Denní horoskop 12.9.2018

Napsala | 12.09.2018

Beran

Do toho, jak se oblékáte, vám partner nemá co mluvit. Kdyby byl upřímný, nahlas přizná, že se jen bojí, aby vám to moc neslušelo a někdo vás nesvedl.

Býk

Nová pravidla, která se v práci v poslední době nastavila, se vám ani trochu nezamlouvají. Když padne nabídka na novou práci, začnete o ní přemýšlet.

Blíženec

Jde o den, kdy vám pomáhají i ti, co by nemuseli. Kdybyste se jich zeptali, proč to dělají, dozvěděli byste se, že se vám prostě odolat nedalo.

Rak

Partner se projeví nezvykle velkoryse. Když se vám něco nepovede, nebude mít zbytečné komentáře, ale nabídne se, že vám pomůže průšvih zlikvidovat.

Lev

Setkání byste měli uskutečnit na veřejných místech. Pohádat se můžete i v kavárně, ale nebude to mít takovou razanci, jako byste se hádali doma.

Panna

Sextil mezi Jupiterem a Plutem je naprosto dokonalý. Můžete mluvit to, co vám slina na jazyk přinese. Přesto se vždycky trefíte přímo do černého!

Váhy

I ti, co byli zásadně proti vám, se začínají chovat slušně. Nepřemýšlejte, co je k tomu vede. Buďte rádi, že se vztahy konečně dostávají do normy.

štír

Potkáte se s člověkem naprosto stejné krevní skupiny. Oba pak přiznáte, že je vám velice líto, že jste se nesetkali o pár desítek let dříve.

Střelec

O tom, že všechno dopadne dobře, nepochybujte. Vy se k okolnímu světu chováte velkoryse, a lidé, na které narazíte, vám to oplácejí stejně laskavě.

Kozoroh

Věnujte se především praktickým záležitostem. Když se budete jen trochu snažit, zvládnete toho za jeden den podstatně víc, než jindy za dny tři.

Vodnář

Opozice mezi Venuší a Uranem varuje. Člověk, do kterého se zamilujete, nehledá partnera, ale někoho, kdo za něj vyřeší jeho aktuální trable.

Přečíst  Denní horoskop 24.1.2019

Ryby

Některé věci se nemáte přes veškerou snahu šanci dozvědět. Bylo by lepší, kdybyste se s tím konečně smířili a přestali ztrácet čas zbytečným pátráním.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..