Partnerský týdenní horoskop od 16.12.2018 do 22.12.2018

Napsala | 16.12.2018
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran a beran

+

Svých snů se nevzdávejte ani kvůli němu, ale hlavně kvůli němu. Když to uděláte, budete to sobě i jemu hodně dlouho vyčítat, neriskujte zbytečně!

Beran a býk

+

S pocitem, že vás všechno bolí, se mu raději nesvěřujte. Měl by spoustu poznámek, které by byly jedovaté a které by vás zbytečně zraňovaly.

Beran a blíženec

+

S partnerem z tohoto znamení se musíte domluvit do středy. Ve čtvrtek se pak Merkur vrátí do Střelce a veškerá rozumná domluva se rázem utne.

Beran a rak

+

O tom, že byste ho kritizovali, si nenechte ani zdát. Mohli byste to sice udělat, ale nakonec by to dopadlo tak, že on by byl naštvaný a vy měli skoro slzy v očích.

Beran a lev

+

Někdy zapomínáte na to, jaký skutečně je. Chcete v něm vidět člověka, který vám dává najevo své city, a nechápete, že on na něco takového není aktuálně nastavený.

Beran a panna

+

Má neustále pocit, že byste měli dělat něco jiného, než aktuálně děláte. Vy mu sice vysvětlujete, že strká noc do toho, po čem mu opravdu nic není, ale on vás vůbec neposlouchá.

Beran a váhy

+

V pondělí, kdy je Luna v Kozorohu, mu raději nic nenavrhujte. Dozvěděli byste se, že jen připojujete k lidem, kteří po něm pořád něco chtějí a kterých má už teď plné zuby.

Beran a štír

+

Do vašeho života vnese to, čemu se říká ničím neředěná vášeň. Vy máte sice pocit, že byste občas měli dělat i něco praktického, ale svého Štíra o tom nepřesvědčíte.

Beran a střelec

+

To, že se s ním po minulých zkušenostech nechcete vídat, je celkem pochopitelné. Je však potřeba, abyste mu to řekli dřív, než dojde k opravdu velkému trapasu.

Beran a kozoroh

+

Na to, že je neústupný, jste si už zvykli. Když se však v pondělí bude chovat naprosto nelogicky a tam, že tím bude sobě i vám škodit, nevydržíte a důrazně se ozvete.

Beran a vodnář

+

Od úterka do čtvrtečního odpoledne, kdy je Luna v jeho znamení, s ním budete mít trochu problém. Vodnář neustále chce, abyste sledovali jeho myšlenky, a vůbec ho nenapadne, že by vás s nimi měl dopředu seznámit.

Beran a ryby

+

Jde o týden, kdy spolu budete podstatně méně, než býváte obvykle, emoce, které v pátek pocítíte, budou velice překvapivé. Musíte zkonstatovat, že se vám po něm opravdu moc stýská.

Býk a beran

+

Když chce, abyste se vzdali některých svých plánů, moc vás tím naštve. Zkusíte mu své pocity vysvětlit, ale přesto budete mít pocit, že moc nechápe, o čem to vlastně mluvíte.

Býk a býk

+

Když začne mluvit o tom, jak moc se ve vás zklamal, nic neříkejte. Kdybyste nad jeho slovy přemýšleli, pochopili byste, že z jeho strany jde o docela obyčejné citové vydírání.

Býk a blíženec

+

Jakmile se ve čtvrtek dostane Merkur do jeho partnerského sektoru, přijdete o veškerý klid. Váš Blíženec má pocit, že by měl váš život změnit totálně a od základů!

Býk a rak

+

Když se ho zeptáte, jak si něco představuje, nic se nedozvíte. Umí mluvit jen o to, co se mu nelíbí, ale neumí vám říct, co by se mu líbilo a zamlouvalo.

Býk a lev

+

Opravdu ho nemusíte nutit, aby využil všeho, co může dostat zadarmo. Partner by podobné jednání považoval za nedůstojné a ani vy byste jeho názor nezměnili.

Býk a panna

+

Pokud půjde na nějaký vánoční večírek, budete se vracet taxíkem a v tombole vyhraje všechno, co se dá. Bude toho tolik, že budete mít s transportem opravdu problémy.

Býk a váhy

+

Když vám řekne, že se o něj máte víc starat, měli byste se zamyslet. Vy na projevy lásky moc nejste, ale vás miláček je potřebuje jako vzduch k dýchání.

Býk a štír

+

Jakmile vám řekne, že své názory nezmění, můžete vzít jed na to, že to taky udělá. O tom, jak jeho jednání působí na vás, nepřemýšlí, není to jeho styl.

Býk a střelec

+

To, že jste se dosud po rozchodu vždycky znovu sešli, nic neznamená. Tentokrát to vypadá na naprosto jiný scénář a hlavně naprosto jiný konec.

Býk a kozoroh

+

Jde o týden, kdy nad vámi bude mít zřetelně navrch. Pokud se s ním nechcete zbytečně hádat, do sporů se nepouštějte a hádkám se raději vyhýbejte.

Býk a vodnář

+

Není důvod, abyste na něj měnili názor. Může vám sice stokrát slibovat, že se nezmění, ale vám je už teď jasné, že to přes veškerou snahu nedokáže.

Býk a ryby

+

Než si s ním začnete, musíte chtít, aby si udělal pořádek ve své minulosti. Kdybyste spolu museli táhnout i pozůstatky jeho bývalých vztahů, bylo by to hodně komplikované.

Blíženec a beran

+

Jsou věci, v nichž budete potřebovat jeho pomoc. Je ale potřeba, abyste ho předem upozornili, že to bude na čas i na námahu náročnější, než to na první pohled vypadá.

Blíženec a býk

+

Opravdu nevíte, co si o něm máte myslet. Na jedné straně vás velice zajímá, ale na druhé je vám jasné, že to s ním lehké není a nebude.

Blíženec a blíženec

+

Ve čtvrtek odpoledne se spolu raději nebavte, Luna se dostane do kvadratury s Merkurem ve vašem partnerském sektoru. Mohli byste si říct podstatně víc, než byste chtěli.

Blíženec a rak

+

V neděli se máte na co těšit. Venuše se dostane do sextilu se Saturnem v jeho partnerském sektoru a vy si užijete krásné odpoledne a po všech stránkách ještě krásnější večer.

Blíženec a lev

+

Možná by se měl něčeho vzdát proto, aby si tím uvolnil ruce pro něco zajímavějšího a lepšího. Musíte mu to však říct vy, samotného by ho to nikdy nenapadlo.

Blíženec a panna

+

Nevíte, jestli máte jeho nápady brát vážně. Když přijde s tím, že byste mohli ještě do svátků vymalovat, usoudíte, že si dělá legraci-on to však myslí vážně.

Blíženec a váhy

+

Jeho představa o ceně vaší práce narazí na realitu. Musíte mu jasně říct, že vztah, který mezi sebou máte, je věc, s níž nemá vaše lásky nic společného.

Blíženec a štír

+

Opět bude mluvit dřív, než si to pořádně rozmyslí. Vy už ho znáte, takže se nezlobíte, ale spousta lidí kolem vás takovým jednáním opravdu naštve.

Blíženec a střelec

+

Když totálně projede nějakou příležitost, nevysvětlujte mu, že je to všechno jenom jeho vina. Je to sice pravda, ale zdůrazňovat mu to opravdu nemusíte.

Blíženec a kozoroh

+

V pondělí, kdy je Luna v jeho znamení se v jeho zaměstnání hraje opravdu o hodně. Měl by se tvářit pokud možno vstřícně a to, co si myslí, si ve vlastním zájmu nechat pro sebe.

Blíženec a vodnář

+

Do svátků chce ještě stihnout i to, co se stihnout nedá. Vy však patříte k lidem, kteří to berou jako výzvu a rozhodnou se, že s ním budou držet krok.

Blíženec a ryby

+

Za jeho jednání odpovědní nejste a nebudete, musíte to však vysvětlit jeho rodičům. Ti mají dojem, že byste měli převzít štafetu a vychovávat ho místo nich.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 24.04.2017 do 01.05.2017

Rak a beran

+

Nedovolte, aby se vám dostal pod kůži ještě víc, než se dostal dosud. Už tak máte v tom, co k němu cítíte, pěkný zmatek, a se svými city zbytečné problémy.

Rak a býk

+

Když se rozhodl, že vás chce sbalit, hned to na něm poznáte. Jeho chování k vám se zásadně změní a vy nebudete moc vědět, co si o něm máte myslet.

Rak a blíženec

+

Když přijde s tím, že se mu v životě nějak nedaří, važte každé slovo. Mohli byste mu sice říct, že si za všechno může sám, ale to by nic neřešilo.

Rak a rak

+

Všechno je jen ve vašich rukou, od vztahu dostanete to, co chcete. Dejte si však pozor, abyste to se svými požadavky nepřepískli, nemuselo by to vyjít.

Rak a lev

+

To, že se ho zeptáte, co se s ním děje, nebude k ničemu. Lev usoudí, že vás nechce zbytečně děsit, a neřekne ani to, co byste opravdu měli vědět.

Rak a panna

+

O jeho talentech nepochybujte. Dosud jste si mohli myslet, že to s nimi není zdaleka tak divoké, jak se vám snaží namluvit, ale teď je vám jasné, že jste se ve svém odhadu silně spletli.

Rak a váhy

+

V pondělí se spolu raději moc nehádejte,museli byste přiznat, že má ve všem pravdu a nakonec se mu třeba i omluvit. Bylo by to náročné, takže to raději neriskujte.

Rak a štír

+

Konečně se domluvíte na společném postupu v rodinných záležitostech. Navíc můžete být rádi, protože to půjde podle vašeho scénáře a tedy v podstatně větším klidu.

Rak a střelec

+

Když vám začne vysvětlovat, co všechno musíte dělat, docela vás tím naštve. Kdyby s vámi zacházel slušněji, byla by komunikace snazší a on by získal daleko víc.

Rak a kozoroh

+

Vytáhněte ho do opery nebo na nějaký náročnější koncert. Bude to pro vás zážitek, který vám navíc ukáže vašeho Kozoroha v naprosto jiném světle.

Rak a vodnář

+

Musí si vybírat mezi dvěma stejně lákavými možnostmi. Nakonec usoudí, že bude lepší, když si hodí korunou, protože hlavou si nic nevybere.

Rak a ryby

+

Jeho dobročinné akce mu zabírají značnou část týdne. Na jednu stranu byste ho měli rádi víc doma, na druhou jste rádi, že od něj máte alespoň na chvíli pokoj.

Lev a beran

+

O tom, že to s vaším partnerem není snadné, víte své. Naštěstí se ve čtvrtek Merkur znovu dostává do Střelce a vytvoří atmosféru, kdy se spolu dokážete domluvit.

Lev a býk

+

Jeho nápady spolehlivě zaženou váš spánek. Když pochopíte, co všechno pro vás jejich uskutečnění bude znamenat, začnete velmi intenzivně přemýšlet, jak mu je rozmluvit.

Lev a blíženec

+

S partnerem z tohoto znamení si opravdu užijete,ať uděláte cokoli, bude mít jedovaté poznámky. Když se ho však přímo zeptáte, co by na vašem místě dělal jinak, odpovědi se nedočkáte.

Lev a rak

+

V neděli, kdy je Luna v Beranu, je s ním trochu problém. Je sice pravda, že je unavený a bez energie, ale to ještě neznamená, že si má a může své frustrace vybíjet na vás.

Lev a lev

+

V úterý a ve středu se vám bude věnovat s naprosto nezvyklou intenzitou. Nepátrejte, co se děje, ale buďte rádi, že jste konečně získali jeho ničím nerušenou pozornost.

Lev a panna

+

Neustále si vymýšlíte něco, co vám zabrání, abyste si s ním promluvili přímo a na rovinu. Zatím vám to vychází, je vám ale jasné, že tato taktika dlouho nevydrží.

Lev a váhy

+

Na nákup romantických maličkostí to nevypadá. Úspěch ale budete mít ve všem, co se týká nákupu praktických potřeb pro domácnost, bez nich to přece nejde!

Lev a štír

+

Je potřeba, abyste se s miláčkem domluvili na všem potřebném, musíte si na to však udělat čas. Jde o záležitost, která je daleko složitější, než to na první pohled vypadá.

Lev a střelec

+

Kromě obvyklých předvánočních večírků vás čekají ještě i jiné akce-to, že se vám na ně nechce, nehraje roli. Kdybyste tam nešli, Střelec a jeho rodina by vám to nikdy neodpustili.

Lev a kozoroh

+

Celý týden probíhá ve znamení nejrůznějších nedorozumění. Naštěstí vaše vzájemná komunikace funguje tak, že všechno bez větších problémů vysvětlíte.

Lev a vodnář

+

Když vám na sebe prozradí víc, než chtěl, tvařte se, že jste si ničeho nevšimli. Na to, abyste všechno důkladně probrali, bude ještě čas.

Lev a ryby

+

Když přijde s tím, že se vrací ke svým starým koníčkům, vyloženě se vám uleví. Konečně bude mít něco, co ho bude bavit, a zapomene na to, že vás původně chtěl vychovávat.

Panna a beran

+

Doprovázet ho nemusíte, ale můžete. Když mu to navrhnete, bude se sice tvářit, jako by mu na tom nezáleželo, ale ve skutečnosti bude velice rád.

Panna a býk

+

Sám přizná, že si v pracovních záležitostech ukousl příliš velké sousto. Za normálních okolností byste to jedovatě okomentovali, ale teď mu jen slíbíte, že mu budete pomáhat.

Panna a blíženec

+

Představa, že zvládne svůj život bez větších problémů, se mu nesplní. Kvůli své hubě se dostane do problémů, s jejichž řešením bude mít plné ruce práce.

Panna a rak

+

Když mu budete chtít něco říct, měli byste mu to podat tak, abyste ho zbytečně nerozhodili. Nezapomeňte, že Rak je citlivější, než je zdrávo!

Panna a lev

+

Nebezpečí, že se něco nepodaří, pořád visí ve vzduchu. Největším nebezpečím se dokážete vyhnout,přesto hrozí, že se zakopnete o něco, co jste považovali za naprostou maličkost.

Panna a panna

+

V neděli vám dá nabádavou přednášku. Budete ho muset zarazit a vysvětlit mu, že ho nemáte na to, aby vás vychovával, ale na to, abyste se milovali.

Panna a váhy

+

Měl by si dávat pozor na to, co kde a hlavně před kým říká. Jeho protivníci mají kvalitní síť informátorů, do které se může celkem lehce chytit.

Panna a štír

+

Když vám začne vysvětlovat, že něco nejde, nenechte se nachytat. V jeho případě je daleko pravděpodobnější, že jde o práci, která ho nezajímá a která ho nebaví.

Panna a střelec

+

Když vám začne vysvětlovat, že něčemu nerozumíte, zachovejte si chladnou hlavu. Můžete se naštvat, ale můžete taky chtít, aby vám svůj názor zdůvodnil a obhájil.

Panna a kozoroh

+

Opravdu nevidíte důvod, proč mu pořád ustupovat. Váš Kozoroh má sice v tomto ohledu jiný názor, ale vy mu si musíte stát na svém-tentokrát se nepoddáte!

Panna a vodnář

+

S partnerem z tohoto znamení se budete domlouvat jen těžko. Nezní to tím, že vaši domluvu nebude chtít dodržet, ale tím, že na ni prostě zapomene.

Panna a ryby

+

V pondělí, kdy je Luna v Kozorohu, si s ním promluvte o tom, co k němu cítíte. Využijte dne, kdy bude nad vašimi slovy přemýšlet a kdy vás vezme vážně.

Váhy a beran

+

Než se rozhodnete, že mu dáte zapravdu, přemýšlejte. Kdybyste si to, co vám říká, ověřili ještě někde jinde, zjistíte, že to není zdaleka tak jednoduché, jak se vám snaží namluvit.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 15.05.2017 do 22.05.2017

Váhy a býk

+

Představa krásného života s Býkem má své trhliny. Jen tak mezi řečí pochopíte, že Býk doufá, že všechnu práci vezmete na sebe a on si jen bude po vašem boku užívat života.

Váhy a blíženec

+

Představu chápavého partnera vám splní bez problémů. Občas budete mít dokonce pocit, že chápe i to, co byste si raději nechali pro sebe.

Váhy a rak

+

v pondělí čekejte spory. Rak má pocit, že byste se mu měli víc věnovat, a nechápe, že kromě něj máte i spoustu jiných starostí.

Váhy a lev

+

Hlavně pochopte, že mu opravdu není co závidět. Když se nad jeho skutečným životem zamyslíte, pochopíte, že jste vlastně rádi, že si žijete svůj nudný a obyčejný život.

Váhy a panna

+

Když vám začne vysvětlovat, že máte být rádi, že ho máte, začněte přemýšlet. Je docela možné, že je to jen předehra k požadavkům, které se vám líbit nebudou.

Váhy a váhy

+

Ve čtvrtek, kdy se Merkur dostává do Střelce, ve vaší komunikaci konečně převládne humor. Konečně zjistíte, že váš miláček má i jiné a daleko sympatičtější stránky než jen ty, které jste znali dosud.

Váhy a štír

+

Úvahy o partnerovi z tohoto znamení si raději nechte zajít. Dotyčný sice říká, že by vás na rukou nosil, ale v reálu by to vypadalo trochu jinak.

Váhy a střelec

+

Na schůzku nespěchejte. Když ji odložíte na příští týden, vy nebudete vypadat zbytečně hladově a váš Střelec se bude o to víc těšit.

Váhy a kozoroh

+

Občas vám připadá, že si s jeho příbuznými rozumíte podstatně víc, než s ním. Zatím vám to nevadilo, ale teď nad tím začínáte opravdu přemýšlet.

Váhy a vodnář

+

I když se tváří chladně, vy si z toho nic neděláte. Znáte ho a víte, že jen chce, abyste mu své city dávali najevo ohnivěji, než jste mu je dávali najevo dosud.

Váhy a ryby

+

Když se Ryba ozve a začne vám vysvětlovat, že to musíte s penězi začít dělat jinak, čekejte problém. Vypadá to, že sáhla do vašich úspor a utratila je za něco, co vy budete považovat za nerozumné.

štír a beran

+

S údivem zjistíte, že si s ním nějak nemáte co říct. Marně přemýšlíte, co se stalo, a kdy k tomuto nepříjemnému zlomu došlo.

štír a býk

+

Představa partnerského života, v němž se všechno daří, se konečně naplňuje. Nehádáte se proto, že je vám jasné, jak by to dopadlo, ale proto, že k tomu opravdu nemáte důvod.

štír a blíženec

+

Na své dosavadní partnerské vztahy raději nevzpomínejte. Využijte šance, kterou vám dává Blíženec, a konečně s ním začněte něco nového a zajímavého!

štír a rak

+

Nehádejte se s ním! Debata by se záhy svezla na jeho děti a na to, zda má radši vás nebo je. Řeč by byla drsná a nevedla by k ničemu dobrému.

štír a lev

+

Když přijdete na jeho hrátky, berte to jako nezvyklou šanci. Konečně jste mu přišli na něco, co vám umožní, abyste se od něj osvobodili a hrdě odešli středem.

štír a panna

+

Neustále chce vědět, co máte v plánu. Za normálních okolností byste byli z jeho zájmu nadšení, ale teď máte pocit, že vás jenom pořád hlídá.

štír a váhy

+

Kdyby bylo na vás, bude váš život naprosto jednoduchý. To by váš však musel váš miláček poslouchat a pochopit, že to s ním myslíte lépe než všichni ostatní z jeho okolí.

štír a štír

+

V pátek a v sobotu, kdy je Luna ve vašem sektoru lásek, si nic neplánujte. Překvapení, o které se vám život postará sám, bude daleko kvalitnější než to, co byste vymysleli vy.

štír a střelec

+

Máte pocit, že si nevšímá zejména toho, co je pro vás důležité a podstatné. Než mu vynadáte, vezměte v úvahu, že to opravdu nedělá schválně.

štír a kozoroh

+

S partnerem Kozorohem to snadné nemáte. Vy sice vytasíte své nejlepší a nejpromyšlenější argumenty, ale on je doslova převálcuje svými názory.

štír a vodnář

+

Úvahy o tom, jak si srovnáte další vztahy, jsou důležité, nic se ale nesmí uspěchat. Když to odložíte až na období, kdy bude po svátcích a kdy bude větší klid, bude to lepší.

štír a ryby

+

V pátek a v sobotu, kdy je Luna v jeho znamení, s ním bude trochu problém. Bude přecitlivělý a vy nebudete vědět, co říct, abyste se ho náhodou nedotkli.

Střelec a beran

+

Než se rozhodnete, že se s ním dáte dohromady, zeptejte se ho na jeho minulost. Kdybyste zjistili, že tvoříte třetí vrchol trojúhelníku, cítili byste se fakt hloupě.

Střelec a býk

+

Na jeho doporučení nedejte, jsou věci, které byste měli nejdříve projet vlastní hlavou a za Býkem přijít až s hotovým nápadem. Zvýšíte tak pravděpodobnost, že nakonec získáte to, co chcete.

Střelec a blíženec

+

Když mu řeknete, co má udělat, aby vám ulehčil život, jen něco zavrčí. Vy pak můžete přemýšlet, zda jde proti vám proto, že to považuje za rozumné, nebo proto, že se mu nechce měnit svůj styl.

Střelec a rak

+

Představa Raka, který se dobrovolně vzdá Vánoc v rodinném kruhu, se vám nesplní. Rak je kvůli vám schopen udělat skoro všechno, ale Vánoce nevzdá.

Střelec a lev

+

Když přijdete na to, že vám děti snědly podstatnou část napečeného cukroví, mávněte rukou. Čím menší drama kolem toho budete dělat, tím lepší to bude.

Střelec a panna

+

Podle vašeho názoru dělá všechno velice pomalu. Je to sice pravda, ale na rozdíl od vás pak nemusí řešit problémy, které vznikly z nepozornosti a ze stresu.

Střelec a váhy

+

Když se vám rozhodne pomáhat, můžete si klidně sednout a dáte ruce do klína. Vaše Váha se o vaše budoucí štěstí postará podstatně lépe, než byste to dokázali vy.

Střelec a štír

+

Hrajte na čas! Když už s ním musíte něco probrat, odložte to na druhou polovinu týdne. Merkur se vrátí do vašeho znamení a vy mu alespoň vysvětlíte, co vlastně chcete a potřebujete.

Střelec a střelec

+

Skvělé to bude zejména v neděli. Oba budete pod pozitivním vlivem Luny z Berana a oba si budete jistí, že jste v tom druhém pro sebe našli ideálního partnera.

Střelec a kozoroh

+

Váš miláček momentálně patří k hodně náročným partnerům, neustále vás přesvědčuje, že má pravdu. Vy mu sice vysvětlujete, že se v zásadních předpokladech mýlí, ale to s ním nic nenadělá.

Střelec a vodnář

+

Nabídku na víkendový výlet do ciziny berte! Váš partner si velice dobře uvědomuje, jakou máte náladu, a je mu jasné, že ji nic jiného, než vybočení z normálu, nezachrání.

Střelec a ryby

+

V pátek a v sobotu bude opravdu ve stresu-neptejte se ho, co se děje, nevysvětlujte mu, že to je nesmysl. Spíše se snažte, aby pochopil, že jste skutečně na jeho straně.

Přečíst  Partnerský týdenní horoskop od 19.8.2018 do 25.8.2018

Kozoroh a beran

+

Proti člověku, který se rozhodl, že vás od sebe oddělí, musíte postupovat svorně a jednotně. Jakmile mu dovolíte, aby vás rozhádal, bude mezi vámi konec.

Kozoroh a býk

+

Když začne mluvit o tom, že ho možná čeká trestní stíhání, nedělá si legraci. Nepropadejte panice, dejte do hlasu, že sháníte opravdu dobrého právníka.

Kozoroh a blíženec

+

Počítejte s tím, že vás nebude chtít pustit ke slovu, Vy mu to však nesmíte dovolit. Pokud mu to tentokrát projde, začne mít pocit, že vám má právo diktovat celý váš život.

Kozoroh a rak

+

Jakmile mu něco nevyjde, nechtějte, aby se vám s tím svěřoval. Ctěte jeho důstojnost a počkejte, až za vámi s tím, že se mu něco totálně nepovedlo, přijde sám.

Kozoroh a lev

+

Když někde něco zapomene, vy mu to nevyčítejte, Lev by zareagoval hodně nepříjemně. Navíc by vám začal dost ostře připomínat všechno, co se nepodařilo zase vám.

Kozoroh a panna

+

Ve vašem životě sice může chtít hrát roli osudového partnera, ale tím by to mělo končit. Vy mu dáte jasně najevo, že ho v této úloze vidět nechcete a nebudete.

Kozoroh a váhy

+

Rozhodnutí, které udělal, vám dost zkomplikovalo život, teď s tím však bohužel už nic neuděláte. Nezbude, než abyste zaťali zuby a začali se chovat ještě trpělivěji, než dosud.

Kozoroh a štír

+

O tom, že je to v podstatě jedovatá huba, víte svoje. O víkendu však budete muset zkonstatovat, že je jedovatý ke všem, kromě vás.

Kozoroh a střelec

+

Neustále vám děkuje za věci, které vám připadají jako něco naprosto nepodstatného. Berte to jako jeho zvyk, s kterým nic nenaděláte a který nezměníte.

Kozoroh a kozoroh

+

Pokud přijde do vašeho života, můžete se těšit na zajímavé zážitky. V případě vás dvou totiž půjde o střet dvou stejně silných vůlí a z toho vyplývajících nemalých problémů.

Kozoroh a vodnář

+

Jakmile se začne chovat jako člověk, který vám má právo radit, ocitnete se na pokraji svých duševních sil. To, že mu hodně nahlas nevysvětlíte, že nemá pravdu, můžete brát jako své velké vítězství.

Kozoroh a ryby

+

V pátek a v sobotu, kdy je Luna v jeho znamení, si dávejte pozor na všechno, co mu slíbíte. Je docela možné, že slib, který jste mu dali, má několik rovin, které jste nezaregistrovali.

Vodnář a beran

+

Snaha o to, aby u vás doma bylo všechno perfektní, se tak úplně nepovede. Oba sice máte dobrou vůli, ale štěstí není na vaší straně…

Vodnář a býk

+

Tomu, co jeho tak rozčiluje, vy skoro nerozumíte, máte pocit, že dělá zbytečné dusno kvůli něčemu, co za to nestojí. Naštěstí máte dost rozumu a neříkáte mu to nahlas.

Vodnář a blíženec

+

Ať řeknete cokoli, bude k tomu vždycky mít tisíce komentářů. Dosud jste mu jeho poznámky tolerovali, ale teď vám začínají lézt na nervy.

Vodnář a rak

+

Když vás začne chválit za něco, co děláte normálně, měli byste zpozornět. Velice rychle zjistíte, že vás chválí jen proto, aby mohl vyrukovat s požadavkem, který se vám líbit nebude.

Vodnář a lev

+

Jakmile začne kontrolovat vaše kamarády, měli byste zpozornět. Patrně má pocit, že by vás mohli zkazit natolik, že byste se přestali ohlížet na něj a začali fungovat sami za sebe…

Vodnář a panna

+

je neustále samé překvapení. Momentálně vás překvapuje tím, že se začne s nadšením dívat na nejrůznější sentimentální filmy, pro které měl zatím jenom slova opovržení.

Vodnář a váhy

+

Patří k lidem, kteří mají pocit, že by se měli sporům vyhýbat. Když mu vy nevysvětlíte, že jsou chvíle, kdy tím a tedy i vám takovým přístupem vyloženě škodí, nikdy to nepochopí.

Vodnář a štír

+

Patří k lidem, kteří ty druhé bez problémů využijí a pak nechají ležet. S jinými se mu to možná daří, ale s vámi se mu to nepovede.

Vodnář a střelec

+

Všechno, co si objednáte, bude podstatně dražší, než jste byli domluvení. Nevyčítejte si to, opravdu to není vína ani jednoho z vás.

Vodnář a kozoroh

+

S Kozorohem je život těžký, neustále vám vyčítá, že byste pořád jen utráceli. To, že si kromě práce chcete a potřebujete i něco užívat, nechápe už vůbec.

Vodnář a vodnář

+

S partnerem ze stejného znamení bude týden rozkolísaný. Když budete mít radost, bude to radost dvojnásobná – a když nebudete, bude to stres ještě větší.

Vodnář a ryby

+

Nudy se v jeho společnosti nebojte. Dokonce se občas může stát, že upřímně zateskníte po chvílích, kdy byly dny jasné, a to, co se v nich stane, předvídatelné.

Ryby a beran

+

Když si ho pustíte k tělu, máte po klidu. Váš miláček usoudí, že vám má právo mluvit do života, a taky na tom začne s neskutečnou péčí a pílí pracovat.

Ryby a býk

+

Patří k těm, kteří musí mít vždycky něco extra. Dosud jste se s ním jen hádali, ale teď si říkáte, že bude lepší, když ho necháte, aby si dělal i myslel, co chce.

Ryby a blíženec

+

Představa, že se z něj stane váš životní partner, se vám ani trochu nelíbí. Blíženec má ale pocit, že jste pro sebe jako stvoření-co s tím uděláte?

Ryby a rak

+

Ještě jednou se musí vrátit k záležitostem, které považoval jednou provždy za vyřešení. Chápete, že to budou nervy, ale zase se utěšujete tím, že to vyřeší a konečně nastane klid.

Ryby a lev

+

Když mu nevěříte, řekněte mu to rovnou. Bude to podstatně lepší, než kdybyste se tvářili pochybovačně, ale on přesto nevěděl, na čem s vámi vlastně je.

Ryby a panna

+

Jeho odhad situace je dost nepřesný. S údivem zjistíte, že to, co on svým analytickým myšlením nepochopil, jste vy s pomocí intuice odhalili rychle a bezchybně.

Ryby a váhy

+

Neustále vám dává najevo, že si jím vůbec nemůžete být jistí. Vyjasnit byste si to měli středy, když to odložíte na čtvrtek, budete se hádat, ale k rozumnému závěru nedospějete.

Ryby a štír

+

Na koncerty a jiné podobné akce ho s sebou netahejte, byl by s tím problém. To, co se líbí vám, by u něj kladnou odezvu pravděpodobně nezískalo.

Ryby a střelec

+

Je krásné, že chce stihnout všechno, co se dá. To ale ještě neznamená, že si třeba při pečení vánočního pečiva má ustrouhnout kus prstu nebo se má jinak zmrzačit.

Ryby a kozoroh

+

V pondělí, kdy je Luna v jeho znamení, vám je ochoten dát naprosto všechno, po čem jen zatoužíte. Vaše hrdost však zvítězí-víte, že byste mohli, a přesto od něj nic nechcete.

Ryby a vodnář

+

Váš vztah nevedou jen city, ale velkou roli hraje i zdravý rozum. Můžete být hrdí na to, že se bez problémů domluvíte i na tom, kvůli čemu se všichni ostatní jen hádají.

Ryby a ryby

+

Ve čtvrtek odpoledne spolu jednejte opatrně. Den, kdy se Merkur dostává do Ryb a kdy je Luna ve vašem znamení, probíhá podstatně výbušněji, než se na první pohled zdá….

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..