Týdenní horoskopy lásky od 22.01.2018 do 29.01.2018

By | 12.11.2020
Beran: 

Zásahy do své osobní integrity upřímně nesnášíte. Ještě víc vás však miláček naštve ve chvíli, kdy usoudí, že vám má právo mluvit do vašeho vkusu. Ozvete se, nebo se budete tvářit, jako by se vlastně nic nedělo? I když byste moc chtěli, aby vaše vztahy byly nenarušené, bylo by lepší, kdybyste podlehli své přirozené bojovnosti. Když si to necháte líbit, budete toho brzy litovat.


Býk: 

Přiznejte si, že vás náladovost vašeho miláčka upřímně štve. Nikdy nevíte, co vás po jeho boku čeká. Na začátku vztahu jste si mysleli, že je to příjemně vzrušující, ale teď si přiznáváte, že vás to spíš rozčiluje. Zatím ještě dokážete jeho nepředvídatelné reakce vydýchávat, ale dobře si uvědomujete, že jsou chvíle, kdy je vaše trpělivost opravdu v ohrožení.

Blíženci: 

V době, kdy je Slunce ve Vodnáři, že vašim láskám (stejně jako každý jiný rok) neskutečně daří. Kontakty navazujete na každém kroku. Navíc se nikdo z těch, které nově poznáte, netají s hlubokým dojmem, který jste na něj udělali. Pozvání na nejrůznější společenské akce prší tak, až je vám upřímně líto, že opravdu nedokážete být na několika místech najednou.


Rak: 

Pokud si chcete s miláčkem promluvit o něčem, co je pro vás důležité, a potřebujete, aby vás bral vážně, udělejte to ve čtvrtek. Merkur ve vašem partnerském sektoru podporuje sextil Jupitera ze Štíra, což zaručí, že se dokážete vyjadřovat tak, aby vás nejen pochopil, ale i respektoval. Berte to jako první krok k vyrovnání vztahu, v němž jste dosud hráli tak trochu druhé housle.


Lev: 

Hlavně o víkendu si užívejte pozitivní energie Marse, který se přesunul do vašeho sektoru lásek. Najednou se přestanete ostýchat a rozhodnete se, že zazáříte tak, jak vás vaše znamení předurčuje. Vám je pak upřímně líto, že i váš den má jenom čtyřiadvacet hodin a že nedokážete vymést všechny akce, které byste vymést chtěli. Nebojte se, i tak toho stihnete dost.

Přečíst  Týdenní horoskop lásky od 22.7.2018 do 28.7.2018


Panna: 

Ve vlastním zájmu nic nelámejte přes koleno. Opravdu není důvod, abyste o víkendu vyráželi někam, kam se vám ani trochu nechce. Zapomeňte na to, co velí příručky o zdravém životním stylu. Když se vám o víkendu chce ležet doma na gauči a buď si číst nebo se dívat na film, který nemá vzdělávat, ale jenom a pouze bavit, klidně to udělejte. Budete se cítit podstatně lépe, než na akci, kterou by naplánoval miláček a která by se vám nezamlouvala.


Váhy: 

Veškeré kontakty s bývalou láskou budou náročné. Počítejte s tím, že během svého posledního dobrodružství nabila nos tak, že se k vám bude chtít vrátit. Nejsou vtom však žádné velké city, ale bytostná potřeba klidného místa, kde si bude moci vylízat rány a rozhodnout, se co bude dál dělat se svými životem. Opravdu chcete sloužit jako útočiště, kde se zotaví a odkud se pak vydá dobývat svět?


Štír: 

Představa, že ve vztahu můžete mluvit na plnou pusu a bez ohledu na následky stejně, jako jste to dělali dosud, narazí na realitu. Při svobodomyslném Slunci ve Vodnáři pro sebe partner začne vyžadovat stejné ohledy, jaké dosud prokazoval vám. Vy pak zjistíte, že umí být ještě daleko jedovatější než vy. Zatím vás jeho odpovědi sice nerozpláčou, ale cítíte, že k tomu nemáte daleko.


Střelec: 

Jsou věci, o kterých můžete sice uvažovat, ale s partnerem o nich nahlas mluvit nesmíte. Jakmile byste začali nahlas přemýšlet o výhodách volného vztahu, dozvěděli byste se o sobě a zejména o svém charakteru spoustu zajímavých věcí. O tom, že byste se museli následně hodně snažit a sypat omluvy, nepochybujte. Opravdu chcete něco takového riskovat kvůli něčemu, o čem zatím jen nezávazně přemýšlíte?

Přečíst  Týdenní horoskop lásky od 30.12.2018 do 5.1.2019


Kozoroh: 

Jako člověk, který dává za všech okolností přednost jasné řeči, ze které se dají vyvodit konkrétní závěry, to nemáte jednoduché. Miláček vám (nejlépe v rámci oslavy vašich narozenin) začne vysvětlovat, že mu ve vašem vztahu něco chybí. Místo toho, aby vám konkrétně řekl, co to je, si začne nahlas stěžovat na váš totální nedostatek empatie a citovou chudobu vůbec.


Vodnář: 

Pozitivní posuny můžete ve vztahu čekat o víkendu. Luna se dostává do Blíženců a vy si konečně dokážete s partnerem promluvit tak, aby mezi vámi bylo konečně jasno. Všechno ukazuje na to, že se konečně rozhodnete, že budete spolu dál. Opět se ukáže, že jste se rozhodli, že nad vašimi společnými problémy nebudete zavírat oči, ale že je budete spojenými silami řešit.


Ryby: 

V době, kdy je Slunce ve Vodnáři, máte ve vztazích většinou ani ne tak problémy, jako zmatek. Neustále registrujete šance na nejrůznější románky, ale zároveň nevíte, kterou z nich si vybrat. Hlava vám sice říká, že byste si měli vyhnat takové myšlenky z hlavy a věnovat se především povinnostem, ale čertík, který nikdy nespí, vám vysvětluje, že je to příležitost, jíž musíte využít, abyste později nelitovali.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..