Denní horoskop 28.3.2019

By | 24.05.2020

Beran

V práci toho je daleko víc, než by se vám líbilo. Není ani vyloučeno, že vám domů večer zavolá šéf a bude s vámi vést dlouhé hovory o tom, co se děje.

Býk

Stacionární Merkur vám vrátí do života staré přátele. To, že jste se dlouho neviděli, vůbec nehraje roli. Navážete přesně tam, kde jste kdysi skončili.

Blíženec

Když vás někdo zklame, není to příjemné, ale velice užitečné. Budete rádi, že jste přišli na charakter tohoto člověka dřív, než šlo o něco důležitého.

Rak

Váš smysl pro humor nemusí sedět všem lidem, s nimiž dnes přijdete do styku. Když trochu uberete na obrátkách, bude to vyloženě rozumné a moudré.

Lev

Do života vám zasáhnou předešlé známosti vašeho partnera. Domnívají se, že na něj mají pořád právo, a nechápou, že přišli s křížkem po funuse.

Panna

Stacionární Merkur v partnerském sektoru srovná veškeré vaše vztahy. Konečně dokážete nahlas mluvit o tom, o čem jste dosud ostýchavě mlčeli.

Váhy

Když vás v práci požádají o přesčas, souhlaste. Když celou věc zvážíte logicky, dojde vám, že byste tam museli zůstat, i kdybyste nesouhlasili.

štír

Když se před vámi někdo začne vytahovat, klidně si ho srovnejte. Bude to podstatně lepší, než kdybyste mu dovolili něco, na co absolutně nemá právo.

Střelec

Nabídku na mimosezónní exotickou dovolenou odmítněte. Nejde o to, že by se vám nechtělo, ale o to, že na podobnou akci nemáte dostatek financí.

Kozoroh

Když budete chtít, můžete se klidně hádat. Merkur ve vašem sektoru komunikace je stacionární a postará se, abyste své protivníky rychle přesvědčili.

Vodnář

Než se rozhodnete, že někomu splníte jeho přání, dobře si to rozmyslete. To, co uděláte, není jednorázové. Hrozí, že to budete muset dělat už pokaždé.

Přečíst  Denní horoskop 20.9.2019

Ryby

Využijte stacionární Merkur a ještě jednou otevřete debatu o tom, na čem jste se zatím domluvit nedokázali. Tentokrát by k dohodě dojít mohlo.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..