Tag Archives: vodnar

Manýry – toto znamení jich má opravdu hodně!

Provokace, chování hodné hollywoodské hvězdy, urážení, které možná dotyčná osoba takto ani nemyslí. Všude je tuto osobu vidět, všude jí je plno, někdy až moc. Znáte takovéto chování až moc důvěrně? Oplývá jím někdo z vašeho okolí. Pak je možné, že to bude člověk narozen právě v tomto znamení. Samozřejmě nikoho nechceme obviňovat, každý člověk je jiný,… Čtěte dále … »

Vodnáři – proč mají ty nejhorší výstřelky?

Každý člověk má něco, čímž vytáčí své okolí. Někdo je až příliš upřímný, druhý neustále cvaká propiskou, třetí zase nebere ohledy na druhé, podvádí svého partnera a podobně. Je toho opravdu mnoho. Nikdo není dokonalý. Když to tak vezmeme, každé znamení má něco. Ovšem je jedno, které má to ty manýry a výstřelky o něco… Čtěte dále … »

Týdenní partnerské horoskopy od 18.06.2018 do 25.06.2018

Beran Za svůj realistický postoj k životu se nestyďte. Svým přístupem upozorníte na chyby lidi, kteří mají mysl plnou vznešených ideálů, ale s realitou se srovnat nedokážou. Beran O víkendu s ním budou potíže, ať naplánujete cokoliv, bude to bojkotovat. K tomu, aby nahlas přiznal, že by chtěl ze všeho nejradši zůstat doma, však odvahu… Čtěte dále … »

Týdenní partnerské horoskopy od 11.06.2018 do 18.06.2018

Beran Jednání vašeho partnera vás neobyčejně mile překvapí. Navíc pochopíte, že v sobě skrývá city, za které se sice stydí, ale které se v kritických chvílích spolehlivě projeví. Beran Když se rozhodne, že si bude užívat, nezastavujte ho. Stačí, abyste si udělali inventuru toho, co za poslední dobu zvládl, a zjistíte, že má na trochu… Čtěte dále … »

Čínský horoskop od 01.06.2018 do 01.07.2018

Beran Ať se snažíte sebevíc, počítejte s tím, že se v práci vždycky najde někdo, komu to stačit nebude. Vy si pak můžete vybrat, zda budete dokazovat, že jedete naplno, nebo zda mávnete rukou, pojedete svým tempem a lidi necháte, ať si mluví. Druhý přístup je rozhodně lepší. Už i babička Boženy Němcové věděla, že… Čtěte dále … »

Týdenní partnerské horoskopy od 12.02.2018 do 19.02.2018

Beran – Beran:  Klidně se nechte poučit. Ukáže se, že bude docela rozumné, když nebudete trvat na tom, že pravdu máte jen vy, a vyslechnete i názor svého partnera. Beran – Býk:  Při pohledu na něj se nepřestanete divit. Býk se rozhodne, že odloží veškerou svou obvyklou zdrženlivost a dá vám svou lásku najevo tak,… Čtěte dále … »

Týdenní partnerské horoskopy od 05.02.2018 do 12.02.2018

Beran – Beran:  Rodinné problémy neřešte, protože to není k ničemu. Ať vy dva uděláte cokoli, vždycky se najde někdo, kdo vám sdělí, že jste toho mohli udělat víc a eventuelně i jinak. Beran – Býk:  S tajnými láskami z tohoto znamení je to těžké. Býk totiž dokáže svou lásku tajit tak úspěšně, že to… Čtěte dále … »

Měsíční čínský horoskop od 01.02.2018 do 01.03.2018

Krysa:  Ke svému údivu začínáte objevovat krásy rodinného a partnerského života. Překvapený tím bude zejména váš miláček. Sotva se naučil smířlivosti a pochopil, že před domovem dáváte přednost práci a budování kariéry, je všechno jinak. Teď mu zase musíte vysvětlit, že může klidně trochu ubrat na tempu, protože část jeho povinností dokážete bez problémů vykonávat… Čtěte dále … »

Týdenní partnerské horoskopy od 29.01.2018 do 05.02.2018

Beran – Beran:  O snech, které se vám zdají, si popovídejte s kamarády. Kdybyste se s nimi svěřili partnerovi, on by se pochechtával a vy byste se zbytečně naštvali. Kamarádi jsou v tomto směru daleko bezpečnější. Beran – Býk:  O vašich ctitelích se doma pro jistotu nezmiňujte. Váš Býk opravdu není v náladě, kdy by… Čtěte dále … »

Týdenní partnerské horoskopy od 22.01.2018 do 29.01.2018

Beran – Beran:  Hlavně se nehádejte! Týká se to zejména středy. Když se pod vlivem konjunkce Merkura s Plutem dostanete do ráže, dojde vám, že nejde o to, abyste se domluvili, ale o to, abyste jeden druhého ranili. Beran – Býk:  O tom, že se rozejdete, nežertujte. Vy byste to sice řekli a hned na… Čtěte dále … »

Týdenní partnerské horoskopy od 15.01.2018 do 22.01.2018

Beran – Beran:  Nejde o to, že by vás omezoval, ale o to, že vás chce mít pod kontrolou stejně jako své pracovní a jiné záležitosti. Budete se bránit, nebo mávnete rukou, a necháte ho, ať si myslí, že vám vládne? Beran – Býk:  S partnerem z tohoto znamení si momentálně moc neužijete. Neustále má… Čtěte dále … »