Věštkyně a kartářky

By | 22.12.2020

Věštírna Kateřiny

Věšírna Kateřiny

Jmenuji se Kateřina-Anna a mým průvodcem a rádcem v životě se staly karty a jejich výklad. Již od patnácti let, kdy mě do tajů a moci, či síly, karet, chcete-li, zasvětila má prababička Marie, jsem jejich kouzlu propadla. Jsou mi rádcem, útěchou i učitelem. Jejich poselství přijímám s pokorou a snažím se s ním naložit co nejlépe. Síla pozitivního myšlení a schopnost maximální empatie mi je dána generačně.

Najdu v nich vždy řešení nejen mých starostí, problémů a trápení, ale hlavně směr, kterým bych se měla dát a totéž mohu nabídnout a poskytnout i Vám. Výklad karet je návod jak si poradit, pochopit a následně řešit vzniklé obtížné životní situace a zkoušky.

Pokud hledáte řešení či jen cítíte nejistotu, zeptejte se karet. Ať jde o vztahy partnerské, pracovní či rodinné, o finance či zdraví. Důležité je si problém připustit, identifikovat, pochopit hloubku a následně řešit. Karty Vám pomohou nastínit směr, pak je již jen na Vás, jakou cestou se dáte.

V posledních měsících mě zajímá numerologie a vliv čísel na člověka.

S přáním vnitřní síly kartářka Kateřina-Anna.

 

☏ Volejte Kateřině
906 500 102 kód 20
☎ SMS: VESTBA KATKA váš text
Odešlete na: 903 55 60

 

 

Nová kartářka Riana

Kartářka Riana

Jsem v kolektivu sice jedna z nejmladších, ale zkušeností mám na rozdávání. Své zkušenosti jsem zdědila od svých předků – babička byla vědma, dědeček léčitel. S klidnou duši vám odpovím na otázky, které mi položíte. Myslíte si, že srdce vašeho partnera je stále nakloněno vám a nebo stále pochybujete ? Více o Rianě na Riana.cz
☏ Volejte Rie
906 500 102 kód 18
☎ SMS: RIANA váš text
Odešlete na: 903 55 60

Kartářka Dominga – Výklad, Tarot a Reiki živě

Kartářka Dominga

Má věštecká přezdívka je Dominga. Toto jméno měla má prababička, která byla v naší rodině zatím nejlepší věštkyní. Ona mi věštecký dar přenechala a v mém mládí se její rady zapsaly v paměti. Naše rodina se dlouhá léte zabývá věštěním a posledních pár let, konkrétně 10 let dělám věštecké služby na profesionální úrovni. Více o kartářce na Dominga.cz
☏ Volejte Domče
906 500 102 kód 19
☎ SMS: VESTBA DOMCA váš text
Odešlete na: 903 55 60

Kartářka Ivana – Numerologie živě

Věštkyně Ivana

Mé jméno je Ivana a kartami se zabývám více než desítku let. Jsem jedna z předních věštkyň v České republice. Ovládám perfektně nejen tarotové karty, ale také karty andělské. Tyto schopnosti jsem v sobě objevila kolem 20-tého roku, které jsem následně řadu let praxí vylepšovala. Navštěvuji různé semináře, kde předávám své zkušenosti ostatním.
☏ Volejte Ivě
906 500 102 kód 21
☎ SMS: VESTBA IVA váš text
Odešlete na: 903 55 60

 

Přečíst  Chemie: Nezdravě obklopující

Nová kartářka Kassandra

Kartářka Kassandra

Má dlouholetá praxe vám jistě bude ku prospěchu. U mě máte jistotu, že se dozvíte informace, na které dlouhá léta hledáte odpověď. Moje schopnosti spočívají v tom, že díky prvnímu telefonickému kontaktu s lidmi dokážu určit zda mají nějaké osobní problémy a pokud nějaké mají, pak společně nalezneme východisko. Více o Kassandře na Kassandra.cz
☏ Volejte Sandře
906 500 102 kód 17
☎ SMS: VESTBA KASA váš text
Odešlete na: 903 55 60

 

Nová kartářka Albína

Kartářka Albína

Jmenuji se Albína. Jsem vyznavačka magie, které jsem naprosto propadla a obětovala ji většinu svého života. Magie a všechno co k ní patří je nesmírně zajímavé a pokud tomu člověk propadne nedá se nic dělat. Začala jsem se pohybovat v magickém prostoru, kterému jsem absolutně propadla – chcete-li informace z tohoto prostoru, pak neváhejte a volejte. Více o Albíně na Albína.cz
☏ Volejte Albí
906 500 102 kód 22
☎ SMS: VESTBA ALBI váš text
Odešlete na: 903 55 60

 

Kartářka Margita

Kartářka Margita

Velmi ráda pomáhám lidem, kteří ode mně očekávají tu nejlepší pomoc a svými radami se vynasnažím zlepšit Váš dosavadní život. Mezi mé záliby šamanismus a čtení magických knížek. Dále cvičím pravidelně jógu, při které se dokáži plně uvolnit a načerpat nové myšlenky.
☏ Volejte Marg
906 500 102 kód 23
☎ SMS: VESTBA MARG váš text
Odešlete na: 903 55 60

SMS Věštba

Kartářka Lucie

Kartářka Lucie

Věštěním se zabývám již od svého útlého mládí. Již jako malá slečna jsem vykládala karty svým kamarádkám a nyní, po několika letech praxe, pomáhám lidem na dálku. Co se týče svých schopností, vykládám především z tarotových karet a pokud mi není něco jasné, tak využiji dalších svých schopností – věštění z koule, numerologie, kyvadlo. U každého výkladu uplatňuji své jasnovidecké schopnosti, které jsem získala dlouholetou praxí.
☏ Volejte Lucii
906 500 102 kód 24
☎ SMS: VESTBA LUCIE váš text
Odešlete na: 903 55 60

 

Přečíst  Jaká tajemná síla vede psy do propasti?

Léčitelka Johana

Léčitelka Johana

Po strašlivé nehodě své vnučky Magdalény jsem se dala na dráhu léčitelství. Člověk je občas zoufalý a pláče, ale pak si uvědomí, že budoucnost není ve smutku, nýbrž v nových možnostech. Určitě je do budoucna dobré vědět, co můžeme a nemůžeme od života očekávat a od toho tu jsem pro vás já. Léčitelka Johana.
☏ Volejte Johaně
906 500 102 kód 25
☎ SMS: VESTBA JOA váš text
Odešlete na: 903 55 60

 

Šamanka Klára

Šamanka Klára

Šamanství, magie – schopnost, která mě odlišuje od ostatních. Šamanství jsem zdědila od své prababičky a pokud mi zavoláte můžeme se společně podívat pravdě do očí. Věštím rovněž pomocí kyvadla, cikánských karet a numerologie.
☏ Volejte Kláře
906 500 102 kód 26
☎ SMS: VESTBA KLÁRA váš text
Odešlete na: 903 55 60

 

Astroložka a kartářka Marie

Astroložka a kartářka Marie

Chcete dát opět vašemu vztahu jiskru a náboj? Nevíte, jak v dlouhodobém vztahu vybudovat opět vášeň, touhu a lásku? Máte chuť svůj dosavadní partnerský vztah obohatit o nové cíle?
☏ Volejte Marii
906 500 102 kód 27
☎ SMS: VESTBA Marie váš text
Odešlete na: 903 55 60

 

Kartářka Lenka

Věštkyně a kartářka Lenka

Mým pánem je zákazník a jeho přání, mým snem je pomoci a životem lidský úspěch, láska, spokojenost, porozumění a harmonie. Při vykládání karet mohu vyčíst informace, o kterých vy doposud nemáte ponětí. Z těchto informacích můžete pak posoudit, na co si do budoucnosti máte dávat pozor, co případně vylepšit a nebo o co dále neusilovat.
☏ Volejte Léně
906 500 102 kód 28
☎ SMS: VESTBA LEA váš text
Odešlete na: 903 55 60

 

Věštkyně Iveta

Věštkyně Iveta

Věci mezi nebem a zemí, aneb poznat se může každý. Mnoho lidí si myslí, že dostatečně znají samy sebe, ale až po ezoterice zjistí, že znalost vlastního těla je skutečně minimální.
☏ Volejte Ivet
906 500 102 kód 29
☎ SMS: VESTBA IVET váš text
Odešlete na: 903 55 60

 

Přečíst  Erotický týdenní horoskop od 20.11.2017 do 27.11.2017

Kartářka Katka

Věštkyně Katka

Vítám všechny, ať už jste muž či žena, máte problémy s láskou či penězi, nebo si jen chcete zjistit pár informací o vaší budoucnosti za pomocí křišťálové koule. Společně nalezneme rovnováhu. Umění kartářek a magických duší v této rovnováze funguje. Pojďme společně nalézt vaši pozitivní harmonii těla a duše.
☏ Volejte Kátě
906 500 102 kód 16
☎ SMS: VESTBA KATKA váš text
Odešlete na: 903 55 60

 

Věštkyně Renáta

Volejte Věštce - Věštkyně Renáta

Člověk nemusí věřit v boha, nemusí věřit v peklo a nebe, nemusí věřit v nadpřirozené věci a vnímat sci-fi filmy jako potencionální realitu. Člověk musí věřit sám v sebe a ktomu mu mohou někdy pomoci informace druhých, zkušenějších.
☏ Volejte René
906 500 102 kód 09
☎ SMS: VESTBA RENA váš text
Odešlete na: 903 55 60

 

Kartářka a Věštkyně Lída

Věštkyně Lída

Zdravím a přeji krásný, nerušený a hvězdami naplněný den, který si můžete jednoduše vylepšit, a to díky kvalitní věštbě pomocí nejrůznějších technik.
☏ Volejte Lídě
906 500 102 kód 08
☎ SMS: VESTBA LIDA váš text
Odešlete na: 903 55 60

 

Věštkyně a kartářka Karin

Věštkyně a kartářka Karin

Mým pánem je snář, mým světlem slunce, budoucností hvězdy a životem lidský ráj, láska, spokojenost a harmonie v každém ohledu. Již řadu let se zabývam čtení tarotových karet, pojďme společně nalézt vaší kartu osobnosti, roční kartu růstu a vaší kartu duševní lásky.
☏ Volejte Karin
906 500 102 kód 07
☎ SMS: VESTBA KARIN váš text
Odešlete na: 903 55 60

 

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..