Drahé kameny XLVI. díl: RŮŽENÍN

Napsala | 17.09.2012

Růženin]Tento krásně růžový kámen se dodnes nalézá v nalezištích v Jižní Africe, Brazílii, USA a Indii.

Růženín se vždy užíval k nabytí zdraví, trpělivosti, životní energie, krásy a zejména lásky.

Růženín je kamenem receptivním, jeho planetou je Venuše a elementem voda. Je to kámen lásky a krásy. Má uzdravovat a přinášet lásku. Nesmělým pomáhá při projevování svých pocitů. Přináší trpělivost, zejména při problémech. Má tak měkké vibrace, že jimi obklopuje duši. Naše srdce se pod ním otevírá. Pomáhá zacelit hluboké a nepříjemné rány. Přináší sílu odpuštění a učí svého majitele sebelásce.

Je považován za univerzální léčivý kámen a dodává životní elán a energie a to hlavně starým lidem. Pomáhá oživit fantazii a také kreativitu. Jeho čakrou je čakra solar plexus, poté čakra základní a srdeční. Pomáhá odhánět strach a deprese a nehezké pocity. Lépe pomáhá přijímat změny a je vhodný zejména na krize středního věku.

Z hlediska léčebného využití pomáhá na ledviny, srdce, játra, plíce, pohlavní orgány a také na vegetativní nervový systém. Pomáhá na infekce močových cest. Zejména pomáhá výborně na problémy plodnosti u mužů. Pomáhá z těla odvádět škodlivé látky. Je to vhodný kámen pro děti. Pomáhá na dlouhodobé nemoci a také na střevní poruchy a psychosomatické poruchy. Je to pomocník na popáleniny, puchýře a špatnou pleť.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner
Přečíst  Co skrývá: Ájurvéda

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..