Týdenní partnerské horoskopy od 28.08.2017 do 04.09.2017

By | 03.10.2020
Beran – Beran: 

O tom, že mu chybíte, vás nemusí přesvědčovat slovy. Stačí, když se na vás jen podívá, a vám je hned jasné, že vaše láska k těm obyčejným a průměrným opravdu nepatří.


Beran – Býk: 

Když přijde s tím, že se zamiloval, neztrácejte nervy. Když se zeptáte, kdo je jeho osudem, zjistíte, že je to člověk, kterého poznal na netu, ale jehož nikdy neviděl a ani o něm nic neví.

Beran – Blíženci: 

Když vám vyčítá, že až příliš hazardujete, budete mít co dělat, abyste se nesmáli nahlas. Obvykle má pro hazard daleko větší talent, než vy, a riskuje podstatně více.


Beran – Rak: 

Ze všech sil se snaží ovlivňovat váš život a cpát ho někam, kde ho vy mít nechcete. Ozvěte se nahlas a důrazně dřív, než vás dostane pod kontrolu a než zjistíte, že je na veškeré změny pozdě.


Beran – Lev: 

Hlavně si nenamlouvejte, že se vám ho podaří převychovat! Nezapomeňte, že Lev patří k pevným znamením a o tom, že byste ho změnili, můžete leda tak snít.


Beran – Panna: 

Připomínky kolegy z tohoto znamení berte hodně vážně. Na rozdíl od vás si uvědomuje, jaký vítr v práci fouká, a rozhodně se jím nechce nechat smést.


Beran – Váhy: 

Se svými dosavadními protivníky musíte oba najít společnou řeč. Moc příjemné to sice nebude, ale vy oba chápete, že jsou chvíle, kdy musí v zájmu vyšších cílů veškeré antipatie stranou.


Beran – Štír: 

Na svého Štíra se sice nezlobíte, ale o tom, že byste spolu navázali další kontakty, nemůže být řeč. Vždycky jste tvrdili, že se do jedné řeky dvakrát vstoupit nedá, a teď svůj názor měnit nehodláte.


Beran – Střelec: 

S jeho příbuznými se domlouvat nehodláte. Zatím se nikdy nechovali tak, abyste po kontaktech s nimi toužili – a ani nyní to na nějakou zásadní změnu nevypadá.


Beran – Kozoroh: 

Neustále vám dává najevo, že si chce žít svůj vlastní život, v němž se nemusí na nikoho ohlížet. Budete to tolerovat, nebo mu začnete vysvětlovat, že byste měli tvořit pár?


Beran – Vodnář: 

To, že to mezi vámi skřípe, je důsledkem oboustranné únavy. Kdybyste si dokázali naplánovat víkend, ve kterém budete v klidu, tichu a sami, mohlo by se všechno rychle změnit k lepšímu.


Beran – Ryby: 

Jeho energie vás vyloženě dostává. Náruč vaší Ryby je momentálně jediné místo, kde se cítíte dobře a kde můžete být bez obav sami sebou.


Býk – Beran: 

Když přijde s tím, že byste měli jíst vynalézavěji, zbytečně se nerozčilujte. Po vyslechnutí jeho návrhů zjistíte, že jde o dobrý nápad, který vám ušetří čas i peníze.


Býk – Býk: 

Hlavně v první polovině týdne byste měli mluvit, jednat, domlouvat, kupovat a podepisovat smlouvy. Když pak budete mít ve čtvrtek hotovo, můžete si oba sednout a za své výkony se upřímně chválit.


Býk – Blíženci: 

Na jeho vtípky nereagujte. Když Blíženec zjistí, že vás opravdu nerozčilí ani nenaštve, sám přizná, že to tentokrát přehnal a prohodí něco, co můžete pojmout jako omluvu.


Býk – Rak: 

Rady jeho rodičů neposlouchejte a už vůbec nerozebírejte. Čím víc nad nimi budete přemýšlet, tím víc na ně budete naštvaní!


Býk – Lev: 

O víkendu se s ním raději nehádejte. Váš miláček má Merkur ve svém znamení a mluví tak, že sami cítíte, že proti jeho slovům žádné rozumné argumenty nevymyslíte.


Býk – Panna: 

Neustále vám tvrdí, že je vám věrný. Vy si občas myslíte, že kdyby vám zahnul a pochopil, o čem život vlastně je, byl by rázem snesitelnější.


Býk – Váhy: 

Na úřady běžte raději sami. Když tam pošlete svého miláčka, vzkypí a bude se chovat tak, že úředníkům nezbude, než zavolat ochranku.


Býk – Štír: 

Když se na vás naštve a začne vykřikovat, že by mu bez vás bylo lépe, docela se vám uleví. Konečně můžete začít vážně pracovat na rozchodu, o kterém uvažujete už hodně dlouho.


Býk – Střelec: 

Dejte pozor, aby se neprosazoval na váš úkor! Střelec patří k lidem, kteří na nikoho neberou ohled – a pokud se nebudete dostatečně energicky bránit, nebude ho brát ani na vás.


Býk – Kozoroh: 

Zkonstatujete, že se vám s ním žije velice dobře. Kozoroh je naprosto spolehlivý a přímočarý – a vy si užíváte komunikace s člověkem, u něhož nemusíte složitě luštit, co svými slovy vlastně sleduje.


Býk – Vodnář: 

Jakmile na vás začne tlačit, naštvete se víc, než je zdrávo. Dejte si však pozor, protože si podobnými výbuchy můžete zbytečně zkazit jinak pěkný víkend.


Býk – Ryby: 

Když se miláček začne zajímat o vaše finance, opravdu to nedělá ze zištných důvodů. Chce jenom zjistit, jak na tom jste, a zda o vás má smysl přemýšlet jako o druhém rodiči jeho budoucích dětí.


Blíženci – Beran: 

Moc rádi byste mu dali novou šanci. Musíte se však smířit s tím, že se v době, kdy jste si dali pauzu, rozhodl otočit svůj život směrem, v němž pro vás není místo.


Blíženci – Býk: 

Opravdu byste potřebovali, aby váš den měl dvakrát tolik hodin, než má. V jedné polovině byste plnily četné pracovní příkazy, které vám dal váš Býk – a ve druhé byste se zabývali tím, co baví vás.


Blíženci – Blíženci: 

Se vším, na čem vám záleží, čekejte až na čtvrteční večer. Váš vládce Merkur se dostane do Lva a vy s jeho pomocí konečně pochopíte, co opravdu chcete.


Blíženci – Rak: 

Chce, aby se všechno odehrávalo v harmonii a on se nemusel moc hádat. Vy si sice uvědomujete, že tím problémy neřeší, ale jen odsouvá – ale on si to nepřipouští.


Blíženci – Lev: 

Jeho rodiče vám nesednou. Nahlas to sice neřeknou, ale vám je jasné, že pro svou ratolest hledají především opatrovníka a někoho, kdo by na ni dohlížel – což vy nejste.


Blíženci – Panna: 

Opravdu nevidíte důvod, proč se v jeho společnosti ovládat. Když to na vás přijde, vpálíte mu pravdu mezi oči tak, že Panna jen překvapeně zamrká a nezmůže se na slovo.


Blíženci – Váhy: 

Šéf z tohoto znamení je momentálně velice štědrý na pokárání a na nejrůznější výtky. Když však uděláte něco, co si zaslouží pochvalu a odměnu, žádnou aktivitu od něj čekat nemůžete.


Blíženci – Štír: 

Pozvání na dámskou jízdu nebo pánské posezení neodmítejte. Bude vám tam moc dobře – a navíc vás překvapí, jak moc rádi se budete vracet ke svému miláčkovi domů.


Blíženci – Střelec: 

Opravdu ho nedokážete donutit k rozumnému myšlení. Střelec se rozhodl, že vám zaimponuje tím, že bude riskovat, a nechce pochopit, že na vás nic takového nezabírá.


Blíženci – Kozoroh: 

S požadavky, které na svého miláčka máte, to nepřehánějte. Momentálně má všeho až nad hlavu, a každý nápad, který mu přidá práci, hodnotí vyloženě nerudně.


Blíženci – Vodnář: 

Nadřízeného z tohoto znamení berte vážně. Vypadá to, že mu jeho šéf důkladně umyl hlavu, a on teď musí zvýšeným tlakem na podřízené dokazovat, že funguje jako člověk na svém místě.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 20.11.2017 do 27.11.2017


Blíženci – Ryby: 

Když je něco dražšího, než jste čekali, své Rybě to říkat nemusíte. Obvykle vůbec nešetří, ale tentokrát by měla spoustu poznámek o tom, že vy byste šetřit měli.


Rak – Beran: 

Mladí příbuzní z tohoto znamení jsou pro vás skutečným požehnáním! Bleskovou rychlostí udělají to, co by vám dlouho trvalo, a ještě u toho skvěle baví jak sebe, tak vás.


Rak – Býk: 

S Býkem nepohnete. Potvrdí vám, že vás má sice opravdu rád, ale zároveň dá najevo, že ani kvůli vám svůj nastoupený životní směr měnit nehodlá a nebude.


Rak – Blíženci: 

Počítejte s tím, že bude roztržitý. Řešení problémů, které by svou roztržitostí natropil, se vyhnete tím, že ho budete z povzdálí pozorovat a dohlížet, aby nic nezkazil.


Rak – Rak: 

Když se váš miláček rozhodne, že by ze všeho nejvíce potřeboval opravdu technicky dokonalý rotoped, kývněte hlavou. Zatím to nevíte, ale velmi často ho budete užívat i vy!


Rak – Lev: 

Jiskření, které mezi vámi probíhá, vezměte velice vážně. Když si ho necháte přerůst přes hlavu, změní váš život tak, že v něm nezůstane kámen na kameni.


Rak – Panna: 

Potíž je s dětmi. Zatímco Panna má za to, že byste s nimi měli absolvovat výchovné hovory, které se týkají dalšího školního roku, vy si tím odmítáte kazit poslední volné prázdninové dny.


Rak – Váhy: 

S jeho dárky je trochu potíž. Váha vám je sice daruje, ale zároveň vám přesně řekne, co s nimi máte dělat. To, že vás tím naštve, je celkem jasné…


Rak – Štír: 

Neustále čekáte, až se váš vztah obrátí k lepšímu. Nenapadlo vás, že byste se mohli a měli stáhnout a nechat alespoň část iniciativy na něm?


Rak – Střelec: 

Hlavně mu nevysvětlujte, co vás trápí. Dozvěděli byste se, že jste zbytečně přecitlivělí, protože takoví borci, jako je on, podobné záležitosti řeší bez problémů a navíc levou zadní…


Rak – Kozoroh: 

Moc dobře vám udělá posezení ve dvou. Nemusíte ani moc mluvit, protože oba víte, že k tomu, co si chcete a potřebujete sdělit, jsou slova skoro zbytečná.


Rak – Vodnář: 

Jeho rozhodnutí jsou hodně riskantní. Naštěstí je až do čtvrtečního podvečera Merkur ve vašem znamení, což dává naději, že ho přemluvíte, aby svá rozhodnutí ještě zvážil.


Rak – Ryby: 

Dodělejte to, co se do konce prázdnin udělat musí. Na konci týdne budete sice oba unavení, ale zároveň šťastní, že tento maratón máte za sebou.


Lev – Beran: 

Ještě jednou zvažte, zda s ním opravdu chcete prožít románek. Zkuste to, ale počítejte s tím, že se Beran s tím, že vás získal, začne všem chlubit.


Lev – Býk: 

k hádkám stačí maličkosti. Stačí, když přidáte do jídla koření, které Býk moc nemusí, a můžete počítat s tím, že kolem toho vytvoří skoro až antické drama!


Lev – Blíženci: 

Musíte zkonstatovat, že se učí rychle. Stačí, abyste mu jednou vysvětlili, proč něco nejde, a můžete si být jistí, že vaši životní lekci hned tak nezapomene.


Lev – Rak: 

Hlavně nedovolte, aby kolem něčeho dělal zbytečné dusno. Když si o tom, co se děje, promluvíte hned a otevřeně, předejdete tím zbytečným konfliktům a možná i pozdější krizi.


Lev – Lev: 

Když přizná, že na něco nemá, měli byste to vzít v úvahu a další požadavky v tomto směru nevznášet. Rezignaci to neznamená, protože si situace může koncem září zásadně změnit ve váš prospěch.


Lev – Panna: 

Když se vám něco nepodaří, svému miláčkovi se raději nesvěřujte. Výchovné řeči, které by na vaši adresu měl, byste vydýchávali opravdu jen s obtížemi.


Lev – Váhy: 

Do jeho rozhodnutí mu klidně můžete mluvit. Vy byste něco takového nesnesli, ale Váha na vaše podněty vyloženě čeká a už se těší, jak nad nimi bude přemýšlet.


Lev – Štír: 

S rodiči z tohoto znamení se nedomluvíte. Vám připadá, že tím, co dělají, až neskutečně riskují, zatímco oni mají dojem, že byste je pořád jenom kontrolovali.


Lev – Střelec: 

Opravdu to nemáte jednoduché! Střelec se rozhodl, že si z vás udělá vrbu a vůbec nechápe, kolik energie a času vám jeho neustálé svěřování bere…


Lev – Kozoroh: 

O víkendu počítejte s minimálně jednou akcí, na kterou musíte vyrazit v plné parádě. Pro vás to žádný problém není, ale Kozoroha k tomu budete muset přemlouvat hodně dlouho…


Lev – Vodnář: 

Narazíte na člověka, který sice krásně hovoří o své spolehlivosti a poctivosti, ale k vám se zachová naprosto jinak. Sami mu však nic říkat nemusíte, protože to Vodnář zastane daleko lépe.


Lev – Ryby: 

Přiznáte si, že jste do něj stále tak trochu zamilovaní. Týká se to zejména pondělí, kdy udělá něco, co ve vás osvěží emoce z časů, kdy jste se teprve poznávali.


Panna – Beran: 

Smiřte se s tím, že ho nezměníte. Nebude to zase tak náročné. Stačí, když se podíváte na partnery svých kamarádů, a rychle pochopíte, že jste mohli dopadnout podstatně hůře.


Panna – Býk: 

Hlavně musí pochopit, že požadavky, které k němu máte, myslíte vážně. U svých bývalých partnerů nebyl na takovou jednoznačnost zvyklý, a než se to u vás naučí, bude to chvíli trvat.


Panna – Blíženci: 

Oba naštěstí patříte k rozumným lidem. Kompromisy sice rádi nemáte, ale v tomto týdnu si oba uvědomujete, že jsou chvíle, kdy to bez nich prostě nejde.


Panna – Rak: 

Jeho aktivita vám vyloženě vyrazí dech. Váš Rak dospěl k názoru, že jste jeho životním osudem, a teď se vám plete pod nohama tak, abyste si to začali myslet i vy.


Panna – Lev: 

Když přijde s tím, že vám pomůže, zpozorněte. Lev patří k lidem, kteří moc rádi vnucují ostatním svou vůli, a ještě se diví, že se jim to nezamlouvá.


Panna – Panna: 

Když se domluvíte na tom, že především dokončíte všechny staré resty, bude to vynikající. Odměnou vám bude skvělý víkend, kdy si budete moci užívat a na práci nemyslet.


Panna – Váhy: 

Jsou věci, které se obejít nedají. Vaše Váha se o něco takového sice pokusí, ale dopadne to naprosto jinak, než čekala a předpokládala.


Panna – Štír: 

Vy nad jeho poznámkami mávnete rukou, ale většina lidí tak smířlivých není. Náročné to bude zejména ve druhé polovině týdne. Merkur bude ve Lvu a lidí, kteří si jeho jedovatosti nechají líbit, je pomálu…


Panna – Střelec: 

Hlavně si musí zapamatovat všechna hesla, pod nimiž se přihlašuje do nejrůznějších počítačových programů. Když je zapomene, bude muset sehnat někoho, kdo mu program opět pustí – a bude to drahé!


Panna – Kozoroh: 

Vypadá jako sup, který netrpělivě čeká na vaše další zakolísání. Naštěstí mu v tomto ohledu moc příležitostí k radosti neposkytnete…


Panna – Vodnář: 

Když se k vám začne chovat nezvykle odměřeně, přímo se ho zeptejte, co se děje. Zjistíte, že vás před ním někdo pomluvil, a on teď neví, jak s vámi má jednat.


Panna – Ryby: 

Své pracovní záležitosti si musí vyřešit sám. Vy mu sice můžete říct, jak byste jednali na jeho místě, ale konečné rozhodnutí musí zůstat jen na něm.

Přečíst  Pyramidy III.: Evropské pyramidy


Váhy – Beran: 

A že ho naštvete! Intuitivně si poradíte s technickým problémem, s nímž Beran neví, co dělat – a navíc si vůbec nepamatujete jednotlivé kroky, které vedly k úspěchu.


Váhy – Býk: 

O tom, že je s vaším miláčkem legrace, nepochybujete. V tomto týdnu si však bude utahovat především z vás, což vás bude neskutečně rozčilovat.


Váhy – Blíženci: 

Jeho naivita vám opět vyrazí dech. Blíženec si myslí, že se změny v domácnosti obejdou malou, nenáročnou a levnou úpravou, a nechápe, že to dopadne naprosto jinak.


Váhy – Rak: 

Jeho ctižádost vám vyrazí dech. Když vám Rak sdělí, čeho by chtěl v životě dosáhnout, budete si nejdříve myslet, že si dělá legraci. To, že to myslí vážně, pochopíte až později…


Váhy – Lev: 

Když ho odmítnete, bude to drama. Až posléze se dozvíte, že to vnímá jako smrtelnou urážku, protože něco takového si k němu ještě nikdo nedovolil.


Váhy – Panna: 

Jeho názory vám vyloženě pijí krev. Občas přemýšlíte, zda je Panna hlásá proto, že si to opravdu myslí, nebo proto, že ví, že vás jimi spolehlivě naštve.


Váhy – Váhy: 

Při plánování velkých rodinných oslav zapojte především zdravý rozum. Opravdu není nutné, abyste všechno dělali vlastníma rukama vy sami.


Váhy – Štír: 

Když popisuje svou situaci, které se podle jeho slov zdá skoro až tragická, hlavně mu nevěřte. Váš miláček přehání, protože si myslí, že vy pak snížíte nároky, které na něj máte.


Váhy – Střelec: 

V pondělí nebo v úterý večer k vám vletí jako bouře. Nejdříve mu budete mít chuť vynadat, ale vzápětí vám dojde, že má ke svému jednání velice dobrý důvod.


Váhy – Kozoroh: 

Hlavně si nenechejte vnutit jeho rozhodovací tempo! Kozoroh patří k lidem, kteří mají hned ve všem jasno, a nechápou, že vy potřebujete na rozmyšlenou podstatně víc času.


Váhy – Vodnář: 

Rozpory, které mezi vámi jsou, vyřešíte naprosto v klidu. Je jen potřeba, abyste hovor odložili na neděli. Luna bude v jeho znamení a Vodnář uzná, že máte pravdu….


Váhy – Ryby: 

V jeho případě si musíte vybírat. Když řekne, že vaši lásku podmiňuje tím, že se vzdáte svého oblíbeného koníčka, můžete si být jistí, že to myslí velice vážně…


Štír – Beran: 

S bývalým milencem z tohoto znamení se klidně sejděte. Pár slov ohledně minulosti sice padne, ale oběma je vám jasné, že jde o vzpomínku, která žádný větší význam nemá.


Štír – Býk: 

Neustále vás tahá někam, kam se vám nechce. Dosud jste se mu pro klid v rodině podřizovali, ale teď je vám jasné, že se budete muset začít bránit.


Štír – Blíženci: 

S údivem zjistíte, že má ve vědomostech opravdu nemalé mezery. Naštěstí disponujete taktním přístupem, takže ho opravíte a necháte to bez komentáře.


Štír – Rak: 

Jeho smysl pro humor vám bere dech. Dosud jste ho považovali za trochu nudného patrona, ale teď musíte přiznat, že vás v jedovatostech někdy i předčí.


Štír – Lev: 

O jeho obdiv nepřijdete. Možná bude dokonce lepší, když budete dělat trochu drahoty a předstírat, že vlastně ani nevíte, jak se rozhodnout.


Štír – Panna: 

Staré vztahy, které jste s ním měli, raději nepřipomínejte. Panna by měla jedovaté poznámky a vy byste na ně museli reagovat tak, že by se na vás naštvala ještě víc…


Štír – Váhy: 

O vaši minulost jeví nezvykle intenzivní zájem. Naštěstí v ní opravdu není nic, za co byste se museli stydět a co by váš nynější vztah ohrožovalo.


Štír – Štír: 

Když se něco nedaří, dejte hlavy dohromady. Zejména na začátku týdne oba fungujete jako vynalézaví mistři nezvykle účinných řešení.


Štír – Střelec: 

To, že chce něco uspěchat, není dojem, ale realita. Hlavně mu nevysvětlujte, že se chová nesmyslně. V takovém případě riskujete, že se zapře a svou aktivitu ještě posílí.


Štír – Kozoroh: 

Když začne mluvit hodně nahlas a bouchat do stolu, nesmíte se začít smát. Naštval by se a s veškerou rozumnou domluvou by rázem bylo utrum.


Štír – Vodnář: 

Ve vztahu k práci se neshodnete. Zatímco vy děláte všechno, co je potřeba a nijak o tom nediskutujete, on neustále hledá něco, co ho bude bavit, a nechápe, že se mu to nedaří.


Štír – Ryby: 

To, že vás přitahuje, je celkem přirozené. Můžete si sice desetkrát vysvětlovat, že vztahem s ním riskujete víc, než je zdrávo, ale nakonec se mu stejně vrhnete do náruče.


Střelec – Beran: 

Po důvodech toho, proč jste se rozešli, nikomu nic není. Když se najde odvážlivec, který se vás přímo zeptá, sdělte mu, že si nemáte náladu povídat a pošlete ho za Beranem…


Střelec – Býk: 

Šetří tak, že vám z toho lezou oči z důlků. Když ho však pustíte do levných knih nebo jiného podobného obchodu, rázem zapomene na všechny své dobré úmysly a utrácí a utrácí.


Střelec – Blíženci: 

V kritické chvíli musíte vzít průběh věcí do svých rukou. Blíženec začne váhat a do dosud celkem přehledného běhu událostí vnese zbytečné napětí a zmatky.


Střelec – Rak: 

Naděje na rozumnou domluvu je značná. Když navíc dokážete řeč odložit na víkend, kdy bude Merkur ve Lvu, je značná šance, že nakonec bude po vašem.


Střelec – Lev: 

Na to, co si o vás myslí jeho kamarádi a lidé z jeho okolí, se můžete leda tak vykašlat. Jeďte si po své linii a na názory jiných se neohlížejte.


Střelec – Panna: 

Hlavně se domluvte na tom, jak dětem podáte jisté problematické události z rodinné historie. Musíte to ale udělat co nejdříve. Jinak hrozí, že jim to řekne někdo jiný a servítky si přitom brát nebude.


Střelec – Váhy: 

Víte, že ho nechcete zklamat, ale je to těžké. Najde se někdo, kdo vás přitahuje podstatně víc, a vy se tomuto hodně intenzivnímu pokušení hodně těžko bráníte.


Střelec – Štír: 

V jeho přítomnosti se opravdu nedokážete soustředit. Dosud jste si mohli namlouvat, že v tom city nehrají žádnou roli, ale teď musíte přiznat, že je to jinak…


Střelec – Střelec: 

Patří k lidem, kteří jdou vždycky až do krajnosti. Vy jste k nim sice patřívali taky, ale po jeho boku začal fungovat váš pud sebezáchovy a vy jste se museli začít chovat rozumně.


Střelec – Kozoroh: 

Nuda vám nehrozí. Občas sice mohou lítat blesky a hromy, ale zase si oba můžete být jistí, že žijete naplno a vychutnáváte si každou společnou minutu!


Střelec – Vodnář: 

V jeho společnosti se raději moc nepředvádějte. Vodnář patří k lidem, kteří si příležitosti k jedovaté poznámce zejména ve vašem případě nikdy neodpustí…


Střelec – Ryby: 

Hlavně mu neříkejte, že má mít alespoň o trochu rozumu víc! Mohl by se urazit a naštvat tak, že by s vámi nepromluvil a veškerá pohoda by byla v háji.


Kozoroh – Beran: 

Jeho jednání už dál mlčky přecházet nedokážete. Využijte Merkura, který je až do čtvrtka ve vašem partnerském sektoru, a otevřeně si s ním o tom, co vám vadí, promluvte.

Přečíst  Etikoterapie I.: Historie terapie


Kozoroh – Býk: 

Patří k lidem, kteří mají vždycky ve všem jasno. Naštěstí má vedle sebe vás – a vy mu už dokážete, že všechno je daleko složitější, než si dosud myslel.


Kozoroh – Blíženci: 

V jeho přítomnosti se chovejte pokud možno sebejistě. Váš Blíženec patří k lidem, kteří si všimnou jen těch, co dovedou jednat tak, aby je zaujali a upoutali.


Kozoroh – Rak: 

Když vám začne vysvětlovat, jak je něco snadné a jednoduché, můžete vzít jed na to, že to tak nebude. Naštěstí na pohádky nevěříte a na jeho řeči nenaletíte.


Kozoroh – Lev: 

Důvody svého jednání vám nevysvětlí a vy to po něm ani nechcete. Dobře víte, že to, co by vám sdělil, by byla jenom narychlo vymyšlená a navíc nepravděpodobná výmluva.


Kozoroh – Panna: 

Když si s něčím nedokáže poradit sám, osloví kamarády. Budete velice překvapení jak rychlostí a ochotou, s jakou se přiženou, tak tím, že za to nebudou nic chtít.


Kozoroh – Váhy: 

Nabídky na slevu, které přinese domů, mu rozmluvte. Zejména ty víkendové vypadají sice na první pohled skvěle, ale skrývá se v nich naprosto nečekaná past.


Kozoroh – Štír: 

Za práci vám zaplatí podstatně víc, než jste čekali. Ještě víc vás však potěší nabídka dlouhodobé trvalé spolupráce. Berte, budou z ní nejen peníze, ale i zajímavé kontakty.


Kozoroh – Střelec: 

Když vás začne kritizovat, raději se s ním nehádejte. Když ho necháte, aby se vymluvil, velice rychle sám pochopí, že mele nesmysly, jimiž se ve vašich očích leda tak znemožňuje.


Kozoroh – Kozoroh: 

Má se vzácný talent plést do věcí, po kterých mu vůbec nic není. Možná by bylo lepší, kdybyste mu dovolili, aby si nabil nos a vzal si z toho poučení.


Kozoroh – Vodnář: 

Hlavně si nedávejte nesmyslné úkoly! To, že je nesplníte, vás naštve a vašeho partnera přiměje ke spoustě jedovatých a navíc naprosto zbytečných poznámek a komentářů.


Kozoroh – Ryby: 

V jeho společnosti se zbytečně nechlubte. Ryba si velice dobře pamatuje, co jste jí kdy řekli, a neopomene vám to připomenout ve chvíli, kdy vám to bude opravdu hodně nepříjemné.


Vodnář – Beran: 

Hlavně ho zbytečně nepodezírejte. Beran zatím žádné myšlenky na zálety nemá, ale když o tom začnete třikrát denně mluvit, napadne ho, že by to vůbec nemuselo být špatné.


Vodnář – Býk: 

Ze všech sil se snaží, abyste v jeho společnosti zapomněli na všechno negativní, co jste v lásce prožili. Na konečné závěry je ještě brzy, ale musíte zkonstatovat, že se mu to docela daří.


Vodnář – Blíženci: 

Hlavně v něm nehledejte svůj ideál. Čím méně od něj budete očekávat, tím víc budete překvapení v momentě, kdy zjistíte, jak moc se vašemu vysněnému ideálu podobá.


Vodnář – Rak: 

S Rakem se vám žije velice dobře. Potíž je jen v jeho neustálém vaření. Moc vám sice chutná, ale už si uvědomujete, že jeho péče o vás má i své negativní důsledky.


Vodnář – Lev: 

Možná by mu pomohlo, kdyby byl alespoň o trochu sebekritičtější. Je sice dobrý, ale tak vynikající, jak si myslí, bohužel není a hned tak asi ani nebude.


Vodnář – Panna: 

Na nejlepší kamarádku si dávejte pozor. Když v ní vzkypí zlomyslnost, zapomene na to, že vám slíbila, že bude mlčet a bude mluvit hlavně o tom, čím vám opravdu hodně uškodí.


Vodnář – Váhy: 

Krátkodobé dobrodružství vám udělá moc dobře. Paradoxně si teprve po něm uvědomíte, co pro vás vaše Váha znamená, a uvědomíte si, že byste ji za nikoho jiného neměnili…


Vodnář – Štír: 

Jsou věci, které se mu opravdu nedaří. Naštěstí má rozum, takže za vámi sám přijde a zeptá se ho, co byste na jeho místě dělali. Odpovězte mu rozumně, ocení to!


Vodnář – Střelec: 

Máte dojem, že váš vztah neustále tkví v místě. Až později zjistíte, že jste si přáli něco, co se vám splnilo. Střelec se ve druhé polovině týdne rozhodl k akci a vy toho máte až nad hlavu!


Vodnář – Kozoroh: 

Se sousedy z tohoto znamení se snažte domluvit. Bylo by opravdu zbytečné, kdybyste se na vlastní kůži přesvědčovali, jak důsledný a vytrvalý nepřítel může Kozoroh být.


Vodnář – Vodnář: 

Nestyďte se ho třeba i hodně květnatě ujišťovat o své lásce. Vodnář se sice tváří, jako by to nebral vážně, ale ve skutečnosti vaše ujišťování poslouchá velice rád.


Vodnář – Ryby: 

Hlavně se nevyhýbejte konfrontaci. Nemusí být sice příjemné, ale čím déle budete důležitou diskusi o své další budoucnosti odkládat, tím to bude horší.


Ryby – Beran: 

Máte správný pocit, že vás neustále napíná a ještě se u toho královsky baví. Přijmete jeho hru za svou, nebo mu nahlas řeknete, že se sice snažit může, ale vy mu na to nenaletíte?


Ryby – Býk: 

Všechno má svůj čas! Býk by si z vás moc rád udělal nejbližšího člověka, ale vy si ho neustále držíte od těla s tím, že to ještě počká…


Ryby – Blíženci: 

Jsou věci, které si musí vyřídit sám a ve kterých mu vy pomáhat nemůžete. Můžete mu ale držet palce a ujišťovat ho, že všechno dobře dopadne.


Ryby – Rak: 

O vašich talentech a kvalitách má lepší mínění než vy sami. Občas máte pocit, že to se svým lichocením trochu přehání, ale nakonec usoudíte, že to myslí opravdu upřímně.


Ryby – Lev: 

Hlavně si nenechte namluvit, že má patent na pravdu. Jeho rodiče vás o tom sice budou všemi možnými způsoby přesvědčovat, ale vy se držte svého názoru a svých jistot.


Ryby – Panna: 

Jeho výbušnost pochází z naprostého vyčerpání. Když přijde z práce unavený a hned doma nastupuje druhou směnu, dobrou náladu od něj čekat nemůžete. Opravdu si nemůže svůj čas rozvrhnout jinak?


Ryby – Váhy: 

Když nakupovat, tak jedině s Váhou po boku. Zejména ve čtvrtek bude mít enormní štěstí a možná i nějakou nečekanou slevu získá…


Ryby – Štír: 

Všechno, co vám říká, je pro váš další život velice důležité. Týká se to hlavně první poloviny týdne, kdy je Merkur ještě v Raku a kdy nahlas říká jen to, co si taky myslí.


Ryby – Střelec: 

Jeho další balení nemá smysl. Střelec vám sice neustále dává naděje, ale když přijde na věc, stáhne se a vás nechá, abyste o něj začali usilovat znovu.


Ryby – Kozoroh: 

Radost vám udělají naprosto maličkosti. To, že jste se spolu dívali na film, který se vám oběma líbil, a který Kozoroha nepopudil k jedovatým poznámkám, můžete směle označit za zázrak.


Ryby – Vodnář: 

Popovídáte si o věcech mezi nebem a zemí. Jeho názory vás velice překvapí – a navíc zjistíte, že spolu máte společného daleko říct, než jste si mysleli.


Ryby – Ryby: 

Hlavně mu nedovolte, aby na vás házel své chyby! Je možné, že se o to hned v pondělí ráno pokusí, ale vy se nesmíte brát a musíte si ho hodně ostře srovnat.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..