Erotický týdenní horoskop od 11.11.2018 do 17.11.2018

Napsala | 23.07.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Jde o týden, kdy toho máte v práci až nad hlavu. Když pak přijdete domů, nebudete mít na sex ani erotiku ani pomyšlení. Miláček vám však erotické prázdniny nepopřeje. Naštěstí vás nebude ke změně názoru nějak zásadně přesvědčovat. Zvolí daleko rozumnější taktiku. Napustí vám vanu a nabídne vám, že vás namasíruje. Půjde o první krásný krok, po kterém budou logicky následovat ty další a ještě krásnější.

Býk

Kamarády, kteří se rozhodnou, že jste už moc dlouho single, nezarazíte. Pokud usoudí, že vám namluví svého bratrance nebo kolegu, nedokážete jim to rozmluvit. Pak musíte uvažovat, co dál. Opravdu se vám nechce vysvětlovat, že erotickou podvýživou netrpíte a v celibátu rozhodně nežijete. Když to řeknete, museli byste prozradit i to, kdo to je. A to by byl velký průšvih…

Blíženec

Sex si máte především užít. Můžete mít sice dojem, že byste měli partnera překvapit nějakou erotickou rafinovaností, ale to není tak úplně pravda. Jde o dovednosti, s nimiž byste měli hospodařit opravdu opatrně. Vy mu předvedete něco, co považujete za vrchol svého milostného umění. On se však nenadchne, ale hned začne nahlas přemýšlet, kde a s kým jste se to naučili.

Rak

I když máte dojem, že byste se v sexu měli projevit aktivněji, všechno má svou míru. Pozor si dávejte hlavně v případě, kdy na sobě bude váš miláček mít své nejparádnější prádlo. Kdybyste mu ho v návalu vášní natrhli nebo dokonce poničili, následovala by velice ostrá reakce. Mohly byste mu sice přesvědčivě vysvětlovat, že vás tak strhla jeho krása a jeho sexappeal, ale ani to by mu náladu nevylepšilo.

Lev

Ve vašem případě je všechno otázkou vhodného načasování. V oblasti sexu se vám bude skvěle dařit hlavně v pátek a v sobotu. Luna bude v ohnivém Střelci a vy ve stavu, kdy vás sex bude lákat tak, že si kvůli němu odřeknete i odpočinek a spánek. Nebude vám chybět. Do vašeho sektoru lásky a romantiky se ve čtvrtek totiž přesunul Jupiter, který vám chybějící energii v hojné míře dodá.

Přečíst  Erotický týdenní horoskop od 15.7.2018 do 21.7.2018

Panna

Hlavně nepřemýšlejte nad tím, co jste ve svých dosavadních vztazích dělali špatně a co byste teď měli napravit. Ve vašem případě totiž hrozí, že začnete své chyby rozebírat tak, že to bude pro partnera skutečná zkouška trpělivosti. Pak už jen stačí pár dalších poznámek, aby usoudil, že mu ani sebelepší sex nestojí za to, aby musel takové řeči poslouchat a ještě na ně odpovídat.

Váhy

Váš postoj k sexu je momentálně dost extrémní. Buď máte pocit, že ho nepotřebujete, nebo ho vyžadujete v každé denní či noční hodině. Váš partner má sice pro vaše pochybnosti a výkyvy nálad pochopení. Dokonce soudí, že je to jen malá daň za váš jinak krásný a všestranně zdařilý erotický život. Buďte rádi, že jste konečně našli člověka, který vás chápe a který vám rozumí.

štír

Zejména na začátku týdne, kdy je Luna ve vzdušných a komunikativních Vahách, od sexu zbytečně mnoho nečekejte. Kdybyste však vydrželi do středy, kdy ve vašem znamení probíhá novoluní, byli byste naprosto spokojení. S miláčkem se na své potřeby dokážete vzájemně naladit tak, abyste si opět potvrdili, že k sobě patříte, a ujistit se, že by vám sex s nikým jiným vlastně ani nechutnal.

Střelec

O víkendu si můžete vybrat, zda se budete věnovat erotice nebo jiným životním radostem. Když vás miláček v neděli pozve na svatomartinské, jděte. Budete to neobyčejně zábavné. Domů se sice vrátíte hodně pozdě, ale to na průběh dalších hodin nebude mít vliv. Zjistíte, že víno, které jste právě vypili, vám dodalo energii k milování, které bude trvat skoro až do pondělního rána.

Kozoroh

Novoluní, které se ve středu odehrává ve vašem sektoru přátel, vám do dosud uspořádaného erotického života vnese docela zmatek. Váš legální partner o vás erotický zájem ani v tom nejmenším neprojevuje, kdežto váš kamarád, kterého znáte snad ještě lépe než sebe sama, svůj zájem projevuje způsobem, který se nedá přehlédnout. Je to prostě náročné….

Přečíst  Erotický týdenní horoskop od 16.9.2018 do 22.9.2018

Vodnář

Nezdá se vám, že je zbytečné, abyste si komplikovali život? Zatím sice zvládáte balancovat mezi oficiálním partnerem a milencem, ale zároveň je vám jasné, že to dál už tak nejde a nepůjde. Kdyby vás napadlo, že budete v nastaveném životním stylu pokračovat i dál, měli byste vzít v úvahu míru rizika. Ta je v současné době k vaší nelibosti podstatně větší, než by se vám líbilo.

Ryby

Nechcete obětovat pár korun a hned v pondělí si koupit nějaké erotické hračky? Využijte posledního celého dne, kdy je Uran na dlouhou dobu v Býku a vyrazte do příslušného obchodu. Při svém štěstí narazíte buď na šťastnou hodinku nebo na akci, která vám ve slevě nabídne přesně to, po čem toužíte a co potřebujete. Výsledkem bude nezapomenutelný jak pondělní večer, tak celý zbytek týdne.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..