Erotický týdenní horoskop od 18.11.2018 do 24.11.2018

By | 27.11.2020

Beran

S realizací svých erotických choutek neotálejte. Člověka, kterého chcete a po kterém toužíte, byste měli se svými city seznámit co nejdříve. Nejdříve byste měli ale důkladně posoudit všechno, co se kolem něj děje. Jakmile zjistíte, že se tam motá někdo, kdo by pro vás mohl být v erotickém smyslu soupeřem, dopřejte si chvíli přemýšlení. Chvíle, kdy jste se vrhali do bojů, které jste nemohli vyhrát, jsou naštěstí dávno za vámi…

Býk

Kouzlo vaší osobnosti funguje i na lidi, které jste okouzlit vůbec nechtěli. Vy si z toho děláte spíše legraci, ale váš partner bere signály, které se k němu dostanou, neobyčejně vážně. Občas můžete mít dokonce dojem, že vás kontroluje a dává pozor, abyste se mu někde neztratili. Vy sice nic takového v úmyslu nemáte, ale jeho eroticky podbarvená žárlivost vám přesto dělá moc dobře.

Blíženec

Sextil mezi Marsem a Uranem se sice uzavírá ve čtvrtek, ale vás erotický (i jiný) život ovlivňuje po celý týden. Jeho vlivu se sice můžete bránit, ale počítejte s tím, že se vám to patrně nepodaří. I když se budete hodně snažit, bude pokušení silné. Když se už povede a vy ho nezvládnete, snažte se, aby se to váš partner nedozvěděl. Měli byste zbytečné problémy kvůli něčemu, co za to v podstatě nestojí.

Rak

I když o sex stojíte o trochu víc, než váš miláček, měli byste se chovat tak, aby měl dojem, že je to právě naopak. Využijte pozitivních energií a dělejte tak trochu drahoty. Partner bude nadšený, protože si konečně vychutná stav, kdy vás bude moci dobývat. Pro oba to bude krásná a vzrušující hra. Oba víte, že se navzájem chcete a toužíte po sobě, a oba si krásně užíváte chvil napjatého očekávání.

Přečíst  Erotický týdenní horoskop od 2.12.2018 do 8.12.2018

Lev

Jde o velice zvláštní týden. Zvláště v pracovních dnech chodíte z práce tak unavení, že sex berete jen jako další práci, bez níž se v klidu obejdete. Místo erotiky, která vás ani trochu neláká, si raději něco v klidu přečtete. Na mazlení a všechno ostatní pak bude dost času v neděli večer. Luna v Beranu se postará, abyste si i s miláčkem užili všeho, na co jste během týdne neměli ani náladu, ani čas.

Panna

Když se ve čtvrtek těsně před půlnocí dostane do vašeho partnerského sektoru Mars, čekejte překvapení. Miláček přijde s tím, že pro sebe nemáte v poslední době moc času. S tím musíte souhlasit. Když však přijde s tím, že byste si měli mimo program dopřát prodloužený víkend, kdy byste byli sami a mohli se věnovat jeden druhému, budete skoro až dojatí. Jako důkaz lásky a erotického zájmu se vám to moc líbí…

Váhy

Venuše, která se ve vašem znamení v pátek obrací do přímého chodu, vám dává v lásce i v erotice zcela nové šance. Kromě partnera, kterého máte doma a jehož nade všechno milujete, se na vaší životní cestě může objevit i někdo jiný. Zpočátku si sice namlouváte, že jde o jednorázové dobrodružství, ale už koncem týdne si musíte přiznat, že je to něco daleko důležitějšího.

štír

Dejte si pozor, abyste honbou za člověkem, kterého hodnotíte jako svůj erotický idol, nepominuli někoho, kdo sice není tak jiskřivý, ale kdo vám nenápadně stojí už dlouho dobu po boku. Když se navíc se svým vysněným člověkem konečně dostanete do postele, zjistíte, že opravdu není o co stát. Do svého starého života, kde nemusíte být za sex nikomu vděční, budete pospíchat rychlostí skoro nadzvukovou.

Přečíst  Erotický týdenní horoskop od 9.12.2018 do 15.12.2018

Střelec

I když máte pocit, že si s partnerem a s jeho náladami dokážete díky své erotické vynalézavosti poradit, může to být typické zdání, které klame. Jakmile na svého naštvaného miláčka vystartujete s nabídkou něhy, nedočkáte se kladného přijetí, ale naopak velice rozčilené a ostré reakce. O své povaze a svém způsobu řešení problémů se pak dozvíte daleko víc, než by vám bylo příjemné.

Kozoroh

Hvězdy zaručují, že jde o týden, kdy si sex užijete přesně podle svých potřeb. To, jak bude spokojený váš miláček, je však otázkou správného načasování. Pokud chcete, aby vaše erotické zážitky byly opravdu nezapomenutelné, naplánujte si je hned na pondělní večer, kdy se Luna dostává do konjunkce s Plutem ve vašem znamení. S její pomocí dokážete obyčejný sex proměnit v záležitost téměř mystickou.

Vodnář

Až do čtvrteční půlnoci máte v sexu zelenou. Mars prochází vaším znamením a poskytuje vám energii, kterou vám mohou ostatní znamení jen závidět. Příjemně překvapený bude i váš partner. Nahlas řekne, že tak vášnivé dny už dlouho neprožíval. V pátek však nastane zlom. Mars se přesune do Ryb a vy se z role aktivního svůdce přesunete do stavu, kdy se raději necháte svádět.

Ryby

Zejména o víkendu máte sklon k erotickým provokacím opravdu značného kalibru. Počínáte si tak, aby vám nikdo nemohl nic vytknout. Ten, na koho svou pozornost zaměříte, však jasně ví, která bije. Nebezpeční jste zejména od pátečního rána do nedělního odpoledne. Ve vašem znamení se setkává Luna s Neptunem a Marsem. Pod jejich vlivem dokážete bez problémů měnit ve skutečnost erotické sny své i všech ostatních, kteří se vám dostanou do rukou…

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..