Výpis článků: Denní horoskopy

Horoskopy pro každý den. Připravujeme pro vás denní horoskopy v naší redakční věštírně. Poodhalte co si pro vás aktuálně připravily hvězdy na dnešní den a seznamte se s informacemi, které mohou pomoci vám, ale vašim blízkým. Odkryjte svou budoucnost dne právě teď a tady!

Denní horoskop 8.5.2021

Beran Pozor si dejte zejména na neodbytné ctitele. To, že jste jim už jednou rázně vysvětlili, že opravdu nemáte zájem, ještě neznamená, že vás poslechnou. Býk Kvadratura mezi Venuší a Jupiterem vás nutí k nepromyšleným finančním výdajům. Nějakou příjemnou maličkost si dovolte, ale moc to nepřehánějte.

Denní horoskop 7.5.2021

Beran Odpoledne, kdy bude Luna v Beranu, potřebujete fyzickou aktivitu. Když vymyslíte takovou, která se dá provozovat na zdravém vzduchu, bude to super. Býk Dopoledne musíte pracovat naplno. Díky planetární přízni tak získáte to, na co byste jindy museli pracovat daleko delší dobu a co by vám stejně nešlo.

Denní horoskop 6.5.2021

Beran Na to, co se pro vás podle názoru ostatních hodí nebo nehodí, se neohlížejte. Chovejte se tak, jak vám to vyhovuje a jak je to pro vás užitečné. Býk Trigon mezi Venuší a Plutem vám dává odvahu, díky níž změníte své partnerské vztahy k lepšímu. Jednáte odvážně a získáváte vynikající výsledky!

Denní horoskop 5.5.2021

Beran Při Luně v Rybách musíte vzít v úvahu proměnlivou náladu všech lidí, s nimiž přijdete do styku. I když vás jazyk svrbí, provokovat je nesmíte. Býk Hned ráno si v práci hlídejte to, co říkáte. Nedopatřením byste mohli prozradit, že se dobře orientujete v události, o níž byste neměli nic vědět.

Denní horoskop 4.5.2021

Beran Merkur, který časně ráno vstupuje do Blíženců, vám zásadně ulehčí život. Lidem z vašeho okolí se vrátí smysl pro humor a vám se bude volněji dýchat. Býk Merkur, který se dostává do vašeho sektoru peněz vlastních, vám v této oblasti poskytne spoustu skvělých šancí. Peníze se k vám už kutálejí!

Denní horoskop 3.5.2021

Beran Než něco odmítnete, sežeňte si na dané téma informace z různých zdrojů. Bude to náročné, ale zase si můžete být jistí, že se rozhodnete správně. Býk I když je obyčejný pracovní den, měli byste se věnovat především vylepšování svého osobního života. Všechno ostatní dokáže bez problémů počkat.

Denní horoskop 2.5.2021

Beran Zatímco ráno máte ruce plné práce, odpoledne se atmosféra uvolní. Lidé z vašeho okolí budou plní dobré vůle a spolu s vámi vytvoří příjemnou pohodu. Býk Trigon Merkura s Plutem se vám postará o náležitě průrazný projev. Pokud se s někým střetnete, můžete si být jistí, že souboj taky vyhrajete.

Denní horoskop 1.5.2021

Beran To, že romantiku ve skutečnosti moc nemusíte, neříkejte v žádném případě nahlas. Miláček touží po polibku pod rozkvetlým stromem a vy mu ho musíte dát! Býk První máj proběhne v příjemné a uvolněné atmosféře. Navíc pro vás má miláček překvapení, které vám vžene slzy do očí. Další důkaz lásky nepotřebujete!

Denní horoskop 30.4.2021

Beran Čarodějnice budou letos probíhat zcela jinak, než je ve zvyku. Když si všechno srovnáte v hlavě, usoudíte, že bude lepší, když zůstanete doma. Býk Sextil Merkura s Neptunem uvolňuje vaši fantazii. Díky tomu zjistíte, že to, co jste dosud považovali za problém, je vlastně velkým darem osudu.

Denní horoskop 29.4.2021

Beran Když něco opravdu chcete a potřebujete, začněte to projednávat těsně po poledni. Luna bude v sextilu se Saturnem a vaše přání se dočkají respektu. Býk Rozhodnutí vašeho životního druha se vám moc líbit nemusí, ale zakázat mu je nemůžete. Můžete ho ale upozornit na průšvihy, o něž si koleduje.

Denní horoskop 28.4.2021

Beran Zatímco ráno vám svět připadá jako místo veskrze negativní, odpoledne změníte názor. Nakonec budete mít štěstí. Všechno proběhne tak, jak si přejete. Býk Veškeré aktivity, u nichž si nejste jistí výsledkem, nechejte na partnerovi. Zejména dopoledne si s tím poradí daleko lépe, než byste to dokázali vy.