Módní styl podle horoskopu – jaký bude ten váš? 6

By | 12.02.2020

Oblečení mělo ze začátku praktickou stránku, kdy pomohlo od zimy, zakrylo, co bylo třeba a také pomáhalo před úrazy a podobně. Později se z něj stal také prostředek, kterým se vyjadřuje to, co skutečně cítíte, jací ve skutečnosti jste. Někdo je vyznavačem stylu hippie, jiný zase nesnese nic jiného, než byznys oblečení nebo prudce elegantní. Jsou muži, kteří rádi chodí v obleku a pak ti, kteří se nejlépe cítí v džínách a tričku. Také ženy zbožňují šaty, ať už letní nebo podzimní, nebo ty, které v šatech vídáte zřídkakdy.

Oblečení podle horoskopu

Horoskop a znamení obecně má vliv opravdu silný, mnohdy si ani sami neumíte představit, co všechno může, vědomě i nevědomě, ovlivňovat a kde všude zasahuje či vás formuje. Znamení může ovlivňovat do určité míry také to, jak se oblékáte nebo jak je dobré se oblékat. Jak jste na tom právě vy?

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Střelci jsou rádi upřímní a tak trochu idealisti, kteří občas fantazírují a mají příliš velké ideály. Jsou aktivními a dobrodružným jedinci, kteří se chtějí věnovat tomu, co je baví. Jsou rádi svobodní. V jejich šatníku najdete výrazné a jasné barvy, které podtrhují jejich ohnivou povahu. Snaží se vynikat a vystupovat z davu. Mají zajímavou osobnost a tu velmi rádi prezentují a třeba také oblečením.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Kozorozi jsou velmi ambiciózní a cílevědomí. Chtějí od druhých uznání a touží po tom, aby je ostatní chválili a říkali, že jsou to zodpovědní a spolehliví jedinci. Rádi mají věci pod kontrolou, což se odráží také na jejich šatníku. Mají raději konzervativní styl, nechtějí působit neprofesionálně, to je jejich noční můra. Nejsou zrovna ti, kteří by sáhli po módních výstřelcích a žhavému hitu, raději se drží zpátky. kvalitní oblečení umí ocenit i vyšší částkou.

Přečíst  Ženy a kariéra – jak to umí ovlivnit znamení? 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..