Výpis článků na téma: Denní horoskopy

Horoskopy pro každý den. Připravujeme pro vás denní horoskopy v naší redakční věštírně. Poodhalte co si pro vás aktuálně připravily hvězdy na dnešní den a seznamte se s informacemi, které mohou pomoci vám, ale vašim blízkým. Odkryjte svou budoucnost dne právě teď a tady!

Denní horoskop 8.4.2020

Beran Lidem, kteří počítají s vaší velkorysostí, vysvětlete, že v tomto ohledu máte své hranice. Bude to překvapení. Věřili, že budete pracovat zadarmo. Býk Úplněk ve Vahách ve vás aktivuje umělecké sklony. Výroba veškerých velikonočních dekorací vám jde od ruky tak, že vám to všichni mohou jen závidět.

Denní horoskop 7.4.2020

Beran Díky harmonické Luně ve Vahách se sami na sebe díváte objektivně a tak, jak si zasloužíte. Pochopíte, že jste dobří a že si se životem umíte poradit. Býk Při kvadratuře mezi Marsem a Uranem hrozí nebezpečí rychlého, ale problematického rozhodnutí. Zkuste napočítat do desíti a rozhodovat se až potom!

Denní horoskop 6.4.2020

Beran Hovorů o tom, co byste měli dělat a v čem byste se měli zlepšit, máte až nad hlavu. Je zajímavé, že s nimi přijdou zejména lidé, co sami nic nedělají. Býk I když jste to neměli v plánu, věnujte podvečer svému partnerovi. Nemusíte ani o ničem důležitém nemluvit. Naprosto stačí, že budete spolu.

Denní horoskop 5.4.2020

Beran Při konjunkci Jupitera s Plutem máte tendenci utrácet za něco, co je cenné, ale co vůbec nepotřebujete. Vy si to však zakázat neumíte a nechcete. Býk Jde o den, kdy se můžete rozhodnout, že si splníte sny, které jste už skoro vzdali. Pokud usoudíte, že chcete vyrazit do Indie, nestojí vám nic v cestě!

Denní horoskop 4.4.2020

Beran Než se na partnerův návrh zatváříte uraženě, přemýšlejte. Je skoro jisté, že to, co řekl, zle vůbec nemyslel, a že jste vy jeho slova špatně pochopili. Býk Trigon mezi Venuší a Saturnem krásně stabilizuje vaše vztahy. Vaši blízcí konečně pochopí, že se není potřeba hádat tam, kde se můžete domluvit.

Denní horoskop 3.4.2020

Beran Venuše, která vstupuje do vašeho komunikačního sektoru, vás příznivě ovlivňuje. Konečně prožijete stav, kdy se nebudete s partnerem zbytečně provokovat. Býk Venuše, která se dostává do vašeho sektoru majetku vlastního, kde bude až do začátku srpna, vám dává ve financích spoustu skvělých šancí. Využijte je!

Denní horoskop 2.4.2020

Beran O tom, že byste se chtěli věnovat nějakému sportu, přemýšlíte už dlouho. Dnes máte šanci, abyste nový sport vyzkoušeli a zjistili, zda vás bude bavit. Býk Setkání s bývalým kolegou bude velice užitečné. Pochopíte, že jste udělali moc dobře, že jste ze své předešlé práce bez váhání a rychle odešli.

Denní horoskop 1.4.2020

Beran Setkání s vaším bývalým partnerem vám zvedne sebevědomí. Zjistíte, že vy jste si na rozdíl od něj dokázali se životem poradit po všech stránkách lépe. Býk Při Luně v Raku jste daleko komunikativnější, než obvykle. Zvláště večer, kdy jste pod vlivem trigonu mezi Lunou a Merkurem, mluvíte rádi a dlouho.

Denní horoskop 31.3.2020

Beran Placení daní vám sice radost nedělá, ale jiná cesta není. Když však porovnáte vaše dnešní daně s těmi loňskými, zjistíte, že to vlastně není tak zlé. Býk Nastanou okolnosti, které vás přinutí, abyste některé své ctižádostivé plány vzdali. Jindy by vám to vadilo, ale teď si říkáte, že je to vlastně dobře.

Denní horoskop 30.3.2020

Beran V práci čekejte neskutečný blázinec. Naštěstí se vládnoucí atmosférou nenecháte vyvést z míry. Vy máte všechno v pořádku a rozčilovat se nehodláte! Býk Večerní vstup Marse do vašeho sektoru rodiny může přinést nepříjemné spory. Pokud chcete, aby doma zůstal klid, musíte se rozhodnout pro ústup.

Denní horoskop 29.3.2020

Beran Z fotek ze včerejší akce si udělejte seriál, který dáte na sociální sítě. Odezvy, které dostanete, budou velice pozitivní. Je vidět, že se umíte bavit! Býk Při trigonu mezi Venuší a Plutem můžete bez problémů změnit všechno, co chcete a potřebujete. Vy změnu navrhnete a váš miláček ji dotáhne do konce!