Astro sex

Najdu v tomto roce partnera

V tomto roce, má plno nezadaných lidí, moc velkou šanci se seznámit. Je to dáno postavením planet. Krizové vztahy se koncem roku uklidní, nebo naopak úplně rozpadnou. Je důležité, aby nezadaní lidé, se začali rozhlížet lépe kolem sebe. Workoholici musí trochu polevit. Jinak jim všechny lásky utečou. A ten chytřejší kamarád, co čeká za nimi, je s chutí pochytává. Na workoholici, se totiž nejvíce lepí lásky, ale pravdou je, že si to někdy ani neuvědomí, ani nezaregistrují. A to je velká škoda.

SMS: VESTBA text
Odešlete: 903 55 60

Navigace:

Miluje mě ?

To je strašně těžká otázka, ale lze na ní najít odpověď. Každá žena potřebuje v erotice něhu. K vypracování erotického horoskopu postačí vaše indície a datum narození, popř. i hodinu (pokud víte).

Tak příklad Vodnář. Toto znamení vás bude milovat a pokud vám nabídne sňatek, vězte, že o jeho lásce nemusíte pochybovat. Pokud vodnář nemiluje nebo to není to pravé, nikdy se nežení. Pokud však miluje, můžete si v jeho vztahu připadat jako druhá. Vodnář totiž, jak miluje vás, tak i své srdce dokáže rozdělit mezi své přátele. Nemusíte se s tím znepokojovat. On vás bude moc milovat a v posteli bude přeborníkem.

Vydrží nám to ?

Je mnoho lidí co si myslí, že jim láska vydrží na celý život. Nejenom ženy jsou takhle naivní, ale i většina mužů. Je plno aspektů, které bychom měli znát, aby jsme neudělali osudovou chybu. Příklad: je zvyklý každou sobotu chodit s kamarády na pivko. Nezakazujte mu to – tedy pokud to není denně. Vždyť i vy si zajdete ke kadeřníkovi, na manikůru, do kosmetického salónu. Tam se pobavíte, promluvíte si s lidmi. Nezapomeňte, že i partner se musí nějak odreagovat.

Muži si chtějí od přírody něco dokazovat, nezakazujte jim to. Jsou to v srdci pořád kluci. A už jsme zase u vodnáře. Pokud si chce vyrazit s kamarády za sportem nebo na pivko, nezakazujte. Vodnář potřebuje volnost, on by vás stejně neposlechl a zbytečně si víříte život. Raději s ním sportujte. Nebo si pozvěte kamarádky do svého domova.

Štír je trochu složitější. Je moc vychytralí a včas vám dá vědět co potřebuje, nebojí si o to říci. Rádi cestují sami, a když vás chtějí přibalit sebou, prostě to udělají.

To takový lev, ten se od vás ani nehne. A pokud mu budete lichotit, bude si příst pod fousky jako malá kočka. Je žárlivý, takže vás bude chtít mít všude s sebou. Nespustí z vás očí a každého nápadníka nebo nápadnici zašlape.

Ryba je moc pečlivá a starostlivá, bude se chtít s vámi dělit o zážitky. Není komplikovaná, takže je s ní život pohodový.

Váha je citlivá – když miluje, tak prostě miluje. Je to vzdušné znamení a pokud bude cestovat, pojedete s ní kamkoliv. Dokáže přibalit i celou rodinu.

Střelec je starostlivý, vše chce mít v pořádku. Vezme celou rodinu na výlet a dokáže přibalit i kocoura a dva psy. Jsou to starostlivý lidé s velkým srdcem pro svou rodinu.

Pro muže s problémy

Každý muž se v životě setká s tím, že mu to při sexu někdy nejde. Je to úplně normální jev a trpí tím i velice mladí muži. Odraz psychiky se odráží v našem sexuálním životě. Existují však i přírodní podpůrné prostředky. Tak třeba konzumujte každý den pár plátků kandovaného zázvoru. Nebo si dávejte dvacet kapek z březových pupenů, což je výtažek z pupenů břízy (zakoupíte v lékárně), do pití a užívejte dva měsíce. Opakujte po roce. Příznivě ovlivňuje prostatu a ztopoření. Pokud milujete zeleninu, postačí když budete denně chroupat pár kousků celeru – je to i afrodiziakum pro ženy.

Více se dozvíte ve vašem erotickém horoskopu, který zahrnuje i vašeho partnera/ku , milence/ku.

Pro ženy s problémy

Mnoho a mnoho žen trpí na psychické onemocnění. Pokud se u nás vyskytne, je sex na bodu mrazu! Vrátit sexapeal je přitom jednoduché. Nepotřebujeme žádné drahé mastičky a léky. Je důležité vyhnout se cukru a to v jakékoliv podobě, ale o tom více ve vašem erotickém horoskopu.

SMS: VESTBA text
Odešlete: 903 55 60

Relevantní články