Tag Archives: erotika

Erotický týdenní horoskop od 12.02.2018 do 19.02.2018

Beran:  Přiznejte si, že jsou chvíle, kdy o erotice raději mluvíte, než abyste ji provozovali často a naplno. Vaše sklony ovládá čtvrteční sextil mezi Merkurem a Jupiterem. Pokud byste se chtěli opravdu realizovat, pište svému miláčkovi dopisy nebo maily s erotickým nádechem. To, že opravdu zabraly a vašeho miláčka řádně naladily, zjistíte nejpozději v pátek… Read More »

Erotický týdenní horoskop od 05.02.2018 do 12.02.2018

Beran:  O tom, že váš sexappeal roste tempem vskutku raketovým, nepochybujte. Zvlášť zajímavé to bude ve středu. Jste pod vlivem sextilu mezi Venuší a Uranem – a pokud si nedáte hodně dobrý pozor, můžete se zaplést do opravdu vášnivého románku. Ten byste navíc nezvládli. Mohli byste si sice říkat, že nedovolíte, aby něco takového ovlivnilo… Read More »

Erotický týdenní horoskop od 11.06.2018 do 18.06.2018

Beran Jakmile po vás vyjede partnerův kamarád, musíte zareagovat bleskově a především správně. Především musíte dotyčného co nejrychleji a třeba i dost ostře odrazit. Po návratu domů pak podejte referát o tom, co udělal. Musíte to udělat dřív, než se ozve druhá strana a začne vašemu partnerovi vysvětlovat, že jste ve skutečnosti vyjeli vy po… Read More »