Výpis článků na téma: Duchovno

Vstup do světa neznáma

Pozitivní myšlení – jak na něj?

„Mysli pozitivně!“ to je věta, kterou lidé často používají, může v mnoha případech být takové klišé. Zamysleli jste se nad ní někdy? Co vlastně znamená myslet pozitivně? Má to nějaký vliv na to, co se stane? Je pozitivní přístup skutečně tak mocný? Pozitivní myšlení umí v mnoha ohledech zlepšit život! Pozitivní myšlení = předstírání I to si… Čtěte dále … »

Čtení z ruky – jak funguje?

Zjistit budoucnost chce spousta lidí. Co se bude dít? Každý má jinak tvarované ruce, jiné linie a čáry, takže je možné, že díky tomu je možno věštit osud. Poznat, co bylo v minulosti, co vás ovlivňuje v současnosti a co vás čeká a nemine v budoucnosti. Linie na rukách nejsou jen nahodilé záhyby kůže. Čtení z ruky Rozhodnete-li se… Čtěte dále … »

Čtení budoucnosti z kávových sedlin – co znamenají symboly?

Kávu si dnes vaří denně spousta lidí. Bez ní si mnozí nedovedou představit život a ráno. Co takhle vyzkoušet věštění z kávové sedliny? Můžete se pobavit s přáteli nebo dokonce nacházet jednotlivá znamení a budete vědět, co vás čeká a co vás v životě nemine. Jak z takové kávové sedliny věštit? Věštění z kávové sedliny V minulém článku jste se dozvěděli,… Čtěte dále … »

Egyptský horoskop – poznejte v sobě egyptského boha 1

Horoskopy Egypťanů jsou velmi staré. On samotný Egypt se pyšní různou magií, alchymií, rozvinutím náboženství a podobně. Božstva v Egyptě mají opravdu velkou moc, představovala veškerou moc a sílu. Astrologie se zde pojí s pozorováním hvězd a zosobnění bohů. Ke každé době patří jedno božstvo, které ovlivňuje osudy, předává sílu a moc. Jaký je, podle egyptského horoskopu… Čtěte dále … »

Mandala – radost i léčba

Mandaly se za poslední roky staly nezbytnou součástí mnoha životů. Někomu mohou přinést do života radost, jiný se díky nim uklidní a mohou pomoci při speciálních terapiích, dokonce mohou i léčit. Jsou mnohem víc, než je pouhé „omalovánky“, které koupíte v kdejakém obchodě. Na první pohled obyčejné mandaly v sobě ukrývají spoustu nevídaného. Co jsou to mandaly?… Čtěte dále … »

Holotropní dýchání přináší fyzické a psychické uvolnění

Řízené dýchání, hudba a další formy zvukové techniky, kombinace těchto prvků navozuje holotropní dýchání. Jeho cílem je návrat do rovnováhy, uvolňování zablokované tělesné energie. V těle se znovu rozproudí energie, která vrací organismus do rovnováhy. Jádrem je především dýchání, které je hlubší a rychlejší než obvykle. Doprovází plné soustředění, klid mysli, meditace, pozornost obrácená do svého… Čtěte dále … »

Duchovní a esoterická literatura

Esoterické knihy]Existují věci, které jsou svoji pílí a dobrým úmyslem naučit poměrně lehce. Jedna z těchto věcí je také duchovno, které si člověk může doslova sám v sobě vybudovat a to čtením knih a celkovému porozumění danému oboru. Jak sami vidíte, sice se to zpočátku zdá jako snadný úkol, ale nenechte se předčasně uchvátit. Ono… Čtěte dále … »

27. květen: Svatodusní svátky – Letnice

Když se řekne Letnice, málokdo si z vás představí, co to je. Letnice jsou svatodušní svátky, které se slaví 50 dní po Velikonocích. Navazují na Velikonoce a jsou moc důležité. Připomínáme si seslání Ducha svatého na Ježíšovy apoštoly v Jeruzalémském večeřadle. Letnice se tedy slaví na zázrak, který se stal Ježíšovým učedníkům, když se modlili… Čtěte dále … »

Kairos nás volá

Kairos, bůh příhodného času, nazývané v řecké mytologii, je také znám jako nejmladší syn Boha Dia. Dnes můžeme cítit jak nás příhodný okamžik, pojmenovaný jako Kairos, volá. Ano Kairos nás volá, mluví k nám. Abychom se oprostili od zavedených řádů, od času, abychom začali cítit potřeby svého těla a mysli, ale taky abychom začali probouzet… Čtěte dále … »

Temná magie

Temná magie]Vše se začalo zhoršovat v naší zemi před několika lety. Mnoho lidí se díky tomu, že můžeme svobodně cestovat, začalo více zajímat o duchovno. Jsou však tací, kteří bohužel nejdou dobrým směrem. Proto tyto řádky patří jim. Mnoho lidí potřebuje pomoc specialisty na odblokování, ale i na očištění před černou magií. Je to tím,… Čtěte dále … »