Výpis článků na téma: Týdenní horoskopy lásky

Přinášíme vám vypracovaný horoskop lásky na týden.

Týdenní horoskop lásky od 2.9.2018 do 8.9.2018

Beran Debaty ohledně peněz nebývají sice ve vztahu, založeném na lásce, příliš obvyklé, ale vy se jim tentokrát nemáte šanci vyhnout. Vám i partnerovi je jasné, že si nový školní rok vyžaduje jiné rozvrhnutí vašich financí. Naštěstí celou záležitost vyřešíte rychle už během pátku. Víkend pak můžete bez výčitek svědomí věnovat sami sobě a tomu,… Čtěte dále … »

Týdenní horoskop lásky od 22.7.2018 do 28.7.2018

Beran O lásce se ve vašem případě moc mluvit nebude. Na pořadí dne jsou zajímavější věci. Partner přijde s tím, že byste mohli investovat do nemovitostí. Budete překvapení, protože ho dosud nic podobného nenapadlo. Když však místo, které vybral, uvidíte, sami přiznáte, že to je vlastně velice dobrý nápad. Popřemýšlejte nad financemi a bez obav… Čtěte dále … »

Týdenní horoskop lásky od 15.7.2018 do 21.7.2018

Beran S láskou problém není a nebude. Problém je jen v tom, že máte na partnera nároky, které přesahují jeho možnosti. Když usoudíte, že pojedete v týdnu na hory, a nerespektujete, že on musí do práce, bude z toho průšvih. Partner vám vyčte sobectví, vy jemu nedostatek lásky. Výsledkem bude hádka, kdy si řeknete mnoho… Čtěte dále … »