Category Archives: Móda podle horoskopu

Módní policie dle znamení.

Co vám sluší… vodnáři

Makeup vodnář]Zasnění, takřka neustále hledající nějaké tajemství na rozluštění – to jste vy, jenž vidíte mnohem dále do budoucnosti, než jíní lidé. Móda vás zajímá, ale když nechcete, tak vám nezáleží na tom co máte na sobě. Uran bez přestání trhá duši Vodnáře. Je to nevyzpytatelná výbušná planeta změny, která mu dovolí vidět do budoucnosti… Read More »

Co vám sluší…. střelci

Střelci, víte o svém stylu? Make-up Střelci]Tito lidé narození pod vládou Jupitera se zpravidla nebojí ničeho. To platí i o jejich šatníku. Typického Střelce přitahuje nebezpečí – ve sportu, práci nebo koníčku. Riziko ho vzrušuje a provokuje. Miluje rychlost. Rychlá auta, letadla a dokonce i horské dráhy ho magneticky přitahují. Mezi legendární neomaleností Střelce a… Read More »

Co vám sluší…. panny

Make-up – Panny]Krásné stvoření Panny, často je najdeme v celém bílém oblečení. Typicky zasnění a oddáni se svým touhám. I když ascendent a další postavení planet v horoskopu mohou ovlivnit typický vzhled Panny, všeobecně hledejte štíhlé a šlachovité postavy. Někdy jsou vyšší postavy a mají neobyčejně krásné mírné oči. Oči Panny jsou často tak úžasně… Read More »

Co vám sluší…. lvi

Módní tipy]Lidé s nepravidelnou Lví hřívou, hrdostí a pýchou, to jsou Lvi. Jak někdo řekl, tato kočička je slyšet již zdálky. Pokud však urazíš jeho pýchu, řvaní je slyšet na kilometry. Lev se vždy snaží být středem pozornosti a to také platí v oblékání. Sluší jim barva jejich planety, Slunce, to znamená, že milují červenou,… Read More »

Která barva sluší vašemu znamení?

Barvy často ovlivňují naši náladu a někdy mohu mít i vliv na naše zdraví. Víte, jaká barva se hodí k vašemu znamení? Vodnář (21.1. – 20.2.) Toto znamení je spojováno s barvou temně fialovou, kardinálskou. Lidé tohoto znamení upřednostňují chladnější barevné tóny v modrém a zeleném barevném spektru. Mladší ročníky láká i neonově zelená. Velké… Read More »

Co vám sluší…. ryby

Módní tipy – Ryby]Ryby jsou dvanáctým znamením zvěrokruhu a dostali do vínku moudrost od všech znamení. Vaše oči jsou krásné a temné, někdy neproniknutelné. Na ty by se, měli většinou zaměřit ženy. Dejte jim teplo a jas, budete moc nádherně působit na okolí. Dostali jste od všech znamení něco, máte rádi i více věcí a… Read More »

Co vám sluší…. býci

Makup býk]Lidé pod vládou Venuše, lidé klidní a většinou moc nadaní. To jsou Býci. Tento rok jim bude moc přát. Je to rok, který jim dá lesk na víčka, vítr do vlasů, rychlost štírů, jemnost Blížence. Tyto lidé jsou od přírody moc pěkné stavby těla. Jejich kostra je velice pevná, nohy mají rostlé do země,… Read More »

Co vám sluší…. váhy

Makeup Váhy]Osobám ve znamení Vah se příčí být nezdvořilé, přesto narovnají křivě visící obraz na stěně a vypnou vám televizor, který hraje moc hlasitě. Váhy milují lidi, ale nesnášejí davy. Jako něžné holubice míru chodí kolem a urovnávají spory druhých, ale dají si líbit i pořádnou hádku. Jsou dobromyslné a příjemné, ale také dovedou být… Read More »

Co vám sluší…. štíři

Žena Štír]Když se řekne Štír, představíme si oslňující kamennou tvář, na které nevidíte záblesk mimiky. Ano, přesně to je Štír. Vodní znamení podpořeno planetou Pluto. Lidé milující rozkoš, sex, tajemství a zvláštní věci. A tyto lidé, milují něco, do čeho ještě nepronikli. Jsou to lidé až moc inteligentní a nic před nimi neschováme. Každý boj… Read More »

Co vám sluší…. blíženci

Makeup blíženci]Blíženci dovedou vylákat ptáka z hnízda a dát mu zazpívat pět nových písniček. Ale jejich neklidná duše může snadno přehlédnout ptáčka štěstí, který smutně čeká rok za rokem na jejich vlastním dvorku. Tito lidé rádi nosí jasně žlutou, zelenou, modrou, stříbrnou a šedou – jejich nálady odráží třpytivý akvamarín. Jejich lehký dotek připomíná jemnou… Read More »

Co vám sluší…. kozorozi

Make-up Kozoroh]Kozoroh je velmi pečlivým nositelem svých svršků. Jeho puntičkářská preciznost se odráží i na jeho duši. Máte rádi a sluší vám elegantní oblečení. Pokud jste typ štíhlého kozoroha, a těch je velmi málo, sluší vám velmi těsné oblečení – přiléhající džíny v barvě modré námořnické s kombinací pastelových barev. Většina kozorohů však dává přednost… Read More »