Category Archives: České celebrity

Informace ze zákulisí našich drben. Kartářky drbou o českých celebritách.

Eva Aichmajerová – panna

Krásná Eva, narozená ve znamení Panny. Rok minulí byl pro Evu velmi zatěžkávajícím. Váhy se však přehouply a tento rok jí otevírá nové obzory. Je to zemské znamení a dostala do vínku jistou krásu se zdrženlivostí a citlivý žaludek. I když se zdá, že Eva je dračice, přeci uvnitř je velmi křehká a potřebuje při… Read More »

Michal David – rak

Michal David, tedy vlastně vlastním jménem Vladimír Štancl, se narodil ve znamení raka 14. 7. 1960 v pražské podolské porodnici. Když mu bylo 6 let jeho rodiče se rozvedli. Otec pak v roce 1968 emigroval i s jeho starší sestrou Michaelou do Švýcarska, dnes žije v Českém ráji. Jeho sestra se provdala za potomka tibetského… Read More »

Lucie Vondráčková – ryby

Lucinka je narozena v muzikantské rodině. Její cesta slávy je však poněkud složitá. Lucka je člověk, který na sobě dokáže mnoho pracovat. Její osobnost, která je někdy osamocená, jí v tom však brzdí. Ten, kdo řekl: „Nechci být milionářem – chci jen žít jako jeden z nich“ – věrně vystihl filozofii Ryb. V jejich srdci… Read More »

České celebrity: Miloš Kopecký

Miloš Kopecký]Jeden z nejslavnějších českých herců Miloš Kopecký se narodil 22. srpna 1922 v Praze. Jeho životním osudem tedy bylo znamení panny, ačkoliv je třeba jedním dechem dodat, že v sobě měl něco i z grácie lvů. Již od mládí trpěl těžkými depresemi, matka skončila v koncentračním táboře Osvětim, odkud se nevrátila, v srpnu 1944 pak musel zamířit tamtéž i sám… Read More »

České celebrity: Dominik Hašek

Jeden z nejlepších hokejových brankářů historie se narodil 29. ledna 1965, tedy do znamení vodnáře. To mu dalo do vínku značkou originalitu a nezávislost, což se mu parádně hodilo ve sportovní kariéře. Proslul totiž hodně neobvyklým brankářským stylem, při němž si mnozí odborníci ťukali na čelo. Ukázalo se ale, že zámořští střelci na takový styl neumí… Read More »