Využijte neobjevenou sílu svého těla!

PolibekSex je bezesporu skvělá věc, která odvede lidi úplně na jiné myšlenky. V praxi můžete využít tajemnou sílu vašeho těla a použít tak magickou sílu, kterou v sobě skrývá. Správně zaměřenou sexuální energií si můžete přičarovat děťátko, ale také vyšší a lépe placenou pozici v práci. Nevěříte?

Mluvíme tedy o sexuální magii, kterou v sobě má každý z nás, jen ji buď neumí objevit a nebo ji neumí používat. Ale věřte nebo ne, v každém z nás je určitá sexuální magie, kterou jsme schopni používat a náležitě s ní nakládat.

Využívejte magii v sexu

V našem těle se ukrývá posvátná a tajemná síla, která vzbuzuje vášně, chuť k sexu a neodolatelně nás láká. Se sexuální energií musíme hlavně umět zacházet a používat ji. Když tyto věci ovládáme, dokážeme pak nevídané věci - přesně toto je sexuální magie. Sexuální magie je bezeskoru skvělá věc.

Samozřejmostí je odlišnost energií, které v sobě mají muži a ženy. Mezi mužem a ženou dochází k určitému jiskření, které k sobě táhne opačné póly a proto se k sobě hodí jenom určitý typ lidí podle svých vlastností.

Klíčem k sexuální magii je vaše osobní proměna sexuální energie na tvořivou sílu. Pouze ta vám pomůže naplnit vaše přání všeho druhu. Stačí se tedy pouze během sexu soustředit nikoliv na vzrušení a prožitky z něj, ale spíše na svůj cíl, kvůli kterému sex děláte. Musíte na danou věc neustále myslet a díky magii a aktuálním prožitku se přání udrží v hlavě i během orgasmu.

Pokud budete svoji veškerou energii do sexu soustředit, díky magickým sílám se vše může vyplnit a nemusí v tom být žádný problém. Pokud se například daná věc nestane, nebo neprojeví, opakujte to dále a dále. Spojíte tak přeci dobré s užitečným a to je přeci nejlepší kombinace.

Nepřehlédněte:

Seriál - sex a vášeň

Gejša - Gejši nejsou kurtizány

SMS Věštba
SMS Výklad / banner