SMS horoskopy

By | 16.09.2020

SMS horoskopy]Mnozí z nás si kupujeme časopisy, noviny, nebo jiné tiskoviny, kde najdeme aktuální horoskop. Pokud však chcete zažít komfort a aktuální informace o vás samotných zároveň, rozhodně si nesmíte nechat ujít horoskop přímo do telefonu.
Funguje to jednoduše. Zašlete SMS ve tvaru HOR RYBY na telefonní číslo 90411, kde RYBY značí váš horoskop, a následně za 9,- Kč získáte týdenní horoskopy do telefonu. SMS horoskop chodí jednou týdně, a po uplynutí období se sám deaktivuje – nemusíte se tak obávat vysokého paušálu či špatné funkčnosti služby. Jednoduše za 9,- Kč (slovy devět korun) získáte na celý týden Váš horoskop.

SMS horoskopy vždy v telefonu? Není problém!

Žádné závazky ani skryté poplatky – horoskop je pochopitelně kvalitní, obsahuje zajímavé informace a fakta, která v běžných časopisech nenajdete.

Zapomeňte na velké a nepraktické časopisy a užijte si komfort v podobě horoskopu přímo do mobilního telefonu. Mobilní telefon má dnes každý z nás, a díky tomuto zařízení můžete nejen komunikovat, ale navíc, díky naší službě, vědět o sobě a svém okolí více.

Nemusíte se tak obávat náhlé krize ve vztahu či nešťastné lásky, ba dokonce ani negativní finanční situace, či například zdravotních problémů v rodině. Horoskop do telefonu je nesmírně užitečná věc a má tisíce spokojených předplatitelů, kteří si ji jen vychvalují.

Hledáte-li ideální možnost, jak se nechat pravidelně, levně a pravdivě informovat, horoskopy do mobilního telefonu vám nesmí uniknout. Napište SMS ve tvaru HOR RYBY na telefonní číslo 90411 a poznejte, jak skvělé je být neustále připraven.

Horoskop do mobilu je velice užitečná věc, a pokud ji ještě nemáte, neuvažujte – prostě si tuto službu na měsíc kupte a vyzkoušejte ji. Necelá stokoruna dnes nemá žádnou velkou hodnotu, ale nyní za tuto částku získáte mnoho.

HOR RYBY a odešlete na 90411

Technicky zajišťuje Topic Press s.r.o., , informace na http://www.premiumservices.cz

Přečíst  Erotický horoskop, 21.6.-28.6.08
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..