Týdenní partnerské horoskopy od 22.01.2018 do 29.01.2018

Napsala | 21.01.2018
Beran – Beran: 

Hlavně se nehádejte! Týká se to zejména středy. Když se pod vlivem konjunkce Merkura s Plutem dostanete do ráže, dojde vám, že nejde o to, abyste se domluvili, ale o to, abyste jeden druhého ranili.


Beran – Býk: 

O tom, že se rozejdete, nežertujte. Vy byste to sice řekli a hned na to zapomněli, ale Býk by o této možnosti začal uvažovat soustředěněji, než by se vám líbilo.

Beran – Blíženci: 

Podívejte se pravdě přímo do očí! To, že tyto úvahy zatím odsunete, nic neřeší. Uvědomte si, že čas běží a chvíle, kdy do záležitosti budete muset sáhnout, stejně přijde.


Beran – Rak: 

Opravdu to s ním není snadné. Na jedné straně dokáže moc krásně mluvit o svobodě a o tom, jak je potřeba, ale na druhé vás hlídá doslova na každém kroku.


Beran – Lev: 

Pomoc mu nabídněte jednou. Když odmítne, je to jeho věc. Vy opravdu nejste od toho, abyste ho přesvědčovali, co je pro něj dobré a prospěšné.


Beran – Panna: 

Dalo by se říct, že to hraje na dvě strany. Na jedné straně se vás drží, ale na druhé je jasné, že slídí kolem a zjišťuje, zda na obzoru náhodou není něco lepšího.


Beran – Váhy: 

Jeho argumentaci nerozumíte. Hlavně mu nedovolte, aby vás přiměl k něčemu, co se vám nelíbí, a ještě vám vysvětloval, jak moc vám tím prospěje.


Beran – Štír: 

Patří k lidem, kteří jsou zvyklí v práci zvyšovat hlas. Počítejte s tím, že to zkusí i na vás, a připravte se na to, že mu budete muset vysvětlit, že u vás mu to procházet nebude.


Beran – Střelec: 

Všechno, co probíhá, dokážete vydýchat. Musíte však svého Střelce zarazit dřív, než se nadechne a začne vám vysvětlovat, že vám to říkal a že jste ho měli poslechnout.


Beran – Kozoroh: 

To, že byste se znovu vraceli na začátek, nehrozí. Využijte všech zkušeností, které jste spolu nasbírali, a posuňte svůj vztah o další závit výše!


Beran – Vodnář: 

Když přijde s tím, že dá výpověď a půjde jinam, měli byste s ním souhlasit. V jeho nynější práci se schyluje k opravdu velkému průšvihu, od kterého by měl být co nejdále.


Beran – Ryby: 

Přiznejte si, že jste se z marastu, který vás ohrožoval, vymotali jen díky angažovanosti své Ryby! Teď je čas, abyste jí to vrátili a pro změnu zachránili zase vy ji.


Býk – Beran: 

Jeho hrdost vám silně zkomplikuje život. Když je na někoho naštvaný, nesmíří se s ním ani v případě, kdy by to bylo pro oba příznivější a oběma to ulehčilo život.


Býk – Býk: 

Rozvážnost je sice krásná, ale tentokrát by vám mohla život zbytečně zkomplikovat. Zejména na začátku týdne bude lepší, když šlápnete do pedálů.


Býk – Blíženci: 

Představu partnera, který vás bude poslouchat a nebude s vámi zbytečně diskutovat, s Blížencem nenaplníte. Patří k lidem, kteří mají na všechno svůj názor a kteří se ani kvůli vám nezmění.


Býk – Rak: 

Všechny jeho vztahy pominuly, ale ten, co vznikl mezi vámi, by mohl vydržet. Vy se ho totiž na rozdíl od vašich předchůdců nesnažíte změnit, ale pochopit…


Býk – Lev: 

Od pátku výše se máte na co těšit! Mars se dostává do jeho sektoru lásky a romantiky, a Lev vás začne přesvědčovat, že vás opravdu miluje.


Býk – Panna: 

Jeho nálady neřešte. Kdybyste začaly, skončilo by to hádkou, během níž byste se dozvěděli, že na všechno stejně můžete jenom vy.


Býk – Váhy: 

Neměli byste si změnit pojistku na auto a vlastně i na celý majetek? Chtít se vám to toho sice nemusí, ale když zapnete zdravý rozum, pochopíte, že to jinak nejde.


Býk – Štír: 

Hlavně si nenechte namluvit, že je v jeho životě všechno zalité růžovým svitem. Kdyby bylo, choval by se jak k vám, tak ke svému okolí jinak.


Býk – Střelec: 

Prožívá tak trochu návrat ztraceného syna. Má se konečně šanci domluvit s někým, s kým se kdysi dávno pohádal. Povzbuzujte ho, aby to dotáhl do konce!


Býk – Kozoroh: 

S vaším miláčkem to opravdu není jednoduché. Vy se snažíte dát do rovnováhy práci a zábavu, zatímco on vás přesvědčujte, že práce je to nejdůležitější.


Býk – Vodnář: 

Obdiv, který vám dává najevo, pramení z nitra jeho duše. Važte si toho, co vám říká. Navíc můžete vzít jed na to, že svá slova myslí upřímně.


Býk – Ryby: 

Zajímavý je čtvrtek. Oba jste pod příznivým vlivem sextilu mezi Merkurem a Jupiterem, a oba se dokážete domluvit na všem podstatném i nepodstatném.


Blíženci – Beran: 

To, že je znovu volný, vás naprosto nevyvede z míry. Ještě nedávno byste začali přemýšlet, jak ho znovu získat, ale teď jen mávnete rukou a necháte ho jeho osudu.


Blíženci – Býk: 

Je potřeba, abyste si svůj čas dovedli dobře rozplánovat. Vám to problémy nedělá, ale váš Býk s tím může mít docela vážné potíže.


Blíženci – Blíženci: 

Hlavně o víkendu si budete skvěle užívat. Mars bude ve vašem partnerském sektoru a vy si společně vychutnáváte oheň, který jste znovu rozdmýchali.


Blíženci – Rak: 

Váš Rak přesně ví, co byste měli dělat. Naštěstí jsou jeho požadavky akceptovatelné. Domluvíte se rychle a domluvu budete bez problémů dodržovat.


Blíženci – Lev: 

Hlavně to nepřehánějte s projevy starostlivosti! Váš miláček patří k lidem, kteří považují hýčkání za své právo, a bude ho od vás vyžadovat ve stále větší intenzitě.


Blíženci – Panna: 

S rozhodnutím vašich dětí nemusíte souhlasit, ale zakázat jim ho nemůžete. Můžete jim jen vysvětlit, kde by mohla být chyba, a doufat, že ho pochopí.


Blíženci – Váhy: 

Opravdu patří k lidem, s nimiž je život dost náročný. Možná byste mohli zvážit, zda byste nechtěli dopřát víkend, který strávíte každý zvlášť a který si tedy pořádně užijete.


Blíženci – Štír: 

Skvělý bude zejména čtvrtek. Váš Štír je pod vlivem sextilu mezi Merkurem a Jupiterem, což zaručí, že vám velkoryse splní každé přání, které vám jen na očích vidí.


Blíženci – Střelec: 

Jeho společnost vám vyloženě sedne. Díky jeho smyslu pro humor dokážete získat nadhled i tam, kde byste o dobrém výsledku všestranně pochybovali.


Blíženci – Kozoroh: 

Vás partner patří k těm opravdu náročným. Vy jste si na něj zvykli, ale vaši kamarádi se upřímně diví, jak jste s ním dokázali tak dlouho vydržet.


Blíženci – Vodnář: 

Zásadní životní rozhodnutí zvládnete bez problémů a bez hádek. Problém bude naopak s maličkostmi. Na těch se dohodnout nedokážete. Hádáte se kvůli nim podstatně víc, než je potřeba.


Blíženci – Ryby: 

Neustále má pocit, že mu svou lásku neprojevujete tak intenzivně, jak by si přál. Vy mu zase marně vysvětlujete, že děláte, co umíte, a víc mu dát nedokážete.


Rak – Beran: 

Když vám nebere telefon a neodpovídá na vaše zprávy, je to jeho věc. Po posledním pokusu, který učiníte ve středu, se stáhněte, a nechte míč na jeho straně hřiště.

Přečíst  Magické rostliny pro Vodnáře


Rak – Býk: 

Váš vztah se kupodivu stabilizuje. Výbuchy vášní sice pominuly, ale spolu s nimi vymizely i zbytečné hádky, které vás oba jenom zraňovaly.


Rak – Blíženci: 

O víkendu, kdy je Luna v jeho znamení, mu dejte zelenou. Program, který vymyslí, vám poskytne spoustu zábavy, ale i materiálu k přemýšlení.


Rak – Rak: 

Oba patříte k lidem, kteří samotou vyloženě trpí. Přesto byste měli zvážit, zda k vám kamarádi, chodí proto, že jsou s vámi rádi, nebo proto, že se u vás vždycky dobře najedí.


Rak – Lev: 

Nezdá se vám, že mu zbytečně lichotíte? Lev nic takového nepotřebuje! Bude daleko lepší, když intenzitu svých něžností snížíte a dáte místo toho přednost realističtějšímu přístupu k životu.


Rak – Panna: 

Dalo by se říct, že na sebe dohlížíte. Váš miláček dává pozor, abyste moc neutráceli, a vy se ho zase snažíte přesvědčit, že má pořádně pracovat.


Rak – Váhy: 

Jeho přístup k životu vás vyloženě rozčiluje. Většinou to vypadá tak, že všechno nechá na vás a sám jen z povzdálí pozoruje, jak vám to jde.


Rak – Štír: 

Jeho touha po novém oblečení vás vyloženě překvapení. Obvykle se tváří, jako by ničemu takovému nepřikládal význam. Dopřejte mu, co jde, a vychutnejte si jeho štěstí!


Rak – Střelec: 

Jdete na ples? Těšte se na potíže! Váš svobodomyslný miláček nechápe, že si nemůžete obléci, co chce, ale že existuje určitý dresscode, který musí i on dodržovat.


Rak – Kozoroh: 

V jeho těžké chvíli musíte být vedle něj. Nestarejte se o to, co budete mluvit, protože to vůbec není podstatné. Stačí, když ho budete držet za ruku.


Rak – Vodnář: 

To, že si z vás dělá legraci, je vyloženě pozitivní. Dává tím najevo, že váš vztah je živý a že vás bere jako partnera, s nímž si život vychutnává po všech stránkách.


Rak – Ryby: 

Hlavně ho nenuťte, aby se v něčem rozhodoval. Vaše Ryba sice ví, že to udělat musí, ale zatím si ještě pořádně nerozmyslela, co vlastně chce.


Lev – Beran: 

Celou první polovinu týdne máte pocit, že vás někdo nebo něco brzdí. Zelenou dostanete až v pátek v poledne a pak se nebudete stačit divit, jak se všechno rozjede a jak na tom vy dva získáte!


Lev – Býk: 

Neustále má pocit, že byste doma měli přiložit častěji ruku k dílu. Hlavně mu nevysvětlujte, že to dělat nebudete, protože jste přece na ozdobu a ne na práci…


Lev – Blíženci: 

Jeho talenty mu momentálně nejsou moc platné. O řeči nikdo nestojí, a k tomu, aby ze sebe vydal nějakou konkrétní práci, není váš Blíženec aktuálně příliš disponován.


Lev – Rak: 

Jeho touha po rodině vám silně leze na nervy. Sami si však přiznáváte, že kdyby na vás tak netlačil, mohlo se už dávno všechno vyvíjet v jeho prospěch.


Lev – Lev: 

Víkend bude naprosto skvělý. Oba máte v sektoru lásek Marse a oba jste ve stavu, kdy se jeden druhého a jeho společnosti nedokážete nasytit.


Lev – Panna: 

Ze strany svého miláčka se konečně dočkáte zasloužené pozornosti. Nemusíte o ni žebrat! Uvědomil si, že nejste jeho břemenem, ale darem, a taky se podle toho začal chovat.


Lev – Váhy: 

Setkání s člověkem, který vám byl kdysi blízký, proběhne naprosto uspokojivě. Kolem krku si sice nepadnete, ale zase si slíbíte, že se ještě letos minimálně jednou uvidíte.


Lev – Štír: 

Ve čtvrtek a v pátek se na vás bude obracet podstatně víc, než je zvykem. Má Lunu v partnerském sektoru a konečně pochopí, že na konzultaci s vámi může jenom získat.


Lev – Střelec: 

Jeho právo na nové nápady a jejich neodkladnou realizaci narazí na okolní realitu. Střelec se musí smířit s tím, že jsou věci, které nejdou zdaleka tak rychle, jak by se jemu i vám zamlouvalo.


Lev – Kozoroh: 

Jakmile přijde s tím, že něco nejde, měli byste zpozornět. Při jeho pracovitosti jsou možná dvě vysvětlení: buď je v tom navíc problém, o němž dosud nevíte, nebo se mu to toho prostě nechce.


Lev – Vodnář: 

Tím, že mu koupíte k narozeninám vůni podle svého vlastního výběru, můžete narazit. Bude lepší, když ho vyvedete do obchodu a dovolíte mu, aby si vybral sám a podle svého vkusu.


Lev – Ryby: 

Stará se o vás tak, že je vám to skoro až nemilé. Když si však uvědomíte, že jemu dělá péče o vás radost, hned si ji začnete užívat a vychutnávat.


Panna – Beran: 

Představa, že svůj vztah s partnerem z tohoto znamení dotáhnete k oltáři, se pomalu přesouvá do reality. Ostatní vám sice říkají, že to máte ještě zvážit, ale vy jste už rozhodnutí.


Panna – Býk: 

Vztah s vaším partnerem je silnější, než jste si dosud dokázali představit. Je to důkazy dostanete koncem týdne a budou tak jednoznačné, že vám skoro až vhrknou slzy do očí.


Panna – Blíženci: 

O tom, co s ním máte, přemýšlí spousta lidí. Vy však o ničem nemluvíte, protože je vám jasné, že do toho ani vám ani nikomu jinému nic není.


Panna – Rak: 

Představa rodinného života, která se líbí Rakovi, se stejně intenzivně zamlouvá i vám. Dosud jste o Rakovi jako o partnerovi neuvažovali, ale teď se na něj začínáte dívat daleko vlídnějším okem.


Panna – Lev: 

Jsou věci, s nimiž byste měli ve vlastním zájmu ještě chvíli počkat. Když mu už teď začnete líčit výhody vašeho dalšího společenského života, leda ho tím vyděsíte.


Panna – Panna: 

Jeho zájmy byste měli hájit se stejným nasazením jako své vlastní. Po něj to bude překvapení, protože přizná, že pro něj dosud nikdo nic takového neudělal.


Panna – Váhy: 

Jakmile ho začnou pomlouvat, měli byste se ozvat. Podle vašeho názoru si Váha podobné řeči nezaslouží a nikdo nemá právo, aby je ve vaší přítomnosti pronášel.


Panna – Štír: 

S jeho žárlivostí se potýkáte dlouho a prozatím neúčinně. Na nápad, že byste to léčili šokem, však raději zapomeňte. Dopadlo by to jinak, než byste čekali.


Panna – Střelec: 

Než mu pošlete nějakou lechtivější zprávičku, přemýšlejte. Dobře víte, že jazyk za zuby neudrží – a o tom, že by kvůli vám udělal výjimku, můžete leda tak snít.


Panna – Kozoroh: 

Hlavně mu nevěřte, že se se svým bývalým partnerem rozešel v dobrém a navždy. On si to sice může myslet, ale realita je daleko méně zářivá, než si myslí.


Panna – Vodnář: 

To, o co ho požádáte, dělá sice neochotně, ale nakonec to udělá. Pro vás je důležitý výsledek – a to, jak se u toho tváří, vám může být lhostejné.


Panna – Ryby: 

Jeho lehkomyslné výroky neomlouvejte. Měli byste ho upozornit, že vy mu kvůli nim sice dusno dělat nebudete, ale od ostatních takovou velkorysost očekávat nemůže.


Váhy – Beran: 

Když ho bolí tělo, dozvíte se to dřív, než všichni ostatní. Potíž nastane ve chvíli, kdy ho rozbolí duše. S tím se vám nesvěří ani kdybyste ho mučili…

Přečíst  Magické rostliny pro Váhy


Váhy – Býk: 

Nehledejte v sobě chybu na to, co udělal váš Býk. Vy jste udělali dost už tím, že jste se mu to snažili rozmluvit. To, že se vám to nepodařilo, rozhodně není jeho chyba.


Váhy – Blíženci: 

Na to, že nad vámi bude držet ochrannou ruku, nepřemýšlejte. Může vám to sice slíbit, ale záhy na to v návalu ostatních událostí zapomene ještě dřív, než se od vás dostane domů.


Váhy – Rak: 

Jeho náladovost vás překvapuje a ničí. Dosud jste mohli mít pocit, že na nálady máte nárok jen vy sami, a teď se nedokážete smířit s tím, že náladový může být i někdo jiný.


Váhy – Lev: 

O tom, zda je nebo není ten pravý, zatím neuvažujte. Buďte rádi, že je vám s ním dobře a se zbytkem počkejte na nastávající dny a týdny.


Váhy – Panna: 

Opravdu není důvod, abyste zavírali oči před jeho chybami. Konečná inventura vyjde neobyčejně optimisticky, protože se ukáže, že kladů má daleko víc….


Váhy – Váhy: 

Jeho jedovaté výroky vás naštvou. Obviňuje vás z něčeho, za co vy vůbec nemůžete. Kdyby to nevěděl, dalo by se mu to odpustit, ale on je velice dobře informován.


Váhy – Štír: 

Bez problémů se mu podaří napravit všechny chyby, které udělá. Můžete mu závidět, protože vy sami si musíte v takové situaci všechno vybrat až do dna.


Váhy – Střelec: 

Oba patříte k lidem, kteří se dokážou povznést nad běžné životní problémy. V tomto týdnu si však na náboj dostatečného optimismu musíte počkat až na víkend.


Váhy – Kozoroh: 

To, že mluví trochu pohrdavým způsobem o vaší práci, není důvod ke stresu. Když se nad celou věcí zamyslíte, zjistíte, že shazuje přesně to, co sám neumí.


Váhy – Vodnář: 

Když vás někdo rozčilí, Vodnář vás zklidní. Pak si padnete do náruče a usoudíte, že nikoho jiného vlastně nepotřebujete, protože máte sebe navzájem.


Váhy – Ryby: 

To, že mu v práci přidají, vás vyloženě potěší. Konečně můžete přestat počítat každou korunu. Dokonce si začnete vytvářet i nějaké rezervy!


Štír – Beran: 

To, co požíváte, má hodně blízko k ideálnímu porozumění. Skvěle je vám spolu přes den, ale zejména v noci. Mnoho toho sice nenaspíte, ale to vám ani trochu nevadí.


Štír – Býk: 

Na váš vkus se projevuje až příliš romanticky. Když s ním však o víkendu vyrazíte na ples, zjistíte, že e vám toto jeho chování právě neobyčejně zamlouvá.


Štír – Blíženci: 

Nezbude, než abyste se smířili s několika jeho vášněmi. Nelíbí se vám, protože vám připadá, že vám nepříjemně lezou do peněz. Když se však zamyslíte, pochopíte, že by to mohlo být i horší.


Štír – Rak: 

Dárky mu vybírejte podle jeho vkusu! Když mu budete vnucovat to, co se líbí vám, dočkáte se sice zdvořilého poděkování, ale z jeho pravého nadšení se radovat nebudete.


Štír – Lev: 

Neustále se snaží hledat něco pozitivního tam, kde se to přes veškerou snahu najít nedá. Nalijete mu čisté víno rovnou, nebo ho ještě chvíli v jeho trápení necháte?


Štír – Panna: 

Jakmile vás začne k něčemu nutit, ozvěte se nahlas a hlavně energicky. Až následně zjistíte, že jste ho svou aktivitou odradili od akce, která by zkomplikovala život jemu i vám.


Štír – Váhy: 

Jsou věci, do kterých byste se mu plést neměli. Smiřte se s tím, že je dospělý a že jsou rozhodnutí, do kterých se mu plést nemůžete, i když vás to moc láká.


Štír – Štír: 

S partnerem z tohoto znamení se budete domlouvat jenom obtížně. Má pocit, že ho jen připravujete o svobodu. Vůbec si nepřipustí, že on se k vám v tomto směru chová podstatně hůře.


Štír – Střelec: 

O tom, že vám chce imponovat, nepochybujte. Bohužel si k tomu zvolil cestu, která ve vás vyvolá leda tak dobře skrývaný úsměv…


Štír – Kozoroh: 

Doma ho neudržíte. Usoudí, že je na horách daleko méně často, než by mu vyhovovalo. Dejte mu požehnání a vypravte ho tam, kam ho srdce táhne.


Štír – Vodnář: 

Ohledně toho, co k vám cítí, není upřímný. Pokud z něj chcete dostat, co se s ním opravdu děje, musíte to udělat v pátek nebo v sobotu večer.


Štír – Ryby: 

Neustále mluví o tom, co byste měli dělat. Zpočátku to dokážete tolerovat, ale pak nevydržíte a zeptáte se, zda nechce uvažovat o tom, co by mohl udělat zase on.


Střelec – Beran: 

Celistvost vašeho vztahu nic nenaruší. Můžete se sice pohádat, ale opět se ukáže, že bez sebe nedokážete žít, ani kdybyste oba moc chtěli.


Střelec – Býk: 

Když se už chcete hádat o peníze, vytvořte si k tomu řádné podmínky. Měli byste si k tomu pozvat mediátora, který vám pomůže v domluvě a který dá pozor, abyste se nepozabíjeli.


Střelec – Blíženci: 

Jsou věci, které byste mu měli tolerovat. Občas může sice říct něco, co se vám zdá podivné, ale měli byste si uvědomit, že ani vy nejste v tomto případě bez viny.


Střelec – Rak: 

Hlavně mu nedovolte, aby dramatizoval to, co se děje. Kdybyste ho dokázali přesvědčit, aby se na tyto události podívat s větším nadhledem, pomohlo by to jemu i vám.


Střelec – Lev: 

Hlavně příliš neprojevujte svůj smysl pro humor! Lev by vám řekl, že si z něj bezuzdně utahujete, a vy byste museli přiznat, že má pravdu.


Střelec – Panna: 

Svá upozornění pronáší tiše a skoro jakoby mimochodem. Vy byste je však měli brát daleko vážněji, než kdyby na vás z plna hrdla řval.


Střelec – Váhy: 

Pracovní záležitosti ho zajímají podstatně víc, než vaše soukromí. Možná byste mu měli říct, že je to sice dobře, ale že tím ve vašem vztahu riskuje podstatně víc, než je zdrávo.


Střelec – Štír: 

Patří k jednomu z těch mála lidí, kteří na vás platí a které berete vážně. Už dlouho víte, že se vám to, že jste ho brali vážně a pozorně ho poslouchali, jenom vyplatilo.


Střelec – Střelec: 

Jedovatosti, které někdo cizí produkuje na vaši adresu, vás jedině pobaví. Dotyčný ani netuší, jak moc je vám jeho jednání leda tak k smíchu.


Střelec – Kozoroh: 

To, co ze svých společných dětí chcete mít, vám patrně nevyjde. Nebylo by lepší, kdybyste o trochu víc věřili své vlastní výchově a nechali jim svobodnou vůli?


Střelec – Vodnář: 

Upozorníte ho na něco, o čem dosud neměl ani tušení. Bude překvapený, zaskočený, ale nakonec bude rád, že se dozvěděl něco, co by na jeho život mohlo mít značný vliv.


Střelec – Ryby: 

Když jste v jeho společnosti, na legrácky zapomeňte. Ryba je momentálně až přecitlivělá a každý váš vtípek bere jako skrytý nebo otevřený útok.


Kozoroh – Beran: 

Hlavně používejte dárky, které jste od něj v poslední době dostali. Beran sice nahlas nic neříká, ale přesto takové věci bere neskutečně vážně.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 20.02.2017 do 27.02.2017


Kozoroh – Býk: 

Představa, že váš miláček dostane v tom, co se týká financí rozum, je dost iluzorní. Nakonec to dopadne tak, že on bude šetřit a vy mu budete vysvětlovat, že se občas musí i žít.


Kozoroh – Blíženci: 

Jeho jedovaté poznámky vás dosud bavily. Teď však svůj smysl pro humor obrátil proti vám, a vy přemýšlíte, zda to náhodou trochu nepřehání.


Kozoroh – Rak: 

Patří k lidem, kteří pro vás mají vždycky vlídné slovo. Rakovi se klidně můžete pochlubit i s tím, co se vám tak úplně nepodařilo….


Kozoroh – Lev: 

To, že to doma musí fungovat, je jasné vám i Lvovi. Je však potřeba, abyste se domluvili, kdo kdy bude šéfovat, kdo bude poslouchat a jak často se budete ve vedoucí roli střídat.


Kozoroh – Panna: 

Snahu o to, že ho získáte, nikdy nevzdávejte. To, co se dnes zdá jako čirá utopie, bude záhy možností, která je daleko pravděpodobnější, než by kdokoliv čekal.


Kozoroh – Váhy: 

S partnerem z tohoto znamení se budete domlouvat jen obtížně. Má pocit, že má patent na pravdu a na všechna životní rozhodnutí, a nechápe, že vy byste do toho chtěli taky mluvit.


Kozoroh – Štír: 

Patří k lidem, kteří umí být v případě potřeby i velkorysí. Svou velkorysost vám sice projeví, ale zároveň bude nenápadně kontrolovat, zda jste si toho všimli a zda jste za to náležitě vděční.


Kozoroh – Střelec: 

Představa partnera, který vás bude na rukou nosit, se v jeho případě nesplní. Střelec má pocit, že byste ho na rukou měli nosit především vy – a nějak nechápe, že to nezvládnete.


Kozoroh – Kozoroh: 

Jako partneři to máte náročné. Momentálně se musíte starat spíše o oboje rodiče. Sobě se můžete věnovat až v čase, který vám zbude.


Kozoroh – Vodnář: 

Jeho představy o tom, že se stane zázrak a vaše partnerské problémy se samy od sebe vyřeší, nemají s realitou nic společného. Vy víte, že na tom musíte pracovat a taky se do toho vrhnete.


Kozoroh – Ryby: 

O víkendu se bude chovat naprosto jinak, než jste zvyklí. Mars se dostane do Střelce a Ryba začne reagovat i na běžné podněty daleko ostřeji, než je pro něj obvyklé a pro vás stravitelné.


Vodnář – Beran: 

Je čas, abyste mu vysvětlili, jak si představujete váš společný život. Pokud to neuděláte, riskujete situaci, kdy si Beran bude myslet, že je všechno v pořádku, zatímco vám bude jasné, že v pořádku není nic.


Vodnář – Býk: 

To, co mezi vámi funguje, se nedá nazvat jinak než jako osudová přitažlivost. Všichni vám sice mohou tvrdit, že se k sobě v podstatě vůbec nehodíte, ale vy víte své…


Vodnář – Blíženci: 

Jeho nápady vás vyloženě baví. Najednou zjišťujete, že se i k povinnostem dá přistupovat tvůrčím způsobem, který vás nezatěžuje zdaleka tak, jak jste zvyklí.


Vodnář – Rak: 

Pro jeho spokojenost nemusíte dělat vůbec nic. Rak patří k nenáročným partnerům, kterým naprosto stačí, když k nim budete laskaví a vlídní nejen v noci, ale i ve dne.


Vodnář – Lev: 

Dohlédněte, aby životosprávu dodržoval tak, jak se dodržovat má. V tomto týdnu to bude dost boj, ale už o víkendu uzná, že jste mu vlastně hodně pomohli.


Vodnář – Panna: 

vůbec ho nepoznáváte! Zatímco jindy pracuje naplno, v tomto týdnu hledá jen výmluvy a snaží se co největší část svých denních povinností přehodit na vás.


Vodnář – Váhy: 

Postaví se mezi vás vaše nové pracovní šance. Váš miláček nechápe, proč chcete něco dokázat, a vy zase nechápete, proč mu vadí, že se chcete dostat výš.


Vodnář – Štír: 

Skvělý bude hlavně o víkendu. Nemusíte ani moc mluvit, ale přesto vám bude z každého pohledu a gesta jasné, že k sobě patříte a že na tom ani jeden z vás nechce nic měnit.


Vodnář – Střelec: 

Když vám oznámí, že si pro vás vymyslel super oslavu vašich narozenin, bude s tím trochu problém. Znáte ho a víte, že si určitě vymyslel něco, co vám doslova vyrazí dech.


Vodnář – Kozoroh: 

Nedovolte mu, aby se hrabal ve vaší společné minulosti! Oba byste tam mohli narazit na něco, na co byste nejraději zapomněli a co si rozhodně připomínat nechcete.


Vodnář – Vodnář: 

Pokoj od něj zatím mít nebudete. Pořád ještě nepochopil, že vaše rozhodnutí je definitivní, a pořád doufá, že se mu podaří váš názor zvrátit ve svůj prospěch.


Vodnář – Ryby: 

Utahuje si z vás, ale chová se při tom tak dobromyslně, že se můžete leda smát. Přehnat by to mohl až do víkendu, ale to už budete mít dost energie, abyste tomu zabránili.


Ryby – Beran: 

V pondělí a v úterý, kdy je Luna v jeho znamení, mu jděte raději z cesty. Beran je pěkně rozjetý a přebytek své práce bez problémů přehodí na vaše bedra.


Ryby – Býk: 

Partner z toho znamení se ukáže jako opravdu silná osobnost. Postaví se proti vám i v případě, kdy mu musí být jasné, že zvítězit prostě nemůže.


Ryby – Blíženci: 

Ať už přijde s čímkoli, u vás narazí. Vy si pak musíte odpovědět, zda to odmítáte proto, že se vám jeho návrh nelíbí, nebo proto, že to navrhl právě on.


Ryby – Rak: 

Hodně přemýšlejte o roli, kterou ve vašem životě hraje a hrát ještě bude. Jedny rodiče už máte, a na to, aby vás vychovával, partnera opravdu nepotřebujete.


Ryby – Lev: 

Jeho jemné jednání vás překvapí. Až na konci týdne pochopíte, že vás konečně pochopil. Došlo mu, že tlakem na vás nezapůsobí, ale laskavostí vás dostane přesně tam, kde vás potřebuje mít.


Ryby – Panna: 

Jeho pracovitost vám vyráží dech. Zároveň si však uvědomujete, že tím, že tak usilovně pracuje, na vás bude mít ještě daleko méně času, než by se vám i jemu líbilo.


Ryby – Váhy: 

Jeho vášeň pro dobré jídlo se teď už odráží i na vás. Konečně jste se začali o to, jak vařit, nejen platonicky zajímat, ale začali jste v tomto oboru i poměrně úspěšně experimentovat.


Ryby – Štír: 

Dá se s ním docela rozumně domluvit. Má velice dobře obsazený svůj komunikační sektor a o to, abyste smazali většinu vašich nedorozumění, se opravdu snaží.


Ryby – Střelec: 

O tom, že o vás nechce přijít, nepochybujte. Můžete však přemýšlet, zda mu jde především o vás, nebo zda se mu jedná hlavně o péči, kterou mu tak štědře poskytujete.


Ryby – Kozoroh: 

Jeho neustálé rady do života, které vám štědře poskytuje, vás začínají vyvádět z míry. Pokud jste ještě nevyletěli, máte k tomu nyní nebezpečně blízko.


Ryby – Vodnář: 

O jeho povaze jste neměli iluze. Je vám jasné, že všechno udělá tak, aby na tom získal co nejvíce, a ještě se bude ptát, co se vám na tom nelíbí.


Ryby – Ryby: 

Pozor si dávejte o víkendu. Luna bude v Blížencích a vy si budete mít sklon vyčítat i to, co se stalo tak dávno, že to na váš nynější partnerský život už žádný vliv nemá…

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..