Category Archives: Týdenní horoskopy lásky

Přinášíme vám vypracovaný horoskop lásky na týden.

Týdenní horoskop lásky od 19.8.2018 do 25.8.2018

Beran Mars, který se hned v pondělí vrací do Kozoroha, vás dostane do hodně náročné situace. Minimálně jednou si budete muset vybrat mezi partnerem a požadavky, které na vás mají v práci. Potíž je v tom, že partnerovi nároky svých šéfů nevysvětlíte. Má pocit, že by stačilo, abyste se vůči nim více vymezili. Je to… Read More »

Týdenní horoskop lásky od 8.7.2018 do 14.7.2018

Beran To, co aktuálně prožíváte, vypadá sice jako naprosto náhodné setkání, ale ve skutečnosti jde o signál, který k vám vysílá osud. Nutí vás, abyste se překonali a svému štěstí vyšli alespoň trochu vstříc. Přestaňte předstírat, že vás opačné pohlaví nezajímá. Když se vám někdo líbí, chovejte se tak, aby pochopil, že to, co mezi… Read More »

Týdenní horoskopy lásky od 22.01.2018 do 29.01.2018

Beran:  Zásahy do své osobní integrity upřímně nesnášíte. Ještě víc vás však miláček naštve ve chvíli, kdy usoudí, že vám má právo mluvit do vašeho vkusu. Ozvete se, nebo se budete tvářit, jako by se vlastně nic nedělo? I když byste moc chtěli, aby vaše vztahy byly nenarušené, bylo by lepší, kdybyste podlehli své přirozené… Read More »

Týdenní horoskop lásky od 26.8.2018 do 1.9.2018

Beran Zejména v první polovině týdne na vás láska působí vyloženě blahodárně. Děláte všechno pro to, aby se vašemu partnerovi na světě líbilo, a taky se vám to daří. Možná by bylo dobré, kdybyste se s partnerem dohodli, že si konec prázdnin užijete spolu někde, kde budete sami. Nemusíte plánovat žádný zvláštní program. Stačí vám,… Read More »

Týdenní horoskop lásky od 22.7.2018 do 28.7.2018

Beran O lásce se ve vašem případě moc mluvit nebude. Na pořadí dne jsou zajímavější věci. Partner přijde s tím, že byste mohli investovat do nemovitostí. Budete překvapení, protože ho dosud nic podobného nenapadlo. Když však místo, které vybral, uvidíte, sami přiznáte, že to je vlastně velice dobrý nápad. Popřemýšlejte nad financemi a bez obav… Read More »

Týdenní horoskop lásky od 1.7.2018 do 7.7.2018

Beran Ve středu, kdy jste pod vlivem opozice mezi Merkurem a Saturnem, hrozí vztahový průšvih. Partner se vám pokusí vysvětlit, co byste měli podle jeho názoru dělat, a vy se proti němu postavíte. Důvodem není to, že by jeho názory byly nerozumné, nebo že by se vám nelíbily, ale to, že vám přece nikdo nebude… Read More »