Výpis článků na téma: Denní horoskopy

Horoskopy pro každý den. Připravujeme pro vás denní horoskopy v naší redakční věštírně. Poodhalte co si pro vás aktuálně připravily hvězdy na dnešní den a seznamte se s informacemi, které mohou pomoci vám, ale vašim blízkým. Odkryjte svou budoucnost dne právě teď a tady!

Denní horoskop 20.1.2019

Beran Překvapí vás telefonát od člověka, kterého jste dlouho neviděli. Obrátí se na vás, protože vás potřebuje. Chtít se vám nemusí, ale pomoci mu musíte. Býk Slunce, které se dostává do Vodnáře, vám dává spoustu šanci na zásadní pracovní změny. Dnes je v klidu promyslete a zítra na nich začněte pracovat!

Denní horoskop 19.1.2019

Beran Nebezpečí rychlého a nepromyšleného rozhodnutí je značné. Naštěstí se dokážete v pravý čas zastavit, všechno promyslet a až pak pokračovat dále. Býk Narazíte na člověka, kterého sice skoro neznáte, ale který na vás bude přesto protivný. Nehádejte se s ním. K ničemu dobrému by to nevedlo.

Denní horoskop 18.1.2019

Beran Na to, abyste si nejdříve něco vyzkoušeli a pak zjistili, zda to půjde nebo nepůjde, nebude čas. Jděte do toho hned naplno a doufejte, že to vyjde. Býk Konjunkce Merkura s Plutem vás obdaří skvělou výmluvností. Pokud potřebujete někoho přesvědčit o něčem, čím si nejdete sami jistí, máte v tom zelenou!

Denní horoskop 17.1.2019

Beran Luna ve vašem partnerském sektoru vás nutí, abyste se náležitě projevili. V žádném případě nesmíte dopustit situaci, kdy si necháte všechno líbit! Býk Než si něco objednáte přes internet, máte se na co těšit. Všechno se bude sekat tak, že to pro vás bude ta pravá zkouška trpělivosti a síly nervů.

Denní horoskop 16.1.2019

Beran To, že se práce nebojíte, ještě neznamená, že kvůli ní nemůžete být naštvaní. Dostane vás už to, že váš šéf zaúkoluje, zatímco kolegů si ani nevšimne. Býk To, že něco nejde, pro vás není žádný argument. Aktivujete veškerou sílu a docílíte i toho, co zdánlivě vypadalo jako něco totálně nedosažitelného.

Denní horoskop 15.1.2019

Beran Konečně přijdou peníze, na které jste až dosud čekali marně. Bude to pro vás překvapení, neboť jich bude podstatně víc, než jste předpokládali. Býk Patříte k lidem, kteří se rozhodli, že nebudou dělat zbytečné chyby. Tím, že se vám to podaří, překvapíte nejen své blízké, ale hlavně sami sebe.

Denní horoskop 14.1.2019

Beran Po celý den poletujete od jedné důležité záležitosti k druhé, která je ještě důležitější. Překvapivě všechno zvládnete tak, abyste mohli být spokojení. Býk Dostanete se do situace, s níž nemáte sice velké zkušenosti, ale již dokážete zvládnout. Když se pak otočíte, nebudete chápat, jak se vám to povedlo.

Denní horoskop 13.1.2019

Beran Všechno, co dnes pronesete, je velice důležité. Vy svá slova třeba ani nijak vážně, nemyslíte, ale můžete si být jistí, že je vaše okolí vážně bere. Býk I vy se někdy můžete zachovat hodně lehkomyslně. Když však své jednání rozeberete, bude vám pří představě možných důsledků běhat mráz po zádech.

Denní horoskop 12.1.2019

Beran Nenechte si namluvit, že se do něčeho nemáte pouštět, protože vám to stejně nepůjde. Po prvním pokusu zjistíte, že je to lehčí, než jste si mysleli. Býk Čekejte den, zasvěcený sportu a tělesnému pohybu. Vy byste se bez podobných radovánek i obešli, ale vaše akční rodina vám moc klidu nedopřeje.

Denní horoskop 11.1.2019

Beran V práci vás čeká zajímavá novinka. Najděte si chvíli klidu, abyste o ní popřemýšleli a rozhodli se, zda vůbec a jak na ni budete reagovat. Býk Dopřejte si něco, na co vám jindy nezbývá čas. Skvěle proběhnou zejména všechna setkání se starými kamarády. Počítejte však s tím, že se protáhnou.