Týdenní horoskopy lásky od 12.02.2018 do 19.02.2018

By | 09.01.2021
Beran: 

Mysleli jste si, že jste všechny problémy s láskou už jednou provždy vyřešili a teď vás v tomto ohledu žádné potíže nečekají? Omyl! O to, abyste se nenudili, se hned na začátku týdne postará Luna z Kozoroha. Váš zájem probudí člověk, který se vám nejen líbí, ale kterého si i vážíte. Dobře víte, že byste měli jeho návrhy odmítnout, ale nějak to nedokážete.


Býk: 

Veškeré vztahy, které mají něco společného s láskou, probíhají ve vašem případě vážně a odpovědně. To, že to opravdu není a ani nebude jednoduché, vám však definitivně dojde v pátek. Miláček začne pod vlivem sextilu mezi Venuší a Saturnem mluvit o vaší další budoucnosti hodně seriózně. Vám to bude skoro až líto. O povinnostech a odpovědnosti začal mluvit dřív, než jste si pořádně užili romantiku…

Blíženci: 

K ostrým debatám může dojít zejména o víkendu. Zatímco vy byste se svým miláčkem moc rádi někam vyrazili, on vám vysvětluje, že bude podstatně lepší, když zůstanete doma, kde si můžete jeden druhého užívat daleko intenzivněji. Vy však máte pocit, že s vámi nikam nechce hlavně proto, že nepotřebuje, aby se o vás a o vašem vztahu moc mluvilo. Bude vám sice vysvětlovat, že nemáte pravdu, ale vy mu stejně nevěříte.


Rak: 

Ve vztahu zbytečně neriskujte. Jakmile začnete partnera podezírat ze záletů a dokonce mu to dáte i najevo, můžete se těšit na pěkný kolotoč. Váš jinak mírumilovný miláček se naštve a řekne vám toho podstatně víc, než je zdrávo. Vy se pak budete muset hodně snažit, aby změnil názor a nezačal vám zahýbat jen proto, abyste ho konečně měli proč podezírat.


Lev: 

Váš životní styl narazí na tradičněji založeného partnera. Zatímco vy byste si na víkend rádi někam vyrazili, on trvá na tom, že byste měli zůstat doma a uklízet. K další debatě může dojít ohledně Valentýna. Zatímco vy jste ho chtěli slavit, miláček hodlá právě od Popeleční středy, která letos jako na potvoru připadá právě na Valentýna, držet půst. Jak se domluvíte?

Přečíst  Týdenní horoskop lásky od 22.7.2018 do 28.7.2018


Panna: 

Skvělé je zejména pondělí a úterý. Je masopust a vy byste si měli alespoň trochu užívat. Luna je navíc v Kozorohu, který vám dovolí, abyste si společné dny vychutnali, ale zároveň dohlédne, abyste to nepřehnali. Co kdybyste si tak objednali pokoj v pěkném hotelu, kde je zároveň wellness? Tam se nejdříve nechejte rozmazlovat od personálu a pak se rozmazlujte navzájem!


Váhy: 

Skvělá bude středa a čtvrtek. Luna je ve Vodnáři a vy s miláčkem celkem bez problému najdete společnou řeč. Navíc si konečně sednete a dáte dohromady plány na další život. Někdo by řekl, že na hovory o budoucnosti vašich dětí je ještě brzy, ale vy se znáte a víte své. Klidně plánujte, ale počítejte s tím, že konečné slovo budou mít vaše děti, které k životu přistupují jinak.


Štír: 

Seznámení s rodinou vašeho partnera proběhne naprosto jinak, než jste čekali. Občas budete dokonce mít pocit, že jste se dostali mezi nepřátele, kteří s neobyčejnou důsledností pasou po každé vaší chybě. Až později pochopíte, že je jejich jednání vlastně logické. Mají zkušenosti s jeho předchozími partnery, a naprosto nechápou, že vy jste z jiného těsta.


Střelec: 

V lásce to nemáte lehké. Na jedné straně byste si chtěli užívat, na druhé toužíte po věrném partnerství, kde se můžete jeden na druhého spolehnout. Využijte čtvrtka, kdy se Merkur dostane do sextilu s Uranem, a důkladně se nad tím zamyslete. Pokud usoudíte, že se čas, kdy jste se bezstarostně bavili, nachýlil, a teď musíte do svého života vnést stabilitu, je to opravdu rozumné.


Kozoroh: 

Patříte k těm nemnohým, kteří si umí ze života vybrat to lepší. Ve čtvrtek a v pátek dokážete využít sextilu mezi Venuší a Saturnem a o další podobě svého vztahu přemýšlet přesně tak, jak se má. Pod jeho vlivem můžete i vy pochopit, že jsou chvíle, kdy by člověk neměl tvrdošíjně trvat na svém, ale kdy udělá moc dobře, když svůj názor sladí s názorem svého partnera.

Přečíst  Týdenní horoskop lásky od 1.7.2018 do 7.7.2018


Vodnář: 

Na zbytečné, ale o to závažnější problémy si dejte pozor v úterý. Merkur ve vašem znamení je v kvadratuře s Jupiterem a vy máte sklon mluvit podstatně víc, než je zdrávo. Jen tak mezi řečí na sebe pak můžete prozradit něco, co mělo zůstat bezpečně skryto. Ještě větší potíž je v tom, že se v tom, co jste vlastně řekli, zorientujete až v momentě, kdy bude na všechno pozdě a vy se už z toho nevymotáte.


Ryby: 

Naprostou náhodou zjistíte, že se o vás a váš citový život stará spousta lidí, kterým po tom objektivně nic není. Až později vám dojde, že je velmi nenápadně, ale o to účinněji zorganizoval člověk, který se kolem vás už dlouho motá. Má dojem, že se k vám tak přiblíží a dokáže vás sbalit. O tom, že stalking je trestný čin, který má poměrně slušnou sazbu, asi ještě neslyšel.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..