Sex a vášeň podle znamení I.

Nejste si úplně jistá, co spolehlivě zabere na vašeho nového partnera? Chcete zabodovat už při prvním milování? Stačí vědět, kdy se váš miláček narodil a jeho hvězdné znamení vás zavede na správnou stopu! Dnes se podíváme na první čtveřici zvěrokruhu.

Beran

Beran

Beran jde rovnou na věc, okolky a chození kolem horké kaše opravdu v repertoáru nemá. Jestli jste měla v baru čest s mužem, jež vám dal velmi přímočaře najevo svůj zájem, pak se s velkou pravděpodobností jednalo právě o Berana (nebo pokud byl přitom aspoň trochu elegantní pak o Střelce). Berana ovládá ohnivý Mars, ale nenechejte se mýlit- přestože při lovu jde přímočaře za svým, poté si velmi rád a dlouho hraje. Beran patří mezi nejlepší milence mezi znameními, ale jeho divokost až určitou zvířeckost rozhodně nedokáže ocenit každá.

Jak na Berana

Beran je animální a uvítá partnerku, které není proti mysli dravý sex, včetně nějakého toho škrábání, kousání, plácnutí či vášnivé facky. Líbí se mu, když se žena umí předvést a nestydí se, domácí striptýz ocení víc než teplou večeři. Pokud jste stydlivá a dáváte přednost něžnému pomalému milování, které spíš než vášeň připomíná dlouhé hlazení, raději zalovte mezi Rybami a Berana nechejte běžet o dům dál. Zbytečně byste se trápila. Jestliže však do vaší standardní ložnicové výbavy patří vedle sexy oblečků i četné erotické hračky, jste na správné adrese. Berana tímto soukromým arzenálem neodradíte, naopak se bude radovat, že konečně nalezl protějšek, který bude jeho tempu stačit. Jen s tou věrností si moc svou Beraní hlavu neláme. Navíc má pocit, že jako muž má na občasné úlety prostě právo.

Býk

Býk

Býk je gurmán, a to ve všech oblastech života. Je smyslný, vytrvalý a velmi nápaditý milenec. Jestliže chcete zažít vášnivou scénu jako vystřiženou z kultovního filmu 9 a půl týdne (ano, tu s jídlem konzumovaném na těle), pak jste u něj na správné adrese. Ne pro něj není odpověď, při dobývání je paličatý a umanutý jako žádné jiné znamení. A nutno podotknout, že při něm také slaví úspěchy jako nikdo jiný ze zvěrokruhu. V lásce je přitom všem až překvapivě stálý a na rozdíl od Berana se mu úlety až tak často nestávají. A když už, nevěru na rozdíl od většiny Beranů považuje za morální problém a má výčitky svědomí. O jeho šlápnutí vedle se s největší pravděpodobností nikdy nedozvíte, ovšem bude vám ho vynahrazovat, jak bude moct- bude vás hýčkat jako královnu.

Jak na Býka

Nemastná neslaná, zkrátka jakkoliv průměrná milenka Býka neuspokojí. Sám nabízí, a ovšem také vyžaduje jen tu nejvyšší kvalitu a plné nasazení pro věc. Nedivte se, Býka ovládá planeta lásky Venuše. Protože je požitkář, nějaká rychlovka v autě zaparkovaném kdesi na lesní pěšině, ho opravdu neuspokojí. Sex rád kombinuje s dobrým jídlem a pitím, rád vrchovatě uspokojuje všechny své smysly. Takže dobrá večeře v luxusní restauraci, poté sklenka kvalitního sektu podávaná přímo ve vaně plné pěny, pak tantrická masáž za pomocí aromatických olejíčků, ano tudy vede cesta k naplnění Býčí představy o hezkém večeru. Býka okouzlíte šarmem, vtipem (potřebuje se se svou partnerkou smát, to ho osvobozuje) a tím, že v ložnici nebudete nic předstírat. Okamžitě to pozná, předstíraná vášeň ho totálně znechutí. Bytostně totiž potřebuje ženu, která má sex ráda a dokáže o něm nejen otevřeně mluvit, ale hlavně ho také naplno a bez falešného studu prožívat. Býkovi se zkrátka moc líbí, když vidí, že se to vám líbí…

Blíženec

Blíženci

Všichni zamilovaní jsou tak trochu blázni, ovšem nejrychleji a nejvýše začne spolehlivě létat Blíženec. Když vás miluje, jste středobod jeho života a umí vám to dát patřičně najevo. Až teatrálně trpí, když mu okamžitě neodpovíte na jeho SMS a místo společného rande si jednou dovolíte vyrazit na kafe s kamarádkou? Hrůza! A ano, je žárlivý, a to velmi! Chcete-li zažívat vášnivou lásku jako z romantické telenovely, jste na správné adrese. Jenže… nenechejte se tak úplně ošálit- jak rychle se Blíženec zamiluje a vylétne do těch nejvyšších sfér, stejně rychle ho to všecko tak nějak přestane bavit, ochladne a padá na zem. Hledáte-li odpověď, které znamení je ve zvěrokruhu nejpromiskuitnější, pak právě o něm čtete.

Jak na Blížence

Cesta k nestálému Blíženci vede přes hravost, umění neustále překvapovat, libovat si v partnerských hrátkách a proměnách. Chce si užít naplno a vyzkoušet všechno, co život nabízí, adrenalin a risk k němu zkrátka patří. Máte-li v sobě kus divadelní divy a dokážete být jeden večer zcela přesvědčivou gejšou (ano, i na kostýmy si Blíženec v ložnici potrpí), druhý den starostlivou zdravotní sestřičkou a třetí okouzlit jeho kamarády na bowlingu svými mistrnými hody koulí, pak máte velké šance, že právě vy získáte nestálé Blížencovo srdce. Pokud ovšem toužíte ve vztahu po jistotách a stabilitě a vaše motto zní: A pak se vzali a byli spolu až do smrti šťastni, poohlídněte se radši po Rakovi. Je to překvapivě dobrý milenec, je hodně chlapský a rodina je pro něj na prvním místě.

Rak

Rak

Na první pohled tak možná nevypadá, ale dřímá v něm velká vášeň a erotický zápal. Nenechejte se zmýlit, i on si umí jen tak nezávazně pohrát a oddělovat lásku od sexu. Raka nepodceňujte a nepodléhejte stereotypním líčením tohoto znamení, jakožto rodinně založených dobráků, kteří vám lehce budou zobat z ručky. Je ovšem pravda, že když se do vás Rak doopravdy zamiluje, je to většinou už napořád. Získat Rakovu lásku není však žádná legrace- nemusíte si toho ani všimnout a už během prvních pěti sekund si vás zařadí do kategorie žena na užití a pobavení. To mu ovšem nebrání v tom, aby se s vámi stýkal. Bude se k vám chovat velmi hezky a dokonce i pozorně, takže vy můžete mít pocit, že se do vás zamiloval. Rak se ale jen tak zamilovat nedokáže. Aby vůbec uvažoval o tom, že jste hodná jeho citů a toho, aby se opravdu snažil a ve vašem vztahu se angažoval, provede na vás celou sérii všelijakých nenápadných i nápadných testů. Až když uspějete, dovolí si otevřít srdce natolik, aby vás do něj pořádně pustil. Když už se vám ale jednou jeho srdce podaří získat celé, tak ho mít budete. Není přelétavý a ženy, kterou si tak dlouho testoval a vybíral, si váží.

Jak na Raka

Cesta k jeho srdci vede přes fyzický kontakt a sdílenou blízkost. Rak se potřebuje dotýkat, hladit a líbat. Ale pozor, nuda v posteli s ním opravdu nehrozí. Umí se rozdivočit tak, že budete mít pocit, jestli náhodou nejste hlavní aktérka v erotickém filmu a druhý den vám předvede tak něžné milování plné mazlení až se budete muset štípnout do ruky, jestli je to pořád opravdu ten stejný muž. Je- nedivte se, ovládá ho Luna a ta je pověstná svými proměnami. Ta ostatně také může za jeho náladovost občasné chování, kdy je takzvaně na facku. Jen pozor milé dámy, které jste teď na Raka (cizího) dostaly chuť- je to chlap, který se kvůli milence nerozvede. V jeho světě je rodina svatá a neopouští se.

Příště se podíváme na zoubek zrozencům ve Lvu, Panně, Vahách a Štíru.

Seriál - sex a vášeň

SMS Věštba
SMS Výklad / banner