Erotický týdenní horoskop od 18.06.2018 do 25.06.2018

Napsala | 18.06.2018

Beran

Je potřeba, abyste se v projevech citů mírnili. Partner, který je obvykle pro každou špatnost, se teď ve všem, co se sexu týká, chová naprosto nerozumně. Když o něj zájem jevíte, dozvíte se, že myslíte jen na to jedno a nic jiného vás nezajímá. Když zájem neprojevujete, začne vás obviňovat z nevěry. Zároveň bude nahlas přemýšlet, s kým, kdy a kde mu můžete zahýbat.

Býk

Lehké potíže můžete mít ve čtvrtek. Večer je pod vlivem opozice mezi Venuší a Marsem, a vy nevíte, do čeho se máte pustit dřív. Máte resty doma a tašku plnou pracovních záležitostí, na které byste se měli podívat. Navíc netrpělivě podupává váš miláček, který se už těší, až vás vtáhne do postele. Když dokážete všechno zvládnout, zasloužíte nejen kvalitní sex, ale i státní vyznamenání!

Blíženci

Když vám to v posteli nevyjde, nic se neděje. Hlavně nedovolte, aby kolem toho miláček začal dělat drama! Jakmile začne pochybovat o vaší partnerské věrnosti, musíte ho zarazit. Nahlas mu řekněte, že podobné řeči nestrpíte. Nejdříve vám bude vysvětlovat, že jen dával najevo svou frustraci z nezdařeného sexu, ale časem zchladne a ještě se vám i omluví.

Rak

Předem si uvědomte, že patříte k upřímným lidem, kteří lhát nedokážou, ani kdyby hodně chtěli. To, že chcete začít románek, je celkem pochopitelné, ale nic to nemění na tom, že jde o dost nebezpečnou zábavu. Jakmile by na vás miláček uhodil, zatvářili byste se tak přistiženě, že by každé další vysvětlování situaci nevylepšilo, ale naopak silně zhoršilo.

Lev

S tím, že bude víkend po erotické stránce náročný, byste měli pro jistotu počítat už preventivně. Pochopíte to ve chvíli, kdy partner přijde s tím, že prarodiče zatoužili po dětech tak, že si je odvezou už v pátek večer. V takové chvíli udělejte kříž nad všemi víkendovými plány. Program budete mít sice jednosložkový, ale miláček se postará, aby byl příjemný, zábavný a pestrý.

Přečíst  Erotický týdenní horoskop od 2.12.2018 do 8.12.2018

Panna

Partner s vámi sice mluví jasně a totálně neromanticky, ale to, co říká, myslí naprosto upřímně. Vy se pak vzpamatujte! Pokud chcete romantické řeči o lásce až za hrob a společné procházky po hvězdách, patrně se nedočkáte. Kdybyste však vyžadovali sex, díky němuž zapomenete na všechno špatné a začnete se těšit ze života, vyjde to na víc než na sto procent.

Váhy

To, že si miláček bere na noc do postele práci, knížku nebo tablet, je sice nemilé, ale žádná zásadní překážka to není. Když budete jen trochu vynalézaví, záhy pochopí, že jste daleko zábavnější, než jakékoliv informační médium. Kdyby přesto odolával, zkuste mu připomenout, že po sexu je mozek odpočatý a pracuje daleko lépe a rychleji, než před ním.

Štír

To, že k sexu přistupujete skoro až vědecky, není ve vašem případě vůbec překvapující. Přesto byste měli jednat opatrně. Jakmile by miláček pochopil, že vaše ruce nevede touha po doteku, ale že si jimi spíše vytváříte svůj soukromý atlas jeho erotogenních zón, opravdu by se naštval. Představa, že vám slouží jako pokusný materiál, by se mu vůbec nezamlouvala!

Střelec

Pozor si dávejte na energii stacionárního Neptuna, pod jehož vlivem po celý týden jste. Nedovolte, aby vám zastřel oči růžovou mlhou! To, že se před vámi někdo prezentuje jako sexuální predátor, ještě neznamená, že jím skutečně je. S dotyčným se sice můžete začít oťukávat, ale tím by to mělo končit. Se vším dalším počkejte až do chvíle, kdy vliv Neptuna pomine a vy budete vidět jasně.

Kozoroh

V sobotu, kdy jste pod vládou opozice mezi Merkurem a Plutem, si dávejte pozor na to, co a jak svému partnerovi říkáte. Jste tak posedlí vidinou práce, kterou je potřeba vykonat, že vůbec nevnímáte to, co chce a vyžaduje váš miláček. Když vám pak řekne, že ho přes den zahrnujete příkazy doma a večer ho příkazy zahrnujete v posteli, nezní to sice moc lichotivě, ale je to pravda.

Přečíst  Datum narození – co o vás jako o člověku vypoví? (1. díl)

Vodnář

Na velké vášně to nevypadá. Oba jste z práce dost vyčerpání a do žádných postelových maratónů se vám nechce. V takovém případě by bylo lepší, kdybyste přepnuli a z vášně přeladili na něhu. Večery, kdy si budete vedle sebe v klidu číst, mají své kouzlo. Stejně tak jsou krásné noci, kdy usínáte s hlavou na rameni svého miláčka. Vyzkoušejte to!

Ryby

Krásný bude zejména víkend. Luna se pohybuje Štírem a vy svou erotickou přitažlivost vnímáte skoro až fyzicky. Kromě řady ctitelů z okolí si však vašeho sexappealu všimne i partner. Před vámi pak stojí dilema: máte koketovat dál a házet kolem sebe pohledy plné příslibů, nebo se máte chovat tak, aby vám nemohl nic vytknout? Jde o dilema, které je těžké, a jehož řešení je obtížné.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..