Týdenní horoskopy lásky od 01.01.2018 do 08.01.2018

By | 06.03.2020
Beran: 

Opravdu není důvod, abyste si nechali namlouvat, že moudřejší ustoupí. Když v tomto týdnu ustoupíte, počítejte s tím, že vás partner převálcuje. Když se ale budete držet svého názoru, může sice dojít ke sporu a třeba i k hádce, ale zase si vás začne daleko víc vážit. Zvlášť rozhodně se musíte projevovat ve druhé polovině týdne. Váš miláček si myslí, že má patent na pravdu. Vy mu musíte vysvětlit, že se zásadně plete.


Býk: 

Úterní trojkonjunkce Slunce, Venuše a Pluta se vám postará o zajímavé šance. Je docela možné, že se rozhodnete, že v lásce půjdete pod jejím vlivem do rizika a nebudete se ohlížet na následky. Pokud usoudíte, že by vám moc dobře udělal nějaký románek, raději na to zapomeňte. Váš miláček je díky konjunkci Jupitera s Marsem ve vašem partnerském sektoru při síle. Mohlo by to být to poslední, co byste udělali.

Blíženci: 

Pondělí a úterý, kdy je Luna ve Vahách, je atmosféra pro budování vztahů vyloženě skvělá. Spolu s partnerem hledáte to, co vás spojuje a co dává vaší lásce další rozměr. Konečně si povídáte o svých snech. Toho, že byste se před svým životním druhem otevřeli až příliš, se nebojte. Vaší důvěry si hodně váží a opravdu neudělá nic, co by ji mohlo narušit.


Rak: 

Dalo by se říct, že se vlastně nic neděje. Po svátcích se pomalu vracíte do normálního provozu. Navíc si díky pondělnímu sextilu mezi Venuší a Jupiterem konečně najdete čas, abyste si promluvili o tom, co už dlouho visí ve vzduchu. Miláček přijde s návrhem na zásadní změnu ve vašem společném životě – a vy musíte přiznat, že to vlastně vůbec není špatný nápad.

Přečíst  Týdenní horoskopy lásky od 15.01.2018 do 22.01.2018


Lev: 

Bývalou lásku si držíte od těla a dobře děláte. Nemůže k vám a musí se spokojit s tím, že každému vysvětluje, že většího neřáda než jste vy, nikdy nepoznala. Jakmile by se k vám dostala, znovu by ovládla vaše srdce a velice rychle by vás totálně zničila. Opravdu chcete něco takového riskovat? Pokud ne, bylo by lepší, kdybyste na ni nejenom zapomněli, ale ještě si i vymazali její číslo z telefonu a mailovou adresu z počítače.


Panna: 

Ve vašem sektoru romantiky se v úterý setkává Slunce s Venuší a s Plutem. Změny, které vám přinese, jsou opravdu překvapivé a pořádně vás zaskočí. Najednou pochopíte, že je zbytečné, abyste své city tajili a předstírali lhostejnost tam, kde ji necítíte. Svou lásku dejte najevo dřív, než vás předběhne někdo jiný a než vám vezme i poslední šanci na získání toho, koho tak chcete.


Váhy: 

Když miláček něco opravdu pokazí a to i přesto, že jste ho na možný negativní průběh událostí upozorňovali, zapomeňte na chápavost a jasně mu řekněte, jak se cítíte. Nejdříve vám vytkne, že děláte z komára velblouda, ale když pochopí, že se opravdu zlobíte, nasadí kajícný obličej. Slíbí vám, že se něco takového už opakovat nebude, a vy si můžete být jistí, že to myslí opravdu vážně.


Štír: 

Konečně přišel čas, kdy se můžete podívat pravdě do očí. To, co jste koncem roku kvůli Vánocům nechtěli vidět, se vám teď jeví naprosto jasně. Přestáváte si namlouvat, že domluva s rodiči vašeho partnera je jen otázkou vaší dobré vůle, na kterou oni přece musí zareagovat vstřícně. Můžete dělat celkem cokoliv, ale jejich názor nezměníte a jejich akceptaci si nezískáte.

Přečíst  Týdenní horoskop lásky od 2.12.2018 do 8.12.2018


Střelec: 

Skvělý bude zejména víkend. Luna ve vašem znamení je pod příznivými aspekty a vy si s miláčkem vyloženě užíváte. Konečně si najdete čas, abyste si zašli do kina nebo na jinou kulturu. Kdybyste si pak šli posedět a při kávě nebo skleničce probrali to, co jste viděli, bylo by to skvělé. Oba pak zkonstatujete, že to je přesně to, co vám oběma tak moc chybělo – i když jste si to třeba neuvědomovali.


Kozoroh: 

Hlavně neshánějte lásku tam, kde není. Veškeré výpravy, které kvůli jejímu získání podnikáte, jsou naprosto k ničemu. Když si pak v neděli večer, kdy se Luna do vašeho znamení dostane, sednete, budete se cítit opravdu hloupě. Až potom pochopíte, že láska, kterou jste hledali doslova po všech čertech, je ve skutečnosti na dosah ruky. Od vás se jen chce, abyste tu ruku natáhli.


Vodnář: 

Představa tajné lásky, na kterou vám nepřijdou, je stejným dílem lákavá jako naivní. Venuše je sice v mlčenlivém Kozorohu, ale člověka, s nímž byste se do takového dobrodružství pustili, by její vliv bohužel nevedl. Svěřil by se sice jen svému nejbližšímu kamarádovi, ale ten by se už postaral, aby se to během několika málo hodin dozvěděl úplně každý.


Ryby: 

S tím, že z bývalých lásek byli později kamarádi, víte své. Teď se však situace obrací, a vy přemýšlíte, zda svého kamaráda nepovýšit do kategorie lásek. Pokud se o to chcete pokusit, musíte se do toho pustit hned v pondělí. Jde o den, kdy se Venuše dostává do sextilu s Jupiterem. Naděje, že všechno dopadne tak, jak chcete, je skoro stoprocentní!

Přečíst  Týdenní horoskop lásky od 2.9.2018 do 8.9.2018

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..