Čeká nás rok vodního Draka 2012

Napsala | 19.12.2011
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Vodní drak]V roce následujícím nás čeká krásný a silný přestup do vodního Draka. Dle Čínského kalendáře nastává dne 22. ledna 2012 ve 23 hodin.

Tento rok bude zvláštní. Zvláštní tím, že krize dolehne největší částí na nás obyčejné lidi. Posune naše myšlení a naučí nás hospodařit, nejenom s financemi, ale i přírodou. Tento rok mnozí z nás co nevěří, věřit začnou. Rok Draka u nás zakončuje 12ti letý cyklus. Tento rok končí i Mayský kalendář. Vrátíme se automaticky ke znalostem našich předků, ale oprášíme i kuchařky našich babiček a poznatky o pěstování a zahradničení. A začneme je praktikovat.

Vodní drak přebírá vládu od Kovového zajíce.

Bude vládnout pátému roku velmi zajímavého období:

  • období posledního dvanáctiletí Země
  • období posledního šedesátiletí
  • období prvního stoosmdesátiletí
  • období nového devítisetletí

Rok čínského draka 2012

Bohužel i rok vodního Draka s sebou nese přírodní katastrofy, šílenství lidí, nezkrotnou sílu přírody a Země. Drak v tomto roce představuje vládce a moudrost, ale i sílu a moc. Přesto, že je sopkou emocí, působením vody na Zemi má blahodárné účinky – je vstřícnější, jeho kritiky jsou objektivní, spravedlivé, dokáže jednat moudře, doufejme že to tak bude i při volbách prezidenta USA. A že Amerika nevyužije a nezneužije síly a moci Draka.

Rok ve znamení draka je energeticky nejsilnějším obdobím z celého cyklu čínského zvěrokruhu. I proto je v čínské astrologii roku 2012 přisuzován velmi dynamický pohyb. Nebojme se tohoto roku, nezneužívejme moc. Pomáhejme potřebným a chudým. Bohužel v roce Draka jich bude až moc. Nebojme se zastrašováni a potírejme jí. Strach je v nás vyvoláván, překonávejme ho a bojujme proti němu. Rok Draka je spojený s kartou Velekněze, ten přináší přírodní katastrofy, oheň, vodu, zemětřesení a vítr. Nedejme se a čelme tomu svou odvahou, kterou právě Drak tak potřebuje. Otevřete svá srdce a nehoňte se za penězi, stejně je v roce příštím nedohoníte.

Tento rok je plný výkyvů a dokáže hodně sebrat. Jen lásku v srdci to překonáte, jen tak když budete milovat přírodu, zvířata a své okolí. Mějte v tomto roce rádi i sebe a udělejte si radost. Ne tím, že budete utrácet, ale tím, že začnete přemýšlet, meditovat a posilovat tělo protahovacími cvičeními.

Roky zrození Draka – Čínský kalendář

  • Dřevěný drak: 1904, 1964, 2024, 2084
  • Ohňový drak: 1916, 1976, 2036, 2096
  • Zemitý drak: 1928, 1988, 2084
  • Kovový drak: 1940, 2000, 2060
  • Vodní drak: 1952, 2012, 2072
Přečíst  Být či nebýt aneb jaký je smysl života ?

Nepřehlédněte:

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..