Sex a vášeň podle znamení III.

Nejste si úplně jistá, co spolehlivě zabere na vašeho nového partnera? Chcete zabodovat už při prvním milování? Stačí vědět, kdy se váš miláček narodil a jeho hvězdné znamení vás zavede na správnou stopu! Je tady poslední čtveřice znamení zvěrokruhu.

Střelec

Střelec

Střelec je pan Hrdina, nebo se tak alespoň vytrvale tváří. Je to extrémně sebevědomý, svrchovaný lovec, kterého do značné míry ovládá jeho ego. Je to typ muže, pro kterého je sex a žhavé flirtování, takřka vším. Prohru nebere, a když k ní přece dojde, nedokáže ji unést. Co se týká žen, musí být po jeho, i když se třeba tváří, že tomu tak vůbec není. Střelec je stratég a vyhlédnutou samičku dokáže dlouho a velmi vytrvale dobývat. Ovšem když dostane to, po čem touží, jeho zájem většinou rychle upadá. V ložnici zbytečně neztrácí čas, majetnicky si bere to, co mu podle jeho názoru patří a s předehrou či pomalým dobýváním se nezdržuje. Trvalou náklonnost a věrnost bez častých úletů od něj nečekejte. Je-li vašemu srdci bližší spíše citově založený muž se smyslem pro rodinu, poohlédněte se po takovém raději mezi Rybami.

Jak na střelce

Střelec je lovec a bytostně proto nesnáší představu, že by se sám mohl stát kořistí. Máte-li tedy na Střelce zálusk, vše musíte navléknout tak, aby nepojal ani náznak podezření, že se ho snažíte uhnat. Musíte se pro něj stát atraktivní kořistí, dostatečně přitažlivou a také lehce nedostupnou, to vše v něm vyprovokuje smysl pro hru a chuť lovit. Udržet si na Střelcovu pozornost dlouhodobě je značně namáhavé a vyžaduje to ženu, která disponuje podobnými vlastnostmi, tedy svobodomyslnou, žádostivou a značně tolerantní k nevěře. Střelec miluje ženy, ovšem všechny, které mu připadají atraktivní, a mít souběžně větší počet milenek mu rozhodně není proti mysli.

Kozoroh

Kozoroh

Stereotyp a zajeté koleje, tedy to, co Střelce či Lva doslova ubíjí, naopak konzervativní Kozoroh vítá! Kozoroh je solidní a stálý partner, v lásce je vytrvalý, ovšem nějaké výbuchy vášně, divočinu či postelové experimenty od něj rozhodně nečekejte. Tvůrce Kámásútry v žádném případě nebyl Kozoroh. Ten totiž dává přednost zavedené klasice a ve svém repertoáru má dvě, maximálně tři osvědčené polohy, s nimiž si spokojeně vystačí až do konce života. Přesto to není špatný milenec- svou partnerku vnímá, respektuje a dokáže ji uctívat jako bohyni. A které ženě by se to nelíbilo! Zvlášť, když Kozoroh netouží po dobrodružstvích v cizích postelích.

Jak na kozoroha

Jestliže je vaše představa o dobrém sexu založená na střídání poloh, zábavě typu swingers party a ve svém nočním stolku ukrýváte celý arzenál hraček nakoupených v sexshopu, budete zklamaná. Podobně nažhavená žena totiž dokáže Kozoroha spíš než vzrušit, vyděsit. Kozoroh má rád jistotu a stabilitu, sám je velmi solidní a po svém boku potřebuje partnerku podobného ražení. Tedy solidní ženu, která si nelibuje v divokých výstřelcích a naopak dokáže ocenit jeho vážnost. Pokud zvládnete Kozoroha přesvědčit, že vám může důvěřovat (a pozor- není to nic snadného!), je věrný a tělesná potěšení nevyhledává jinde. Nejdůležitější je v něm však vzbudit pocit důvěry a bezpečí. K sexu totiž přistupuje jako k aktu nejen tělesného, ale i duševního souznění, a je tak pravým protipólem živočišného Střelce, pro kterého sex nemá jiný rozměr než fyzický a než na kvalitu, kouká radši na kvantitu.

Vodnář

Vodnář

Vodnář dokáže pořádně překvapit! Mísí se v něm dravost, sexuální hravost a zápal pro věc s touhou po romantice a duševním souznění s partnerkou. Výsledkem je někdy těžko pochopitelný a uchopitelný mix vlastností, kdy se pohybuje doslova od jednoho pólu k druhému. Jeden den létá s hlavou v oblacích a je ztělesněním romantika Máchovského střihu (ano, dokáže vám pod oknem odrecitovat vlastnoručně psané veršíky!), druhý den je to žádostivý divoch, který na vás vlétne takovým způsobem, že vám možná ukáže i osmý div světa. Chcete-li s ním vydržet, musíte sama být tak trochu dobrodružka. Neboť jenom žena dobrodružné povahy dokáže ustát jeho výlety z role nažhaveného motorkáře do role něžného poety. Máte-li však ráda neustálou změnu a pohyb, a neděsí-li vás představa, že nikdy nebudete vědět, co se bude dít zítra, pak je pro vás Vodnář ten pravý.

Jak na vodnáře

Vodnář nejde jen po fyzickém prožitku, než se k němu rozhoupe, potřebuje získat jistotu, že ho berete a že se vám líbí. Okouzlíte jej, když ho budete pozorně poslouchat, necháte ho ve správné atmosféře do sytosti vypovídat se a svěřit a zároveň ho dokážete přesvědčit, že jen jedině vy mu opravdu rozumíte. Když ještě přidáte pár vhodně zvolených lichotek. Pozor- nepřežeňte to! Vodnář není v tomto ohledu žádný hlupák a na rozdíl od Lva, kterému můžete lichotit sebehloupěji, a on se přesto bude šťastně usmívat, neb každou lichotku považuje za oprávněnou a pravdivou, Vodnář falešný tón rychle odhalí! Vodnáři mají rádi silné ženy, ke kterým mohou vzhlížet a nevadí jim, ani když je jim ve vztahu přisouzena submisivní role.

Ryby

Ryby

Pan Ryba to je velký snílek a mazlík, který zbožňuje a ve vztahu nutně potřebuje spoustu mazlení, hlazení a líbání. Ryby jsou mistři v orálním sexu, který milují a dokážou ho provozovat s neobyčejnou výdrží. Má rád hry na kočku a na myš, vyznává tantrický sex, dráždění až na pokraj a přitom si na vyvrcholení klidně počká až do dalšího dne. Jednou je dominantní on, podruhé ho potěší, když otěže převezme do rukou jeho partnerka. Ryby bývají skvělí milenci, protože i když sex zbožňují, nejde jim jenom o tělesné uspokojení. Sex dokážou v pravdě povýšit na skutečné milování. Umí partnerku nažhavit a dát jim pocit, že ona je ta jediná a nejlepší na světě.

Jak na ryby

Ryby jsou romantici, takže se jim líbí i to, co většina ostatních znamení považuje za kýč- tedy spousty svíček kolem postele, lůžko zasypané růžovými lístky, do nichž vás obřadně položí… Ovšem pozor, nenechejte se zmást. Když budete jen tak ležet jako leklá ryba, váš pan Ryba vám rychle uplave. Zbožňuje totiž zkušené ženy, které si jsou dobře vědomy své sexuality a nebojí se ji naplno prožívat a ukazovat. Máte-li ve vašem sex repertoáru smyslný tanec, domácí striptýz a ukázky, jak se hezky umíte uspokojit i bez partnerovy pomoci, velmi muže Rybu potěšíte. Jste-li dostatečně sebevědomá žena, která už ví, co chce, pak je pro vás muž zrozený v tomto znamení správnou volbou.

Seriál - sex a vášeň

SMS Věštba
SMS Výklad / banner