Výpis článků na téma: Denní horoskopy

Horoskopy pro každý den. Připravujeme pro vás denní horoskopy v naší redakční věštírně. Poodhalte co si pro vás aktuálně připravily hvězdy na dnešní den a seznamte se s informacemi, které mohou pomoci vám, ale vašim blízkým. Odkryjte svou budoucnost dne právě teď a tady!

Denní horoskop 20.9.2018

Beran Hádek se nebojte! Když zvýšíte hlas, druhá strana zjistí, že vás musí brát vážně a začne se nad vašimi argumenty opravdu seriózně zamýšlet. Býk Jsou věci, k nimž se přesvědčit nenecháte. Lidí, kteří se o to pokusí, je sice víc, než jste čekali, ale vy jim dokážete velice účinně oponovat.

Denní horoskop 19.9.2018

Beran Když se něco nedaří, nic se neděje. Musíte však zvolit jiný přístup. Místo toho, abyste víc zabrali, si dejte pauzu a počkejte, až se situace změní. Býk Když se partner rozhodne, že zásadně změní svůj život, vy mu to nerozmlouvejte. Můžete mu však popsat následky, které jeho rozhodnutí potáhne s sebou.

Denní horoskop 18.9.2018

Beran Při Luně v Kozorohu musíte pořádně zabrat. Práce je spousta a sama se neudělá. Může vás však potěšit, že ji zvládnete sami a bez jakékoliv pomoci. Býk Luna v Kozorohu vás vyloženě motivuje. Místo lehké a snadné cesty si dobrovolně vyberte tu těžší. Berete ji jako test svých schopností a znalostí.

Denní horoskop 17.9.2018

Beran Všechno, co se mělo podle vašich předpokladů táhnout, probíhá velice rychle. Naštěstí je průběh události pro vás prospěšný. Večer můžete začít slavit! Býk Jsou věci, které vzdávat nesmíte, i když se vám moc nedaří. Když vydržíte do odpoledne, budete spokojení. Kupředu se pohne i to, co zatím stagnovalo.

Denní horoskop 16.9.2018

Beran Bez problémů se domluvíte s člověkem, na kterého všichni ostatní narazí. Vy mu totiž dáte najevo, že se ho nebojíte. Tím si získáte jeho úctu. Býk V partnerových slovech nehledejte žádný skrytý smysl. Váš miláček je člověk naprosto přímočarý, a všechno, co říká, myslí jednoznačně a opravdu vážně.

Denní horoskop 15.9.2018

Beran Při Luně ve Střelci si krásně užijete. Je jedno, zda vyrazíte třeba na vinobraní, nebo zůstanete doma. V každém případě to bude moc hezký den. Býk Při Luně ve Střelci se obrňte trpělivostí. Všichni vás budou pohánět k rychlejšímu tempu. Vy jim budete vysvětlovat, že kvaltovat nechcete a nebude.

Denní horoskop 14.9.2018

Beran O změny se nesnažte. Shromáždění materiálů by vám dalo spoustu práce a k ničemu by to nebylo. Nakonec byste se dozvěděli, že jste přišli pozdě. Býk Věřte svému instinktu! Když se vám někdo na první pohled nelíbí, nic neříkejte, ale pozorujte. Velice rychle se ukáže, že intuice měla pravdu.

Denní horoskop 14.9.2018

Beran O změny se nesnažte. Shromáždění materiálů by vám dalo spoustu práce a k ničemu by to nebylo. Nakonec byste se dozvěděli, že jste přišli pozdě. Býk Věřte svému instinktu! Když se vám někdo na první pohled nelíbí, nic neříkejte, ale pozorujte. Velice rychle se ukáže, že intuice měla pravdu.

Denní horoskop 13.9.2018

Beran Domluva s kolegy je opravdu obtížná. Mají pocit, že byste jim měli v práci nezištně vypomoci, a nechápou, že vy máte svých starostí už tak dost. Býk Jste opravdu zajímaví. Zatímco ostatní lidi nezdar odradí, vás naopak motivuje. Hned začnete přemýšlet, jak to udělat, abyste příště uspěli lépe.

Denní horoskop 12.9.2018

Beran Do toho, jak se oblékáte, vám partner nemá co mluvit. Kdyby byl upřímný, nahlas přizná, že se jen bojí, aby vám to moc neslušelo a někdo vás nesvedl. Býk Nová pravidla, která se v práci v poslední době nastavila, se vám ani trochu nezamlouvají. Když padne nabídka na novou práci, začnete o ní přemýšlet.