Česnek – přírodní antibiotikum

By | 17.09.2020

Česnek]Pryč s vysokým tlakem, i takto by se dalo nazvat přírodní léčivo jménem česnek. Mnoho dnešních mužů má problémy s vysokým tlakem, cholesterolem, srdíčkem. A nejenom muži mají tyto problémy. Na vše samozřejmě existuje lék předepsaný od lékaře, ale ty vedlejší účinky jsou hrozivé – zvláště pro mužské plémě a jejich potenci.

Většina mužů, po roční léčbě tlaku, to odskáče a začnou být impotentní. Jak na to? Začněte užívat souběžně s léky od lékaře česnekové tablety, či kapky. Je nutné tablety užívat pravidelně, dlouhodobě a bez přestávky. Česnek je neškodný a bez vedlejších účinků. Naopak vám pomáhá chránit srdce, cévy, žíly.

Česnek je po staletí užíván jako přírodní antibiotikum. Upravuje krevní tlak a hladinu cholesterolu, čistí cévy. Má silné antimikrobiální účinky, zvyšuje imunitu. Příznivě působí na celý organismus.

  • má blahodárný vliv na zdravotní stav lidí se srdečními potížemi
  • pomáhá zlepšit krevní oběhový systém
  • příznivě ovlivňuje střevní mikroflóru
  • příznivě působí na činnost trávicího traktu
  • upravuje krevní tlak a hladinu cholesterolu
  • posiluje imunitní systém organismu

Česnekový extrakt

Česnekový extrakt ve formě olejových kapslí umožňuje lepší využitelnost aktivních složek oproti tabletám. Česnek je pro svou léčivou sílu ceněný již od nepaměti. Připomeňte si stavbu pyramid a Kleopatru – bez něj by se neobešli.

Mnoha lidem však nevyhovuje konzumace česneku v syrovém stavu, protože má své specifické aroma. Želatinové kapsle oproti tomu umožňují pohodlné a diskrétní užívání tohoto přírodního elixíru bez nepříjemných průvodních jevů.

Česnek je vytrvalá rostlina obsahující vázané silice, sloučeninu Alicin, vitamíny, minerály a látky inzulínových vlastností.

Účinné látky česneku

Mezi další účinné látky, které česnek obsahuje, je nutno uvést glutamyl peptidy, steroidní a triterpenové saponiny, lektiny, flavonoidy, polysacharidy, selen a další. Rostlina v sobě hromadí také velké množství jódu.

Česnek má antimikrobiální a antimykotický účinek (zastavuje množení baktérií a virů, působí i proti parazitům). Tento účinek hraje pozitivní roli při chřipkových onemocněních, u kterých zvyšuje pocení a zlepšuje odkašlávání (proto je doporučován i jako doplněk léčby při onemocněních horních cest dýchacích – jako je chronický zánět průdušek či katar horních cest dýchacích).

Česnek se dále podílí na snižování srážení trombocytů a zvýšení fibrinolytické aktivity, čímž snižuje srážlivost krve a tím zabraňuje tvorbě sraženin v krevním systému (způsobuje to jedna z účinných složek česneku – ajoen). Dále byla prokázána schopnost snižovat hladinu krevního cukru.Tím vidíme, že česnek je mnohostranně využitelný.

Dopřejte si s celou rodinou česnekový týden, bude moc ozdravný.

Přečíst  Andělské karty – jak z nich věštit?

Nepřehlédněte:

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..