Duchové na prodej

By | 23.03.2020

Aukce]Určitě vás překvapí jako mě, že se již začíná obchodovat i s lidskými dušemi, neboli duchy. Na Novozélandské aukci dnes dokážete koupit ducha v lahvi. Tento obchod, budete se divit přilákal úctyhodných 214.000 zájemců. Bohužel osobně si myslím, že duchové by neměli sloužit k obchodu, ale měli bychom je spíše převádět na jejich druhou stranu, aby došli klidu.

Ale asi se budeme časem divit, co vše se dá zpeněžit. Majitelka duchů Avie Woodbury, poskytla rozhovor, jak byli duchové chyceni. Chytil je známý exorcista spiritualistické církve do skleniček se zátkou a svěcenou vodou. Vidíte v tom podobnost kouzelného Džina z lahve, nebo ne? Svěcená voda složí na ochrnu majitele ducha a také prý ducha uloží ke spánku a uklidní ho. Budete se divit, ale duchové v lahvičkách byli vydraženy na krásných 1500 dolarů. A zakoupila je společnost vyrábějící elektronické cigarety. K čemu je asi použijí, že by reklama, kde budou duchové vystupovat?


Staré příběhy z Čech praví, že ducha, který zlobí a budí vás v noci chytíte tak, že si postavíte uprostřed místnosti zavařovací sklenici. Do ní dáte kousek krásné látky, asi čtverec 5x5x cm a necháte ji otevřenou. Na pánvičce na sucho nad ohněm lehce spálíte šalvěj bylinku. Až začne kouřit s pánvičkou projdete celý dům a budete zaříkávat.

Duchu vlez do láhve, nebo odejdi z domu a nikdy se již nevracej ve jménu pána Boha a panenky Marie, Andělé prosím pomozte mi ať duch odejde, nebo vleze do lahve.

Toto opakujeme a chodíme dokola po celém domě, vždy přismahneme šalvěj, aby kouřila. Pak ukončíme rituál a odchyt ducha. Uzavřeme lahev víčkem a zakopeme pod stromové kořeny. Pozor, lahev se nesmí rozbít. A v průběhu rituálu musíte mít pootevřené okna a dveře, po skončení je zavřete a před dveře pověste snítku se šalvějí. To samé do oken. Pak už můžete větrat bez přestávky.

Přečíst  Paranormální jevy a jejich schopnosti
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..