Category Archives: Denní horoskopy

Horoskopy pro každý den. Připravujeme pro vás denní horoskopy v naší redakční věštírně. Poodhalte co si pro vás aktuálně připravily hvězdy na dnešní den a seznamte se s informacemi, které mohou pomoci vám, ale vašim blízkým. Odkryjte svou budoucnost dne právě teď a tady!

Denní horoskop 27.5.2022

Beran I když vás partner naštve, rozčilovat byste se neměli. Pochopte, že šlo o situaci, kdy to on sice dobře myslel, ale kdy to dopadlo trochu jinak. Býk S nadřízeným se můžete klidně pohádat. Jeho reakce vás zaskočí. V klidu vás vyslechne a pak vás požádá, abyste s ním všechno probrali ještě jednou.

Denní horoskop 26.5.2022

Beran Osud máte opravdu ve svých rukou. Kdybyste si ještě uvědomili, že jste zodpovědní nejen za jiné, ale i sami za sebe, dopadlo by všechno dobře. Býk Lidem, kteří vám slibují zázraky a zisky bez práce, naletět nesmíte. Nejrůznější podvodníci vás budou přesvědčovat, že jim máte věřit. Vy to neuděláte.

Denní horoskop 25.5.2022

Beran Mars, který vstupuje do vašeho znamení, vám dodá bojovnou náladu. Pokud jste si jistí, že máte pravdu, nebojíte se nikoho, kdo se vám postaví co cesty. Býk Samota vám vůbec nevadí. Dnes ji naopak uvítáte. O samotě dokážete promyslet nejrůznější varianty zamýšlených aktivit a vybrat z nich tu nejlepší.

Denní horoskop 24.5.2022

Beran Všechno, co se týká lásky, berte vyloženě vážně. Vy byste se sice nejraději smáli a bavili, ale miláček vyžaduje zodpovědné chování a rozumnou řeč. Býk Když vám kamarádi připomenou sliby, které jste jim dali, nerozčilujte se. Je vám jasné, že na výsledek vaší aktivity čekají opravdu netrpělivě.

Denní horoskop 23.5.2022

Beran Pozitivní vztah Slunce s Jupiterem se vám stará o úspěch i tam, kde byste na něj objektivně neměli nárok. Užijete si nečekané, ale zasloužené štěstí! Býk Merkur, který se dostává do vašeho znamení, vám pomůže za všech okolností najít ta správná slova. Dnes přemluvíte každého, koho přemluvit potřebujete.

Denní horoskop 22.5.2022

Beran Před den vykazuje partner skvělý smysl pro humor, ale večer svůj přístup změní. Pokud chcete mít doma pohodu a klid, raději ho neprovokujte. Býk Odpoledne se u vás netrhnou dveře ani telefony. Kamarádi prožili zajímavý víkend, takže logicky chtějí, abyste všechny novinky sdíleli spolu s nimi.

Denní horoskop 21.5.2022

Beran Slunce, které se dostává do Blíženců, vám ještě dnes zajistí skvělou zábavu. Původně jste sice nikam jít nechtěl, ale odpoledne moc rádi změníte názor. Býk Ke svému údivu narazíte na lidi, kteří umí držet slovo. Pokud se rozhodnete, že je zařadíte do svého trvalého okruhu přátel, bude to jen rozumné.

Denní horoskop 20.5.2022

Beran Příznivý vztah mezi Merkurem a Jupiterem vám dodá sebevědomí. Když budete něco vysvětlovat, všichni nakonec uznají, že to tak nějak bude. Býk Do časného odpoledne se vám bude dařit naprosto všechno, do čeho se pustíte. Pak si v klidu dopřejte odpočinek a zároveň si kupte něco za odměnu.

Denní horoskop 19.5.2022

Beran Člověka, který nepřipustí diskusi, protože si je jistý, že má ve všem pravdu, ze své společnosti vyřaďte. Stejně by vám jenom komplikoval život. Býk S energií musíte hospodařit rozumně a tak, aby vám vydržela celý den. Kromě aktivity v práci vás doma čeká něco, do čeho musíte jít s plným nasazením.

Denní horoskop 18.5.2022

Beran Lidi, kteří mají dojem, že vám budou diktovat a vy je budete poslouchat, zjistí, že se zásadně spletli. Zejména ráno s nimi soucit mít nebudete. Býk Lidi, kteří místo rozumné domluvy začnou křičet, vážně neberte. Kdyby věděli, že mají pravdu, a uměli si ji obhájit, hlas zbytečně zvyšovat nebudou.

Denní horoskop 17.5.2022

Beran V lásce čekejte překvapení. Dosud vám miláček vyčítal, že jste na něj moc divocí, ale teď přijde s tím, že by z vaší strany uvítal více temperamentu. Býk Návraty do minulosti jsou sice náročné, ale taky užitečné. Na to, co se stalo, se podíváte jinýma očima. Jen tak zjistíte, kde jste dělali chyby.