Nevěra

By | 05.10.2020

Nevěra]To co provází náš pocit nejistoty, to co stahuje náš žaludek, tak tomu se říká nevěra. Mnoho lidí ví, že ta mužská nevěra je lepší. Ano, mohu říci, že chlapi to mají jednodušší. Žena při nevěře myslí na konec manželství a začátek něčeho nového. Bourá mosty a staví nové. Vidí se vedle svého protějška jako nová paní domácí, ale ne vždy to tak opravdu je. I když je to malé procento žen (2% – 3%), tak tyto ženy nechtějí nic měnit. Jsou to především zralé ženy a jejich milenec je o pár let i desítek mladší. Tyto ženy si prošli životem a mají své city srovnané, v téhle fázi jim jde o pocity, hýčkání a dokazování své zralosti.

Chlapi v tomhle věku, okolo 50 let, jsou zase o moc více rozlítané. Chlap si něco chce dokazovat, je nevrlí pokud má doma stereotyp, usedne a pak na něho přijde nová puberta.

Co s tím ?

Jako jeho manželky mu musíte nastolit příjemné prostředí a lehký řád, kde ho s láskou donutíte dodržovat. Důležité je být pro něj přitažlivá, sexy, někdy mu dejte i záminku k žárlivosti. Buďte svůdná, nestěžujte si na přemíru práce doma a on že nic nedělá. To ho odradí a dokáže vám z domácnosti výborně a rychle zmizet.

Pro pány platí, rozmazlujte své protějšky. I po dvaceti letech jim dejte na vědomí, že je milujte, že je dobýváte. Místo fotbalu jim kupte růže a pozvěte je na romantický víkend v Benátkách, ale hory jsou fajn když k tomu přidáte tu romantiku.

Dělejte něco se svým „JÁ“

Pupek zastrčte, pár kil dejte dolu, vyměňte šatník. A když již to nejde zamaskovat, nastolte si řád a začněte alespoň měsíc jíst zdravě. Váš pupíček se ztratí a manželka si všimne něčeho neobvyklého. Bude si myslet, že se něco děje, že je ohrožena jinou ženou a bude vás hýčkat. Vezměte si ponaučení a myslete na budoucnost.

Problémy s nevěrou by vás mohli za pár let velice mrzet. I když je lidská a někdy dokáže i manželství stmelit více dohromady – kdo však ví co by nastalo u vás.

Přečíst  Co přináší štěstí a co naopak smůlu?

Nepřehlédněte:

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..