Partnerský týdenní horoskop od 2.12.2018 do 8.12.2018

Napsala | 02.12.2018
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran a beran

+

Nevíte, do čeho jdete, ale přesto se nebojíte. To, co se svým miláčkem prožíváte, jste se naučili brát jako velké dobrodružství, a pokračujete v tom i nadále.

Beran a býk

+

Bojíte se něčeho, co byste vůbec neměli a nemuseli brát vážně. Když vám to miláček říká, má pravdu-vezměte jeho slova za svá!

Beran a blíženec

+

Toho, že by po vás vyžadoval nějakou přehnanou oddanost, se v jeho případě brát nemusíte. Blíženec se naopak bojí, že ji budete vyžadovat vy po něm!

Beran a rak

+

V pondělí, kdy je Luna v jeho znamení, je s ním problém, Rak se neustále zabývá svými záležitostmi a na vás mu čas nezbývá. Jindy byste byli rádi, ale teď jste z toho docela nešťastní…

Beran a lev

+

K tomu, co děláte, nebo co zamýšlíte udělat, má spousta lidí spoustu poznámek. Naštěstí dokážete s miláčkem vystupovat jako svorný pár, který podobné řeči neřeší…

Beran a panna

+

Když přijde s tím, že byste se oba měli zúčastnit nějaké spotřebitelské soutěže, klidně s tím souhlaste. Ještě nikdy jste sice nic nevyhráli, ale třeba to tentokrát vyjde.

Beran a váhy

+

V neděli, kdy je Luna v jeho znamení, kývejte na všechno, co vaše Váhy chce a dělá. Váš názor na to, co zamýšlí, může být sice jiný, ale na to se vás nikdo neptá.

Beran a štír

+

Když řekne něco, co se vám nelíbí, klidně mu to vytkněte. Bude to daleko lepší, než kdybyste si po zbytek života vyčítali, že jste se měli ohradit a neudělali to.

Beran a střelec

+

To, co mezi vámi je, není sice ideální, ale k ideálu to má docela blízko. Opět se přesvědčíte, že si dokážete vzájemně odpustit i to, co byste nikomu jinému netolerovali.

Beran a kozoroh

+

Ohledně partnera z tohoto znamení máte pořád ještě iluze. Nejdříve se na něj podívejte bez růžových brýlí, a až potom přemýšlejte, jako roli mu ve svém životě určíte.

Beran a vodnář

+

V rámci pracovních povinností musí pořád napravovat chyby, které udělali jiní. Zatím to zvládá, ale už si uvědomuje, že jeho trpělivost se chýlí ke konci.

Beran a ryby

+

Váš partnerský vztah je dost náročný. Ryba si totiž chce povídat o tom, co k sobě vzájemně cítíte, což disciplína, ve které nevynikáte a která vás nebaví.

Býk a beran

+

Ve vašem životě probíhají události opravdu zlomové! Když partner uvidí, jak si vás váží jeho kamarádi, pochopí, že nastal čas, kdy si vás musí začít vážit taky.

Býk a býk

+

To, že jste na lásku a navazování nových vztahů vůbec staří, není pravda. Pokud se máte rádi, dělejte si, co chcete,nikomu po tom nic není.

Býk a blíženec

+

Hlavně nedělejte předčasné závěry z toho, co si to ani trochu nezaslouží. Blíženec by usoudil, že děláte zbytečné dusno – a vy byste museli uznat, že má pravdu.

Býk a rak

+

Když se vám začne svěřovat, bude to nadlouho. Možná by bylo lepší, kdybyste si k jeho poslouchání vzali k ruce nějakou mechanickou práci-nebudete mít alespoň pocit totálně promarněného času.

Býk a lev

+

Jakmile se vás začne vyptávat, co chcete najít pod stromečkem, klidně mu to řekněte. Všechno vám sice nepořídí, ale alespoň nějaké přání by vám splnit mohl.

Býk a panna

+

Patří k lidem, kteří mají vždycky ve všem jasno. Vzhledem k tomu, že vy se mezi takové lidi počítáte taky, hrozí zbytečné hádky-pokuste se jich vyvarovat.

Býk a váhy

+

Je potřeba, abyste začali brát vážně všechno, co vám říká. To, že se při tom usmívá, ještě neznamená, že jde o vtipy, jimiž se můžete bavit a nad nimiž můžete mávnout rukou.

Býk a štír

+

Čekat, že bude všechno v pořádku, opravdu nemůžete. Nemůžete se ani těšit, že vám s tím Štír pomůže-smiřte se s tím, že jste na všechno sami a že to zvládnout prostě musíte.

Býk a střelec

+

V pondělí a v úterý, kdy je Merkur v jeho znamení pod tlakem, se s ním budete domlouvat jenom opravdu těžko. Střelec si mele svou a k žádným jiným argumentům nepřihlíží.

Býk a kozoroh

+

Když se s vámi chce hádat, je to jeho věc,Vy mu na to však nesmíte naletět. Nakonec by situaci obrátil tak, abyste se cítili za celou situaci vinní jenom vy.

Býk a vodnář

+

Než se rozhodnete, že mu budete pomáhat, zjistěte si, v jaké situaci se nachází. Můžete přijít na to, že se sice tváří jako někdo, kdo je velice potřebný, ve skutečnosti mu však nic nechybí.

Býk a ryby

+

Jsou věci, které se u vás doma bez opravy neobejdou. Když Ryba říká, že se do ní musíte pustit tak, abyste měli na Vánoce všechno v pořádku, měli byste ji brát vážně.

Blíženec a beran

+

Drobné problémy můžete mít s partnerem a jeho nápady. Když říká, že byste měli místo klasického adventního zájezdu letos vyrazit na hory, myslí to naprosto vážně.

Blíženec a býk

+

Počítejte s víkendem, který podle vašich představ probíhat nebude. Váš miláček chce, abyste především svátečně vyzdobili dům, Vy ho pak musíte poslouchat.

Blíženec a blíženec

+

Oba jste z jednoho těsta a riskujete přesně tam, kde byste neměli. Oběma vám to vyjde a pro oba to budou takové nervy, že si budete slibovat, že se podobně chovat už nikdy nebudete.

Blíženec a rak

+

Čas, který vám věnuje, ukrajuje z toho, který sám pro sebe nemá, měli byste si toho vážit. Podobnou oběť byste mohli čekat jen na málokoho.

Blíženec a lev

+

Než se začnete vciťovat do jeho nálad, přemýšlejte nad tím, co prospěje vám. Je opravdu zbytečné, abyste se jím zabývali a sobě tím škodili.

Blíženec a panna

+

Když si nenechá něco vysvětlit, je to jeho chyba, Vy můžete mít svědomí klidné. Dobrou vůli jste prokázali a to, že on na ni nereagoval, je jen a pouze jeho věc.

Blíženec a váhy

+

S partnerem z tohoto znamení si opravdu užijete. Neví, co si má myslet, ale když se k tomu vyjadřujete vy, dozvíte se, že tomu vůbec nerozumíte.

Blíženec a štír

+

S postojem, který k vám zaujali jeho kamarádi, nic neuděláte. Naštěstí váš Štír nepatří k lidem, kteří se nechají ovlivnit cizími názory.

Blíženec a střelec

+

Ať udělá cokoli, všem vysvětlí, že to není jeho chyba. Vy si pak můžete vybrat, zda mu budete vysvětlovat, že se plete, nebo zda nad vším mávnete rukou.

Blíženec a kozoroh

+

Jeho úvahy o tom, jak si vylepšíte život, jsou velice rozumné. Problém je jen v tom, že by byl rád, kdybyste všechno dělali vy dva vlastníma rukama…

Blíženec a vodnář

+

Má trochu rozhozený denní režim, večer ho nemůžete dostat do postele, zatímco ráno nedokáže vstát. Kdyby se ale zamyslel, záhy by pochopil, kde dělá chybu.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 11.09.2017 do 18.09.2017

Blíženec a ryby

+

Jsou věci, jejichž řešení byste měli raději odložit. Existuje značná naděje, že se na ně zapomene a že se jimi už nebudete muset zabývat.

Rak a beran

+

Jsou věci, které partnerovi vysvětlíte způsobem, který je schopný pochopit. Své argumenty si však zapamatujte, budete je ještě nejednou potřebovat.

Rak a býk

+

Když na něco nemáte, vezměte to jako fakt, Býk vám bude sice stále dokola tvrdit, že si můžete půjčit, ale vy musíte trvat na svém. Opatrnost musí zvítězit.

Rak a blíženec

+

S láskou jsou problémy. Když máte Blížence při ruce, jste si svými city jistí, když jste ale, byť jen chvíli, někde mimo, začnou pohybnosti.

Rak a rak

+

Když vám sdělí, že by vás moc chtěl, bude s tím problém. Vy ho máte sice docela rádi, ale přesto je vám jasné, že byste si s ním jako partnerem pro celý život neporadili.

Rak a lev

+

Představa, že všechno půjde samo, je v ohrožení. Vy se sice jeho lásku snažíte ze všech sil získat, ale přesto je jasné, že momentálně tkvíte v mrtvém bodě.

Rak a panna

+

Plány ohledně vaší budoucnosti s ním neprobírejte. Panna dělá všechno pro to, aby vás tak trochu držela při zemi a jakoukoli změnu bude brát úkorně.

Rak a váhy

+

Jeho pojetí vztahu se vám ani trochu nelíbí. Kdybyste se však zeptali jeho, dozvěděli byste se, že i on je ohledně vašeho postoje k životu tak trochu v rozpacích.

Rak a štír

+

Když o vás začne mluvit jako o člověku, na kterého není spolehnutí, musíte se ozvat. Je potřeba, aby pochopil, že u jiných mu podobné řeči možná prošly, ale u vás se mu to nepodaří.

Rak a střelec

+

Než mu začnete vyčítat, že nic nedělá, zkuste se zamyslet nad jeho rozvrhem. Pak zjistíte, že dělá naopak daleko víc, než by zvládl kdokoli jiný.

Rak a kozoroh

+

Na plánovaný adventní výlet se moc netěšte. Dozvěděli byste se, že byste pořád jen utráceli a někde si užívali, zatímco domácí práce vás ani trochu nezajímají…

Rak a vodnář

+

V úterý a ve středu, kdy Luna prochází jeho partnerským sektorem, se bude vyjadřovat hlavně k tomu, po čem mu nic není. Vy to dokážete vydýchat, ale ostatní mohou být naštvaní.

Rak a ryby

+

Opravdu není potřeba, abyste mu vyprávěli pohádky. Situaci mu stručně popište a nechte ho, aby si na to, co se děje, udělal sám svůj vlastní názor.

Lev a beran

+

Partner má pocit, že by se mělo změnit všechno, zatímco vy se domníváte, že by všechno mělo naopak zůstat při starém. Naštěstí dokážete najít docela rozumný kompromis.

Lev a býk

+

Než se rozhodnete pomáhat jeho rodině, přemýšlejte. Může to taky dopadnout tak, že byste jim nepomohli a sebe stáhli do hodně hlubokého průšvihu.

Lev a blíženec

+

Marně přemýšlíte, jak najít cestu k jeho srdci. Po chvíli však usoudíte, že bude daleko lepší, když necháte všemu volný průběh a plnou volnost.

Lev a rak

+

Krásný bude zejména konec týdne. Planety se dostávají do jeho sektoru romantiky a on vám konečně dá své city najevo způsobem, který vás zbytečně nenaštve.

Lev a lev

+

Sobotní ranní opozice mezi Venuší a Uranem ve vás může probudit něco, na co jste už dávno zapomněli. Opět si užíváte chvil, kdy vidíte, jak je láska krásná…

Lev a panna

+

Jde o týden, kdy mezi vámi bude všechno jenom lepší a lepší. Je však potřeba, abyste partnerovi vysvětlili, že vy sami na to nestačíte, a že je nutné, aby se do vylepšování vztahu zapojil i on.

Lev a váhy

+

Dárky, které mu začne vnucovat zcela neznámá společnost, musí odmítnout. Může mít sice papír, že jsou zadarmo, ale nakonec by za ně platil podstatně víc, než je zdrávo.

Lev a štír

+

Když s ním chcete něco probrat, nechte to na víkend. Zejména v neděli večer bude láskyplný a ani ho nenapadne, že by vám mohl něco rozmlouvat nebo dokonce zakazovat.

Lev a střelec

+

Musíte uznat, že byste se bez svého partnera ani nezasmáli. Na rozdíl od vás najde na všem humornou stránku a bez váhání se o ni s vámi podělí.

Lev a kozoroh

+

V práci se musí smířit se sílící opozicí, to ale není nic, co by ho vyvedlo z míry. Podobné situace zažívá často a je na ně celkem zvyklý.

Lev a vodnář

+

O to, aby domluva, ke které jste dospěli, opravdu platila, se musíte snažit zejména vy. Není vyloučeno, že Vodnář bude hrát mrtvého brouka a doufat, že na to nakonec zapomenete.

Lev a ryby

+

V pondělí, kdy je Luna v Raku, funguje jako partner naprosto dokonale. Hlavně mu neříkejte, že by pro vás mohl dělat víc, než dosud dělá…

Panna a beran

+

Hlavně neztrácejte čas tím, že budete přemýšlet, co jste ve vztahu k němu udělali špatně. Je to nesmysl,pokud je mezi vámi krize, můžete si za to rovným dílem oba.

Panna a býk

+

Jeho opatrnost vám připadá až přehnaná. Vy sami sice řeči o svém soukromí taky nemusíte, ale důvod, proč byste měli všechno tajit, taky nevidíte.

Panna a blíženec

+

V úterý, kdy se v jeho partnerském sektoru odehrává konjunkce Merkura s Jupiterem, se máte na co těšit. Blíženec usoudí, že vám dosud dával svou lásku málo najevo, a rozhodl se, že to co nejrychleji napraví.

Panna a rak

+

Názor na jeho osobnost byste si měli vytvořit osobně a bez jakéhokoli nátlaku. Lidi, kteří se k němu vyjadřují, vyslechněte, ale tím taky skončete.

Panna a lev

+

Má pocit, že byste se mu měli věnovat podstatně víc, než jste se mu věnovali dosud. Když se ho však zeptáte, kde na to máte vzít čas, nebude vědět, co vám odpovědět.

Panna a panna

+

S údivem zjistíte, že tím, že je naštvaný, maskuje to, že se vlastně bojí a Vás tím neskutečně překvapí. Dosud jste si mysleli, že je po psychické stránce silnější, než vy.

Panna a váhy

+

V jeho případě se hraje o hodně. Vy mu však musíte dát najevo, že na vaší lásce výsledek toho, co se děje, žádnou roli nehraje.

Panna a štír

+

Jakmile vám začne tvrdit, že vás pořád ještě miluje, musíte se zatvrdit. Kdybyste mu dali další šanci, ještě letos byste upřímně litovali.

Panna a střelec

+

Když po něm chcete, aby se k něčemu konkrétně vyjádřil, musíte být hodně důrazní. Na jemné zacházení a vlídné dotazy reagovat nebude.

Panna a kozoroh

+

Patří k lidem, kteří mají pocit, že jako jediní mají pravdu. Vy se mu sice snažíte vysvětlit, že máte právo na svůj názor, ale on vás poslouchat nebude.

Přečíst  Partnerský týdenní horoskop od 15.7.2018 do 21.7.2018

Panna a vodnář

+

V pondělí a v úterý bude opravdu na úrovni. Přesvědčí každého o všem, o čem ho přesvědčit potřebuje-nepodaří se mu to jenom s vámi…

Panna a ryby

+

V pondělí se s ním nehádejte. Je pod vlivem kvadratury mezi Merkurem a Marsem a mohl by vám říct leccos, co by ho potom mrzelo a vás naštvalo.

Váhy a beran

+

Úvahy o tom, že byste si měli koupit nové auto, nabývají na obrátkách. Vy byste však měli trvat na tom, že si auto koupíte po Vánocích, kdy ceny přece jen trochu klesnou.

Váhy a býk

+

O financích se s ním nebavte. On by usoudil, že neumíte hospodařit, zatímco vy byste měli pocit, že vám bude počítat snad i nudle do hrnce.

Váhy a blíženec

+

Zkuste se na jeho dosavadní život podívat jinýma očima. Jen tak pochopíte, že to neměl zdaleka tak lehké, jak jste si dosud mysleli.

Váhy a rak

+

Snažte se k němu chovat alespoň o trochu laskavěji. Vaše ironické poznámky mohou být sice přiléhavé a vtipné, ale Rak na takové jedovatosti opravdu není zvědavý.

Váhy a lev

+

Jsou věci, ve kterých máte jasno. Teď je jen potřeba, abyste je svému Lvovi dokázali vysvětlit tak, aby si v nich co nejdříve udělal jasno i on…

Váhy a panna

+

Jsou věci, které nechápete. Občas vám připadá, že vaše Panna dělá všechno pro to, aby vám život co nejvíce zkomplikovala…

Váhy a váhy

+

Mluvte s ním o všem, o čem s vámi mluvit chce. Uvědomte si, že o tom, o čem s ním vy mluvit nebudete, se bude bavit s někým jiným.

Váhy a štír

+

Je potřeba, aby se konečně naučil mluvit tak, aby ho ostatní poslouchali a vnímali. S údivem zjistí, že tímto způsobem dosáhne podstatně víc, než dosavadním tlakem, který na své okolí vyvíjel.

Váhy a střelec

+

Jeho strach z toho, že by se mohlo přijít na jeho tajemství, absolutně nechápete. Není to náhodou tím, že vy na rozdíl od něj máte svědomí čisté?

Váhy a kozoroh

+

Když vám začne vysvětlovat, že nemáte zbytečně rozdávat, budete dost naštvaní. S tím, že jste právě začali pravidelně každý měsíc posílat peníze na charitu, se mu raději nechlubte.

Váhy a vodnář

+

O víkendu, kdy je Luna ve Vahách, si jeden druhého krásně užijete. Práci, kterou jste chtěli zvládnout, sice nestihnete, ale to vám ani trochu nevadí.

Váhy a ryby

+

Přijdete o spoustu iluzí, které jste o něm dosud měli. Můžete přemýšlet, proč jste až dosud zavírali oči před tím, co teď hodnotíte jako zřejmé fakta.

štír a beran

+

Nové úvahy o tom, co byste měli dělat, odmítněte, nejdříve dodělejte to, co jste rozpracovali. O novém společném životním směru můžete přemýšlet až potom.

štír a býk

+

V sobotu a v neděli má váš vztah značné šance na pozitivní posuny. Do vašeho znamení se vrací Merkur a vy spolu konečně začnete pořádně mluvit.

štír a blíženec

+

Místo obvyklého jednoho adventního zájezdu do ciziny letos Blíženec naplánoval dva. Je vidět, že dbá na to, abyste do svátků kromě práce stihli i relaxaci.

štír a rak

+

Když přijde s tím, že potřebuje, abyste ho doprovodili na firemní vánoční večírek, nic neříkejte. Líbit se vám to sice nemusí, ale odpor by vám nebylo ani trochu platný.

štír a lev

+

Myslíte na něj podstatně víc, než na sebe. Dejte si však pozor, abyste se nechovali jako člověk, který chce ovládnout veškerý jeho volný čas a tím i jeho život.

štír a panna

+

Úterní sextil mezi Marsem a Saturnem z vás udělá vynikající spolupracující osoby. Když se pustíte do společné práce, jste naprosto neporazitelní.

štír a váhy

+

Když se mu do něčeho nechce, vy ho do toho nenuťte. Když budete trpěliví, změní názor daleko dřív, než jste vůbec považovali za možné.

štír a štír

+

Vaše oboustranná žárlivost vám vyloženě otravuje život. Kdybyste se dokázali nad podobné emoce povznést, bylo by to u vás doma skoro jako v ráji.

štír a střelec

+

Než mu něco půjčíte, pořádně se nad tím zamyslete. Je zbytečné, abyste se o legendární nespolehlivosti Střelce přesvědčovali na vlastní kůži.

štír a kozoroh

+

Ve čtvrtek a v pátek, kdy je Luna v Panně, se dokážete skvěle domluvit na společné práci. Kdybyste se stejně dokázali domluvit i na společné zábavě, bude to vynikající.

štír a vodnář

+

Baví ho podstatně jiné věci, než baví vás. Buďte rádi, že to tak je. Partnerů, kteří s vámi i v oblasti zábavy rivalizovali, jste měli už dost…

štír a ryby

+

V pondělí se mu raději vyhýbejte, dá vám svou lásku najevo způsobem, kterému se nedá odolat. Pak můžete počítat s tím, že ve vašem životě zůstane navždy.

Střelec a beran

+

Jeho kreativita vás mile překvapí. Konečně odloží svůj tak trochu omrzelý nadhled a začne s vámi alespoň částečně sdílet to, co baví vás.

Střelec a býk

+

Jeho úsměvy vám lezou na nervy. Nemáte k tomu sice důvod, ale přesto máte pořád pocit, že si dělá legraci z vás a z toho, co je pro vás důležité.

Střelec a blíženec

+

S jeho vyrovnanou povahou počítat nemůžete. Můžete se o to sice snažit, ale nakonec zkonstatujete, že váš Blíženec je pořád stejný poděs a že se to patrně nezmění.

Střelec a rak

+

V pondělí svého Raka raději moc neprovokujte, energii kvadratury mezi Merkurem a Marsem by obrátil proti vám. Řekl by vám něco, co by se vám opravdu nezamlouvalo.

Střelec a lev

+

Na jeho předstírání člověka, který si se životem neví rady, mu nesmíte skočit. Znáte ho a víte, že život drží pevně v rukou a pustit ho nehodlá.

Střelec a panna

+

Jeho nápady na to, jak ušetřit, musíte korigovat. Když mu dáte zelenou, budete mít sice na účtu nějaké peníze navíc, ale taky budete mít problémy s tím, jak zaplatit každodenní výdaje.

Střelec a váhy

+

Když zjistíte, že se o něj bojíte, je vám jasné, že se musíte zamyslet. Dosud jste si to nepřipouštěli, ale teď je vám jasné, že je toho mezi vámi víc, než jste si ochotní přiznat.

Střelec a štír

+

To, že ho nechcete poslouchat, ještě neznamená, že vás k tomu nepřinutí. Po prvních větách vám bude jasné, že má pravdu a že jde o věci, které potřebujete vědět.

Střelec a střelec

+

Konjunkce Slunce s Jupiterem probíhá sice v pondělí, ale vám ozlatí celý týden. To, co prožíváte, vám může celý zbytek zodiaku jen závidět….

Střelec a kozoroh

+

Má spoustu času a příležitostí k novým začátkům, nesmí však otálet. Možnosti, které vyvstanou na začátku týdne, se už opakovat nebudou-musí je využít bez váhání a hned.

Střelec a vodnář

+

V úterý máte šanci zásadně stabilizovat váš vztah. Dokonce ani hovory o možné svatbě vás nebudou rozčilovat tak, jak vás rozčilují obvykle.

Střelec a ryby

+

Ve čtvrtek a v pátek, kdy je Luna v jeho partnerském sektoru, se obrňte trpělivostí. Vaší Rybě přeletí něco přes nosánek a rozhodne se, že se odreaguje na vás…

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 08.05.2017 do 15.05.2017

Kozoroh a beran

+

Na to, abyste ho sbalili, nesmíte litovat sil. Uvědomte si, že se kolem něj motá spousta lidí! Na to, abyste ho dostali právě vy, musíte být nejlepší.

Kozoroh a býk

+

O životní zkušenosti, které jste nasbírali, se s ním nedělte. Teď by vám sice nic neřekl, ale při první příležitosti by je využil proti vám.

Kozoroh a blíženec

+

Partner z tohoto znamení je zejména na začátku týdne dost protivný. Neustále komentuje všechno, co děláte, a ani ho nenapadne, že by měl být raději zticha.

Kozoroh a rak

+

Pořád má dojem, že byste mu měli ustupovat. Dosud jste to z lásky bez námitek dělali, ale teď i vám došlo, že všeho moc škodí.

Kozoroh a lev

+

Než si s ním něco začnete, přemýšlejte, co od něj vlastně očekáváte. Na to, abyste ho vnímali jako hračku, je škoda jeho i vašeho času.

Kozoroh a panna

+

Když se k něčemu rozhodnete, své Panně to řekněte tak, aby pochopila, že názor nezměníte. Čistý stůl je to nejlepší, co si můžete k letošním Vánocům dát.

Kozoroh a váhy

+

Hlavně v pondělí to mezi vámi bude skoro vybuchovat. Kdybyste však pochopili, že stačí, abyste svého miláčka nechali nejdříve vymluvit a teprve pak začali mluvit sami, bude to lepší.

Kozoroh a štír

+

Jeho úvahy zbytečně nerozebírejte. Kdybyste začali, velice rychle byste pochopili, že si s tak negativně naladěným a naprogramovaným člověkem vlastně nemáte co říct.

Kozoroh a střelec

+

Když se vám něco nepovede, nic se nestane. Váš Střelec může sice mít pár jedovatých poznámek, ale vám je jasné, že je zle vůbec nemyslí.

Kozoroh a kozoroh

+

Musíte s ním mít trpělivost. Váš miláček má pocit, že vám musí dokázat, že má za všech okolností pravdu – a ani ho nenapadne, že pravdu máte přece vy!

Kozoroh a vodnář

+

Když něčemu nerozumíte, Vodnáře se neptejte. Nejdříve by se velice divil, že to nevíte, a pak by vám to začal vysvětlovat tak, že byste se vzteky neudrželi.

Kozoroh a ryby

+

V pondělí, kdy je Luna v Raku, svou Rybu nepoznáváte. Neustále vás ujišťuje, že je moc rád, že vás poznal, a přesvědčuje vás, že nikomu nedovolí, aby si vás vzal.

Vodnář a beran

+

S jeho velkorysostí raději nepočítejte. Umí o ní sice moc krásně mluvit, ale když přijde na věc, hledí pouze a výhradně na sebe.

Vodnář a býk

+

Patří k lidem, kteří neberou nikoho vážně. Vy si můžete vybrat, zda budete o jeho uznání usilovat, nebo zda mávnete rukou a usoudíte, že to za to nestojí.

Vodnář a blíženec

+

Jeho komunikační schopnosti vás potěší. Konečně máte ve své blízkosti člověka, se kterým můžete mluvit a přitom si být jistí, že vám rozumí.

Vodnář a rak

+

O víkendu bude neskutečně povídavý, Vy ho však musíte bedlivě poslouchat. Jen tak mezi řečí se o něm dozvíte daleko víc, než jste věděli dosud.

Vodnář a lev

+

V úterý a ve středu, kdy je Luna v jeho znamení, to s ním není úplně snadné. Je naštvaný na celý svět, ale výčitky bude adresovat výhradně vám.

Vodnář a panna

+

Se svou Pannou se rozhodně nenudíte. Zatímco jiní před svátky organizují setkání přátel, vaše Panna vám vysvětluje, že byste se měli víc hýbat, protože přes svátky určitě přiberete.

Vodnář a váhy

+

V neděli, kdy je Luna v jeho znamení, ho pořád jen chvalte. Když to neuděláte, naštve se na vás tak, že se s ním hned tak nedomluvíte.

Vodnář a štír

+

O víkendu vykáže nezvyklou aktivitu. Zatímco obvykle taháte na procházky vy jeho, tentokrát se karta obrátí, v klidu vás nenechá!

Vodnář a střelec

+

Když něco nefunguje, nesnažte se to zlomit násilím, Bude lepší, když si přiznáte, že jste se moc netrefili, vycouváte a začnete znovu.

Vodnář a kozoroh

+

Překvapí vás jeho rodiče, nahlas uznají, že jste pro jejich dítě tím nejlepším partnerem. Ještě nedávno byste za takové uznání dali cokoli, ale teď je vám to jedno.

Vodnář a vodnář

+

Momentálně se s ním docela dobře domluvíte, oba se totiž domluvit chcete a oba dokážete ustoupit. Navíc se dost hádáte v práci, takže nevidíte důvod, proč se hádat doma.

Vodnář a ryby

+

V pondělí ho raději moc neprovokujte. Při kvadratuře mezi Merkurem a Marsem byste se od něj mohli o sobě a své povaze dozvědět věci, z nich by vám šla hlava kolem.

Ryby a beran

+

Má talent! Dokáže vás během deseti minut rozpálit skoro až do běla. Vy pak můžete přemýšlet, zda to opravdu chce, nebo zda vám to dělá schválně.

Ryby a býk

+

Úvahy o tom, že by vaše úspory investoval, se vám ani trochu nelíbí. On tvrdí, že jsou lidé, kterým to vyšlo, zatímco vy znáte pár lidí, kteří na tom pohořeli.

Ryby a blíženec

+

Jeho opatrnost vám připadá vyloženě přehnaná. Neustále vám povídá o nebezpečích, která na vás číhají a kterým musíte oba společně čelit.

Ryby a rak

+

V neděli byste si na něm měli udělat opravdu hodně času. Rak se rozhodl, že vás přesvědčí o své lásce, což byste mu měli umožnit.

Ryby a lev

+

Úvahy nad novým pracovním místem jsou stále silnější. Ve vašem případě však bude lepší, když se s ním nebudete radit, ale rozhodnete se naprosto samostatně.

Ryby a panna

+

V pátek a v sobotu, kdy je Luna v jeho znamení, se pusťte do vytváření adventní výzdoby. Šéfovat by tomu měla Panna, Vy jenom poslouchejte.

Ryby a váhy

+

Neustále přemýšlíte, do čeho se pustit nejdříve. Kdybyste však poslechli svou Váhu, která vám radí, abyste se na všechno vykašlali a šli do kina, bylo by to lepší.

Ryby a štír

+

Neustále čekáte na moment, kdy konečně uzná to, co pro něj děláte. Při jeho aktuálním stavu, kdy je zahleděný sám do sebe, se však dočkat nemusíte.

Ryby a střelec

+

To, že na vás nemá čas, by vás nemělo vyvádět z míry. Naštěstí máte dost kamarádů, kteří se budou rádi a s chutí starat, abyste se nenudili.

Ryby a kozoroh

+

Když ho požádáte o pomoc, můžete se na něj spolehnout. Svůj vděk omezte jen na poděkování,kdybyste mu nabízeli třeba láhev, jenom byste ho urazili.

Ryby a vodnář

+

V úterý a ve středu, kdy je Luna v jeho partnerském sektoru, si najednou vzpomene, že vás doma vůbec má. Začne se o vás zajímat a vy budete v sedmém nebi…

Ryby a ryby

+

Svá rozhodnutí mu vysvětlete tak, aby je pochopil. Jedině tak mu dojde, že to, co jste udělali, jste neučinili pro svou radost, ale pro váš společný prospěch.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..