Výpis článků na téma: Denní horoskopy

Horoskopy pro každý den. Připravujeme pro vás denní horoskopy v naší redakční věštírně. Poodhalte co si pro vás aktuálně připravily hvězdy na dnešní den a seznamte se s informacemi, které mohou pomoci vám, ale vašim blízkým. Odkryjte svou budoucnost dne právě teď a tady!

Denní horoskop 19.7.2019

Beran Na zdvořile vyjádřené požadavky svého okolí reagujte vstřícně. Jindy byste se nechali dlouho přemlouvat, ale teď je v nejistotě držet nedokážete. Býk Merkur se vrací do Raka a vám je vyloženě dobře. Konečně se vám vrátí dar řeči tak, abyste se nebáli a prosadili všechno, co považujete za nutné.

Denní horoskop 18.7.2019

Beran Starosti svých zamilovaných kamarádů se vám řešit nechce. Dokážete je sice vyslechnout, ale to, že vás zajímají, už neumíte ani věrohodně předstírat. Býk To, co říkají kamarádi, zní skvěle, ale pravda to být nemusí. Než se rozhodnete, že s tím začnete počítat jako s bernou mincí, ještě chvíli čekejte.

Denní horoskop 17.7.2019

Beran Vypadá to, že váš nadřízený pracovní záležitosti vyloženě podcenil. Úkolů je ještě víc, než obvykle, zatímco vás je na pracovišti sotva polovina. Býk Opozice mezi Venuší a Saturnem vás staví před zásadní dilema. Uchází se o vás člověk o generaci starší, než jste vy. Vy vůbec nevíte, co dělat.

Denní horoskop 16.7.2019

Beran Na lidi, kteří vám radí, co máte dělat, jste vyloženě alergičtí. Dnes však rady, které vám dávají, nemusí být zdaleka tak mimo, jak si myslíte. Býk Zatmění, které se odehrává ve vašem sektoru dlouhých cest, varuje. Než se rozhodnete, že si v cizině koupíte vysněný dům, ještě chvíli přemýšlejte.

Denní horoskop 15.7.2019

Beran Je zbytečné, abyste se projevovali přehnaně tvrdě. Když o to, na co máte nárok, požádáte jemně a přiměřeně, je váš úspěch daleko pravděpodobnější. Býk Vůbec se nepoznáváte! Je docela možné, že se rozhodnete dát vale svému starému uspořádanému životu a pustíte se do nepředpokládaného dobrodružství.

Denní horoskop 14.7.2019

Beran Opozice mezi Sluncem a Plutem vás nutí k trpělivosti. Zejména na celnicích bude každé jednání trvat podstatně déle, než jste měli naplánováno. Býk Zejména malým dětem nepatří ostré nástroje do rukou. Při Luně ve Střelci by si mohly ublížit rychle a daleko víc, než si vůbec dokážete představit.

Denní horoskop 13.7.2019

Beran Ve všech aktivitách se vám daří podstatně lépe, než byste čekali. Od ruky vám dokonce půjde i práce, s níž obvykle míváte jenom samé potíže. Býk Pocit, že svého partnera tak zcela nechápete, je stále silnější. O vysvětlení jeho jednání ho sice požádat můžete, ale žádný velký efekt nečekejte.

Denní horoskop 12.7.2019

Beran Plánované posezení s kamarády dopadne jinak, než jste čekali. Do vaší společnosti se vetře někdo, kdo s vámi moc neladí a kdo vám celý večer pokazí. Býk Sami a vlastní hlavou přijdete na fígl, který vám zásadně usnadní práci s počítačem. Svou nápaditostí překvapíte i zkušené počítačová experty!

Denní horoskop 11.7.2019

Beran Zejména na dovolené to není snadné. Když miláček usoudí, že by byl spokojenější vleže a s knížkou, moc se vám to nelíbí, musíte to ale respektovat. Býk Kvadratura mezi Marsem a Uranem je velice ošidná. Ať se děje cokoli, musíte její energii zvládnout. Bez náležitého sebeovládání to opravdu nepůjde.

Denní horoskop 10.7.2019

Beran Zejména dopoledne to s projevy hrdosti nepřehánějte. Když připustíte, že občas může mít pravdu i někdo jiný, bude to pro vás daleko prospěšnější. Býk Večer, kdy je Luna ve Štíru, budete zápasit se žárlivostí. Zdravý rozum vám sice říká, že není opodstatněná, ale vy se přesto překonat nedokážete.

Denní horoskop 9.7.2019

Beran Dávejte si pozor na hádky! Zejména ty, které by se večer strhly, by ovlivňovala opozice mezi Sluncem a Saturnem, by byly vyloženě nebezpečné. Býk Ať se děje cokoli, bez komentáře to nenecháte. Doby, kdy jste se buď ostýchali nebo báli své názory projevit, jsou naštěstí už hodně dlouho pryč.