Denní horoskop 29.12.2018

Napsala | 09.05.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

To, že se vám něco nepodaří, neberete v žádném případě jako nepřízeň osudu. Za dnešních konstelací to vnímáte jako motivaci a pobídku k další aktivitě.

Býk

Lidi, kteří vám budou mluvit do života, v klidu vyslechnete. Když si zachováte chladnou hlavu, přiznáte, že mají pravdy víc, než by se vám líbilo.

Blíženec

To, že v poslední době probíhal váš citový život nevzrušeně, nic neznamená. Dnes počítejte s něčím, co váš klid rozstřelí a do života vám vnese drama!

Rak

Luna je sice ve Vahách, ale to není důvod k hádkám. Atmosféra může být sice trochu napjatější, ale vy ji dokážete zvládnout a zneutralizovat.

Lev

V žádném případě se nenechte strhnout do dalšího nakupování. Týká se to zejména potravin. Těch máte doma k dispozici daleko víc, než potřebujete.

Panna

Přiznejte si, že je na světě člověk, kterého postrádáte. Dosud jste před tím mohli zavírat oči, ale teď je vám jasné, že skutečnost je naprosto jasná

Váhy

Při Luně ve svém znamení jste neskutečně vnímaví ke všemu, co se kolem děje. Pokud se vám někdo pokusí něco namluvit, má neobyčejnou smůlu.

štír

Do hry se znovu vrací lidé, kteří váš život kdysi dávno opustili. Teď jste nasbírali spoustu zkušeností, o něž se můžete podělit a které můžete využít.

Střelec

Co kdybyste si doma stanovili den bez alkoholu? Když k sobě budete upřímní, přiznáte, že jste ho v poslední době měli tolik, že vám to vadit nebude.

Kozoroh

I když je víkend a měl by být klid, může padnout zajímavá pracovní nabídka. Než se rozhodnete, proberte ji s partnerem. Má do toho právo mluvit.

Vodnář

Není důvod, abyste přání lidí ze svého okolí plnili jako první. Nejdříve udělejte to, na čem záleží vám. Ostatními se zabývejte až potom.

Přečíst  Denní horoskop 28.11.2020

Ryby

To, že je u vás klid, je jenom a pouze vaše zásluha. Ve chvíli, kdy se někdo rozhodne, že se bude hádat, zasáhnete tak, že ho chuť okamžitě přejde.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..