Přírodní elementy – jaké jsou ty vaše a jak ovlivňují povahu? 1

Napsala | 06.09.2019

Slyšeli jste už někdy o čtyřech základních elementech, které pomáhají víc proniknout do vaší povahy. Respektive umí ji ovlivnit, někdy více jindy naopak méně. Charakterové vlastnosti, povaha a to, jak jednáte, co je pro vás typické nebo to, co máte raději a co naopak ne. To jsou všechno věci, na které mají přírodní elementy vliv. Věříte na horoskopy? Případně věříte, že vás mohou jisté věci ovlivňovat a tím pádem vám, spolu s dalšími věcmi, určují cestu životem?

Základní elementy, které život ovlivňují

Těmi čtyřmi základními je oheň, voda, země a také vzduch. Jsou nadřazeni slunečním znamením a umí ovlivnit charakterové vlastnosti, i když ne nijak výrazně, záleží na spoustě faktorů a dalších věcech. Někdy si můžete říci, že váš kamarád, známý nebo úplně cizí člověk reaguje podobně, má podobné charakterové vlastnosti, ale narodil se v jiném znamení. Může za to právě společný element. Jaký je ten váš a jak vás ovlivňuje?

Základní element – oheň

Oheň mají jako element znamení Berana, Lva a Střelce. Mít jako element právě oheň znamená vášeň, hrdost, kreativitu, energičnost. Oheň pálí, takže pozor na tyto lidi, ti jsou velmi dominantní a impulsivní. Jsou to však otevření jedinci, kteří nemají problém přátelit se s druhými. Ovšem prosadit se na úkor ostatních a často za cenu všeho, co mají, to je jejich život. Mnohdy si jdou za tím, co chtějí, bez ohledu na ztráty – rodiny, peněz, kolegů v práci, přátel a partnera.

Jak to vidí?

Pro tyto lidi je nejhorší práce, kde stojí na jednom místě. Potřebují neustále nové a nové podněty, nápady a možnosti. Ideální je práce, kde je možnost kariérního růstu, chtějí se neustále posouvat. Umí komunikovat s lidmi, rádi poznávají něco nového. Schází vám klid a harmonie, kterou často velmi bolestně hledají. Pomůže relaxační koupel, dopoledne u bazénu nebo relax u moře.

Přečíst  Den narození – jaký vliv může mít na lidskou povahu? 13
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..