Samoléčitelství – díl první: Tahuari, bylinka která léčí

Napsala | 20.08.2010

Tahuari: Tabebuia serratifolia]Trpíte a nevíte jak si pomoci, když léky nezabírají nebo se vám nechce na chemoterapii? Pak jste zde správně. Tyto články vás dovedou k samoléčitelství. Jen pamatujte, že vždy je nutné zajít k lékaři a nechat si provést odborné vyšetření!

Tahuari – (jiným názvem Pau d´Arco)

Tahuari je strom, který najdeme v tropickém klimatu peruánské Amazonie. Tento strom dorůstá do výšky až třiceti metrů a průměru tří metrů. Udiví nás nádherné květy, které mají žluté, bílé, nebo růžové zvony. Tento strom neboli bylina se dá použít i jinak, než jen k léčbě. Z jeho dřeva staví Peruánci například lodě. Je totiž velmi odolný vůči plísním a houbám. Pojďme ale k samotnému použití. Z Tahuari se pije čaj, který se vaří alespoň 10 minut mírným varem. Může se pít 3. měsíce, poté musíme udělat měsíční pauzu, aby se tělo stabilizovalo.

Rakovina, vředy, nemoci slinivky, jater, žlučové kameny, záněty ledvin či jater, virové záněty, bronchitida, leukémie, cukrovka, plísně, kvasinky a chlamydie, to všechno léčí tato Peruánská bylinka Tahuari.

Obsahové látky Tahuari :

Katechiny, deriváty naftochinonové, léčivé flavonoidy, karoteny, vitamíny, minerály a mnoho dalšího.

Tahuari – latinský název: Tabebuia serratifolia

Působí protizánětlivě, antibakteriálně, antirevmaticky, ničí plísně, bakterie, viry, dokážeme s ní vyléčit i velmi těžké nemoci. Nebojte se tuto bylinu pít, vše je vyzkoušeno a prodávají se s atestem. Používá je hlavně Francie, u nás jsou málo známé a doporučované. Při rakovině pijeme množství 2,5 litru denně a to po dobu tří měsíců. Na menší onemocnění stačí 1 litr denně. Po měsíci pauzy pijeme znovu, je nutné si z konzumace vytvořit životní styl a naučit se o sebe pečovat. Jen 10 minut vaření denně vám může zachránit život. Myslete na to! Přeji hodně úspěchů, peruánské byliny a i další vám budu představovat každý týden – vaše věštkyně Zdeňka.

Nepřehlédněte:

Autor obrázku: Forest Starr šíří za pomocí Licence CC

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.