Součet čísel data vašeho narození – co o vás může prozradit? 3

Napsala | 08.12.2019

Numerologie a vůbec vše, co se týče čísel a jejich významu má svůj smysl. Kdysi se bez pochyby věřilo, že svět se skládal podle číselných zákonitostí. Také se říkalo, že jednotlivé čísla mají svou vlastní energii, vibrace a také logiku. Dnes a denně narážíte na čísla – ať už je to v obchodě, kdy na vás prodavačka vychrlí sumu, kterou máte zaplatit, když píšete datum, objednávku, zvolíte na zvonek, diktujete adresu, počítáte peníze v peněžence nebo prostě jen procházíte a vidíte čísla na letácích nebo bannerech okolo vás.

Nauka o číslech je numerologie

Za zakladatele se považuje Pythagoras. Základními čísly jsou 1,2,3,4. Jednička je číslo božské, dvojka znamená spojení, trojka a čtyřka jsou pak čísla vyjadřující náš svět. Podle numerologů mají čísla velkou váhu. Najděte si své posvátné číslo. Jak? Sečtěte všechna čísla v datu narození.

Například: 15.6.1975 = 1+5+6+1+9+7+5 = 34 = 3+4 = 7

Číslo tři

Jde o číslo dokonalosti, ukazuje, že vše má svůj počátek, střed a konec. Spojuje pomoc, moudrost a ochranu. Jejich tvůrčí energie je opravdu bezbřehá, mnohdy nepřipraveného člověka zaskočí. Musí neustále něco dělat, vyvíjet nějakou činnost, aby jejich hlava a ruce stále pracovaly. Tito lidé si neumí život představit bez přátel, potřebují jich mít okolo sebe dostatek. S jejich otevřeností, přátelskostí a originálním smyslem pro humor to je jednoduché, snadno navazují kontakty a přátelské vazby.

Kdo jim přijde do cesty, toho odzbrojí svou upřímností a stává se součástí jejich života. I když mají okolo sebe hodně lidí, blízko k tělu si nepustí jen tak někoho, pokud vůbec někoho. Takovéto blízké vztahy jsou pro ně nepředstavitelné, trvá jim, než uvěří. Chybí jim vytrvalost, první problém, překážka a neúspěch a oni utíkají od dané věci. Trpělivost růže přináší, partnerský vztah jim pomáhá, ale někdy bohužel také brzdí.

Přečíst  Odkyselení organismu pomocí citronu
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..