Denní horoskop 25.1.2019

Napsala | 25.01.2019

Beran

Štěstí vám klepe na dveře, ale vy mu musíte otevřít. Je jen potřeba, abyste zlomili zajeté stereotypy a začali jednat jinak, než jste jednali dosud.

Býk

Počítejte s daleko většími výdaji, než obvykle v pátek míváte. Víc peněz dáte v servisu za opravu auta a za jiné věci, které se zaplatit prostě musí.

Blíženec

Konečně se dočkáte chvíle, kdy se kamarádi bez problémů domluví s vaším partnerem. Strávíte s nimi příjemný večer a hned se domluvíte na příští akci.

Rak

Bývalé lásky svého partnera neřešte. Když vám tvrdí, že jejich existence nemá na váš další společný život vůbec žádný vliv, měli byste mu věřit.

Lev

Trigon mezi Marsem a Jupiterem vám dá šanci, kterou jste dosud považovali za naprosto nesplnitelnou. Teď ji však musíte využít do posledního drobku!

Panna

Můžete se těšit na peníze, které nečekaně přijdou. Nebude jich sice přehnaně moc, ale přesto budou stačit na malou radost, kterou si za ně uděláte.

Váhy

Nápad, s nímž přijde váš životní druh, soustředěně a pozorně vyslechněte. Když k tomu přidáte své vylepšení, vymyslíte něco opravdu geniálního.

štír

Počítejte s tím, že se v práci bude vybírat na kolegu, kterého moc nemusíte. Dejte bez poznámek nějakou rozumnou částku. Dál to už raději nekomentujte.

Střelec

Při trigonu mezi Marsem a Jupiterem máte sklon rozjet deset záležitostí a nedodělat ani jednu. Co kdybyste tak vybrali tři, které však dotáhnete?

Kozoroh

V práci čekejte ostré debaty, které se týkají úkolů navíc. Chovejte se sice zdvořile, ale tak, aby každý pochopil, že vás už víc zatěžovat nesmí.

Vodnář

Je sice pátek, ale to vaši aktivitu nijak nebrzdí. Díky své výmluvnosti a aktivní pomoci svých kamarádů získáte všechno, co jenom potřebujete.

Přečíst  Denní horoskop 14.11.2018

Ryby

Jsou věci, za které byste utrácet neměli. Týká se to zejména věcí, které nepotřebujete a ani vás nelákají, ale kupujete je proto, že je mají ostatní.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..