Denní horoskop 10.9.2020

Napsala | 10.09.2020

Beran

Energii Marse, který se ve vašem znamení zastavil, musíte využít bez váhání a naplno. Přinese vám šance, o kterých jste ani nesnili a které se nevrátí.

Býk

Jsou věci, které potřebují čas. Pokud se vám něco přes veškerou snahu nedaří tak, jak byste si představovali, dejte si pauzu a celou záležitost odložte.

Blíženec

Plány, které jste měli s kamarády, nevyjdou. Je vám to sice líto, ale nezlobíte se, pochopili jste, že to není ničí vina, ale pravý zásah vyšší moci.

Rak

Práci se chystejte na hodně náročnou atmosféru, spojenou s reorganizací. Vás se sice přicházející změny nedotýkají, ale napětí vám přesto dobře nedělá.

Lev

Denní atmosféra je neskutečně výbušná a rychlá. Občas máte dokonce pocit, že se události odvíjí tak rychle, že ani nestačíte sledovat, co se děje.

Panna

Kromě účtu, který máte, si zařiďte účet spořicí. Vytvoříte si rezervu pro chvíle, kdy byste moc chtěli něco, co by rodinný rozpočet neunesl.

Váhy

Nepřemáhejte se! Když se vám do něčeho nechce, bude podstatně lepší, když celou akci odvoláte. Předejdete tak dalším a navíc zbytečným nepříjemnostem.

štír

Na schůzku se starým kamarádem se musíte náležitě vyfiknout. Musí konečně pochopit, že tím, že si nechal ujít takovou krásu, udělal zásadní chybu!

Střelec

Stacionární Mars se vám stará o štěstí v lásce. Je však potřeba, abyste byli sami k sobě upřímní a přiznali si, že o něco takového vůbec stojíte.

Kozoroh

Se stacionárním Marsem může být trochu problém. Můžete se sice snažit zachovávat pohodu, ale lidé, kteří dávají přednost konfliktům, stejně zvítězí.

Vodnář

Na všechno, co se kolem vás děje, reagujete nezvykle rychle. Asi bylo dobré, kdybyste si reakci nejdříve promysleli, ale to je právě to, co nedokážete.

Přečíst  Denní horoskop 16.5.2019

Ryby

Mars ve vašem sektoru majetku vás vybízí k utrácení. Vy si však nejdříve musíte stanovit částku, kterou můžete utratit. Tu pak nesmíte překročit.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..