Výpis článků na téma: Denní horoskopy

Horoskopy pro každý den. Připravujeme pro vás denní horoskopy v naší redakční věštírně. Poodhalte co si pro vás aktuálně připravily hvězdy na dnešní den a seznamte se s informacemi, které mohou pomoci vám, ale vašim blízkým. Odkryjte svou budoucnost dne právě teď a tady!

Denní horoskop 5.8.2020

Beran Vstup Merkura do Lva vám dodá sebevědomí. Pár lidí, kteří mají pocit, že by vám měli mluvit do života, se sice najde, ale vy je poslouchat nebudete. Býk Merkur, který ráno vstupuje do Lva, zahustí atmosféru. Počítejte s hádkami s lidmi, které vůbec neznáte a nemáte ani tušení, proč na vás křičí.

Denní horoskop 4.8.2020

Beran O svá práva bojujte způsobem, který je sice energický, ale zároveň se mu nedá nic vytknout. Konfliktům se vyhněte. Nic dobrého by vám nepřinesly. Býk Doma počítejte s hádkami kvůli penězům. Váš miláček má dojem, že mu nic nedovolíte. Vy máte zase pocit, že ho musíte držet, aby neutrácel příliš.

Denní horoskop 3.8.2020

Beran Některé věci, které se vám zdály dopředu jasné, byste měli ještě propřemýšlet. Co kdybyste si o nich promluvili s kamarády, kteří to mají za sebou? Býk Energie opozice mezi Merkurem a Saturnem vás moc nepotěší. V praxi to bude vypadat tak, že se všichni pohádají, a budou chtít, abyste je smiřovali.

Denní horoskop 2.8.2020

Beran Do večera je Luna v Kozorohu a vy byste se moc projevovat neměli. Všechny aktivity budou velice namáhavé, a přesto žádný rozumný výsledek nepřinesou. Býk Slunce v kvadratuře s Uranem vás dostává do obtížných situací. Nejraději byste je řešili výbuchem, ale přesně víte, že je to to, co udělat nesmíte.

Denní horoskop 1.8.2020

Beran Na člověka, který na vás začne bezdůvodně křičet, reagujte co nejklidněji. Když začnete v takové situaci křičet i vy, bude konflikt dále eskalovat. Býk Prázdniny jsou v polovině, ale vy máte pocit, že jste nestihli nic z toho, co jste stihnout chtěli. Snažte se to co nejrychleji napravit a dohnat!

Denní horoskop 31.7.2020

Beran To, že není ráno partner v úplně dobré náladě, neřešte. Jste si jistí, že vy s jeho rozmarem nemáte nic společného, a jen čekáte, s čím přijde. Býk Zachovejte si smysl pro humor! Večer, kdy se Luna dostane do Kozoroha, nebudete mít k jeho uplatnění tolik příležitostí, ale přesto to s ním bude lepší!

Denní horoskop 30.7.2020

Beran Mluvte jen o tom, v čem se vyznáte. Když se při opozici mezi Merkurem a Jupiterem začnete předvádět, můžete si být jistí, že vás v tom někdo vykoupá. Býk Na dovolené nezapomeňte vychutnat místní kuchyni. Bude to velice inspirativní. Budete jíst a zároveň přemýšlet, jak něco podobného připravit doma.

Denní horoskop 29.7.2020

Beran Luna ve Střelci vám dodává spoustu energie, kterou lidé z vašeho okolí postrádají. Vy budete mít spoustu vynikajících nápadů, které pak oni uskuteční. Býk Luna, která se přesouvá do Střelce, vám to života vnáší zmatky. Kolega, který se měl vrátit z dovolené, zmizel a nikdo neví, co by se mělo dělat.

Denní horoskop 28.7.2020

Beran Luna ve Štíru vás nutí k přemýšlení o penězích. Je vám sice jasné, že vám jich přemýšlením nepřibude, ale můžete tak alespoň snížit zbytečné ztráty. Býk Před cestou na jednání nebo na úřad si ověřte, zda máte s sebou všechny potřebné dokumenty. Když je mít budete, proběhne všechno rychle a hladce.

Denní horoskop 27.7.2020

Beran Než se rozhodnete, že někoho pošlete do háje, chvíli přemýšlejte. To, co ráno vypadá jako řešení téměř geniální, se večer může změnit v průšvih roku! Býk Jde o den, kterého je na dovolenou skoro škoda. V práci se dějí věci, které dokážete lehce ovlivnit tak, aby se vám dýchalo daleko lépe, než dosud.

Denní horoskop 26.7.2020

Beran Lunu ve svém partnerském sektoru využijte k rozumné partnerské komunikaci. Na to, že byste si měli vysvětlovat stará nedorozumění, raději zapomeňte. Býk S rodiči a staršími příbuznými musíte mít trpělivost. Rodinné historky, které vám vyprávějí, však poslouchejte soustředěně. Jsou důležité i pro vás!