Týdenní horoskop lásky od 28.10.2018 do 3.11.2018

Napsala | 28.10.2018
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

V pondělí a v úterý, kdy je Luna ve vašem znamení, máte konečně šanci, abyste se s miláčkem domluvili na dalším průběhu svého vztahu. Vy však budete muset sebrat spoustu odvahy, abyste se do takového hovoru vůbec pustili. Obvykle řeči o lásce moc rádi nemáte. Tentokrát však chápete, že je váš partner potřebuje slyšet, a rozhodnete se, že mu je dopřejete.

Býk

Pochopíte, že partner je na vás emocionálně, mentálně i citově daleko závislejší, než jste si mysleli. Dojde vám to v momentě, kdy vás požádá, abyste s ním šli na pracovní večírek. Vám se moc nechce, ale nakonec mu vyhovíte. Až na místě samotném vám dojde, jak moc dobře jste udělali a jak jste mu svou přítomností pomohli. Po návratu domů pak proběhne dlouhý hovor, který vám mnohé vysvětlí.

Blíženec

Víkend, kdy je Luna ve vašem znamení, si krásně užijete. Pozitivní je už jen to, že bude o hodinu delší. Vy si pak můžete vybrat, zda ji využijete k dohánění spánkového dluhu, nebo se budete věnovat jeden druhému. V každém případě to budou chvíle, kdy budete velmi intenzivně vědět, že jste ve správnou chvíli na správném místě s tím nejsprávnějším možným člověkem.

Rak

Když zjistíte, že před vámi váš životní souputník něco zásadního tají, nepropadejte ani panice, ani zbytečně pesimistickým úvahám. Můžete to vyhodnotit jako stav, kdy před vámi tají něco, co nemáte vědět, abyste na to nemohli včas reagovat, nebo stav, kdy nechce, abyste něco věděli, jenom proto, abyste si nedělali zbytečné starosti. To, co si budete myslet, je pak už jen na vás.

Lev

To, že lžete neradi a lež ve vztahu je vám vyloženě odporná, ještě neznamená, že je v tomto ohledu všechno jasné. Ke svému údivu zjistíte, že máte vedle sebe člověka, který dává přednost navoněné lži před tvrdou a trochu brutální pravdou. Vy se mu sice můžete snažit vysvětlit, jak to všechno ve skutečnosti je, ale narazíte. On vás poslouchat nechce a nebude.

Přečíst  Týdenní horoskop lásky od 4.11.2018 do 10.11.2018

Panna

Když zjistíte, že se partner nechce o něčem bavit, berte to jako něco, co se vám líbit nemusí, ale na co má plné právo. Nesnažte se ho nijak ovlivňovat. Kdybyste se místo neustálého napětí pokusili atmosféru trochu uvolnit, bylo by to daleko prospěšnější. Když bude doma vlídněji, partner nebude v takovém napětí a konečně začne mluvit i o tom, o čem se mu zatím mluvit nechtělo.

Váhy

Hrozí, že partner zásadně změní vztah, který má k penězům a k majetku vůbec. Najednou začne mluvit o tom, že byste měli šetřit podstatně víc, než šetříte dosud. Když vám pak připomene, že o víkendu musíte jet k příbuzným, kteří vám jako odkaz slíbili nějaký majetek, budete se cítit vyloženě mizerně. Zatím však jeho názory nemáte šanci změnit. Zachovejte chladnou hlavu a doufejte, že se jho chování časem vrátí do normálu.

štír

Pravidlo, že cesta k srdci vašeho miláčka vede přes žaludek, pořád ještě platí. Když mu však začnete vařit jeho oblíbená jídla ve frekvenci, na kterou není zvyklý, mohlo by to mít paradoxně účinek zcela opačný. Miláček se přestane radovat z toho, co pro něj děláte, ale naopak začne přemýšlet, co jste zase provedli, že si ho máte tendenci už dopředu tak velkolepě usmiřovat.

Střelec

To, že svým novým vztahem zčeříte vlny, jste sice věděli, ale to, že to bude tak intenzivní, jste si nedokázali představit ani v hodně odvážném snu. K tomu, s kým teď jste, se má potřebu vyjadřovat neskutečně mnoho lidí – bohužel především těch, kterým do toho nic není. Vám pak nezbude, než abyste je na tento fakt upozornili způsobem, který je přinutí, aby to vzali vážně.

Přečíst  Týdenní horoskop lásky od 21.10.2018 do 27.10.2018

Kozoroh

Ve středu, kdy jste pod vlivem sextilu mezi Venuší a Saturnem, se těšte na událost, která značně stabilizuje váš vztah. Na první pohled vám sice může připadat jako něco naprosto podružného, ale záhy vám dojde, jak hluboce váš život ovlivnila. Na partnera se díváte naprosto jinak, než dosud. Dokonce můžete začít uvažovat o tom, že spolu zůstanete nadlouho nebo i navždy.

Vodnář

O víkendu, kdy se Luna nachází ve vašem sektoru romantiky, si s miláčkem někam vyrazte. Jemu se sice nemusí chtít, ale vy byste ho měli přesvědčit. Doma jste přece už byli dost dlouho! Kdybyste chtěli, aby byl partner spokojený a abyste si to užili i vy, měli byste vyrazit na jednu z posledních prohlídek hradů nebo zámků. Prožijete krásný den. Jako bonus si odnesete i spoustu nových informací!

Ryby

Atmosféra se vyvíjí tak, aby se váš vztah konečně dostal do stabilizace a poklidu. Slunce, které se dostane do Štíra, vás přiměje, abyste se na partnera a na to, co mezi vámi je, podívali jinýma očima. Pokud pochopíte, že ani jeden z vás sice není ideál, ale že to nevadí, protože spolu tvoříte silnou a životaschopnou dvojici, bude to to nejlepší, co se vám může přihodit.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..