Výpis článků na téma: Denní horoskopy

Horoskopy pro každý den. Připravujeme pro vás denní horoskopy v naší redakční věštírně. Poodhalte co si pro vás aktuálně připravily hvězdy na dnešní den a seznamte se s informacemi, které mohou pomoci vám, ale vašim blízkým. Odkryjte svou budoucnost dne právě teď a tady!

Denní horoskop 19.3.2019

Beran Když vás miláček v něčem selže, chovejte se velkoryse. Když se ovládnete a nebudete mu to zbytečně připomínat, nic neřekne, ale váš přístup ocení. Býk Luna, která je v Panně, zásadně vylepší váš vztah. Konečně se dostanete do situace, kdy svou vůli partnerovi nevnucujete, ale ponecháte mu jeho názor.

Denní horoskop 18.3.2019

Beran Než přijmete návrh, který má rychle a zásadně obrátit váš život k lepšímu, důkladně přemýšlejte. Návrh je sice lákavý, ale i on má své velké stíny. Býk Hlavně si nenechte namluvit, že si bez svého nynějšího partnera s životem neporadíte. Poradíte si s ním jedna radost a tak, že bývalý bude jen koukat.

Denní horoskop 17.3.2019

Beran Luna je ve Lvu a přináší vám novou lásku nebo alespoň nového koníčka. V každém případě počítejte se dnem, v němž se nebudete ani trochu nudit. Býk Jsou boje, které byste vzdávat neměli. Pokud se vám dosud nepodařilo něco uvařit nebo upéct, zkuste to dnes. Námaha bude značná, ale úspěch jistý!

Denní horoskop 16.3.2019

Beran Jsou věci, ve kterých byste neměli za žádnou cenu ustoupit. Rady vyslechněte, ale jinak trvejte na tom, že si dům budete zařizovat podle svého vkusu! Býk Novinky, které jste na včerejší party slyšeli, musíte probrat s partnerem. Na rozdíl od vás hned pochopí, co se děje, a dojde mu, jak to využít.

Denní horoskop 15.3.2019

Beran Opět se ukáže, že nečekané a nepřipravované akce jsou ty nejlepší. Když na nějaké takové odpoledne skončíte, vrátíte se domů později, než jste čekali. Býk Konec týdne je proběhne rychle a v pohodě. Cestou z práce si dokonce najdete čas na kamarády, které jste už hodně dlouho neviděli. Bude to vynikající!

Denní horoskop 14.3.2019

Beran Když to bude potřeba, klidně se hádejte na veřejnosti. Bude to podstatně lepší, než kdybyste měli pocit, že jste si nechali líbit víc, než jste chtěli. Býk Na trapasy máte vyloženě šťastnou ruku. Naštěstí se dokážete smát sami sobě. Kdybyste to uměli, museli byste dnešek brát jako den totálně k nepřežití.

Denní horoskop 13.3.2019

Beran Když se do někoho zamilujete, přiznejte to především sami sobě. Když si budete namlouvat, že jste jenom kamarádi, moc daleko svůj život neposunete. Býk Na to, abyste se učili něco nového, nemáte dostatek času ani trpělivosti. Věnujte pozornost i čas tomu, co dokonale zvládáte a v čem jste si jistí.

Denní horoskop 12.3.2019

Beran Odpoledne, kdy se Luna dostane do Blíženců, vládne v rodině dobrá nálada. Zásadně vás potěší pohled na účet. Přišly peníze, s nimiž jste už nepočítali. Býk Dopoledne, kdy je Luna ve vašem znamení, si moc dobře rozmyslete, o co chcete usilovat. Při trigonu mezi Lunou a Plutem se vám podaří i nemožné.

Denní horoskop 11.3.2019

Beran Jsou věci, které vás překvapí. V práci zjistíte, že bývalí největší nepřátelé vytvářejí koalici. Pozorujte je, abyste pochopili, o co se jim jedná. Býk Když chcete někomu pomáhat, dělejte to nenápadně. Dotyčný nesmí mít ani na chvíli pocit, že ho někam cpete. Není to snadné, ale vy to dokážete.

Denní horoskop 11.3.2019

Beran Jsou věci, které vás překvapí. V práci zjistíte, že bývalí největší nepřátelé vytvářejí koalici. Pozorujte je, abyste pochopili, o co se jim jedná. Býk Když chcete někomu pomáhat, dělejte to nenápadně. Dotyčný nesmí mít ani na chvíli pocit, že ho někam cpete. Není to snadné, ale vy to dokážete.