Strava podle horoskopu – co mají jíst kozoroh, vodnář nebo ryby?

By | 15.12.2020

Jídlo a hubnutí je věčné téma pro spoustu lidí, zejména pak žen. Ty se snaží vypadat stále dobře a krásně. Zkouší nejrůznější diety, jíst do šesti hodin, všechno light a mnoho dalšího. Chcete-li však zhubnout, musíte se zaměřit na jídelníček komplexně a k tomu navíc také přidat pohyb. Zaměřte se na svou stravu podle horoskopu!

kozoroh

Zaměřeno na jídlo

Když se soustředíte na stravu, obvykle musíte brát ohledy i na své tělo a to, co má rádo a co naopak nesnese. Existuje doporučení podle znamení horoskopu, která jídla jíst a kterých se naopak vyvarovat, protože to nedělá dobře tělu a zdraví. Jak to mají kozorozi, vodnáři nebo ryby?

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Kozoroh je vlastenec, co se jídla týče, miluje českou kuchyni, ale ta těžká a hodně sytá jídla jim úplně neprospívají. Raději by se měli zaměřit na čerstvou nebo dušenou zeleninu. Chybí jim vápník, proto je dobré do stravy probojovat víc mléčných výrobků, brokolice, kapusty nebo ořechů. Dobré jsou také ryby, fíky nebo ananas. Požitek pro něj jsou sušenky, keksy a podobné věci.

Vodnář (21. ledna – 20. února)

V jídle rádi experimentují, takže pokud objeví něco, co ještě nezkoušeli, vrhnou se do toho po hlavě. Rozmanitost je pro jejich zdraví skvělou volbou, neměli by od ní upouštět. Vodnáři jsou často vegetariáni, ale nepřijdou zkrátka ani ti, kteří milují maso. Vegetariáni sáhnou rádi po luštěninách, sóji, tofu a mléčných výrobcích. Zelenina je také fajn, zejména zelí nebo červená řepa.

Ryby (21. února – 20. března)

Ryby a uzeniny k sobě moc nejdou, pokud je milujete, dopřávejte si jich pomálu a jen občas. Jejich problémem může být překyselený organismus, to většinou tehdy, když konzumují nadmíru živočišných výrobků. Pro ryby je vhodná zelenina, především listová nebo kořenová. Česnek jim pomůže bránit se zánětům a celkově posilují imunitu.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 16.01.2017 do 23.01.2017
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..