Letní dovolená – zkuste jí vybírat podle horoskopu! 5

Napsala | 20.08.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Doba prázdnin je tady a s ní přichází také otázka – kam na letní dovolenou? Máte už vše naplánováno, zaplaceno a nyní se už jen těšíte na dobu, kdy budete odpočívat, užijete si klidu a pohody. Nemáte-li dovolenou ještě naplánovanou a přemýšlíte, kam vyrazit nebo co se na ní bude odehrávat, pak můžete vyzkoušet dovolenou podle horoskopu. Nechte se inspirovat svým znamením a zkuste letošní dovolenou strávit podle něj. Možná vás překvapí, jak dobře si odpočinete nebo jak skvělý program budete mít.

Opálit se nebo sportovat?

Dovolenou si každý představuje jinak. Někdo se vidí odpočívat na pláži, občas si zaplavat v bazénu a užívat si sluníčko, teplo a spoustu dobrot, které jsou na dovolené povoleny. Jiný má za cíl prohlédnout co nejvíc památek, zjistit o místní historii spoustu věcí a také si občas zahrát plážový volejbal, projet se na raftech nebo jiný podobný sport. O létu má každý svou vlastní představu. Jaká letní dovolená je pro vás nejlepší podle znamení?

Váhy (23. září – 23. října)

Váhy cestují rády, ovšem pečlivě volí na to, kdo je bude na cestách doprovázet. Nejsou dobrodruzi, kteří vyrazí někam sami, bez doprovodu alespoň jednoho člověka. To je absolutně neláká. Když si vyberou k sobě dobrou společnost, umí si užít dovolenou asi všude. Rády se povalují u moře a neřeší nic a nikoho, ale zároveň rády si projdou město, poznají spoustu nového a také něco z historie. Umí si zkrátka užít luxusní destinaci stejně jako dovolenou na chalupě.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Štíři jsou ti, kteří potřebují k životu cestování po neznámých destinacích. Velmi rádi navštíví polské pobřeží, ač to není zrovna vyhledávaný artikl nebo pojedou po stopách magie a tajemna do Švédska nebo studeného Norska. Rádi objevují nové a zapomenuté památky, kouzelná místa, která mají tu správnou atmosféru nebo jsou opředeny legendami a bájemi.

Přečíst  Znamení horoskopu Kozoroh - Díl XI.
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..