná výkonnost klesá, a rozhodnete se, že to tak dál už nenecháte.

Denní horoskop 3.6.2023

Beran Luna ve Střelci vás žene mezi lidi. Fyzické výkony byste však raději překonávat neměli. Zejména odpoledne byste si koledovali o svalovou horečku! Býk Ranní trigon mezi Venuší a Neptunem vám přinese velice zajímavé sny. Je potřeba, abyste se nad nimi zamysleli a odhalili jejich skryté poselství.

Denní horoskop 2.6.2023

Beran Při Luně ve Štíru si dejte pozor na zbytečné projevy žárlivosti. Pokud víte, že k ní máte sklony, měli byste si slíbit, že se budete mírnit. Býk Když děti přijdou s tím, že s vámi potřebují něco probrat, věnujte jim veškerou pozornost. Vám se to možná nezdá, ale pro ně je to moc důležité.

Denní horoskop 1.6.2023

Beran Nezapomeňte, že je Den dětí, a pořádně ho oslavte! Vaše ratolesti uvítají všechno, co jim tento den jakkoli zpříjemní. Nějaký dost by se docela hodil. Býk Při Luně v partnerském sektoru věnujte miláčkovi víc pozornosti, než jste původně chtěli. Kdybyste se pro něj zastavili v práci, bude to vynikající.