Sex podle magického kalendáře?

MilenciSex je bezesporu příjemná věc, kterou dnes a denně provozují miliony lidí na celém světě. Díky sexu se člověk maximálně uvolní, přijde na úplně jiné myšlenky a všechny pracovní i osobní problémy, stresové situace a další nepříjemné jevy jdou z těla pryč.

Sex je fajn a díky magickému kalendáři si jej můžete ještě o něco více zpříjemnit. Lidé si často myslí, že záleží pouze na aktuální náladě a “zdatnosti” obou lidí. Kdepak. Jevů, které mohou působit na sexuální prožitek je daleko více. Je jich tolik, že se nedají spočítat a člověk ani sám neví, jaké a kdy využívá a jaké hodlá právě využít.

Je to směť prožitků, nálady, ale i takových drobností jako je osobní pohoda a další věci, které výrazně ovlivňují náš mozek, naše myšlení a také tím pádem náš sexuální prožitek.

Nyní si díky magii a magickém kalendáři můžete vychutnat sex ještě více, dostat do nějak ještě více prožitku a tím pádem i výrazně více potěšení, které každý z nás tolik potřebuje.

Magický kalendář sexuální pohody

Bohužel, sexuální magický kalendář nejde nikde koupit, ani objednat na internetu. Sexuální kalendář si musí udělat každý z nás podle svých potřeb, svého vjemu a dokonale ho zakomponovat do svého osobního života. Ale pozor, na sex jsou potřeba dva a je potřeba mít všechny tyto náležitosti dokonale sesynchronizované. Musí do sebe vše zapadat - jinak se nemusí dostavit tolik předvídané účinky, které by od nich člověk čekal.

Každý má svoje v uvozovkách magické sexuální dny jindy. Každý jsme originál, takže nelze určit přesný den a hodinu, kdy budou prožitky ze sexu toho největšího charakteru. Nezapomínejte také na určitou pohodu, vstřícnost k partneru, ale také na další okolní jevy, které razantně ovlivňují vaše sexuální touhy a prožitky.

Život je o hledání a to patří i k samotnému sexu. Pokud tedy chcete mít co největší prožitky ze sexu, držte se svého magického kalendáře, který musíte nejdříve sami v sobě a svém partneru objevit. Člověk sice musí nějakou dobu hledat, ale znáte to, kdo hledá, ten najde. Jděte hledat!

Nepřehlédněte:

Seriál - sex a vášeň

Gejša - Gejši nejsou kurtizány

SMS Věštba
SMS Výklad / banner