Erotický týdenní horoskop od 4.11.2018 do 10.11.2018

Napsala | 08.08.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Všechny své erotické zkušenosti, které jste nasbírali a které jste sami na vlastní kůži zkusili, můžete předat s úspěchem dál. S údivem zjistíte, že se pro své kamarády stáváte něčím jako erotickým guru. Když si v této oblasti neví s něčím rady, jste první, za kým se vypraví. Patrně ví, se že v sexu vyznáte a přitom umíte být v pravou chvíli mlčenlivější, než příslovečný hrob.

Býk

Představa miláčka, který bude bez debat a diskusí plnit každé vaše erotické přání, se patrně nesplní. Váš životní druh má v tomto směru poměrně jasné a vycizelované požadavky. Když vás s nimi seznámí, budete muset zkonstatovat, že s jeho submitivitou počítat nemůžete. V praxi to naopak bude vypadat tak, že on bude vydávat rozkazy a pokyny, které vy budete plnit.

Blíženec

S erotikou hospodařte jako se vzácným kořením. V pátek a v sobotu se do ničeho nenuťte. Luna je v Panně a miláček by vám leda tak vytknul, že na nic jiného než na radovánky nemyslíte. Když ale své erotické projevy odložíte na neděli, bude to něco naprosto jiného. Luna se dostává do Vah a vytváří situace, kdy zjistíte, že miláček na vaše objetí vyloženě čeká a náležitě si ho vychutnává.

Rak

Hrou na kočku a myš zbytečně ztrácíte čas a energii. Když o někoho máte erotický zájem, vylezte ze své ulity a dejte mu své city a emoce jasně najevo. Pokud to neuděláte, riskujete stav, kdy vám krásně rozpracovaného miláčka někdo ukořistí rovnou před nosem. A když se ho pak zeptáte, proč se nechal, dozvíte se, že neměl trpělivost, aby dál čekal, jak se rozhodnete…

Lev

Se vším, co je pro vás důležité, počkejte do středy. Pro erotiku to platí dvojnásob! Zatímco na začátku týdne byste museli svého miláčka ke každému projevu něžnosti vyloženě přemlouvat, ve středu se situace zásadně zlomí. Partner pochopí, že si při své pasivitě moc neužije a do náruče vám skočí sám. Navíc využije Merkura ze Střelce a jasně vám řekne, co od vás při sexu chce!

Přečíst  Erotický týdenní horoskop od 27.12.2020 do 2.1.2021

Panna

Prožili jste sex, kdy jste si jen užívali a díky tomu mohli zapomenout na všechno, co se kolem vás děje? Pokud ne, máte vynikající šanci! Využijte i tomu pondělní konjunkci mezi Merkurem a Jupiterem. Vzhledem k silně obsazenému znamení Štíra se bez problémů dostanete do stavu, kdy pro vás erotika bude tím nejdůležitějším. O nic dalšího se starat nemusíte. Stačí, když to řeknete svému miláčkovi. Ten zbytek rád a s chutí zajistí sám.

Váhy

Přes týden sice v celibátu nežijete, ale je vám jasné, že to pořád není ono. Nepropadejte však zbytečné panice! Počkejte si na neděli, kdy vám Luna ve vašem znamení veškeré strádání vynahradí. Navíc se s partnerem nemusíte na ničem domlouvat. Je mu naprosto jasné, co po něm chcete. O tom, že vám to poskytne rád a s chutí, nepochybujte. Ví, že se mu to bude líbit taky.

štír

V pondělí a v úterý, kdy je Venuše ještě ve vašem znamení, si sex náležitě užijete. V dalších dnech je však doporučeníhodná opatrnost. Počítejte s nabídkou na erotický románek. Vy ji však nemůžete přijmout. Když se do něj pustíte, počítejte s tím, že se o tom bude mluvit podstatně víc, než je zdrávo. To, že polovina řečí nemá se realitou nic společného, nikoho zajímat nebude.

Střelec

Nezdá se vám, že v poslední době berete sex a partnerskou erotiku až příliš vážně? Možná by bylo lepší, kdybyste se alespoň občas vrátili k tomu, co jste spolu s takovou chutí provozovali na začátku vašeho vztahu. Zkuste si třeba do postele vzít misku s ledovými kostkami a jemně se jimi navzájem masírovat. Sami se budete divit, jak je to vzrušující a jak se vám to bude líbit.

Přečíst  Erotický týdenní horoskop od 28.10.2018 do 3.11.2018

Kozoroh

Především si uvědomte, že zlomyslné poznámky do erotického života nepatří. Když začnete jedovatě hodnotit to, co pro vás a s vámi partner v posteli dělá, partnerskou harmonii to nikterak neposílí. Místo toho se můžete dočkat momentu, kdy se partner zvedne, nahlas prohlásí, že to s vámi nemá cenu a vyrazí někam, kam se vám ho přes veškerou snahu následovat nepodaří.

Vodnář

I když váš miláček dává přednost vzrušujícímu sexu v místech, kde vás někdo může přistihnout, vy byste se tím souhlasit neměli. Jste sice životní kaskadér, ale taky umíte správně odhadnout míru rizika. Dojde vám, že sex ve výtahu, ve zkušební kabince nebo někde ve skladu, by byl sice vzrušující, ale trapas, který by následoval, kdyby na vás někdo přišel, by byl k nevydýchání.

Ryby

To, že vás bude v pondělí a v úterý lákat jakýkoliv sex ve vodě, je vzhledem k Luně v Raku vysoce pravděpodobné. Přesto si dávejte pozor. Možná by bylo lepší, kdybyste se ve sprše nebo ve vaně jen mazlili a na milování se přesunuli do postele. Vyhnete se tak možnému uklouznutí. To by s sebou v lepším případě přineslo natažené vazy v koleně a v horším třeba i poškození kloubů jako takových…

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..