Erotický týdenní horoskop od 30.9.2018 do 6.10.2018

By | 27.12.2020

Beran

Na erotiku máte sice chuť, ale realita dopadne trochu jinak. Máte spoustu toho, co chcete a potřebujete stihnout, a na partnera vám moc času nezbývá. Naštěstí se koncem týdne situace obrací k lepšímu. V pátek a v sobotu budete ještě dohánět spánkový deficit a plnit domácí povinnosti, ale už sobotní večer bude váš. Pro jistotu si na něj nic neplánujte. Doma ve dvou vám bude nejlépe.

Býk

Občas máte pocit, že vám hvězdy do života místo normálního partnera poslaly chápavého a naprosto dokonalého anděla. Když máte chuť na sex, dokáže s vámi bez problémů držet krok. Navíc vás mile překvapuje svou vynalézavostí. Když však chuť nemáte, ponoří se bez jakýchkoli námitek do detektivky a svým jednáním dává najevo, že mu aktuální stav vyhovuje a nic mu nechybí.

Blíženec

Představa seznamování přes internetovou seznamku se vám ani trochu nezamlouvá. Uvědomujete si, že by to pro vás znamenalo spoustu námahy s nejistým výsledkem. Pokud máte strach z víkendového erotického půstu a stabilní partner je v nedohlednu, zkuste se na příjemném uvolněném odpoledni domluvit s kamarádem, který je ve stejné situaci. Nebojte se, bude to super!

Rak

Hovory o tom, kdo kde a s kým viděl vašeho partnera, by vás měli nechat naprosto chladnými. Když se ho přímo zeptáte, zjistíte, že šlo o bratrance nebo sestřenici, s nimiž v inkriminované kavárně něco domlouvali. Pro jistotu se však neptejte. Miláček by se urazil. Navíc hrozí, že by s vámi přerušil veškeré kontakty včetně erotických. Pro vás by to znamenalo prodloužený víkend bez sexu, což by skutečně nebylo to pravé.

Lev

Svého miláčka přemluvíte sice k mnohému, ale všechno pro vás taky neudělá. Jakmile (a třeba i jen z legrace) naznačíte, že byste si rádi vyzkoušeli sex ve třech, dočkáte se opravdu ostré reakce. Rozhořčený monolog skončí s tím, že si sice může dopřát všechno, co je vám libo, ale musíte počítat s tím, že v takovém případě zmizíte co nejrychleji jak z jeho postele, tak z jeho života.

Přečíst  Erotický týdenní horoskop od 29.01.2018 do 05.02.2018

Panna

Zvláštní vliv můžete čekat od úplňku, který v úterý probíhá ve vašem sektoru erotiky a sexu. Zájem, který vzbudíte u zadaných kolegů a kolegyň bude neobyčejně silný a navíc i naprosto autentický. Vy ho však odmítnete s přehledem a velmi důrazně. Představu, že byste sami sebe převedli do režimu utajovaného milence nebo milenky, by vaše hrdost neunesla…

Váhy

Váš vztah, který zatím probíhal v režimu opatrného oťukávání, překonal prvotní etapu a nyní funguje, jak náleží. Využíváte každou chvíli, kdy můžete být se svým partnerem. Kupodivu ani nemusíte být rovnou v posteli. Oběma vám stačí jen jistota, že spolu dýcháte stejný vzduch a že se můžete kdykoli chcete chytit za ruce…

štír

I ve vztahu, který začal tak dávno, že si ani pořádně nepamatujete, kdy to bylo, bude sex fungovat naprosto skvěle. Je jen potřeba, abyste si k tomu s miláčkem vytvořili ty správné podmínky. Na prodloužený víkend dejte děti k prarodičům nebo ke kamarádům a sami si někam vyrazte. Není podstatné kam. Nejde vám o to, abyste se kochali krásami okolí, ale o to, abyste byli co nejvíce spolu.

Střelec

Opravdu není důvod, abyste si svůj už tak na zápletky všeho druhu bohatý erotický život zbytečně komplikovali. V úterý, kdy se ve vašem sektoru lásek a erotiky odehrává úplněk, můžete sice dostávat nejrůznější nemravné návrhy, ale vy byste na ně neměli reagovat. Když to uděláte, začne váš život rázem připomínat běh minovým polem. Nebudete vědět, kdy a kde to bouchne…

Kozoroh

Chvílím, kdy budete upřímní sami k sobě, se raději vyhýbejte. Zejména v úterý a ve středu hrozí, že si naplno přiznáte, že se na trvalý a věrný partnerský vztah necítíte. Když budete ještě upřímnější, přiznáte si, že vám ten, který nyní prožíváte, skoro vadí. Od tohoto zjištění je jen krok k víkendovému dobrodružství na jednu noc. Klidně se do něj pusťte, ale předem si uvědomte, že jde o akci, ve které riziko přesahuje možná pozitiva.

Přečíst  Erotický týdenní horoskop od 9.9.2018 do 15.9.2018

Vodnář

To, že jste se s někým rozešli, berte jako chirurgický řez, který sice bolí, ale zároveň vám dává svobodu. Zároveň počítejte s tím, že se váš ex v sobotu nebo v neděli objeví a bude chtít v jistém smyslu navázat tam, kde jste skončili. Ke vztahu se sice vracet nebude, ale proti tomu, abyste spolu skončili v posteli, nic nemá. Co s tím uděláte?

Ryby

Veškeré erotické zkušenosti, které jste dosud nasbírali, jsou vám totálně k ničemu. Váš nový objev se chová v posteli i mimo ni tak nezvykle, že nemůžete využít nic, co jste se dosud naučili. Asi bude nejlepší, když se vykašlete na veškeré srovnání, odložíte všechny představy o tom, jak by měl sex vypadat a budete se řídit pouze intuicí. Je to osvědčená a spolehlivá cesta!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..