Věštkyně a kartářky

By | 22.12.2020

Věštírna Kateřiny

Věšírna Kateřiny

Jmenuji se Kateřina-Anna a mým průvodcem a rádcem v životě se staly karty a jejich výklad. Již od patnácti let, kdy mě do tajů a moci, či síly, karet, chcete-li, zasvětila má prababička Marie, jsem jejich kouzlu propadla. Jsou mi rádcem, útěchou i učitelem. Jejich poselství přijímám s pokorou a snažím se s ním naložit co nejlépe. Síla pozitivního myšlení a schopnost maximální empatie mi je dána generačně.

Najdu v nich vždy řešení nejen mých starostí, problémů a trápení, ale hlavně směr, kterým bych se měla dát a totéž mohu nabídnout a poskytnout i Vám. Výklad karet je návod jak si poradit, pochopit a následně řešit vzniklé obtížné životní situace a zkoušky.

Pokud hledáte řešení či jen cítíte nejistotu, zeptejte se karet. Ať jde o vztahy partnerské, pracovní či rodinné, o finance či zdraví. Důležité je si problém připustit, identifikovat, pochopit hloubku a následně řešit. Karty Vám pomohou nastínit směr, pak je již jen na Vás, jakou cestou se dáte.

V posledních měsících mě zajímá numerologie a vliv čísel na člověka.

S přáním vnitřní síly kartářka Kateřina-Anna.

☏ Napište Kateřině ☎ SMS: VESTBA KATKA váš text
Odešlete na: 903 55 60

Nová kartářka Riana

Kartářka Riana

Jsem v kolektivu sice jedna z nejmladších, ale zkušeností mám na rozdávání. Své zkušenosti jsem zdědila od svých předků – babička byla vědma, dědeček léčitel. S klidnou duši vám odpovím na otázky, které mi položíte. Myslíte si, že srdce vašeho partnera je stále nakloněno vám a nebo stále pochybujete ? Více o Rianě na Riana.cz
☏ Napište Rie ☎ SMS: RIANA váš text
Odešlete na: 903 55 60

Kartářka Dominga – Výklad, Tarot a Reiki živě

Kartářka Dominga

Má věštecká přezdívka je Dominga. Toto jméno měla má prababička, která byla v naší rodině zatím nejlepší věštkyní. Ona mi věštecký dar přenechala a v mém mládí se její rady zapsaly v paměti. Naše rodina se dlouhá léte zabývá věštěním a posledních pár let, konkrétně 10 let dělám věštecké služby na profesionální úrovni. Více o kartářce na Dominga.cz
☏ Napište Domče ☎ SMS: VESTBA DOMCA váš text
Odešlete na: 903 55 60

Kartářka Ivana – Numerologie živě

Věštkyně Ivana

Mé jméno je Ivana a kartami se zabývám více než desítku let. Jsem jedna z předních věštkyň v České republice. Ovládám perfektně nejen tarotové karty, ale také karty andělské. Tyto schopnosti jsem v sobě objevila kolem 20-tého roku, které jsem následně řadu let praxí vylepšovala. Navštěvuji různé semináře, kde předávám své zkušenosti ostatním.
☏ Napište Ivě ☎ SMS: VESTBA IVA váš text
Odešlete na: 903 55 60

Nová kartářka Kassandra

Kartářka Kassandra

Má dlouholetá praxe vám jistě bude ku prospěchu. U mě máte jistotu, že se dozvíte informace, na které dlouhá léta hledáte odpověď. Moje schopnosti spočívají v tom, že díky prvnímu telefonickému kontaktu s lidmi dokážu určit zda mají nějaké osobní problémy a pokud nějaké mají, pak společně nalezneme východisko. Více o Kassandře na Kassandra.cz
☏ Napište Sandře ☎ SMS: VESTBA KASA váš text
Odešlete na: 903 55 60

Nová kartářka Albína

Kartářka Albína

Jmenuji se Albína. Jsem vyznavačka magie, které jsem naprosto propadla a obětovala ji většinu svého života. Magie a všechno co k ní patří je nesmírně zajímavé a pokud tomu člověk propadne nedá se nic dělat. Začala jsem se pohybovat v magickém prostoru, kterému jsem absolutně propadla – chcete-li informace z tohoto prostoru, pak neváhejte a Napište. Více o Albíně na Albína.cz
☏ Napište Albí ☎ SMS: VESTBA ALBI váš text
Odešlete na: 903 55 60

Kartářka Margita

Kartářka Margita

Velmi ráda pomáhám lidem, kteří ode mně očekávají tu nejlepší pomoc a svými radami se vynasnažím zlepšit Váš dosavadní život. Mezi mé záliby šamanismus a čtení magických knížek. Dále cvičím pravidelně jógu, při které se dokáži plně uvolnit a načerpat nové myšlenky.
☏ Napište Marg ☎ SMS: VESTBA MARG váš text
Odešlete na: 903 55 60

SMS Věštba

Kartářka Lucie

Kartářka Lucie

Věštěním se zabývám již od svého útlého mládí. Již jako malá slečna jsem vykládala karty svým kamarádkám a nyní, po několika letech praxe, pomáhám lidem na dálku. Co se týče svých schopností, vykládám především z tarotových karet a pokud mi není něco jasné, tak využiji dalších svých schopností – věštění z koule, numerologie, kyvadlo. U každého výkladu uplatňuji své jasnovidecké schopnosti, které jsem získala dlouholetou praxí.
☏ Napište Lucii ☎ SMS: VESTBA LUCIE váš text
Odešlete na: 903 55 60

Léčitelka Johana

Léčitelka Johana

Po strašlivé nehodě své vnučky Magdalény jsem se dala na dráhu léčitelství. Člověk je občas zoufalý a pláče, ale pak si uvědomí, že budoucnost není ve smutku, nýbrž v nových možnostech. Určitě je do budoucna dobré vědět, co můžeme a nemůžeme od života očekávat a od toho tu jsem pro vás já. Léčitelka Johana.
☏ Napište Johaně ☎ SMS: VESTBA JOA váš text
Odešlete na: 903 55 60

Šamanka Klára

Šamanka Klára

Šamanství, magie – schopnost, která mě odlišuje od ostatních. Šamanství jsem zdědila od své prababičky a pokud mi zavoláte můžeme se společně podívat pravdě do očí. Věštím rovněž pomocí kyvadla, cikánských karet a numerologie.
☏ Napište Kláře ☎ SMS: VESTBA KLÁRA váš text
Odešlete na: 903 55 60

Astroložka a kartářka Marie

Astroložka a kartářka Marie

Chcete dát opět vašemu vztahu jiskru a náboj? Nevíte, jak v dlouhodobém vztahu vybudovat opět vášeň, touhu a lásku? Máte chuť svůj dosavadní partnerský vztah obohatit o nové cíle?
☏ Napište Marii ☎ SMS: VESTBA Marie váš text
Odešlete na: 903 55 60

Kartářka Lenka

Věštkyně a kartářka Lenka

Mým pánem je zákazník a jeho přání, mým snem je pomoci a životem lidský úspěch, láska, spokojenost, porozumění a harmonie. Při vykládání karet mohu vyčíst informace, o kterých vy doposud nemáte ponětí. Z těchto informacích můžete pak posoudit, na co si do budoucnosti máte dávat pozor, co případně vylepšit a nebo o co dále neusilovat.
☏ Napište Léně ☎ SMS: VESTBA LEA váš text
Odešlete na: 903 55 60

Věštkyně Iveta

Věštkyně Iveta

Věci mezi nebem a zemí, aneb poznat se může každý. Mnoho lidí si myslí, že dostatečně znají samy sebe, ale až po ezoterice zjistí, že znalost vlastního těla je skutečně minimální.
☏ Napište Ivet ☎ SMS: VESTBA IVET váš text
Odešlete na: 903 55 60

Kartářka Katka

Věštkyně Katka

Vítám všechny, ať už jste muž či žena, máte problémy s láskou či penězi, nebo si jen chcete zjistit pár informací o vaší budoucnosti za pomocí křišťálové koule. Společně nalezneme rovnováhu. Umění kartářek a magických duší v této rovnováze funguje. Pojďme společně nalézt vaši pozitivní harmonii těla a duše.
☏ Napište Kátě ☎ SMS: VESTBA KATKA váš text
Odešlete na: 903 55 60

Věštkyně Renáta

Napište Věštce - Věštkyně Renáta

Člověk nemusí věřit v boha, nemusí věřit v peklo a nebe, nemusí věřit v nadpřirozené věci a vnímat sci-fi filmy jako potencionální realitu. Člověk musí věřit sám v sebe a ktomu mu mohou někdy pomoci informace druhých, zkušenějších.
☏ Napište René ☎ SMS: VESTBA RENA váš text
Odešlete na: 903 55 60

Kartářka a Věštkyně Lída

Věštkyně Lída

Zdravím a přeji krásný, nerušený a hvězdami naplněný den, který si můžete jednoduše vylepšit, a to díky kvalitní věštbě pomocí nejrůznějších technik.
☏ Napište Lídě ☎ SMS: VESTBA LIDA váš text
Odešlete na: 903 55 60

Věštkyně a kartářka Karin

Věštkyně a kartářka Karin

Mým pánem je snář, mým světlem slunce, budoucností hvězdy a životem lidský ráj, láska, spokojenost a harmonie v každém ohledu. Již řadu let se zabývam čtení tarotových karet, pojďme společně nalézt vaší kartu osobnosti, roční kartu růstu a vaší kartu duševní lásky.
☏ Napište Karin ☎ SMS: VESTBA KARIN váš text
Odešlete na: 903 55 60
SMS Věštba
SMS Výklad / banner
Přečíst  Erotický týdenní horoskop od 21.08.2017 do 28.08.2017

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..