Výpis článků na téma: Denní horoskopy

Horoskopy pro každý den. Připravujeme pro vás denní horoskopy v naší redakční věštírně. Poodhalte co si pro vás aktuálně připravily hvězdy na dnešní den a seznamte se s informacemi, které mohou pomoci vám, ale vašim blízkým. Odkryjte svou budoucnost dne právě teď a tady!

Denní horoskop 25.9.2020

Beran Situace se koneďż˝nďż˝ uklidnila. Mďż˝sto pďż˝em��lenďż˝ o tom, kde a proti komu budete bojovat, se m��ete soustďż˝edit na ďż˝vahy o vďż˝kendu a o tom, kam vyrazďż˝te. Býk Na poslední chvíli budete muset změnit své víkendové plány. Jindy by vám to asi vadilo, ale dnes jste rádi, že budete pár dní trávit doma a v… Čtěte dále … »

Denní horoskop 24.9.2020

Beran To, že pospícháte, ještě neznamená, že musíte riskovat. Při opozici mezi Merkurem a Marsem se musíte ovládat. Pořád platí, že pospíchat se má pomalu. Býk Kolem poledne se vyhýbejte hádkám a sporům. Zbytečně by vám zkazily náladu. Když veškerou spornou komunikaci odložíte na podvečer, bude to lepší.

Denní horoskop 23.9.2020

Beran Kolem poledne čekejte střet s autoritou. Všichni vám sice říkají, že se s nadřízeným hádat nemáte, ale vy to přesto uděláte. A váš spor vyhrajete! Býk Zejména ráno si dávejte pozor na lidi, kteří si dokážou dokonale vymýšlet. To, co vám říkají, může sice znít velice pravděpodobně, ale pravda to není.

Denní horoskop 22.9.2020

Beran Odpolední vstup Slunce do Vah zásadně změní rozložení sil ve vašem vztahu. Smiřte se s tím, že bude velet miláček, jehož pokyny budete vy poslouchat. Býk Lidé kolem vás jsou podle vašeho názoru až příliš činorodí. Navíc hrozí, že ve spěchu udělají chyby, které pak budete muset napravovat právě vy.

Denní horoskop 21.9.2020

Beran Dopoledne si dávejte pozor na to, co a hlavně jakým tónem komu říkáte. Mohli byste mít sice pravdu, ale když budete zbytečně drsní, nikdo to neocení. Býk Při Luně ve svém partnerském sektoru nedělejte pokud možno nic. Když necháte za vás oba mluvit a hlavně rozhodovat partnera, bude to daleko lepší.

Denní horoskop 20.9.2020

Beran Na žárlivé poznámky svého partnera raději nereagujte. Když se budete tvářit, jako byste jim nerozuměli, dá se čekat, že ho záhy přestanou bavit. Býk Na to, že je neděle, je den velice napjatý. Naštěstí si napětí nevnášíte do života vy dva, ale jen reagujete na to, s nímž přijde vaše okolí.

Denní horoskop 19.9.2020

Beran Příjemné budou zejména veškeré akce s prarodiči. Předvedou se jako skvělí společníci v dokonalé náladě. Navíc projeví zásadní smysl pro humor. Býk Večer, kdy se Luna dostane do vašeho partnerského sektoru, byste si měli promluvit s miláčkem. Potřebujete probrat důležité věci, s nimiž sám nezačne.

Denní horoskop 18.9.2020

Beran Narazíte na člověka stejné povahy, což pro vás bude skutečný šok. Pak je jen logické, že začnete přemýšlet, jak s vámi partner může vůbec vydržet. Býk Nevěřte všemu, co uslyšíte! To, že vy ani při prosazování vlastních zájmů lhát neumíte a nedokážete, ještě neznamená, že to neumí ti ostatní.

Denní horoskop 17.9.2020

Beran Při kvadratuře mezi Merkurem a Jupiterem šetřete se silami. Ani energie ani času nemáte k dispozici tolik, kolik byste chtěli a zejména potřebovali. Býk Díky dnešnímu novoluní můžete začít s novou kapitolou svého citového života. Člověk, s nímž se náhodou seznámíte, pro vás bude mít značný význam.

Denní horoskop 16.9.2020

Beran Poslouchejte pozorně to, co vaši kolegové říkají. Pozornost věnujte zejména tomu, co jindy považujete za nepodstatné poznámky, o nichž nepřemýšlíte. Býk Při Luně v Panně se domluvíte bez problémů naprosto s každým. Vy budete své oponenty soustředěně poslouchat. Oni pak pochopí, že máte vlastně pravdu.

Denní horoskop 15.9.2020

Beran To, že uděláte chybu, je sice nepříjemné, ale není to tragédie. Pokud na ni nebudete upozorňovat sami, je navíc značná šance, že si jí nikdo nevšimne. Býk Věnujte se praktickým záležitostem! Zatímco s partnerem byste se jen hádali, v práci jde všechno skvěle. Tam o tom, že máte pravdu, nikdo nepochybuje.