Category Archives: Denní horoskopy

Horoskopy pro každý den. Připravujeme pro vás denní horoskopy v naší redakční věštírně. Poodhalte co si pro vás aktuálně připravily hvězdy na dnešní den a seznamte se s informacemi, které mohou pomoci vám, ale vašim blízkým. Odkryjte svou budoucnost dne právě teď a tady!

Denní horoskop 28.10.2021

Beran Jsou lidé, od kterých logické myšlení očekávat nemůžete. Pokud vznikne potřeba soustředěného myšlení a zodpovědného přístupu, je to jenom na vás. Býk Volný den berte jako příležitost buď k relaxaci, nebo k provozování vlastních koníčků. Na dohánění práce doma zapomeňte. Na to bude dost času jindy.

Denní horoskop 27.10.2021

Beran Na jedovaté otázky a zlomyslné narážky se pokuste nereagovat. Čím lhostejněji budete vydat, tím víc a intenzivněji budou vaši provokatéři naštvaní. Býk S partnerem se domluvíte bez problémů. Trochu horší to bude s jeho rodiči. Mají dojem, že na něj máte až příliš velké nároky a že byste ho měli šetřit.

Denní horoskop 26.10.2021

Beran Při Luně v Raku si vaši pozornost vyžádá v první řadě rodina. To, jestli chcete nebo nechcete, nehraje roli. Dnes se jí věnovat jednoduše musíte. Býk Luna ve vašem sektoru komunikace vás zbavuje zbytečného ostychu i strachu. Když jste si něčím jistí, podáte to tak, že o to nikdo pochybovat nebude.

Denní horoskop 25.10.2021

Beran I když nechcete, musíte se smířit s tím, že jsou lidé, kteří nejsou tak úplně ideální. Naštěstí po vás dnes nikdo nechce, abyste byli ideální taky. Býk Čekejte den, kdy nebudete do poslední chvíle tušit, co máte dělat a co se po vás vlastně chce. Nakonec to pochopíte a ještě na tom i vyděláte.

Denní horoskop 24.10.2021

Beran Při Luně v Blížencích se nesmíte nechat umlčet. Jakmile se stane něco, co máte podle vašeho názoru komentovat, nesmíte dovolit, aby vás někdo zastavil. Býk Luna v Blížencích vás nutí k opatrnému utrácení. Velice dobře si uvědomujete, že se blíží časy, kdy bude potřeba obrátit každou korunu dvakrát.

Denní horoskop 23.10.2021

Beran Slunce, které se ráno přesouvá do Štíra, vylepší vaše partnerství. Konečně pochopíte, že nesmíte partnera nutit k tomu, do čeho se mu zásadně nechce. Býk Ranní vstup Slunce do vašeho partnerského sektoru zásadně změní váš vztah. Najednou pochopíte, že nefunguje automaticky, ale že na něm musíte pracovat.

Denní horoskop 22.10.2021

Beran I když je situace zejména ráno dost náročná, dokážete ji zvládnout. Dobře víte, že se při kvadratuře mezi Marsem a Plutem hádat prostě nesmíte. Býk To, co v partnerství prožíváte, se dá bez přehánění označit za jedno z vašich nejlepších období. Využijte každou chvíli, kterou můžete prožívat spolu!

Denní horoskop 21.10.2021

Beran Díky své vůli získáte i to, na co nikdo jiný nedosáhl. Měli byste si však uvědomit, že spolu se ziskem přijde i odpovědnost za to, co jste dostali. Býk Důvěra, kterou vám vaši kamarádi projeví, bude skoro až dojemná. Bude vám jasné, že jste pro ně důležití a že si život bez vás představit… Read More »

Denní horoskop 20.10.2021

Beran Člověka, který se s vámi viditelně nechce bavit, ke komunikaci nenuťte. Momentálně bude lepší, když si počkáte, až s vámi začne mluvit sám. Býk Úplněk na konci Berana vám přináší velice zajímavé sny. O jejich poselství naštěstí přemýšlet nemusíte. Všechno vám bude jasné od první chvíle!

Denní horoskop 19.10.2021

Beran Konečně si vychutnáte den, kdy skutečnost zásadně předčí očekávání. Můžete se těšit na den, kdy se vám bude dařit i to, v čem jste dosud klopýtali. Býk Než se rozhodnete, že začnete šetřit, přemýšlejte, jak to podat rodině. S tím, že budou novým finančním režimem nadšení, počítat rozhodně nemůžete.

Denní horoskop 18.10.2021

Beran Nic z toho, co se děje, vás z míry nevyvede. Dobře víte, že se díky kombinaci silného Merkura a Jupitera z každého průšvihu nakonec vyhrabete. Býk Pozor si dejte zejména na lidi, kteří vám slibují všestrannou pomoc. Když ji přijmete, změní podmínky tak, abyste si ji hodně draze zaplatili.