Výpis článků na téma: Denní horoskopy

Horoskopy pro každý den. Připravujeme pro vás denní horoskopy v naší redakční věštírně. Poodhalte co si pro vás aktuálně připravily hvězdy na dnešní den a seznamte se s informacemi, které mohou pomoci vám, ale vašim blízkým. Odkryjte svou budoucnost dne právě teď a tady!

Denní horoskop 6.7.2020

Beran Pod vlivem okolností změníte názory, které jste dosud brali jako jediné možné. Potěšíte tím partnera, který vás k tomu už hodně dlouho přemlouval. Býk Zejména dopoledne je vynikající pro partnerskou spolupráci. Když se s miláčkem do něčeho pustíte, je jisté, že práci dokončíte rychle a navíc i dobře.

Denní horoskop 5.7.2020

Beran Při úplňku, spojeném se zatměním, nepostupujte žádné riziko. Můžete se sice dozvědět, že to přeháníte, ale pořád to bude lepší, než kdybyste riskovali. Býk Přemýšlíte, zda jste na správné životní cestě. Pokud byste usoudili, že ne, nechejte to tak. Nezapomeňte, že je zatmění, kdy se všechno jeví jinak.

Denní horoskop 4.7.2020

Beran Než se rozhodnete, že se s někým pohádáte, přemýšlejte, k čemu to bude dobré. Atmosféra je napjatá sama o sobě a vy ji už zahušťovat nepotřebujete. Býk Na nějakou party, kde se bude popíjet a kde se povedou zbytečné řeči, nemáte náladu. Raději zůstanete doma a budete se věnovat něčemu užitečnému.

Denní horoskop 3.7.2020

Beran Večer se připravte na nečekané návštěvy. Půjde o lidi, kteří neví, jak se mají ve své aktuální situaci orientovat a kteří se s vámi přijdou poradit. Býk Lidi, kteří si obvykle s pravdou nedělají velké starosti, budou dnes lhát dvojnásobně. Dávejte si na něj pozor a se svou důvěrou hospodařte opatrně!

Denní horoskop 2.7.2020

Beran Saturn, který se dnes vrací do vašeho sektoru profese, o sobě dá vědět hned ráno. Když je práce, na kterou si nikdo netroufá, dají ji zaručeně vám. Býk Lidé, kteří vám navrhují, abyste vyzkoušeli něco nového, to s vámi myslí opravdu dobře. Možná byste je měli nejdříve vyslechnout a hned pak poslechnout.

Denní horoskop 1.7.2020

Beran Přiznejte si, že jsou věci, na které sami nestačíte a požádejte o pomoc. Lidí, kteří chápou vaši situaci a kteří vám rádi pomohou, je kupodivu dost. Býk Ať se rozhodnete prosadit nebo obhájit cokoli, podaří se vám to skvěle. Merkur ve vašem sektoru komunikace má skvělé aspekty a vy přesvědčovací talent.

Denní horoskop 30.6.2020

Beran To, že se hádají všichni kolem, ještě neznamená, že se stejně musíte chovat i vy. Když se uchýlíte do ústraní, kde budete moudře mlčet, bude to lepší. Býk Hlídejte si konfliktní sousedy. Mají dojem, že se vám v poslední době daří víc, než je zdrávo, a dělají, co mohou, aby vám život zkomplikovali.

Denní horoskop 29.6.2020

Beran I když máte pocit, že váš partner nemůže mít pravdu, raději se s ním nehádejte. Může se ukázat, že nemáte dost informací a že pravdu má! Býk V práci čekejte hádky kvůli dovoleným. Kdyby se objevil někdo, kdo řekne, že byste si ji s ním měli vyměnit, neváhejte a řekněte, že to opravdu nejde.

Denní horoskop 28.6.2020

Beran Mars, který se časně ráno na půl roku dostává do vašeho znamení, mění váš postoj k životu. Usoudíte, že má cenu bojovat i tam, kde to ostatní vzdávají. Býk Vstup Marse do Berana skoro uvítáte. Je vám jasné, že omezí citové výbuchy, které se ve vašem okolí v poslední době odehrávaly a které vám… Čtěte dále … »

Denní horoskop 27.6.2020

Beran I když se vám nechce, musíte pracovat. Do některých záležitostí musíte vnést systém, který tam dosud není a jemuž se vaše rodina aktivně brání. Býk Všechno, do čeho se pouštíte, děláte na sto procent. Kdyby se vám to přesto nepovedlo, můžete si být jistí, že to vaše vina v žádném případě není.

Denní horoskop 26.6.2020

Beran Pozor si dávejte na zdraví. Jakékoli riziko, které v tomto směru postoupíte, může mít nepříjemně negativní následky. Neriskujte tam, kde to není nutné! Býk Všechno, co se s vámi děje, vede váš život k větší stabilizaci. Momentálně to příjemné není, ale časem pochopíte, k čemu to vlastně bylo dobré.