Výpis článků na téma: Denní horoskopy

Horoskopy pro každý den. Připravujeme pro vás denní horoskopy v naší redakční věštírně. Poodhalte co si pro vás aktuálně připravily hvězdy na dnešní den a seznamte se s informacemi, které mohou pomoci vám, ale vašim blízkým. Odkryjte svou budoucnost dne právě teď a tady!

Denní horoskop 21.11.2019

Beran Nehledejte za každou cenu omluvu pro lidi, kteří si to nezaslouží. Když si přiznáte, že jste jim neměli naletět, budete vůči sobě daleko upřímnější. Býk Všechno je velice příjemné. Dokonce i pracovní kolega, který vám jindy leze na nervy. Přijde s velice rozumným nápadem. Souhlaste s ním bez váhání!

Denní horoskop 20.11.2019

Beran Překvapujete sami sebe. Bez výčitek svědomí si koupíte něco kvalitního a dost drahého. Zajímavé to bude i doma. Partner vám nevynadá, ale bude nadšený! Býk Partnera poslouchejte pozorně a na jeho nápady reagujte vstřícně. Neriskujte, situaci, kdy se ho ujme někdo jiný a přesvědčí ho, že se k němu hodí líp.

Denní horoskop 19.11.2019

Beran To, že vám někdo leze na nervy, neznamená, že vás nemůže přitahovat. V tom, co k němu cítíte, máte zmatek, jenž se vám rozmotat nedaří a nepodaří. Býk Vstup Marse do vašeho partnerského sektoru vám život moc neulehčí. Máte tendenci jít až na hranu a pak se upřímně divit reakcím, které to vyvolalo.

Denní horoskop 18.11.2019

Beran Těšte se na den, kdy se vám bude dařit naprosto ve všem, lásku nevyjímaje! Ráno si domluvte rande a pak se už jenom těšte na velice vzrušující večer. Býk Jste výbušní podstatně víc, než je zdrávo, a pak se divíte reakcím, které to vyvolává. V práci si dělejte, co chcete, ale doma vsaďte na… Čtěte dále … »

Denní horoskop 17.11.2019

Beran Je potřeba, abyste se zamysleli nad svým finančním hospodařením. Když Rak říká, že si musíte vytvořit rezervu na horší časy, má naprostou pravdu. Býk Nápady svého partnera posuzujte s rozumem. Můžete mít sice pocit, že jsou totálně k ničemu, ale opravdu není důvod, abyste mu to řekli nahlas.

Denní horoskop 16.11.2019

Beran Vaši přátelé si bez vás sobotu neumí představit. Vám se však kupodivu nikam nechce. Vymyslíte si rozumnou výmluvu a rozhodnete se, že zůstanete doma. Býk Do Vánoc je sice ještě daleko, ale to ve vašem případě roli nehraje. Vytáhnete recepty po babičce, natlučete koření a začnete vyrábět těsto na perníky.

Denní horoskop 15.11.2019

Beran Večer, kdy je Luna v Raku, na vás zaútočí děti. Chtějí, abyste je mimo program pustili na nějakou akci. Budou tak přesvědčivě, že nakonec povolíte. Býk Luna v Býku se vám postará o klidný a vyrovnaný rodinný večer. Berte to jako odměnu za týden, kdy jste se kvůli práci neměli čas ani nadechnout.

Denní horoskop 14.11.2019

Beran Luna v Blížencích aktivuje váš smysl pro humor i vaši výmluvnost. Pokud potřebujete někoho přetáhnout na svou stranu, nebude to činit žádný problém! Býk Při Luně v Blížencích vás lezou všichni kolegové na nervy. Máte pocit, že se zajímají jen o zábavu, zatímco opravdu důležité věci jsou jim lhostejné.

Denní horoskop 13.11.2019

Beran Sentimentálním vzpomínkám na bývalou lásku se vyhýbejte. Nepřinese to nic dobrého. Když se smíříte s tím, že už není a nebude, bude to daleko lepší. Býk To, že se někdo rozčiluje, vás nesmí vyprovokovat k nerozumné reakci. Naopak je potřeba, abyste zachovali chladnou tvář a neřekli ani slovo navíc.

Denní horoskop 12.11.2019

Beran Nachystejte si seznam všeho, co jste v práci v poslední době dokázali. Při úplňku v Býku se mluví o penězích. Vy musíte dokázat, že si je zasloužíte! Býk Úplněk ve vašem znamení startuje novou etapu vašeho života. Konečně jasně víte, co je pro vás důležité. Zároveň velice dobře chápete, jak to získat.

Denní horoskop 11.11.2019

Beran Jedovaté poznámky vás sice mohou napadat, ale zkuste se ovládnout. Zejména doma by z toho byla hádka, která by vám zbytečně zkazila celý večer. Býk Odpolednímu rozhovoru s nadřízeným se nebraňte. Konečně máte šanci, kdy mu můžete vysvětlit své stanovisko a dokázat, že máte ve všem pravdu.