Týdenní partnerské horoskopy od 05.02.2018 do 12.02.2018

By | 07.11.2020
Beran – Beran: 

Rodinné problémy neřešte, protože to není k ničemu. Ať vy dva uděláte cokoli, vždycky se najde někdo, kdo vám sdělí, že jste toho mohli udělat víc a eventuelně i jinak.


Beran – Býk: 

S tajnými láskami z tohoto znamení je to těžké. Býk totiž dokáže svou lásku tajit tak úspěšně, že to vypadá, jako by vás upřímně nesnášel.

Beran – Blíženci: 

Naschvály, které vám dělá, vás můžou leda tak rozesmát. Jeho taktiku chápete, ale zároveň je vám jasné, že kvůli němu a jeho náladám nic změnit nehodláte.


Beran – Rak: 

Nové začátky si nechte až na neděli. Může to ale dopadnout jinak, než jste si mysleli! Venuše se dostává do Ryb a Rak usoudí, že nic nového nepotřebuje, protože má přece vás.


Beran – Lev: 

Opravdu se nenechá přemluvit, aby dělal něco, do čeho se mu nechce. Můžete se ho sice snažit přemluvit, ale počítejte s tím, že utrpíte porážku.


Beran – Panna: 

Vyzkoušejte kosmetiku, kterou jste od něj dostali! Následně se nestyďte nahlas přiznat, že má nejen skvělý vkus, ale zároveň i při výběru kosmetiky šťastnou ruku…


Beran – Váhy: 

Start do společného života dopadne dobře. Ještě lepší je však pokračování v už započatém společném životě – opět se přesvědčíte, že patříte k sobě.


Beran – Štír: 

Vyrazí vám dech! Nahlas uzná, že jste měli pravdu a on se mýlil. Navíc vám slíbí, že se příště v této záležitosti bude řídit výhradně vaším názorem.


Beran – Střelec: 

To, že se mu do něčeho nechce, ještě neznamená, že si to může dovolit. Zejména v práci by se měl přestat spoléhat na velkorysost svého šéfa – má ho sice rád, ale všechno má své meze.


Beran – Kozoroh: 

Jde o týden, kdy spolu budete vycházet velice slušně. Kozoroh se chce v jisté sporné záležitosti domluvit a vy jste se rozhodli, že jeho nabídku přijmete.


Beran – Vodnář: 

Pomluvy, které o něm slyšíte, si nepřipouštějte a ani je neřešte. Ve čtvrtek odpoledne se Luna dostane do pravdomluvného Střelce a všechno se uvede na pravou míru.


Beran – Ryby: 

V neděli vás překvapí neskutečnými projevy něhy. Do jeho znamení se přesune Venuše a Ryba se rozhodne, že vám ze života připraví ráj!


Býk – Beran: 

O vztahu s Beranem můžete klidně přemýšlet. Když vám říká, že si bez vás svůj další život nedokáže představit, myslí to naprosto vážně.


Býk – Býk: 

Nedělejte drama z toho, co si to nezaslouží. Když svého partnera uvidíte v družném hovoru s člověkem, kterého neznáte, důvod k žárlivým scénám to opravdu není.


Býk – Blíženci: 

Nudit se nebudete! Blíženec vám hned na začátku týdne předloží své nápady a požádá vás, abyste je dotáhli k dokonalosti. Dobře si uvědomuje, že vy to neumíte.


Býk – Rak: 

Jeho vyprávění o tom, co byste měli udělat pro vylepšení svého zdravotního stavu, nechte bez reakce. Když všechno necháte tak, jak to je, bude to pro vás daleko lepší.


Býk – Lev: 

Patří k lidem, kteří potřebují mít jasné hranice. Počítejte s tím, že kolem toho budou značné diskuse, ale v těch mu nesmíte podlehnout.


Býk – Panna: 

Vaši společní příbuzní přijdou se vším na poslední chvíli. Dosud jste to brali jako něco, co se dá zvládnout, ale teď zjišťujete, že vám jejich jednání leze na nervy stále víc.


Býk – Váhy: 

Když začne povídat o tom, že se chce rozejít, mávněte rukou. Hlavně mu nevysvětlujte, že jen nahlas říká to, o čem vy už dávno přemýšlíte, ale o čem se vám pořád nechtělo mluvit.


Býk – Štír: 

Jeho potíže se zády se samy od sebe nevyřeší. O tom, že by šel k lékaři, nechce sice ani slyšet, ale vy ho tam musíte dostat…


Býk – Střelec: 

Na všechno, co mu řeknete, reaguje vyloženě přehnaně. Možná by bylo dobře, kdybyste mu nejdříve poskytli čas na zklidnění a až potom pokračovali dál.


Býk – Kozoroh: 

Hlavně musíte fungovat jako tým. Kozoroh na to sice moc neslyší, ale když mu vysvětlíte důvody, pro které to je dobré, pochopí, že to jinak nejde.


Býk – Vodnář: 

Jeho potíže s alkoholem a jinými návyky berte vážně. Zatím ještě balancuje na hranici návyku, ale k jejímu překročení už opravdu zbývá jen ten pověstný krok.


Býk – Ryby: 

Partner z tohoto znamení je dosti rizikový. Od vás bude vyžadovat romantiku a naprosto nepochopí, že jsou chvíle, kdy na takové projevy nemáte náladu.


Blíženci – Beran: 

S bojem o jeho srdce je to složité -situace se změnila, takže je vám jasné, že byste ho dalším útokem patrně získali. Problém je v tom, že vás to mezitím přestalo bavit.


Blíženci – Býk: 

S partnerem z tohoto znamení se moc nezasmějete. Vás život baví, ale on vám dává stále najevo, že je to chyba, která svědčí o vašem nezodpovědném přístupu k životu.


Blíženci – Blíženci: 

Když se rozhodne, že zruší nějakou akci, na kterou jste se opravdu těšili, nerozčilujte se. Zavolejte kamarádovi, který vás moc rád doprovodí, a vyrazte tam sami.


Blíženci – Rak: 

Opravdu si je jistý, že nepotřebuje nové brýle? Pokud ano, trvejte na tom, aby si je nechal předepsat opravdu dobrým lékařem. Veškeré experimenty se zrakem mu zakažte!


Blíženci – Lev: 

Porušuje základní pravidla, která jste si na začátku vašeho vztahu dali. Vy můžete jen přemýšlet, zda na ně zapomněl, nebo tím, že na ně docela obyčejně kašle…


Blíženci – Panna: 

Jeho poznámky o tom, co děláte špatně a co byste měli dělat lépe, nechte bez komentáře. Je vám jasné, že jeho jedovatosti nepatří vám, ale lidem, kteří ho opravdu štvou a na které si na rozdíl od vás netroufá.


Blíženci – Váhy: 

Zatněte zuby! Váha s vámi sice mluví tak, jako by bylo všechno v pořádku, ale vy v každé její větě hledáte (a nacházíte) novou jedovatost.


Blíženci – Štír: 

Obdivujete ho a máte pravdu. Štírovi sice nějaká záležitost nevyjde, ale to nic neznamená. Prohra ho nesrazí na kolena, ale dodá mu další a daleko intenzivnější motivaci.


Blíženci – Střelec: 

Jednání, na kterých bude Střelec, probíhají rychle a velice efektivně. Ušetřeného času můžete využít na společnou kávu, na níž si pohovoříte o zajímavějších věcech.


Blíženci – Kozoroh: 

Jakmile přijde s tím, že musíte víc šetřit, nerozčilujte se. Suše se ho zeptejte, jak to máte dělat, a pak si užijte chvíli, kdy nebude vědět, jak odpovědět.


Blíženci – Vodnář: 

Opravdu nemusíte mít partnera za každou cenu! Vodnář se sice tváří jako člověk, který vás zachrání před samotou a tím i před depresí, ale to neznamená, že mu musíte vyhovět.


Blíženci – Ryby: 

Během týdne mu musíte často říkat, že ho milujete. Pokud to neuděláte, dozvíte se o sobě a o svém charakteru v neděli informace, které vás opravdu nepotěší.


Rak – Beran: 

Pořád se žene do něčeho, co vám připadá rizikové. Zároveň však chápete, že ho nezastavíte – a proto jste se rozhodli, že mu budete držet palce.

Přečíst  Partnerský týdenní horoskop od 9.9.2018 do 15.9.2018


Rak – Býk: 

V sobě, kdy je Slunce ve Vodnáři, toho má stejně jako v každém jiném roce až nad hlavu. Vytvořte mu zázemí a nezlobte se, že na vás nemá tolik času, jak byste chtěli.


Rak – Blíženci: 

Partner z tohoto znamení je opravdu roztomilý. Vaše srdce si získává dárky, které sice nemají žádnou velkou cenu, ale které dokazují, že na vás myslí…


Rak – Rak: 

Jeho představa společného života a jeho radostí narazí na realitu. Vy nemáte na realizaci jeho plánů čas ani energii – a on to od vás bere jako zradu.


Rak – Lev: 

Čeká vás vyloženě krásný víkend. Lev se rozhodne, že se k vám konečně začne chovat romanticky – a vy budete muset zkonstatovat, že se mu to opravdu daří.


Rak – Panna: 

Pokud si myslí, že vám bude vládnout tvrdou rukou, je na omylu. Obvykle konflikty rády nemáte, ale taky víte, že jsou věci, pro které se do nich vyplatí jít.


Rak – Váhy: 

Potřebuje trochu více prostoru. Dovolte mu, aby alespoň za něco odpovídal on sám. Jemu stoupne sebevědomí a vy si ušetříte spoustu čas, nervů a námahy.


Rak – Štír: 

Všechno důležité odložte na neděli. Venuše bude v Rybách a vy oba v náladě, kdy budete tomu druhému bez nucení a bez problémů vycházet vstříc.


Rak – Střelec: 

Když vám začne vysvětlovat, co by nikdy nedělal, hlavně ho neberte vážně. To, co vám říká, jsou jen řeči, které mají ve vašich očích zvýšit jeho rating.


Rak – Kozoroh: 

Rozpory, které mezi sebou máte, vyřešíte na první dobrou a udělejte to hned v pondělí. Budete mít čistý stůl a budete se umět domluvit na všem, na čem se domluvit potřebujete.


Rak – Vodnář: 

Je potřeba, abyste ho brzdili! Vodnář má sklon jít až na hranici svých fyzických sil a pak se divit, že tělo nevydrželo.


Rak – Ryby: 

Neustále vás vybízí, ať se na něj neohlížíte. Kdybyste to však opravdu chtěli udělat, zjistili byste, jak vypadá pravé a skutečné peklo!


Lev – Beran: 

V pondělí z něj bude partner k pohledání. Konečně pochopí, že se už dále nesmí prosazovat na váš úkor a začne se chovat ohleduplně.


Lev – Býk: 

V práci naštve každého, kdo mu přijde do cesty. Vy s tím sice nemáte vůbec nic společného, ale jeho kolegové si k vám na něj přesto přijdou stěžovat a bude vás žádat, abyste mu domluvili.


Lev – Blíženci: 

Zatím jste mu žádné šance nedávali, ale teď zjišťujete, že budete muset změnit názor. Blíženec je zajímavý a vás představa času, který s ním trávíte, vyloženě láká.


Lev – Rak: 

Zajímavá bude zvláště neděle- Rak je pod vlivem Luny ve svém partnerském sektoru a rozhodl se, že vám ze života udělá ráj. Vy musíte zkonstatovat, že se vám to líbí!


Lev – Lev: 

O víkendu musíte vyrazit do společnosti. Těšte se! Bude to naprosto dokonalá akce, na kterou budete vzpomínat a navíc bude mít ještě další pozitivní pokračování.


Lev – Panna: 

Připomínky ohledně toho, co máte dělat a neděláte, opravdu nepotřebujete. Bude lepší, když Pannu dopředu upozorníte, že by měla být zticha, protože jinak za své reakce nerušíte.


Lev – Váhy: 

Neustále se hrabe v nějakých sledových letácích. Potíž je v tom, že vás pak vyhání na nákupy a diví se, že vám se do tlačenice v marketech prostě nechce.


Lev – Štír: 

Všechno zvládá s rychlostí až neskutečnou. Týká se to hlavně úterý a středy,kdy je Luna v jeho znamení a Štír exceluje ve všem, co čeho se jenom pustí.


Lev – Střelec: 

Představa, že si s ním začnete nezávazný vztah pro zábavu, vezme rychle za své. Stačí pár chvil, které s ním strávíte a zjistíte, jak moc se vám vrývá pod kůži.


Lev – Kozoroh: 

Potíže mohou být s vašimi domácími zvířaty. Vás mají rády, ale k návštěvám, které k vám v tomto týdnu přijdou, se budou chovat vyloženě nepřátelsky.


Lev – Vodnář: 

Jsou věci, nad které byste se v jeho případě měli povznést. Jeho smysl pro humor vás sice občas štve, ale pokud je to to jediné, co vás na něm rozčiluje, měli byste se nad to povznést.


Lev – Ryby: 

Hlavně od něj nečekejte žádné zázraky! Musíte si přiznat, že to, co se o něj povídá, se od skutečné reality, na kterou jste si měli šanci sáhnout, bohužel na míle liší.


Panna – Beran: 

Představa návratů k bývalému partnerovi z tohoto znamení vás ani trochu neláká. Potíž je v tom, že on o tom naopak soustředěně přemýšlí a za každou cenu to chce uskutečnit.


Panna – Býk: 

Nehádejte se, protože to nemá cenu. Když Býkovi dovolíte, aby si to, co říká, taky důkladně promyslel, sám pochopí, že po vás chce něco, co se příčí zdravému rozumu.


Panna – Blíženci: 

Kouzlo vaší osobnosti ho dostane. Dokonce přizná, že se zrozencům z vašeho znamení dosud programově vyhýbal, ale teď je mu jasné, že vás odmítnout nedokáže.


Panna – Rak: 

O tom, že se o vás bude starat, jste věděli dopředu a navíc s tím i souhlasili. Teď ale vidíte, jaké je to v praxi, a dochází vám, že vám tím občas leze na nervy.


Panna – Lev: 

Hlavně si nenechte namluvit, že byste bez něj nedokázali žít. Kdyby na to opravdu přišlo, sami byste se divili, jak rychle byste to zvládli a jak by to nakonec bylo snadné.


Panna – Panna: 

Překvapíte se navzájem. Zatímco obvykle lenost nesnášíte, v tomto týdnu se jí oddáváte vyloženě s chut -vrchol nastane v sobotu, kdy si ani nesvléknete pyžamo.


Panna – Váhy: 

Veškeré plánované výlety dopadnou skvěle. V sobotu je Luna ve Střelci, což zajistí přísun nových zážitků spolu se skvělou zábavou.


Panna – Štír: 

Jsou věci, které musíte zvládnout v klidu a s noblesou. Čím víc se váš Štír rozčiluje, tím musíte být klidnější a nad věcí- jedině tak předejdete opravdu dlouhodobým potížím.


Panna – Střelec: 

Ať mu řeknete cokoliv, bude proti tomu mít námitky. Až později pochopíte, že se mu nechce nic měnit a proto neguje všechno, co čím přijdete.


Panna – Kozoroh: 

Zjistíte, že kolega z tohoto znamení leze na nervy nejen vám. Zároveň je vám však jasné, že s ním nic nenaděláte, protože práci alespoň prozatím měnit nehodlá.


Panna – Vodnář: 

Kromě práce byste si měli najít čas i na relaxaci. Aby byla účinná, musíte do ní zakomponovat pohyb, což je aktivita, do které se vašemu partnerovi ani trochu nechce.


Panna – Ryby: 

Rozpory, které mezi vámi jsou, musíte řešit hned na začátku týdne. Když je odložíte na neděli, kdy bude Venuše v Rybách, bude z toho leda pláč a skřípění zubů.


Váhy – Beran: 

O tom, že jsou vaše vztahy harmonické, nepochybujte. Potíž začne v momentě, kdy si jeho rodiče umyslí, že byste se měli stýkat častěji a začnou to propagovat.


Váhy – Býk: 

To, že si občas potřebuje postěžovat na život, chápete. Potíž je v tom, že nechápete, proč si musí na všechno, co se mu nepodaří, stěžovat právě vám.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 13.11.2017 do 20.11.2017


Váhy – Blíženci: 

Jako partner je alespoň zábavný. Občas byste mu sice moc rádi vytknuli nedostatek odpovědnosti k životu i k vám, ale stejně se musíte začít smát.


Váhy – Rak: 

Přiznejte si, že vám hovor z očí do očí dělá skoro až potíže. Daleko snadněji se vám daří v komunikaci po telefonu, kdy jeden druhého nevidíte.


Váhy – Lev: 

Hlavně se na něj zbytečně nezlobte! Může sice něco pokazit, ale vy můžete vzít jed na to, že to nedělá ze zlé vůle, ale proto, že nedomyslel následky.


Váhy – Panna: 

To, že vám leze na nervy, je celkem normální. V tomto týdnu se však v tomto směru překonává tak, až přemýšlíte, zda vám náhodou není v práci lépe než doma.


Váhy – Váhy: 

Ať se spolu pustíte do čehokoliv, bude vás to bavit. O víkendu se klidně můžete dát do práce, kterou odkládáte-zvládnete ji rychle a tak, abyste byli oba spokojení.


Váhy – Štír: 

Patří k lidem, kteří mají vždycky na všechno odpověď. Pak za vámi přijde a požádá vás, ať mu vysvětlíte, proč ho nikdo nemá rád, když on by se pro lidi rozdal…


Váhy – Střelec: 

Neustále zkoušíte všechno nové. Naštěstí máte vedle sebe Střelce, který rád pochopí, že experimentovat potřebujete a nijak vám to nevyčítá.


Váhy – Kozoroh: 

Jsou s ním tak trochu potíže. Neustále má pocit, že má patent na pravdu, a nechápe, že vy můžete mít jiný názor, který se od toho jeho občas i na míle liší.


Váhy – Vodnář: 

Skvělý bude zejména v pondělí. S pomocí Luny ve Vahách pochopí, co od něj chcete a potřebujete slyšet – a pak vám to bude v nejrůznějších variacích opakovat až do večera.


Váhy – Ryby: 

Opravdu není důvod, aby se stále rozčiloval. Možná by pomohlo, kdybyste ho upozornili, že by to neměl dělat, protože svými výbuchy lidi jenom baví.


Štír – Beran: 

S komunikací je problém. Ať řeknete cokoli, váš miláček to vždycky otočí tak, abyste z toho vyšli jako člověk, který mu nedá ani volně dýchat.


Štír – Býk: 

Rodinné vztahy jsou silně napjaté. Dosud jste si slibovali, že mu nedovolíte, aby vás vyprovokoval, ale teď si říkáte, že by to vůbec nemuselo být špatné.BLÍŽENCI:Neustále se vrhá někam, kde to vypadá na průšvih. Až později pochopíte, že to dělá proto, abyste si všimli, jak je dobrý, a aby vám konečně začal imponovat.


Štír – Blíženci: 

Neustále se vrhá někam, kde to vypadá na průšvih. Až později pochopíte, že to dělá proto, abyste si všimli, jak je dobrý, a aby vám konečně začal imponovat.


Štír – Rak: 

O tom, že vám s ním je i bude dobře, nepochybujte. Je jen potřeba, abyste mu dali najevo, že si jeho péči vychutnáváte a že si jí taky vážíte.


Štír – Lev: 

Soulad mezi vámi nic nenaruší. Pár lidí se o to sice může pokusit, ale vy pochopíte, o co jde, a oba se jim svorně vysmějete.


Štír – Panna: 

Představa společného života se vám ani trochu nelíbí. Panna jako taková se vám sice zamlouvá, ale když si uvědomíte, jak byste museli poslouchat, líbit se vám přestane.VÁHY:Vaším dnem bude středa. Oba jste pod pozitivním vlivem sextilu mezi Venuší a Uranem a oba pro toho druhého děláte daleko víc, než jste si vůbec dovedli představit.


Štír – Váhy: 

Vaším dnem bude středa. Oba jste pod pozitivním vlivem sextilu mezi Venuší a Uranem a oba pro toho druhého děláte daleko víc, než jste si vůbec dovedli představit.


Štír – Štír: 

Když se rozhodne, že vás získá, pohne nebem i zemí, aby se mu to podařilo. Vás to zaujme tak, že o tom začnete přemýšlet a usoudíte, že by to vlastně vůbec nemuselo být špatné.


Štír – Střelec: 

Když něčemu nerozumíte, nechte si to vysvětlit. Potíž není ve vaší malé inteligenci, ale v tom, že mezilidské vztahy jsou podstatně složitější, než se vám až dosud zdálo.


Štír – Kozoroh: 

Jsou věci, na kterých se nedomluvíte. Vy máte sice svůj názor, ale Kozoroh všechno žene do konfliktu a rozčiluje se, protože není po jeho.


Štír – Vodnář: 

Nepředstírejte, že se nic nestalo, když se stalo. Pokud spolu všechno důkladně neproberete, zůstane mezi vámi stín, který vaše dosud dobré vztahy hodně negativně naruší.


Štír – Ryby: 

Občas máte pocit, že se rodičům svého partnera líbíte podstatně víc, než jemu. Opravdu jste si jistí, že s ním nezůstáváte jen proto, abyste tyto milé lidi zbytečně nezranili?


Střelec – Beran: 

Je lepší bolestivá pravda, než lež, která vyčistí vztahy? Jde o těžké dilema, do jehož řešení se vám nechce. Přesto je vám jasné, že to budete muset udělat spíše dříve než později.


Střelec – Býk: 

Neustále má strach, že se mezi vámi něco pokazí. Vy sice jinak fungujete jako rozený optimista, ale potichu si přiznáváte, že svými obavami už pomalu nakazil i vás.


Střelec – Blíženci: 

Sporné otázky proberte hned v pondělí. Zaprvé budete mít nepříjemnosti z krku rychle a zadruhé zjistíte, že se vaše názory zase tak moc neliší.


Střelec – Rak: 

Vaše vztahy se nezmění. Můžete se o to sice snažit, ale přirozený vývoj situace stejně nakonec zvítězí a všechno se vrátí do starých kolejí.


Střelec – Lev: 

Veškeré krize se vám vyhýbají a patrně i vyhýbat budou. Je to tím, že si to, že vás na tom druhém něco štve, řeknete dřív, než vám to přeroste přes hlavu.


Střelec – Panna: 

Když si stěžuje, že ho bolí záda, nestačí, že ho budete jen litovat,ale ykuste mu je rozmasírovat. Zní to sice zvláštně, ale i jinak nekontaktní Panna ocení váš dotek jako zázračný.


Střelec – Váhy: 

Když něčemu nerozumíte, klidně se zeptejte. Až později zjistíte, že vás Váha právě kvůli tomu ocenila-lidí, kteří předstírají vědomosti, co nemají, má už plné zuby.


Střelec – Štír: 

To, co mezi vámi funguje, se dá bez přehánění označit jako osudová přitažlivost. Svého Štíra milujete a můžete si být jistí, že on to vnímá naprosto stejně.


Střelec – Střelec: 

Některé maličkosti zvládáte podstatně hůře, než velké věci. Uvědomte si to dřív, než si začnete jeden na druhého stěžovat a obviňovat ho z toho, za co vůbec nemůže.


Střelec – Kozoroh: 

O tom, že vaše vztahy jsou dobré a budou čím dál lepší, nepochybujte. Kozorohovi bude sice chvíli trvat, než mu to dojde, ale nakonec to i on pochopí.


Střelec – Vodnář: 

On je v pohodě, ale s jeho rodinou máte honičku. Neustále mají pocit, že si vy dva jen užíváte, a nechápou, že v konečném součtu pracujete víc než oni.


Střelec – Ryby: 

Opravdu není důvod, abyste mu ve všem ustupovali- Ryba si myslí, že stačí, aby měl v očích pár slz. Vy mu musíte vysvětlit, že mu to možná vyjde u ostatních, ale u vás ne.


Kozoroh – Beran: 

Kontaktům se raději vyhýbejte. Můžete se sice zapřísahat, že se hádat nezačnete, ale nakonec by to dopadlo stejně bouřlivě jako obvykle.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 03.07.2017 do 10.07.2017


Kozoroh – Býk: 

I kdyby podle starého přísloví padaly trakaře, vy musíte táhnout za jeden provaz. Týká se to zejména úterý a středy, kdy jsou pochybnosti o tom druhém luxusem, který si nemůžete dovolit.


Kozoroh – Blíženci: 

Překvapí vás náhlé změna jeho zájmů. Zatímco dosud nechtěl o své účasti v kuchyni ani slyšet, teď se do ní vrhá a vytváří jedno jídlo lepší než druhé.


Kozoroh – Rak: 

Padnete mu kolem krku, nebo se rozhodnete, že ho ze svého života eliminujete navždy? Udělejte to první, protože to druhé byste přes veškeré psychické nasazení nezvládli.


Kozoroh – Lev: 

Opravdu není důvod, abyste se rozčilovali-řekl vám jen to, co si myslí a co je navíc pravda. To, že zvolil ne moc vhodný způsob, je už jiná věc.


Kozoroh – Panna: 

Setkáte se a zase se rozejdete. Oba si pak řeknete, že z toho možná mohlo být něco víc, ale oběma je vám jasné, že k nějakému akčnějšímu projevu neseberete odvahu.


Kozoroh – Váhy: 

O tom, že by o vás měl strach, nemluví, což ale neznamená, že ho necítí. Uvědomte si to dřív, než mu začnete vyčítat, že má srdce z kamene a že mu na vás nezáleží.


Kozoroh – Štír: 

Jeho žárlivost se nějak nekoná. Překvapí vás to zejména v neděli-bude pod vlivem Venuše v Rybách a tím, že se opačnému pohlaví líbíte, bude nepředstíraně nadšený.


Kozoroh – Střelec: 

Opravdu není důvod, abyste si nechali vnucovat jeho vkus. Oblékejte se tak, aby se to vám líbilo a abyste se v tom především vy sami cítili dobře.


Kozoroh – Kozoroh: 

S údivem zjistíte, že i váš miláček má své emoce. Když uvidíte, jak jste se ho svými nepromyšlenými slovy dotkli, bude vám skoro do pláče…


Kozoroh – Vodnář: 

Opět si potvrdíte, jak nudný život byste bez něj měli. Váš se vám snaží ukázat kromě těch vážných i ty humornější stránky života, a vy musíte zkonstatovat, že se mu to daří.


Kozoroh – Ryby: 

Nechápete, kde se váš vztah zlomil, ale chápete, že změny, které v poslední době nastaly, jsou nevratné. Teď se jen musíte rozhodnout, zda je to dobře nebo špatně.


Vodnář – Beran: 

Zklamání vám v jeho případě nehrozí. Beran se sice může chovat nepromyšleně a občas ve vztahu i riskovat, ale toho, že by vás podrazil, se bát nemusíte.


Vodnář – Býk: 

Je potřeba, abyste si na něj udělali víc času, než dosud. Býk potřebuje hodně času, než se otevře a než se dozvíte, co se s ním skutečně děje.


Vodnář – Blíženci: 

Neustále vymýšlí něco, co by váš život změnilo. Klidně mu řekněte, že vy o to nestojíte, protože dáte přednost stabilitě a opravdu zaslouženému klidu.


Vodnář – Rak: 

Nezastírá, že mu na rodině záleží víc, než na vás. Máte s tím trochu problém, ale nakonec uznáte, že je to lepší, než kdyby kašlal jak na rodinu, tak na vás.


Vodnář – Lev: 

Partner z tohoto znamení je dost problémový. Neustále má pocit, že ho někam cpete a do něčeho nutíte – a nenechá si vysvětlit, že vy to tak nevnímáte ani nemyslíte.


Vodnář – Panna: 

To, co mu nevyjde, raději nekomentujte. Vaše Panna je pěkně naštvaná, takže by se lehce mohlo stát, že by si nakonec veškerý vztek vylila na vás.


Vodnář – Váhy: 

S partnerem z tohoto znamení vyjdete docela dobře. Vy se nebudete zlobit kvůli tomu, co neudělal on, a on zase velkoryse přimhouří oči nad vašimi nedostatky.


Vodnář – Štír: 

Svůj vztah si rozmlouvat nenechte. Někdo se o to může pokusit, ale po první větě by měl zjistit, že se dopustil společenského přehmatu, který se neodpouští.


Vodnář – Střelec: 

Některé věci se vyvíjejí pomaleji, než by se mu líbilo. Vy jste na světě od toho, abyste ho brzdili a vysvětlovali mu, že je to sice nemilé, ale svět tím nekončí.


Vodnář – Kozoroh: 

Partner z tohoto znamení má pokaždé k dispozici dobrou radu a moudré doporučení. Dávejte si pozor, abyste ho poslali do háje slušně-kdybyste k němu byli hrubí, asi by to nevydýchal.


Vodnář – Vodnář: 

Jeho životní cesta by bez vás byla daleko komplikovanější. Když vám to řekne, může se u toho sice usmívat, ale ve skutečnosti to myslí velice vážně.


Vodnář – Ryby: 

Cesta k jeho srdci se před vámi otevírá, Vy však přemýšlíte, zda na ni vůbec vykročíte. V době, kdy vás důsledně odmítal, jste se naučili žít bez něj a navíc jste zjistili, že to vůbec není špatné.


Ryby – Beran: 

Občas vám připadá, že v jeho případě vítězí optimismus nad zdravým rozumem. Snažíte se ho přimět, aby k životu přistupoval odpovědněji, ale moc se mu to nedaří.


Ryby – Býk: 

Plány ohledně rodiny nabývají na obrátkách. To, co se děje, je sice přesně to, co jste si plánovali a co jste zamýšleli, ale co přišlo trochu dříve, než jste čekali.


Ryby – Blíženci: 

Představa, že se vám všechno podaří, narazí na realitu. Když Blíženec přijde s tím, že musíte své záměry přizpůsobit realitě, musíte ho důkladně vyslechnout a pak jeho slova odsouhlasit.


Ryby – Rak: 

Boj o jeho srdce vzdejte dřív, než bude definitivně pozdě. Do průšvihu se zarýváte čím dál hlouběji, a na to, že by to mohlo být lepší, to nějak nevypadá.


Ryby – Lev: 

Ukažte mu, jak vypadá skutečný sladký život, o kterém tak rád mluví! Pro začátek stačí pár svíček v koupelně a sklenička se šampaňským, kterou mu podáte do vany.


Ryby – Panna: 

Přiznejte si, že vás občas pořádně rozčiluje. Zatím mu to odpouštíte, ale už teď je vám jasné, že si nejste jistí, že to ještě chvíli vydržíte.


Ryby – Váhy: 

Patří k lidem, kteří mají vždycky na všechno recept. Od vás však dají ruce pryč, protože je jim na první pohled jasné, že na vaše trable svá stereotypní řešení použít nemohou.


Ryby – Štír: 

Některé dohody přestávají platit-je potřeba, abyste se zamysleli a dohodli, kudy svůj vztah povedete dál. Chtít se vám to toho nemusí, ale jinak to nejde.


Ryby – Střelec: 

Musíte změnit názor, který na něj máte. Pokud jste si až dosud mysleli, že jste to vy, kdo ve vašem vztahu vede, musíte přiznat, že jste se mýlili.


Ryby – Kozoroh: 

V neděli výrazně ožije. Konečně pochopil, že nemůže čekat, až o něj projevíte zájem vy, ale že se musí alespoň občas překonat a nějakou aktivitu předvést sám.


Ryby – Vodnář: 

Váš vztah nemá řešení. Oba chcete svobodu a ani jeden z vás si neuvědomuje, že ten druhý na něj doma s horkou polívkou čekat nebude.


Ryby – Ryby: 

Skvělé je úterý a středa- Luna je ve Štíru a vy si umíte i ze všedního dne udělat malý svátek. Ještě lepší bude neděle,kdy Venuše vstoupí do vašeho znamení a vy pochopíte, proč jste spolu.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..