Category Archives: Denní horoskopy

Horoskopy pro každý den. Připravujeme pro vás denní horoskopy v naší redakční věštírně. Poodhalte co si pro vás aktuálně připravily hvězdy na dnešní den a seznamte se s informacemi, které mohou pomoci vám, ale vašim blízkým. Odkryjte svou budoucnost dne právě teď a tady!

Denní horoskop 25.5.2024

Beran Užívejte si den, kdy si poradíte se všemi problémy v lásce, které jste kdy měli. Přes den je budete řešit a večer si vychutnáte partnerskou harmonii. Býk Projednávání všeho důležitého nechejte na večer, kdy bude Luna v Kozorohu. S její pomocí dokážete prosadit i to, co zatím všichni vnímali jako nemožné.

Denní horoskop 24.5.2024

Beran Pracovní atmosféra je opravdu napjatá. Právě proto si musíte dávat pozor na výbuch. Kdyby se začalo křičet, veškerá rozumná diskuse utkví v místě. Býk Luna ve Střelci vám vnucuje zrychlené tempo. V praktických záležitostech ho přijmout můžete, ale na silnici byste si měli podobné pokusy zakázat!

Denní horoskop 23.5.2024

Beran Venuše, která se na další týdny stěhuje do vašeho sektoru komunikace, vám dává štěstí v lásce. Každého, koho chcete získat, se vám podaří umluvit. Býk Harmonický vztah mezi Venuší a Jupiterem vám dává štěstí ve všech finančních záležitostech. I když zásadně nesázíte, dnes byste to zkusit mohli.

Denní horoskop 22.5.2024

Beran Jde o den, kdy můžete spustit přesně tu akci, na kterou jste dosud neměli odvahu. Díky harmonickému vztahu Slunce s Plutem máte úspěch jistý! Býk Na lidi, kteří se vás snaží kombinací vlídného násilí a jemné manipulace dostat tam, kam vy jít nechcete, nereagujte. Záhy zjistí, že na vás nemají.

Denní horoskop 21.5.2024

Beran O osudu svých přátel se dozvíte něco, co vám překvapí. Možná je i trochu politujete. Zároveň si však slíbíte, že něco takového už dál nepustíte. Býk Zejména dopoledne si dejte pozor na žárlivé poznámky. Miláček by na ně reagoval způsobem, který by dosud příjemnou atmosféru spolehlivě pokazil.

Denní horoskop 20.5.2024

Beran Lidem, kteří vám popisují, jak na poslední chvíli změnili svůj život, moc nevěřte. Po pár otázkách zjistíte, že to tak úplně dobrovolné nebylo. Býk Spočítejte si všechny sny, které se vám od začátku roku podařilo uskutečnit. K vašemu překvapení jich bude opravdu hodně. Máte proč být spokojení.

Denní horoskop 19.5.2024

Beran Vliv Luny ve svém partnerském sektoru si musíte hlídat. Když miláčkovi odpustíte to, co se odpustit nedá, budete si to později intenzivně vyčítat. Býk Ať jdete kamkoli, musíte se stáhnout do pozadí. Když omezíte aktivitu a místo toho budete spíše pozorovat, pochopíte i to, čemu jste dosud nerozuměli.

Denní horoskop 18.5.2024

Beran Na to, že byste prožili klidný a nerušený večer, zapomeňte. Ráno bude všechno v pohodě, ale odpoledne přijde pozvání na akci, kam jít prostě musíte. Býk Spojené síly Slunce a Jupitera vám přinesou úspěch i v situaci, ve které si dosud nevěděli rady. Konečně si máte šanci vychutnat nezasloužené štěstí…

Denní horoskop 17.5.2024

Beran Při Luně v Panně si zejména v práci hlídejte každý detail. Vaše obvyklá velkorysost, se kterou je pomíjíte, by se tentokrát obrátila proti vám. Býk Napjatý vztah mezi Merkurem a Plutem vás zbavuje opatrnosti. Když vás jakákoli autorita rozčilí, dokážete jí své rozhořčení dát dost rázně najevo!

Denní horoskop 16.5.2024

Beran O plánech na další týdny a měsíce s nikým nemluvte. Nejdříve v nich musíte mít jasno sami. Základní obrysy sice máte, ale do dokonalosti to má daleko. Býk Když vám někdo s patřičně smutným výrazem sdělí, že musel změnit názor, který na vás má, zbytečně se nestresujte. Jde o náladu, která ho záhy přejde.

Denní horoskop 15.5.2024

Beran Do podvečera se můžete opřít o sílu Merkura ve svém znamení. Když o něco opravdu stojíte, dokážete si o to říct způsobem, kterému se nedá odolat. Býk Merkur, který se večer dostává do vašeho znamení, vám garantuje příliv skvělých nápadů. Ty nejlepší si nechejte a o ostatní se podělte s kamarády.