Velký čínský horoskop 2011

By | 09.12.2020

Čínský horoskop]Podle čínského kalendáře nastává v roce 2011 rok zajíce. Je to rok, který by nám měl přinést plná bříška a plnou spižírnu, ale také malé úspory. Rok zajíce bude dobromyslný, ale pochopitelně také dost náročný. Jedno čínské přísloví říká: „Zajíc je tvorem, kterému nikdy nechybí hlad a chuť pást se. Nikdy však z pastvy neodhání jiné.“ Rok zajíce nám přinese mnohé moudrosti, které se týkají například bydlení.

Čínský horoskop – 2011 rok zajíce


Mnoho lidí přijde na to, že není nutné mít moderní nábytek a zařízení, ale zajíc je požene k práci, kde si přetvoří nábytek starý. Právě nábytek našich babiček, to je to pravé IN. Jen mu dejte nový nádech barvami a uvidíte, jak je krásný. Rok zajíce nepřináší nudu, ale naopak velké činnosti a realizace plánů. Nebojme se do nich pustit. Lásce bude přát, ale také nepříliš hezkým rozchodům. Co není pevné, jednoduše nevydrží. Rozdělená partnerství nebudou pospíchat do nového, právě i to ovlivní zajíc.

Věštba z křišťálové koule na rok zajíce.

Láska

Zajíc v lásce dokáže zamotat vztahy. Pozor na dravce, který vám chce ukradnout vaši lásku. Mnoho partnerství čeká svatba.

Práce

Zajíc nese vytoužené ovoce, ale nic není zadarmo. Je nutné zasít, aby jste dobře sklidily. Zajíc umí požehnat úrodu, ale nese i sucha. Koule varuje, mnoho lidí bude bez práce – ti ostatní mají naopak šanci, že najdou novou.

Rodina

Do rodiny nese zajíc mnoho nového, jsou to hlavně nové přírůstky, realizace bydlení a koupě nemovitostí.

Kariéra

Pracovitý zajíc dokáže mnoho, ale je tu riziko krachu. Koule radí: držte se při zemi, ale buďte upřímní.

Zdraví

Zajíc nese těžkosti pro znamení koně a hada. Zde bude problém po zdravotní stránce. Nemocnému člověku radí, aby se zřekl masa a sladkého – přejděte na makrobiotickou stravu a bude vám přáno.

Rok zajíce 3.2.2011 – 22.1.2012

Jaké jsem znamení ?Přečíst  Kanibalismus po Česku, víte co jíte ?Krysa

Tento rok vás čekají vnitřní převraty, které mimochodem, asi jako jediný, milujete. Jste rození hazardní hráči a tento rok vám přeje nápravě. Své finance si dobře hlídejte a neutrácejte, jak to umíte. Stejně je většina vašich věcí nepotřebných a brzy je vyhodíte. Dobře si hlídejte záda, někde ve skrytu doupěte čeká protivník, aby se vám pomstil za vaše úskoky. Zdraví bude dobré, i když jste labužník a požitkář.

Buvol

Rok zajíce bude pro vás pracovitým rokem, jak jinak. Více se dostane na povrch vaše uznání, ale i finanční sféra jde nahoru. Patříte mezi typy, kteří nemají rádi novoty, proto si tento rok pro vás přichystal jisté změny, které by vás měli posunout nahoru. Po zdravotní stránce budete trpět jen bolestmi zad, jenž je dobré šetřit. Věnujte se zdokonalování domova.

Tygr

Šťouralové Tygři tento rok předběhnou svou dobu a láskyplně ukáží svým známým, že jsou úspěšní a finančně dobře situovaní. Jste duševní stratég a dosáhnete úspěchu v lásce. Umíte plánovat a kombinovat, a to vás tento rok dokáže vynést na posty slávy. Vyhýbejte se konfliktům a spíše hledejte cestu dohody.

Zajíc

Rok Zajíce pro vás připravil rok pohody a lásky. Projeví se u vás i jako pročišťovací, protože se dotknete vlastních rezerv a přitom nebudete trpět nouzí ani nepohodou. Jediné úskalí je, že se snadno necháváte ovlivnit lidmi, a ty vám někdy mohou zavařit. V tomto roce vám kvetou obchody a příjmy jsou stabilní.

Drak

Věnujte se svým cílům, protože máte naději je dotáhnou vysoko. Vyhněte se cestě nelegálních obchodů – z těch vám sice půjdou velké finance, ale i obtíže. Rok vám přeje na zdraví, dosáhnete úspěchu. Pozor v lásce, za sebou necháváte spálenou zemi a puklé srdce. Buďte milosrdní a dávejte ještě jednu šanci.

Přečíst  Alternativní medicína: Shiatsu

Had

Dokonalost vaši nátury je, nebo spíše bude, narušena člověkem, který vám v tomto roce zavaří. Jsou tu nahromaděné stresy a dokonce i zdravotní kolaps. Jste povaha hodně živá a nesete si tento rok na sobě známku sobeckosti, tak se nedivte, když vám to někdo připomene. Možná někdy dusíte své blízké více, než je zdrávo.

Kůň

Rok vám přeje na společenské posty, vzestupy a dominantní místa. Jste velice oblíbeni a proto byste toho měli trošku využít. Od rozdělané práce neutíkejte, mohlo by se vám to vymknout z ruky a vy byste měli problémy. Pokud musíte začínat znovu od začátku , bude vám přáno. Nebojte se a hlavně nezapomínejte, že vás mají lidé rádi. Trochu ohroženo je zdraví a to vlivem riskování.

Koza

Rok vám nadělí více přírody a umělecké sféry. Mnozí z vás se asi ráčí přestěhovat na klidnější místo, nejlépe na vesnici. Jste výborní rádci, kteří hledají bezpečí domova – a právě to naleznete. Uplatníte se i v nové práci, anebo tu máte alespoň vyšší postup. Někdy jste pedanti a musíte si uvědomit, že nemůžete žít v lůně přírody a mít kolem sebe přepych.

Opice

Prohnaným Opicím letos nevyjde jejich taktika. Myšlenky, s kterými okouzlují lidi, se jim vymstí – proto by měli volit jít cestou reality a pravdy. Opice se nebude muset uskrovnit a najít si nové zaměstnání, většina tu má změnu a potíže s financemi či nestabilitu. Vaše názory vás mohou vynést vysoko, než se lidé dovtípí, že je šálíte. Pracujte více na sobě a svém svědomí.

Kohout

Pilným kohoutům, tento rok bude stačit. Dokáží se blýsknout a vyjdou na posty slávy. Pozor si musíte dát více na výbuchy vzteku a ukvapené jednání, které vám nadělá mnoho potíží. Seberte pozitivní stránky svého života a udělejte něco pro sebe a své zdraví. Uklidněte mysl, lidé vás milují – je čas vytáhnout se tento rok hodně vysoko.

Přečíst  Pověsti o kletbě

Pes

Pracovitý, dobrosrdečný a pilný Pes se tento rok bude utápět v nestabilitě. Mnohé problémy si zavaříte sami svou nedůvěřivostí. Pochybujete o vlastní pocitech a citech někoho, kdo vás upřímně miluje. Důvěřujte sobě a poté začnete důvěřovat i více svým milovaným. Finančně bude rok 2011 pro vás stabilním a dosti pěkným na nové zážitky pracovní, které vás budou bavit.

Vepř

Vaše síla a autorita vás nepustí dále. Tento rok si zasloužíte více odměn za těžkou a dobře vykonanou práci. Pokud tomu chcete docílit, je nutné mít své osobní záležitosti v pořádku. Pokud začínáte mít nepořádek v citech a pracovním životě, objeví se problémy. Tento rok se prohloubí vaše znalosti, máte dobře vyvinutý šestý smysl, podporujte ho!

Kam dál?

Zdroj obrázku: [CC-BY-2.0] grahamwilliam

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..