Category Archives: Týdenní erotický horoskop

Erotický horoskop na celý týden vypracovaný od našich kartářek.

Erotický týdenní horoskop od 18.11.2018 do 24.11.2018

Beran S realizací svých erotických choutek neotálejte. Člověka, kterého chcete a po kterém toužíte, byste měli se svými city seznámit co nejdříve. Nejdříve byste měli ale důkladně posoudit všechno, co se kolem něj děje. Jakmile zjistíte, že se tam motá někdo, kdo by pro vás mohl být v erotickém smyslu soupeřem, dopřejte si chvíli přemýšlení.… Read More »

Erotický týdenní horoskop od 9.9.2018 do 15.9.2018

Beran Když chcete eroticky odpovědného partnera, musíte mu předem dát najevo, co od něj vlastně vyžadujete. Jakmile mu budete dávat najevo, že ho v podstatě nepotřebujete, protože se v krajním případě dokážete obejít s erotickými pomůckami, jeho erotické tužby to moc neposílí. Může dokonce usoudit, že vlastně není důvod, aby pokračoval ve vztahu, kde je… Read More »

Erotický týdenní horoskop od 14.10.2018 do 20.10.2018

Beran Novoluní ve vašem partnerském sektoru je pro sex vyloženě inspirativní. Na pondělní večer, kdy už bude energie novoluní cítit ve vzduchu, pro jistotu nic neplánujte. Veškerý čas, který vám po práci zbude, byste měli věnovat svému partnerovi. Kromě erotiky a hledání toho, co vám při sexu přináší uspokojení a radost, spolu musíte probrat i… Read More »

Erotický týdenní horoskop od 12.8.2018 do 18.8.2018

Beran K člověku, kterého chcete zatáhnout do postele, upřímní být nemusíte, ale k sobě byste měli. Sami sebe se zeptejte, zda ho litujete proto, že má opravdu těžký život, nebo proto, abyste si rychleji otevřeli cestu k jeho srdci. Kdybyste však dávali přednost posteli, měli byste ubrat na soucitu a přidat na eroticky podbarveném obdivu.… Read More »