Výpis článků na téma: Týdenní horoskopy lásky

Přinášíme vám vypracovaný horoskop lásky na týden.

Týdenní horoskop lásky od 22.7.2018 do 28.7.2018

Beran O lásce se ve vašem případě moc mluvit nebude. Na pořadí dne jsou zajímavější věci. Partner přijde s tím, že byste mohli investovat do nemovitostí. Budete překvapení, protože ho dosud nic podobného nenapadlo. Když však místo, které vybral, uvidíte, sami přiznáte, že to je vlastně velice dobrý nápad. Popřemýšlejte nad financemi a bez obav… Čtěte dále … »

Týdenní horoskop lásky od 15.7.2018 do 21.7.2018

Beran S láskou problém není a nebude. Problém je jen v tom, že máte na partnera nároky, které přesahují jeho možnosti. Když usoudíte, že pojedete v týdnu na hory, a nerespektujete, že on musí do práce, bude z toho průšvih. Partner vám vyčte sobectví, vy jemu nedostatek lásky. Výsledkem bude hádka, kdy si řeknete mnoho… Čtěte dále … »

Týdenní horoskop lásky od 8.7.2018 do 14.7.2018

Beran To, co aktuálně prožíváte, vypadá sice jako naprosto náhodné setkání, ale ve skutečnosti jde o signál, který k vám vysílá osud. Nutí vás, abyste se překonali a svému štěstí vyšli alespoň trochu vstříc. Přestaňte předstírat, že vás opačné pohlaví nezajímá. Když se vám někdo líbí, chovejte se tak, aby pochopil, že to, co mezi… Čtěte dále … »