Category Archives: Denní horoskopy

Horoskopy pro každý den. Připravujeme pro vás denní horoskopy v naší redakční věštírně. Poodhalte co si pro vás aktuálně připravily hvězdy na dnešní den a seznamte se s informacemi, které mohou pomoci vám, ale vašim blízkým. Odkryjte svou budoucnost dne právě teď a tady!

Denní horoskop 5.12.2023

Beran Mikuláš, který dnes chodí, na vás rozhodně nezapomene. Kromě obvyklé čokolády a jiných dobrot vám však přinese něco, co vám opravdu vyrazí dech. Býk Příznivý vztah mezi Venuší a Saturnem stabilizuje veškeré vaše vztahy. I hodně ožehavé záležitosti řešíte s noblesou a bez zbytečných komplikací.

Denní horoskop 4.12.2023

Beran Dokážete nemožné. Když se rozhodnete, že lidem kolem sebe něco vytknete, umíte to udělat tak, že se neurazí, ale začnou o tom důkladně přemýšlet. Býk Večer, kdy se Venuše dostává do vašeho partnerského sektoru, se atmosféra mezi vámi a partnerem najednou uvolní. Těšte se na velice krásný večer.

Denní horoskop 3.12.2023

Beran Lichotky, co na vaši adresu padnou, si zaslouženě užíváte. Konečně jste narazili na inteligentní lidi, kteří si naplno uvědomují vaše skutečné kvality. Býk Při Luně ve Lvu máte sklo utrácet víc, než je rozumné. Budete sice kupovat to, co po vás chtějí děti, ale to situaci k lepšímu nijak zvlášť neobrátí.

Denní horoskop 2.12.2023

Beran Luna ve Lvu vás vyžene do společnosti, kde vyřídíte i to, co se vám dosud nedařilo. Doma je vám dobře, ale ti správní lidé tam za vámi nepřijdou. Býk Pozitivní vztah mezi Merkurem a Saturnem stabilizuje vaše vnitřní nastavení. Každé slovo, které pronesete, by se dalo okamžitě tesat do kamene.

Denní horoskop 1.12.2023

Beran Merkur, který se dostává do Kozoroha, se vám postará o spoustu práce navíc. Vaše hrdost vám však brání, abyste přiznali, že na ni zatím nestačíte. Býk Merkur, který vstupuje do Kozoroha, vám postaví do cesty významné lidi. Získáte je tím, že s nimi budete mluvit otevřeně a nebudete se jim podbízet.

Denní horoskop 30.11.2023

Beran Šance oslovit opravdu zajímavého člověka by byla. Vy pak musíte přesně vyvážit tón, který použijete. Vy se nepodbízíte, vy jen navazujete kontakt! Býk Při Luně v Raku dokážete otevřeně mluvit i o tom, co je vám jindy nepříjemné. Pokud potřebujete pozitivně ovlivnit vztahy s dětmi, máte šanci.

Denní horoskop 29.11.2023

Beran S citlivými reakcemi počítejte i u lidí, kteří jimi obvykle nehýří. Dnes si musíte hlídat všechno, co jim řeknete. Nikdy nevíte, co je rozpláče. Býk Pokud chcete zjistit, co si kdo myslí, nemluvte, ale poslouchejte. Připravte se však na to, že tak získáte spoustu informací, které vás překvapí.

Denní horoskop 28.11.2023

Beran Legrace a vtípky, které na vaši adresu padnou, vám vůbec nevadí. Dokážete na ně zareagovat tak, aby všichni uznali, že jste je odehráli s grácií. Býk Člověk, který vám řekne, že vás uznává, to myslí vážně. Dodá, že vy jste si jako jediní z jeho kamarádů dokázali uchovat optimismus a smysl pro humor.

Denní horoskop 27.11.2023

Beran Úplněk v Blížencích vám dává jistotu i v záležitostech, ve kterých jste dosud klopýtali. Ať se mluví o čemkoli, dokážete najít ta správná slova. Býk Všechno probíhá daleko rychleji, než jste zvyklí a než jste počítali. Nakonec dokážete s během událostí udržet tempo, ale dá vám to spoustu práce.

Denní horoskop 26.11.2023

Beran Moc dobře vyjdou veškeré pokusy o stabilizaci vašeho vztahu. Oba svorně usoudíte, že hádek bylo už dost a teď je čas nastolit pohodu a vytoužený mír. Býk Hned ráno zjistíte, že to, co jste měli v plánu, musíte rychle přehodnotit a přizpůsobit realitě. Naštěstí vám nový scénář vyhovuje víc, než ten starý.

Denní horoskop 25.11.2023

Beran Jsou záležitosti, ve kterých byste se raději přeceňovat neměli. Když usoudíte, že chcete přestěhovat byt, měli byste se zarazit dřív, než si ublížíte. Býk Díky Luně ve svém znamení přistupujete uvážlivě ke všemu, co den přinese. Právě proto se rádi pustíte do prvních vánočních příprav. Dopadne to skvěle.