Category Archives: Denní horoskopy

Horoskopy pro každý den. Připravujeme pro vás denní horoskopy v naší redakční věštírně. Poodhalte co si pro vás aktuálně připravily hvězdy na dnešní den a seznamte se s informacemi, které mohou pomoci vám, ale vašim blízkým. Odkryjte svou budoucnost dne právě teď a tady!

Denní horoskop 2.2.2023

Beran Při Luně v Raku se dozvíte, že rodině nevěnujete zdaleka tolik pozornost, jak byste měli. Nehádejte se. Dnes vaše argumenty nikdo poslouchat nebude. Býk Veškerá jednání, kterých se dnes účastníte, byste si měli preventivně nahrávat. Paměť vás může zklamat, ale technika vaši nespolehlivou paměť zastoupí.

Denní horoskop 1.2.2023

Beran Partnerovi klidně řekněte, že je vám sice drahý, ale že se ho za každou cenu držet nehodláte. Když vidí své štěstí jinde, může se tam hned vydat. Býk Příkazy, které ráno v práci dostanete, si ověřte. Vyhnete se tak situaci, kdy byste zjistili, že jste celý den pracovali na něčem, co není potřeba.

Denní horoskop 31.1.2023

Beran V kritické situaci myslete především na sebe a na svůj prospěch. Je to sice sobecké, ale jinak jednat nemůžete. Nikdo jiný vaše zájmy hájit nebude. Býk V práci čekejte změny, které vás vyloženě potěší. Vypadá to, že se situace změní tak, abyste na svém pracovišti bylo po všech stránkách spokojenější.

Denní horoskop 30.1.2023

Beran I když stresy obvykle nevyhledáváte, dnes se jim vyhýbat nemusíte. Večer pak můžete zkonstatovat, že jste je zvládli tak, že na sebe můžete být pyšní! Býk Díky pozitivní vazbě mezi Merkurem a Uranem dokážete svá přání vyjádřit tak, aby vám každý vyhověl. Všichni uznají, že to tak bude daleko lepší.

Denní horoskop 29.1.2023

Beran Zejména dopoledne před každým rozhodnutím napočítejte minimálně do desíti. Nebezpečí, že uděláte něco, čeho byste pak litovali, je nepříjemně vysoké. Býk Úvahy o tom, že byste si měli pořídit fotovoltaickou elektrárnu nebo tepelné čerpadlo, jsou na místě. Zkuste k tomu sehnat co nejvíce informací!

Denní horoskop 28.1.2023

Beran Když něco prodáváte, budete mít opravdu šťastnou ruku. Člověk, který se přihlásí, má nejenom opravdový zájem, ale navíc disponuje i dostatkem peněz. Býk S názory svých dětí sice nemusíte souhlasit, ale měli byste je respektovat. Získáte tak domácí atmosféru plnou úcty a pozitivního přístupu k životu.

Denní horoskop 27.1.2023

Beran Venuše, která vstupuje do Ryb, zásadně změkčí atmosféru. Když nebudete na lidi kolem sebe tlačit,ale pokusíte se jim porozumět, bude to o hodně lepší. Býk Venuše, která vstupuje do Ryb, vám připraví velice pěkný víkend s romantickou notou. Zejména dnes odpoledne si budete vychutnávat každou minutu.

Denní horoskop 26.1.2023

Beran Závěry, ke kterým pozorováním toho, co se kolem vás děje, si raději nechejte pro sebe. Když je zveřejníte, všichni usoudí, že si z nich děláte legraci. Býk Lidí, kteří se musí vyrovnat s následky svých činů, vám může být opravdu líto. Musíte se však smířit s tím, že vy sami jim nijak pomoci nedokážete.

Denní horoskop 25.1.2023

Beran Sextil mezi Sluncem a Jupiterem vám přinese štěstí v riziku. Naštěstí přesně vycítíte hranici, kterou musíte respektovat, a kterou nelze překročit. Býk Při Luně v Rybách si dokážete vychutnávat život po všech stránkách. Možná byste mimo program měli zajít třeba na koncert nebo jinou podobnou akci.

Denní horoskop 24.1.2023

Beran Lidé budou daleko citlivější, než bývají obvykle. Právě proto byste je neměli provokovat. Když k jejich emocím přistoupíte ohleduplně, bude to lepší. Býk Než se rozhodnete, co v jisté náročné situaci uděláte, vyžádejte si čas na rozmyšlenou. Jde o něco, na co byste se měli alespoň jednou pořádně vyspat.

Denní horoskop 23.1.2023

Beran Při Luně ve Vodnáři se dokážete chovat tak, abyste si nedělali nepřátele, ale získávali nové kamarády. Ty, které najdete dnes, vám vydrží navždy! Býk Zatímco během dne nevíte, kam dřív skočit, večer vám všechno vynahradí. Luna ve vašem sektoru přátel se postará, abyste si život opravdu vychutnávali.