Denní horoskop 29.6.2019

Napsala | 29.06.2019

Beran

Diskusím o majetku se vyhýbejte. Když nahlas řeknete, jak byste tyto problémy řešili vy, udělali byste si rázem víc nepřátel, než si můžete dovolit.

Býk

Z toho, co se vám nepodařilo, nedělejte zbytečné drama. Berte to jako životní zkušenost, která sice není příjemná, ale posunula vás o velký kus dál.

Blíženec

Když si budete moci vybrat mezi snadnou a obtížnou cestou, vyberte tu druhou. Bude sice náročnější, ale zase se na ní podstatně víc naučíte.

Rak

To, co se děje v rodině vašeho partnera, raději nekomentujte. Váš komentář by byl sice přesný a pravdivý, ale moc velkou přízeň by vám nezískal.

Lev

Žijte tak, jak se vám líbí a jak vám to vyhovuje. Můžete sice narazit na rodiče, kteří mají dojem, že byste měli žít jinak, ale to dokážete zvládnout.

Panna

Je potřeba, abyste dětem dopřáli střet s realitou. Možná je to bude i trochu bolet, ale pro jejich další život to bude velice užitečná zkušenost.

Váhy

Veškeré komplexy méněcennosti co nejrychleji odložte. Dnes jdete do společnosti, kde musíte vypadat tak, aby byl na vás pyšný nejen partner, ale i děti.

štír

Uvažujete nad tím, jak genetika zklamala. Opět máte pocit, že vaše děti po partnerovi i po vás zdědily to nejhorší, co se vůbec zdědit dalo.

Střelec

Rodina chce, abyste k tomu, co se mezi příbuznými děje, zaujali nějaké zásadní stanovisko. Vy však víte, že z toho budou hádky a neříkáte raději nic.

Kozoroh

S partnerem se domluvte hlavně na tom, že vás ráno nechá na pokoji. Jedno sobotní dopoledne, kdy doženete spánkový dluh, si nepochybně zasloužíte.

Vodnář

Možná byste si i rádi vychutnali klidné ráno, ale přáno vám nebude. Vaše děti potřebují někam odvést a partner se tváří, jako by se ho to vůbec netýkalo.

Přečíst  Denní horoskop 21.1.2019

Ryby

Pochopíte, že s partnerem nepohnete. Když se rozhodne, že vyrazí na výlet na kole, nic s tím neuděláte. Nikde však není psáno, že musíte jet s ním.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..