Tag Archives: strelec

Hádky – jak jsou na tom váhy, štír a střelec?

V partnerském vztahu nebo v běžném životě, hádky patří k mnoha situacím. Pohádat se můžete s partnerem, rodiči, kamarádi, dětmi nebo kolegy v práci. Někdo se hádá docela rád, vyčistí se vzduch a argumenty dostanou jiný spád, jiní se však nehádají takřka vůbec a každé jedné hádce se vyhýbají jako čert kříži. Může na tom mít vliv i znamení, ve… Číst dále »

Týdenní partnerské horoskopy od 18.06.2018 do 25.06.2018

Beran Za svůj realistický postoj k životu se nestyďte. Svým přístupem upozorníte na chyby lidi, kteří mají mysl plnou vznešených ideálů, ale s realitou se srovnat nedokážou. Beran O víkendu s ním budou potíže, ať naplánujete cokoliv, bude to bojkotovat. K tomu, aby nahlas přiznal, že by chtěl ze všeho nejradši zůstat doma, však odvahu… Číst dále »

Týdenní partnerské horoskopy od 11.06.2018 do 18.06.2018

Beran Jednání vašeho partnera vás neobyčejně mile překvapí. Navíc pochopíte, že v sobě skrývá city, za které se sice stydí, ale které se v kritických chvílích spolehlivě projeví. Beran Když se rozhodne, že si bude užívat, nezastavujte ho. Stačí, abyste si udělali inventuru toho, co za poslední dobu zvládl, a zjistíte, že má na trochu… Číst dále »

Čínský horoskop od 01.06.2018 do 01.07.2018

Beran Ať se snažíte sebevíc, počítejte s tím, že se v práci vždycky najde někdo, komu to stačit nebude. Vy si pak můžete vybrat, zda budete dokazovat, že jedete naplno, nebo zda mávnete rukou, pojedete svým tempem a lidi necháte, ať si mluví. Druhý přístup je rozhodně lepší. Už i babička Boženy Němcové věděla, že… Číst dále »

Týdenní partnerské horoskopy od 12.02.2018 do 19.02.2018

Beran – Beran:  Klidně se nechte poučit. Ukáže se, že bude docela rozumné, když nebudete trvat na tom, že pravdu máte jen vy, a vyslechnete i názor svého partnera. Beran – Býk:  Při pohledu na něj se nepřestanete divit. Býk se rozhodne, že odloží veškerou svou obvyklou zdrženlivost a dá vám svou lásku najevo tak,… Číst dále »

Týdenní partnerské horoskopy od 05.02.2018 do 12.02.2018

Beran – Beran:  Rodinné problémy neřešte, protože to není k ničemu. Ať vy dva uděláte cokoli, vždycky se najde někdo, kdo vám sdělí, že jste toho mohli udělat víc a eventuelně i jinak. Beran – Býk:  S tajnými láskami z tohoto znamení je to těžké. Býk totiž dokáže svou lásku tajit tak úspěšně, že to… Číst dále »

Měsíční čínský horoskop od 01.02.2018 do 01.03.2018

Krysa:  Ke svému údivu začínáte objevovat krásy rodinného a partnerského života. Překvapený tím bude zejména váš miláček. Sotva se naučil smířlivosti a pochopil, že před domovem dáváte přednost práci a budování kariéry, je všechno jinak. Teď mu zase musíte vysvětlit, že může klidně trochu ubrat na tempu, protože část jeho povinností dokážete bez problémů vykonávat… Číst dále »

Týdenní partnerské horoskopy od 29.01.2018 do 05.02.2018

Beran – Beran:  O snech, které se vám zdají, si popovídejte s kamarády. Kdybyste se s nimi svěřili partnerovi, on by se pochechtával a vy byste se zbytečně naštvali. Kamarádi jsou v tomto směru daleko bezpečnější. Beran – Býk:  O vašich ctitelích se doma pro jistotu nezmiňujte. Váš Býk opravdu není v náladě, kdy by… Číst dále »

Týdenní partnerské horoskopy od 22.01.2018 do 29.01.2018

Beran – Beran:  Hlavně se nehádejte! Týká se to zejména středy. Když se pod vlivem konjunkce Merkura s Plutem dostanete do ráže, dojde vám, že nejde o to, abyste se domluvili, ale o to, abyste jeden druhého ranili. Beran – Býk:  O tom, že se rozejdete, nežertujte. Vy byste to sice řekli a hned na… Číst dále »

Týdenní partnerské horoskopy od 15.01.2018 do 22.01.2018

Beran – Beran:  Nejde o to, že by vás omezoval, ale o to, že vás chce mít pod kontrolou stejně jako své pracovní a jiné záležitosti. Budete se bránit, nebo mávnete rukou, a necháte ho, ať si myslí, že vám vládne? Beran – Býk:  S partnerem z tohoto znamení si momentálně moc neužijete. Neustále má… Číst dále »