Výpis článků na téma: Denní horoskopy

Horoskopy pro každý den. Připravujeme pro vás denní horoskopy v naší redakční věštírně. Poodhalte co si pro vás aktuálně připravily hvězdy na dnešní den a seznamte se s informacemi, které mohou pomoci vám, ale vašim blízkým. Odkryjte svou budoucnost dne právě teď a tady!

Denní horoskop 22.5.2019

Beran Člověk, který vás chce mít pod kontrolou, zjistí, že se nechytá. Ať později mu dojde, že zvolil špatnou cestu. Vy omezování své svobody nesnášíte. Býk Najdete odvahu k něčemu, co byste jindy považovali na zbytečné riziko. Tentokrát se však nemáte čeho bát. Vyjde to ještě lépe, než jste očekávali.

Denní horoskop 21.5.2019

Beran Budete mluvit podstatně víc, než jindy. Kolem se pohybuje spousta lidí, kteří si vás cení a kteří chtějí, abyste se s nimi podělili o své zkušenosti. Býk Slunce se spolu s Merkurem dostane do vašeho sektoru financí. Hlavně odpoledne vám přinese nápady, které vaši ekonomickou situaci zásadně vylepší.

Denní horoskop 20.5.2019

Beran Pocit, že něco nezvládáte, si nepřipouštějte. Není totiž založený na pravdě. Je jen potřeba, abyste svou nejistotu překonali a sáhli si pro vítězství. Býk V práci se mluví o zajímavých školeních. To, že o ně opravdu stojíte, dejte najevo dřív, než vás předběhne někdo, kdo dokáže myslet rychleji než vy.

Denní horoskop 19.5.2019

Beran Při Luně ve Střelci doma neseďte. Energie máte spoustu a musíte pro ni najít vhodný ventil. Co kdybyste si tak vyrazili na náročnější výlet na kole? Býk Vyhýbejte se lidem, kteří si od vás při každé příležitosti půjčují peníze. V krajním případě si začněte na nouzi stěžovat dřív, než vůbec otevřou pusu.

Denní horoskop 18.5.2019

Beran Přemýšlíte, co máte dělat. Velice tím popuzujete svého partnera. Ten má pocit, že až příliš dlouho a intenzivně přemýšlíte o tom, co je jemu jasné. Býk Jsou věci, které v neutrálním prostředí vyřídíte lépe, než doma. Vytáhněte svého miláčka někam, kde je vám oběma dobře, a tam mu všechno řekněte.

Denní horoskop 17.5.2019

Beran Počítejte s nečekaným pozváním na svatbu nebo jinou podobnou akci. I když se vám nechce, je vám jasné, že se tam bez nového roucha vypravit nemůžete. Býk Ani vy se nedokážete domluvit s člověkem, který jakoukoli komunikaci odmítá. Pak vám nezbude, než abyste dělali to, co chcete, a na něj se neohlíželi.

Denní horoskop 16.5.2019

Beran Mars, který vstupuje do Raka, ohrozí vaše rozumné přemýšlení. Můžete si sice myslet, že hádka je to nejlepší řešení, ale pravda to není a ani nebude. Býk Vstup Marse do vašeho komunikačního sektoru vám dodá odvahu. Konečně se přestanete ostýchat. To, co si myslíte, dáte taky jednoznačně najevo.

Denní horoskop 15.5.2019

Beran Se slovy zacházejte opatrně. Když vás někdo ujišťuje, že chce, abyste mu řekli pravdu, ještě to neznamená, že ji taky dokáže vydýchat a zpracovat. Býk Venuše, která vstupuje do vašeho znamení, vám vyloženě zkrášlí život. Konečně přestanete myslet jen na práci a začnete si vychutnávat životní radosti.

Denní horoskop 14.5.2019

Beran Atmosféra je stále ještě značně pracovitá. Dokonce můžete přijít na to, že bude lepší, když nepůjdete na oběd a místo toho budete plnit povinnosti. Býk Vyjadřujte se ke všemu, co se v práci seběhne. Máte jedinečnou možnost, abyste dali najevo, že jsou věci, kterým rozumíte víc, než všichni ostatní.

Denní horoskop 13.5.2019

Beran Zásadně měníte postoj ke svým povinnostem. Konečně jste pochopili, že je nemáte do nekonečna odsouvat do budoucnosti, ale že na nich musíte pracovat. Býk Než se rozhodnete, že si z kolegy uděláte kamaráda, přemýšlejte. Uvědomte si, že by se o vás dozvěděl víc, než ví teď, a podstatně víc, než je zdrávo.

Denní horoskop 12.5.2019

Beran To, že někoho znáte dlouhá léta, ještě neznamená, že vás nemůže překvapit. Když se mu něco takového povede, měli byste ho za to taky pochválit. Býk Pokud chcete čekat, až miláček dostane rozum, je to běh na dlouhou trať. Občas máte dojem, že to, co dělá, vymýšlí tak, aby vás tím co nejvíce naštval.