Výpis článků na téma: Pověsti o znamení

Pověsti o Zodiaku. Informace o jednotlivých znamení zvěrokruhu.

Váhy – problémy, které znají jen oni

Když se řekne váhy, lidé si často představí podzimní znamení. Začíná 21. září, což už je v podstatě podzim. Jsou vzdušná znamení, založením spíš intelektuálně, mají jemnou povahu. Chtějí soulad a harmonii v životě, jsou tak trochu bohémové s citem pro umění, tvořivost a kreativitu. Jsou féroví, usilují o klid a rovnováhu, nesnáší stres a spěch. Občas si… Čtěte dále … »

Perský horoskop – jaké je to vaše znamení? 3

Horoskopy dnes najdete ve všech kulturách, například čínský horoskop, keltský horoskop nebo ten perský. Perský horoskop se soustřeďuje a popisuje vlastnosti podle data narození, převtěluje jej do zvířat. Můžete se tak, podle data, kdy jste se narodili, najít přesně to zvíře, které má nad vámi ochrannou ruku. I když to možná působí přinejmenším zvláštně, tento… Čtěte dále … »

Horoskop podle starých Řeků 1

Klasický zvěrokruh všichni známe, ale co takový horoskop podle starých Řeků? Nemají klasická znamení, jako je tomu v běžném horoskopu, ale jde o bohy, kteří je řídí a vládnou jim. Právě to o dotyčném člověku může opravdu hodně. Znáte svůj horoskop podle starých Řeků? Nyní se vám jej pokusíme maličko přiblížit. Ares (21. března – 19.… Čtěte dále … »

Egyptský horoskop – poznejte v sobě egyptského boha 1

Horoskopy Egypťanů jsou velmi staré. On samotný Egypt se pyšní různou magií, alchymií, rozvinutím náboženství a podobně. Božstva v Egyptě mají opravdu velkou moc, představovala veškerou moc a sílu. Astrologie se zde pojí s pozorováním hvězd a zosobnění bohů. Ke každé době patří jedno božstvo, které ovlivňuje osudy, předává sílu a moc. Jaký je, podle egyptského horoskopu… Čtěte dále … »

Znamení horoskopu Kozoroh – Díl XI.

Tvrdohlaví lidé, nepřizpůsobiví, hledající pořád složitou cestu. Omyl, tito lidé velmi přemýšlí a proto se vám může zdát, že jsou tvrdohlaví. Oni přitom pouze usilovně přemýšlí nad danou věcí. Neradi dělají chyby a u nich právě platí pravidlo: Třikrát měř, jednou řeš. Kozorohové jsou lidé velmi houževnatí. Vyznačují se klidným a správným postupem při řešení… Čtěte dále … »

Znamení horoskopu Blíženec – Díl X.

Blíženci jsou nevypočítatelní lidé, kteří chodí všude pozdě, střídají partnery a práci. Nikde nevydrží a málokdo jim rozumí. Někdo je přezdívá energický „pošuk“. Opak je pravdou. Tito lidé jsou opravdu energičtí, díky tomu stíhají více práce než kdo jiný a když se někdy opozdí, tak to dokáží dohnat a ještě více napracovat. Pokud zaměstnáváte Blížence… Čtěte dále … »

Znamení horoskopu Ryby – Díl IX.

Rozhazovačná Ryba, která je pořád v nouzi, nerozhodná, hodně pije a kouří. Bojí se i vlastního stínu. Opak je pravdou. Ryba je poklidný tvor. Dokáže žít ve vlastním stínu, ale dokáže z něho i vystoupit a plout proti proudu. Ryby jsou zvláštní, mají své myšlení, kterému málokdo rozumí, ale jsou to lidé, kteří jsou chápaví,… Čtěte dále … »

Znamení horoskopu Lev – Díl VII.

Lev, královské znamení vyzařující mužnost, sílu, arogantnost a pýchu. Domýšliví lidé, kteří se nebojí zabojovat o své posty a jsou velmi sobečtí. Kde je však pravda? Lvi jsou velmi energičtí lidé, často se světlými nebo kaštanovými vlasy. Jejich sobeckost je nedoceněna jejich uznáním. Lvi potřebují uznání a úspěchy osobní i pracovní. Lvi jsou králi a… Čtěte dále … »